Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
15. aug 2009

dobre ranko 🙂
lenus gratulujem, drzim palce aby vsetko dobre dopadlo
dobre ranko stanka, zvysok asi este sladko spinka

malalady
15. aug 2009

dobré ránko bábiky🙂 Tobík sedi tu pri mne a posiela veliku pusinu na dobre ránko 😀 😀 😀

stanka1986ke
15. aug 2009

vcera ste toho inak dost popisali....
aj mi tobikovi posielame pusu

tea333
15. aug 2009

miro a fomarik..ti co su tu kratsie vas uz nepoznaju, ja som videla ako sa snazite (podla pisania)
v prvom rade podla mna miro to neprehnal, podla mna ste na tom s tou tuzbou rovnako,len on chudak nema konika..
ale niekedy konik nie je az taky napomocny, najma ak vas to nuti tolko rozmyslat o tom co nemate a co tak velmi chcete..
viem ze tuzite po dietatku, ale zufalstvo a depresia nic nevyriesi, chce to jednoducho cas..vsetko v zivote chce cas.nevesajte hlavu, len koly tomu, ze sa vam nedari..existuje predsa mnoho vysetreni a aj alternativnych sposobov (umele oplodnenie), ktore pre vas znamenaju velku sancu otehotniet,ak sa zisti kde je hacik..
a nakoniec, mozno aj trpezlive snazenie prinesie vysledok same od seba..
myslim, ze aj trnita cesta je cesta, nestracajte trpezlivost a nervy...
navyse, jeden aj druhy chcete babatko,ale mate predsa jeden druheho, nedovolte aby sa myslienky na dieta stala centrom vasho myslenia a bytia a cely svet sa tocil okolo toho..stale sa predsa lubite, uzivajte si kazdu chvilu spolu a bavte sa aj o inych veciach, uzite si romantiku alebo chodte na vylet..obaja trpite, ale po tej ceste kracate spolu, tak sa aspon drzte za ruky

malalady
15. aug 2009

hm.. ja som včera sem len odbiehala.. 😉 ale ako pozerám tu sa vždy píše vo velkom čo je dobre 😉 táto téma je najsamlepšia 😉 no Tobik už sa hrá s hrnčekom 😉 idem mu ho zobrat heh 😀

tea333
15. aug 2009

a pre baby- dnes vystava a potom este nejake tie vybavovacky, snad sa stihnem zastavit, ale skor az vecer 😉

tea333
15. aug 2009

malalady daj tobikovi pusu za celu temu 😉

malalady
15. aug 2009

teuška to si im krásne od srdiečka napísla.. 🙂

lucialen
15. aug 2009

Dobre ranko, 🙂 Tea, kde sa to v tebe berie tak skoro rano 🙂 😉 (velmi pekne)

malalady
15. aug 2009

luci ahoj🙂 krásne ránko sa želá😉 vybuvana ??? 😉

lucialen
15. aug 2009

Dakujem malalady, vyspata, bolest hlavy je prec 🙂
A co vystraja Tobiasko? Aj ja by som chcela Tobiasa, peknucke meno 🙂

malalady
15. aug 2009

lucinka no on vystrája stale🙂 len už mám štastie že už ho až tak ostré predmety nezaujímaju 😉

groka
15. aug 2009

ahojte

lenuska gratulujem ti k babenku

fomarik a miro,prajem vam uspesnu liecbu clost.....a potom krasne tehulkovanie

baby ja mamdnes toho moc,ideme na nejake vypredaje,potom musim ostrihat masinkou oboch chlapov,potom robit palacinky,potom sa okupat ja a dat sa do poriadku a potom ideme na oslavu 18 tin a este predtym muz mi povysava bytik

tak papa

lenushka
15. aug 2009

Tea, strasne prekrasne si to napisala Mirovcom🙂 Neviem, ci je to tymi hormonmi, ale si ma rozplakala 😢 Hrozne hrozne velmi vam drzim palce🙂 Viem, co je to tuzba po babätku, hoci sa nam to podarilo takmer ihned... Vela stasticka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

stanka1986ke
15. aug 2009

ahojte je tu niekto.....

stanka1986ke
15. aug 2009

no tak si asi budem pisat sama so sebou ☹
tak ja prave varim slepaciu polievocku s hraskom a haluskami.... a ako druhe urobim palacinky plnene dzemom so slahačkou a cokoládovou polevou...viki len od rana mi hovori ze kedy budu hotove 🙂

tak skusim sa ohlasit neskôr ked tu uzz niektora budete

stanka1986ke
15. aug 2009

halllooo trosku to prehanate....hodinku tu nikto nieje..kde ste vsetkty????
asi varite, upratujete?no ja uz robim len palacinky..potom sa pokusim dat viki spat /aj ked o tom pochybujem ze zaspi/ a este budem pratat...
tak nic idem ja papa

stanka1986ke
15. aug 2009

no tak dala som si palacinku ale akosi mi nesadla na zaludok....blaaa ☹
ked tu nikto nieje tak idem si ja lahnut spinkat...lebo to mje dieta si predstavte zaspalo 😀 😀

a mohli by ste sa uz prihlasit..lebo ja si tu pisem sama so sebou, aby sme sa nemuseli hladat niekde na zadnej stranke tak nas udrzujem medzi prvymi temami 😉

stanka1986ke
15. aug 2009

ma musite dnes pochvalit ze sa snazim zaplnat tuto temu...ale samej mi to nejde..este som ani jednu stranu nenapisala 😅

stanka1986ke
15. aug 2009

tu v kosiciach je hrozne ale hrozne horuco....vy mate asi tiez teple pekne pocasie vsak?

uz by ste sa mohli zapojit...teuska nebude mat co vecer citat...no nas velmi nepochvali.. 🙂

tea...potom napis ako bolo na vystave...moja mala chce psika vies takeho maleho bieleho,maltezsky ..neviem ako sa to vola....ale ty sa v psikoch vyznas..nie..lenze ja sa bojim ze by mu nieco urobila..ona je totiz dost ziva..

gajana1
autor
15. aug 2009

Ahojte ja som si druhy test ešte nerobila ale je mi strašne zleeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉
Teraz som doupratovala Tomik šiel na prechadzku s mojou segrou tak ja trošku konikujem 😀

malalady
15. aug 2009

stanka Tobík ma tiež psíka no a ti poviem.. aj po upozornovaní mu stále ubližuje tak ma k nemu prísny zákaz.. ktorí ovšemže porušuje 😠

stanka1986ke
15. aug 2009

jejjj no konecne niejake zive bytosti...huraaaa 🙂
inak mna strasne ale strasne boli lavy vajecnik...a cele brusko jak na mrchu ale ta ma prist az o tyzden..uz je to tak vkuse cca 3 dni .tak niejak...no a dnes mi niekto musel zavidiet palacinku lebo som jednu zjedla a doteraz mi je spatne.blllaaa 🤐

malalady presne preto jej ja nechcem hava kupit...lebo mne by ostal na krku...a by som ho aj lutovala

malalady
15. aug 2009

stanka kým nebude mat 6r. nekupuj 😀 xi rada na vlastnej koži odskúšane 😀 😀 😀 😀 hm stanka nechcem ta strašit,ale mne bývalo týžden pred ms zle.. ale tentokrát som to inak citila. no a ked mala príst tak neprišla ale to už nebol ani naznak nejaký 😉 ale každá sme iná ty vieš ako sa cítiš pred ms 😉 ja ti len prajem aby to bolo babo 😀 😀 😀 ja to každej prajem fakt.. 🙂 🙂 ja som neni stých čo závidia 😉

stanka1986ke
15. aug 2009

no lenze neviem ked nahodou v pondelok testnem ci uz tam nieco bude...a este dnes ako casto ale vskuse ked si sadnem alebo lahnem tak mi treba na wc... a uz mi tu palacinku asi trosku stravilo...len nesmiem si ani na nu spomenut leo zas mi je zlee..bleee ☹

malalady
15. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pre vás baby najzlatšie na konikovy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
15. aug 2009

stanka a kedy máš dostat mršku presne? 😉

stanka1986ke
15. aug 2009

o tyzden v nedelu t.j.23, lenze minuly mesiac som mala dlhy cyklus takze teraz mam mat kratky cca 26DC tkaze mohla by som dostat aj 21...ale oficialne 28DC mam dosta 23..chapes???

stanka1986ke
15. aug 2009

no a dnes som v 20DC

malalady
15. aug 2009

chápem.. 🙂 ja som tiež dakedy dostala skor dakedy neskor 😉 tak sprav 3dni pred očakávanou ms a malo by ti to už ukazat takú slabunku čiarku 😉 len musíš dlhšie takých 5min vydržat kým sa tam objaví.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre