Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
20. aug 2009

bris ahoj.. no jo 12tam bolo hovorene.. 😨 ale ja by som to nezvládla... 😀 stačia 2 😀 😀 😀 😀 😀 ne? to je tak ideál pre túto dobu 😉

lucialen
20. aug 2009

Ja som kontrolovala ten krk, ale len som zmiatla FF, tak uz sledujem len teplotu a hlien 😉 A dnes som isla pozriet krk a .... nenasla som ho 😀 Neviem kde je 😀

brisilda
20. aug 2009

no ja neviem kolko vajicok davaju pri um. oplodneni ale ja kebyze mam take cosi podstupit tak si dam max. 4 viac ani zasvet 😀
malalady na dnesnu dobu su 2 deti uz luxus ☹ aspon premna ja chcem svojim detom dopriat vsetko co budu chciet 😀 😀 😀

lucialen
20. aug 2009

Malalady, kedy ides k dokimu? Uz bude aj srdiecko, co?? 😉 🙂

brisilda
20. aug 2009

luci asi sa pred tebou skryva 😀
ja nemam problem ho najst kedze jedno dieta uz mam a pretoze bol velky tak mam maternicu nizsie ako vy ☹ predomnou sa teda nema kde skryt 😀

malalady
20. aug 2009

bris zle mi je stále ale už nezvraciam 😉 ale radčej by som išla 🙂 aby mi bolo fajn.. 😒 😠 bruško ešte nerastie 😀 heh.. ale cítim už na bokoch,že sa zase rozširujú 😠 bo už začínaju moje 26č. nohavíc pritesné

brisilda
20. aug 2009

no vidis to treba kupit pomalicky uz tehu nohavice 😉 az ho netlacia klasicke 😉

malalady
20. aug 2009

lucinka noooo k dokymu idem prvý sep. týžden ale kedy ma na sono zase pošle neviem.. ale srdénko bude už byt na 100péro😀 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

rhodosbb
20. aug 2009

Dobré ránko 🙂

citam citam a vidim, ze su tu nove snazilky, vitajte 😉

Obdivujem kazdeho, kto ma dvojicky, to musi byt riadna fuska, ved ked si len predstavim moju sofiu 2x, tak uz by som bola sediva 😀 ale je to strasne krasne ked vidim take dve rovnake deturence, ktore sa tak podobaju, ze ich ledva vlastna mama rozozna 😀 😀

lucialen, ja som sa este neodhodlala k sledovaniu krku, bojim sa ze ho nenajdem 😀 😀 😀 a co je to FF??

bris mas pravdu, ja chcem mat tri deti, to by sa mi pacilo 🙂

malalady
20. aug 2009

bris ne to len panva rozširuje.. no tepláky musím bez gumičky nosit bo mi je potom špatne.. by som všecko aj mna vytoto😀

lucialen
20. aug 2009

FF je moj fertility friend. Pred ovulkou som ho ledva nasla a po ovulke sa vyparil 😀

lucialen
20. aug 2009

Malalady, ja som do 8tt priblrala 2kg a ze v prvych troch mesiacoch sa nepribera 😀

rhodosbb
20. aug 2009

lucialen, dik za vysvetlenie 😉 , idem si dnes kupit ovu test, aby som sa mohla testovat na dovolenke.

malalady, aj prve tehu ti byvalo zle?
Ja som nemala ziadne priznaky, mne nebolo absolutne nic, az kym som nezacala krvacat, ale potom samozrejme sa dostavili bolesti krizov, tie spodne brusne svaly - úpony, neviem ako sa presne volaju, ma tak boleli, ze som musela chodit v predklone, ale trvalo to asi len tyzden, kym sa mi ponatahovali svaly..

brisilda
20. aug 2009

kocky ako tak citam tak tie co cakaju 2 dieta sa zhoduju na tom, ze maju ine priznaky ako pri prvom 😀 a to by bolo v mojom pripade super lebo ja som pri Samkovi mrela 🙄 tak mi bolo zle kym som sa nevyzvracala tak som nemohla normalne fungovat ☹ a kebyze cakam druhe tak by som teraz nemala mat ziadne priznaky a tie co mam od porodu po S tak by sa maly vytracat 😀 😀 😀

rhodosbb
20. aug 2009

baby, videli ste tento fotoalbum? je uzasny...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

brisilda
20. aug 2009

rhodos ano ja som ho videla 🙂)) pekne 🙂
pocuj inak ak sa vratite z dofci tak dufam, ze budes tehu 😉 inak si nas nezelaj 😀

lucialen
20. aug 2009

No jasne Bris, teraz ti bude uz len lepsie a lepsie, vsetky bolesti ktore si doteraz mala ta urcite skoro prejdu 😀

brisilda
20. aug 2009

😀 😀 😀 😀 luci to si napisala ako keby som sa chystala do hrobu 😀 😀 😀 ne ne ja budem manzela otravovat este 100 r. 😀 😀 😀

rhodosbb
20. aug 2009

jasne, bris 😀 a dufam tiez, ze ked sa vratim, tak uz tu najdem len same tehule 😀

michelle
20. aug 2009

dobre ranko snazilky a tehulky 🙂 dnes ste zacali skorooo bris, nemozes spavat? 😨 🙂
....mam spravu... pridavam sa k janulke... partizani dorazili 🙄 ..dufam, ze vy ostatne cakatelky dopadnete lepsie 🙂

michelle
20. aug 2009

luci vypareny krk, to je fakt dobre 😅
rhodosbb, krasny album, najma ten rodiaci chlap je dobry 😉

rhodosbb
20. aug 2009

michelle, tak to mi je luto, slak ich trafil, tych partizanov 😠 ☹

michelle
20. aug 2009

rhodosbb, co sa da robit... zivot ide dalej 🙂 ...a verme, ze tito partizani boli pre nas (pre mna este stale su) posledni v tomto roku 😎

brisilda
20. aug 2009

michela prosim ta ja spavat mozem ale co uz ked aj penaize treba 😀
inat ty partizani dokedy chcu otravovat??? uz ich konecne niekde posli 😉 az ti daju pokoj na 9 m.

brisilda
20. aug 2009

kde ste vseetke????

michelle
20. aug 2009

birs ja viem, len sa mi to zda strasne skoro byt uz o siestej v praci.... ☹ ja som skor nocny typ ...partizanov sa pytam, ze teda dokedy a oni svinuchy mlcia... ako partizani 😀 takze zatial neviem, netusim 😒 ...inak dnes som mala na flusatku pralesove papradie, to uz akoze co je? 😲 chapes to?

lucialen
20. aug 2009

Ach Michelle, ti partizani 😠 😉 🙂 Michelle, a papradie su plodne dni, ci ako?

brisilda
20. aug 2009

luci ano papradie su plodne 😉 ja som to mala jned po MS a potom okoli 13 😀 ale len jeden den 😀 uvidime ked testneme co to bude a 15 som mala prisernu bolest v podbrusku ☹

michelle
20. aug 2009

luci praveze su. a preto mi to nejde do hlavy. minuly mesiac som mala na 9.den cyklu, cize pomerne skoro. ale teraz akoze uz v 1.den partizanov, tak to akoze nechnapem. ale vravi sa, ze u zeny, ktora nema pravidelny cyklu (to som akoze aj ja), tak sa meni aj den ovulacie... ale teraz pri tych bolestiach si plodenie fakt neviem predstavit 😖 🙄 😝 ... 😀 ...a ty ako? ty si tusim tesne po ovu? alebo dokonca po ocu? 😕 🙂

fazulka1512
20. aug 2009

dobre ranko 🙂
vy ste tu uz rozbehnute zavcas rana
ten album je zaujimavy
michelle, skoda ze prisla mrcha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre