Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
15. jan 2010

dzou ja este nemam premyslene ako by som to mm oznamila ale uz by som chcela riesit tuto dilemu 😀

cheer toto je uz treti mesiac kedy nam povedali ze urcite to bude tento mesiac 😠 tak ja si uz nejak nic moc neplanujem a skratka budem cakat az kym nam nezavolaju ze pridte si tento tyzden po kluce 😒

nadenka nemas za co 🙂 ved aj ja mavam take myslienky ale nastastie ma to zatial vzdy preslo. mozno by aj nasi chlapi potrebovali nejaku modru kobylu 😀 kde by sa mohli aj oni vyrozpravat z toho co ich trapi a hanbia sa povedat nam

ja som ten film nevidela asi si ho pozriem ked ste z neho take nadsene

dzou
15. jan 2010

kati kukni je to fakt strasne krasne a aj smiesne a na konci si aj poplaces ... no proste film se vsim vsudy teda aspon pre mna 😵
no ja som to ako mu to ''poviem'' uz davno mala premyslene ... len potom tu kocky davali papucky a vselico tak som rozmyslala ze aj ja nieco take spravim ale tak som sa nakoniec rozhodla ze nie.. na mojho chlapa by to neplatilo

sharmana
15. jan 2010

dzou. áno myslela som na to, ale prišla som domov už za tmy a potom som čakala na tých "skriniarov" 😀 zajtra to už fakt pofotím všetko naraz za denného svetla, vtedy vyniknú lepšie tie farby 😉
práve pozeráme rainmana 🙂 stará klasika

dzou
15. jan 2010

ok tak zajra kukneme 😉 ja dnes kukam basnikov.... teda jak basnici.... uz kukam tretiu cast 😅

malalady
15. jan 2010

Nadka 😉 ved to.. už sa teším,ked ju budem fintit 😀 😀 😀 no porod nocoment.. neviem čo ma čaka.. a ani doky mi nepovedal,že vlastne ako budem rodit.. tak neviem.. ked budem mat o mesiac poradnu tak sa ho to musím opýtat 😉

sharmi 🙂 tak med lízat to určite nie je.. 😀

dzou
15. jan 2010

ja som asi divna ale mne sa ovela viac pacia chlapcenske veci ako dievcenske... su take pestrejsie vselijake a babske furt len ruzove 😖

nadenkaaa
15. jan 2010

nebola som tu hodila som vianocku do truby 🙂

nadenkaaa
15. jan 2010

dzou dnes su uz tak nadherne veci ze je normalne problem si vybrat aj chlapci sa daju krasne obliect tak frajersky 😉

nadenkaaa
15. jan 2010

fazulka neviem asi teraz niekedy na jar alebo sa mi to len zda?

dzou
15. jan 2010

uz zase pecies nadi? 😉 ja som uz skoncila.... chudnem tak pecenie mam zakazane 🙂
no sak mne sa to tak paci ked tak frajersky su chlapci obleceny 😵

nadenkaaa
15. jan 2010

dzou ja ked som tu knihu precitala tak som asi hodinu usedavo plakala lebo som si predstavila ze aj nas sawyer raz pojde do psieho neba 😔 😔 😔

dzou
15. jan 2010

no sak ja som to prvykrat kukala s mm... to som plakala ale nie tak ako by som chcela 😀 tak som si to potom este asi 2x kukla sama a revala som jak male decko a tiez som si predstavila ze raz na to caka... len dufam ze to nebudem musiet spravit tak ako oni ze ja rozhodnem ze kedy... no ked sa bude trapit tak nic ine sa neda robit 😔

nadenkaaa
15. jan 2010

vianocka nie je pecenie ved to bude tak na ranajky 😉 inak to bola dnes premiera s vianockou a bala som sa toho pletenia a myslim ze sa mi podarilo -este je v trube 😉 ja som teraz tak neplanovane schudla lebo mi bolo stale zle od zaludka 😀

dzou
15. jan 2010

a z coho nadi?

nadenkaaa
15. jan 2010

inak my ked pozerame nejake nase oblubene filmy s mm nejake romantiky tak bulime obaja 😅

nadenkaaa
15. jan 2010

asi zasa helikobakter zacal u mna upratovanie 😅 😅

dzou
15. jan 2010

jaj no to mal aj mm.... ale uz je mu celkom dobre ale stale ma chronicky zapal zaludka z toho.... on pil tibetsku hubu to mu jedine pomohlo.... pocula si o tom? ak nie tusim sa o nej pise aj na nete tak kuk 😉

dzou
15. jan 2010

jaj no a fazuli ja ti neporadim s tym bytom my sme nic take na svk neriesili

sharmana
15. jan 2010

nadi, dzou. ja som si to už prežila pred 3 rokmi, bolo to asi jedno z najhorších rozhodnutí v mojom živote... doteraz mám výčitky svedomia, či sa nedalo spraviť ešte niečo iné... lenže rozhodnutie bolo na mne... a najhoršie je, že starý psík ak má bolesti, tak ti to nepovie, oni to prežívajú potichu, preto sa ludia dlho nevedia rozhodnút.. moja sa už pomočovala a velmi zle chodila, prestávala vidiet...a kedže som ju nechala u mamy, nemohla som to oddialovat, rozhodla som sa v priebehu 2 hodín v jednu sobotu, ale preplakala som potom 48 hodín v kuse a ešte mesiac som cítila v byte jej vônu a prítomnost... ☹
ale viem že je teraz v nebíčku a raz sa tam stretneme 🙂

sharmana
15. jan 2010

fazulka a o akú dan ide? dan z nehnutelnosti alebo dan z predaja nehnutelnosti?

sharmana
15. jan 2010

fazulka. ak ide o predaj nehnutelnosti, tak túto dan neplatíš pokial máš na danej adrese 3 roky trvalé bydlisko alebo si jej vlastníčkou 5 rokov.... ak tieto podmienky nesplňaš, tak platíš dan zo zisku, t.j. nie zo sumy, za ktorú si byt reálne kúpila, ale z tej časti, ktorá ju presahuje... ale presnejšie by ti povedali na daňovom...

dzou
15. jan 2010

sharmi ☹ joj smutne to je ... no sak ze ta nema tvaricka ti ani nemoze povedat ze co ho/ju boli a ako sa trapi.... ale sharmi ako pises ze v akom stave bola tak si nerob vycitky uz jej je teraz dobre.... my co sme mali psika...tiez fenu ta sa velmi spustila ked otec zomrel(ona bola jeho milacik) .... no potom postupne starla ale nemala az tak vela rokov 11 ked zomrela... to potom uz nevedela ani na postel vyskocit, tiez jej chlpy vypadavali......... a raz sme sli na chalupu ale jej uz bolo dost zle tak sme ju doma nechali so segrou .... a zrazu nam vola ze este jak tak vyskocila na postel a tam zomrela ☹ chudninka nasa....

sharmana
15. jan 2010

ja som si velmi priala, aby zomrela sama od seba, že zaspí a už sa nezobudí.. bohužial sa tak nestalo... 😢
mne sa s nou práve predvčerom snívalo... a v tých snoch väčšinou cítim že žije a hrozne sa teším, že to nie je pravda že je už v nebi... no na konci sna si väčšinou uvedomím, že to bol len sen..

dzou
15. jan 2010

joj sharmi.... smutne... no kazdy milovnik psov si to musi prezit bohuzial neziju tak dlho ako my 😒
no uz my prisla kamoska tak sa lucim na dnes paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sharmana
15. jan 2010

fazulka. a možno sú tam potom ešte nejaké odpočítatelné položky ak si napríklad byt prerobila, tak je jasné, že ho predávaš za vyššiu cenu ako keď si ho kupovala neprerobený.. toto sú asi preukázatelne vynaložené prostriedky na rekonštrukciu či údržbu... ale ako som už písala, treba sa spýtat asi daňovákov..

sharmana
15. jan 2010

dzou. papa 😉

xena1
16. jan 2010

babulky,aj ked nestiham tu casto nakuknut,myslim na vas a drzim vsetkym palce ku vsetkemu.... 🙂

sharmana
16. jan 2010

no dobré ránko, myslím že všetky ste mali asi nejaký piatkový program 🙂 ja som si tááák tuho pospala, ešte teraz som jak dolámaná 🙂
ideme do hornbachu, tak sa potom zastavím... papa

fazulka1512
16. jan 2010

ahojte,dakujem za rady, ja byt predavam, platim dan, alebo dan sa plati ked kupujem
dnes teplota stupla o 2stupne 36,6, asi ide ovulka, co si myslite

lucialen
16. jan 2010

Ahojte 🙂
Fazulka, ked teplota stupla o 0,2, tak ovulka bola vcera 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre