Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

andzi
19. aug 2009

sharmy, kedy ste sa začali snažiť?

cheerlady
19. aug 2009

ahojte babulky,dnes som bola cely den prec a som strasne unavena,idem uz spat,ale zajtra som v robote,tak vas precitam 😉 snad mi na to bude pracovna doba stacit 😀

brisilda
19. aug 2009

shamarka to je jedno ci pravi alebo lavi 😀 zaklad aby dozrelo prasklo a doslo k oplodneniu 😀 😀 😀 ostatne riesit netreba 😀 😀 😀 😀 😀 drzim palce

sharmana
19. aug 2009

ajoja andzi... no to je strasne ked je bolestiva MS, ja som bola akurat tento viked s mužom u brata, spali sme u neho v obyvacke a nad ranom strasna bolest, skoro som gauč doškriabala nechtami... ešte aj dnes ma nejako pobolieva v podbrušku, tak dufam že to nebude zapal... aj ked MS mi už vlastne skončila...
tak dufam že sa nam všetkym co najskôr podari otehotniet... moja mamina by velmi chcela vnucku a ja si už predstavujem, ako to oznamim rodine a ako sa budu všetci tešiť 🙂 ... ehm.. no tak zatial do reality a schladiť hlavu 😀

lucialen
19. aug 2009

Sharmana, vsak mozu sa ti aj dve vajka uvolnit a budu dvojicky 😉

sharmana
19. aug 2009

fazulka. no a mna vzdy len na pravej xixi...
andzi. teraz sme sa v juli ešte len začali snažit, prerabame si ten bytik a zrazu sme sa s manželom na seba pozreli a že na čo my vlastne ešte cakame? ved s babom už môžeme začat 🙂
brisilda. jasné, keby aj v strede dozrelo mi je to jedno 😀

fazulka1512
19. aug 2009

bris 😉
dobre si to napisala

lucialen
19. aug 2009

Bris uz mas nejake priznaky? 😀

andzi
19. aug 2009

sharmana - sleduješ hlien alebo meriaš BT?

fazulka1512
19. aug 2009

kedy je podla vas najlepsie keksikovat, rano alebo vecer, ci je to jedno hlavna vec ze su sperma v tele

lucialen
19. aug 2009

Fazulka, najlepsie by bola nejaka sprava, ze vajko vyletelo a vtedy by bolo dobre keksikovat 🙂
ALebo aj rano aj vecer

andzi
19. aug 2009

fazulka: no to veru neviem, ale keby mi niekto povedal, že cez obed, tak som ochotná aj cez obednú prestávku 😀 😀 😀

lucialen
19. aug 2009

Som taka unavena ako keby som plavala ja namiesto psa 🙂 Asi som to s nou velmi intenzivne prezivala 🙂 Alebo to bude tymi smetiarmi, hmm 😒
Idem asi este citat a potom ma urcite odpali 😉

andzi
19. aug 2009

sharmy: máš pravdu, nečakaj s bábom, je to radosť a zmysle života.

sharmana
19. aug 2009

andzi. vlastne som sa ešte velmi nesledovala, teraz som si začala merat BT, hlien som vzdy tak trochu registrovala, len tento posledny mesiac som mala fakt asi nejaku poruchu, alebo nejaky problem, lebo som nemala skoro vôbec hlien.. som trosku v stresovom obdobi...

fazulka1512
19. aug 2009

ja si myslim ze je to jedno kedy, len nech to je a hotovo

janulka04
19. aug 2009

babule, idem hajus...tak zajtra...papa

fazulka1512
19. aug 2009

janulka prajem dobru noc

sharmana
19. aug 2009

dobru janulka

brisilda
20. aug 2009

luci nie nemam priznaky jedine, ze ma este prsia nebolia a tie zvyknu pred mrchou aso tyzden a pol az dva tyzdne 😒 ale dnes som mala nutkanie sa testnut 😀 ale netestla som bojim sa zase sklamania ☹ 😀
kocky drzim Vam palce aby sa to uz do septembra podarilo kazdej s nas 😉 a tie vajka az praskaju jedna radost 😀
PS: viete o tom, ze ta kocka co caka 12 torcata bude bud. mesiac rodit??? ja som myslela, ze je estelen v takom 3 mes. 😒

stanka1986ke
20. aug 2009

stymi dvanasttorcatami je to podvod

ahojte baby....

brisilda
20. aug 2009

stanka ako si na to prisla??? inak ahojte babenky 😀 ja som dnes skoro rano hore lebo pracujem 😀 😀 😀

brisilda
20. aug 2009

😀 hovorim tomu praca 😀 😀 😀 mam tu maleho zlateho drobceka ktoreho opatrujem kym je jeho maminka v praci 😉

malalady
20. aug 2009

dobré ranko anjeliky🙂

stanka1986ke
20. aug 2009

tak lebo na jednej stranke o tom pisala...pockaj ti napisem na ktorej...ze ona ani nieje tehotna a za je vraj psychicky narusena...a spolu s manzelom chceli len vyvavit od televizii peniaze...lebo ta co mala osemcarta tak ona zarobila statisice dolarov..vies...

inak baby mna vcera tak bolelo brusko, sa mi tak vydulo a ani stiahnut som ho nevedela...dnes uz je to fajn....
dnes som 25DC,

lucialen
20. aug 2009

Dobre rano 🙂
Inak si to dobre neviem predstavit 12torcata, to sa tam ako moze zmestit? A v ktorom mesiaci ide rodit? Hadam len nie v 9tom 😒
Bris, ja som dnes 4DPO a tiez ma nic neboli, minuly mesiac podbrusko hned od ovulky a teraz som az prekvapena ako mi nic nieje 🙂

stanka1986ke
20. aug 2009

no tak si dajte www.aktuality.sk tam kliknite na kokteil a potom na pikosky...a hned vam to vyskoci...ved to aj lekari povedali ze tak sa maternica neroztiahne..je to hlupost...chcela sa len zviditelnit...

brisilda
20. aug 2009

stanka ani mne to neslo do hlavy 12 deti???hm..privela aspon kebysa ukazala popripade zaber zo sona 😒 no ktoho vie co s toho bude
luci tak ja len dufam, ze ma prsia ani nezacnu bolie to bude znamenie, ze som tehu vcera krcok tvrdy ako skala ale otvoreny 🙄

malalady
20. aug 2009

baby to bolo aj v televíznych a boli tam aj zábery zo sona 😉

brisilda
20. aug 2009

no a boli tam 12 deti??? 😀 ja chcem ale len 2 😀 😀 😀 inak ako sa mas ??? a co brusko? pocuva?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre