Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

jagabinka
31. aug 2009

bris, cheer...mna inak tak popichava v podbrusku...vacsinou na lavej strane...boooze, co ak mam ja mimomaternicove???? 😲 😲 😲 ...a teraz panikarim ja ☹ ...pri malom ma nic nepichalo, nebolelo 😨

brisilda
31. aug 2009

jagabinka mna bolele brucha v case ked sa vajko uhniezdovalo pred mrchou som mala pocit ze ma chyta slepak teraz mi nic neni obcas ma pobolieva brucho nie vajecniky a to je asi dobre 😉 no nemam to stale prsia bolia aj nebolia no pri malom mi bolo fest zle ale asi druhe tehu neni tak komplikovane maternica asi ostala coto zvatsena kedze bol velikansky 😉 ja sa obavam len krcka ci neni oslabeny a tak isto aj maternica inak by som nestresovala kebyze nejdeme na dofcu no myslim uz pozitivne kocky ano???inak sa za 9 mes. zblaznim 😉 a tebe jagabinka to odporucam tiez clovek cim viac vie tym viac sa boji ja uz krcok nesledujem kaslem nanho a verim dokimu ze je to ok 😉 inak si pockaj do 35 DCa potom navstiv gynekologa skor nie

jagabinka
31. aug 2009

bris, ja uz som 33DC a volala som sestricke,...vraj maju vela ludi, lebo su dovolenky, tak ak nemusim, mam prist za 2 tyzdne, ale asi pojdem tuto stredu (35DC 🙂 ), aby sa pozrel, ci som OK, aj ked neviem, ci nieco uvidi ☹ ...pojdem a dam vediet, jedna zena hore dolu...snad ma nevyhodia 😒

brisilda
31. aug 2009

jagabinka tak teda chod u nas to bude od pondelka tiez huste doki sa vrati z dofci no ja si tam zavolam az mi stihne zobrat krv a potvrdit tehulkovanie 16 alebo 17 uz odchadzame samozrejme ak bude vsetko v poriadku 😒 😉 verim ze bude

jagabinka
31. aug 2009

Drzim palce a nebooooj 😉

brisilda
31. aug 2009

jagabinka prave som citala o ...................................radsej nenapisem a tu dofcu asi budem musiet pre istotu odvolat 😢

diamond_doll
31. aug 2009

prepacte ze zas vtirkam ale chcem sa spytat..bola som si kupit canesten krem v lekarni dneska ale neviem ci mi ta slepica nepredala nejaky zly 😠 je tonejaky candibene..dermalny krem ..ale v letaku s anepise nic o vnutornom pouziti ani aplikatori ktomu neboli..neviem ci si to teda mozem dat aj donutra ..ale asi nie vsak ? 😕 as tam budem muset ist znova zajtra 😠

brisilda
31. aug 2009

a preco ti to treba???inak ak si tehu tak si kupuj skor nieco pre tehule to co ti predala si kukni na nete 😒 ja osobne to nepoznam

diamond_doll
31. aug 2009

ja som pytala canesten a potom jej hovorim ze toma byt gyno canesten...a ona mi dala candibene ze to je to ist elen lacnejsie..ale neviem ci to jena vnutorne pouzitie..neni to tam pisane....neviem aky krem si mam pytat na mykozu v lekarni ? 😀

brisilda
31. aug 2009

dia chod najskor k dokimu ak si tehula tak by si si nemala ordinovat lieky samovolne

diamond_doll
31. aug 2009

vedja viem ale citala som raz na jednej stranke kde gynekolog radil ze canesten sa moze..ale teraznapr citam ze by sa nemalo to candibene v prvom trimestri som z toho jelen 😀 tento tyzden sa idem objednat a ked nebude dvihat pojdem osobne v pondelok..ten den mozem aj bez objednania prist 😀

brisilda
31. aug 2009

dia tak teda tam zavolaj teraz to uz asi nestihas no nechapem preco si tam neskocila dnes

sisa2
31. aug 2009

bris - ty uz tusim dostanes na zadok! necitaj vsetko to zle a tes sa konecne z toho, ze mas v brusku potapaca!!! babetko potrebuje kludnu a stastnu maminu 😵

sisa2
31. aug 2009

jagabinka - pridavam sa k ostatnym babam a moc gratulujem!!!! 😵

brisilda
31. aug 2009

sisa asi mas pravdu 😉 ja uz budem mysliet pozitivne ! 😀 😀 ale co ved ja sa tesim uz tak ci tak 😎 a povedala som si ze uz ziadne stresi nebudu a basta 😅 inak ako pokracujes ty so svojim cyklom????

groka
31. aug 2009

ahojte

dia candibene je aj krem aj tabletky,krem je inak na nie vnutorne pouzitie ale na to aby si si s nim potrela vsetko to okolo ale dnu do posvy nie,no ak mas mykozu s tym treba ist ku gynekologovi ihned,lebo sa ti to rozsiri a bude to potom na prd,ver mi,ak je na letaku pisane ze tehotne to mozu az po konzultaci s doktorom tak si to nedavaj,ak tam nic take nie je a dokonca ze tehotna mozu tak si to daj,

bris,ty opica,nepaci sa mi ako rozmyslas,mysli pozitivne,pockaj tak 2 tyzdne a bude vidiet vsetko co chces,inak za tyden tak ako ti doki povedal,ak palicka silnie tak je to v poriadku a to ze si tehotne kontroluju krcok je hrozne sa baby nehnevajte ale chcete dostat nejaku infekciu v tehu?ved to neni sranda,nic si nekontrolujte lebo si nieco privolate

brisilda
31. aug 2009

groka ja nestresujem ja som sa len obavala a preto som sa radsej sla poradit s odbornikom a k tej infekcii tu si mozes zavies aj prostrednictvom pohlavneho styku ten krcok sleduje vela zien to mas ako meranie BT tiez si mozes zaviest nejaku infekciu staci ze teplomer nevydezinfikujes poriadne pokial viem tak ho nestaci len umyt cistou vodou su na to specialne dezinfekcne pripravky.
Inak neboj ja si ho tam nekontrolujem kazdy den 😉 a obavy su ale zase nesom az taky stresmen ze tu depkujem 😀 😀 😀 ja sa tesim no rodina o tom este pre istotu nevie 😉 im to planujeme oznamit az ked sa vratime z dovolenky 😉 😎 zatial som aj podla dokiho v 4 tt cize o tyzden uz budeme mudrejsi 😉 a mozno uz aj foto bude malej machulky 😉

groka
31. aug 2009

brisilda,o tyzden bude vidiet dutinku a to uz bude lepsie,potom o 2 tydne uz srdiecko a bude to stale lepsie a lepsie a kam idete na dovolenku a kedy?

brisilda
31. aug 2009

groka ja ti poviem takto ze ja som tam cierny flacik na monitore videla 😀 😀 😀 ale no odbornik je odbornik bo, to doki ktoreho si zeny chvalia 😉
inak ideme 17.9 do spanielska autom budeme mat aj poistku cize pripoistenie velmi sa tesim no doki povedal ze on by to este zvazil pokial sa nepreukaze vnutromaternicove tehu potom by uz nemal byt ziaden problem 😉 cize ak som mala posledni mrchu 31.7 tak hadam do 16.8 uz bude vidiet nieco aj na sone 😉teraz mi nevedel nic povedat iba ze som zatvorena 🙂takze ma upokojil 😀
inak s tym tehotenstvom ma asi pravdu ze treba pockat inak by to bolo velke riziko cestovat taku dialku 😒 😎

brisilda
31. aug 2009

a ty si na tom ako??? co ti povedal doki???resp. kedy tam mas znova ist?

groka
31. aug 2009

bris a co teda cches zrusit dovcu?no inak 17 uz budes vidiet aj srdiecko a ako to este nie,tak urcite budete vidiet ze je to v maternici

brisilda
31. aug 2009

groka ano pokial nebudem vediet o ake tehu sa jedna toho 16.9 tak dofca sa rusi 😢 bolo by to velke riziko podla mna 😒 no verim, ze ta fazulka tam bude 😉 ved ked som ju tam u dnes videla no ne? 😀 inak pondelok volam svojmu doktorovi cize bud. tyzden mam nabity 🙂 dufam, ze pozitivne 😀

sharmana
31. aug 2009

ahojte, kde ste vsetky? no babeny, dnes som spala prvú noc už prestahovaná vo svojom byte, a vraj, čo sa v prvú noc sníva, sa aj splní.... tak neviem, snívalo sa mi o mojej kamoške, že som u nej na návšteve v Taliansku a obe sme jedli "kyslé uhorky" ha ha... 😀
dnes som 17DC, netuším či som vôbec ovu mala, lebo s meranim BT som ešte amater a ovu test mi dnes nic neukazal.. ale dnes ma riadne pichá vo vaječníku.. no možno som aj prechladnutá.. uvidíme o 2 tyzdne 😉

groka
31. aug 2009

ahojte

ja kukam film na markize o otm zralokovi,ja lubim take filmy pozerat 😉
inak som vam chcela napisat,ze moja znama,dnes sme sa o tom bavili,pri vsetkych 3 detoch plodili len vzdy v ten isty DC a to sa nikdy nepozorovala,a 3 den po tom pravom styku uz pocitovala kovovu chut v ustach,3 den baby a vzdy bola tehotna

idem babule,este zajtra si musime s malym uzit dnik cely a len pre nas,posledny krat sme domka este na materskej 😢 v stredu budem velmo za nim plačkať doma,hadam ma utešíte troška

idem dopozerat a buvkat,papa

pohladkajte si bruska tehulky nase 🙂

brisilda
1. sep 2009

sharmana tak to je super tiez si spominam na nasu prvu noc v novom bytiku 😉 takze teraz uz nysleduje len to babatko 😀
groka neboj malebu bude v skolke super a ty si aspon oddychnes a najdes cas aj na seba 😉 prve dni su najhorsie no zvyknete si obaja 😉 aspon bude v kolektive deti 😉 a nauci sa tam nove veci 😉
Groka Brusko hladkam stale 😀 😀 😀 a aj sa s nim obcas uz rozpravam 😀 😀 😀

malalady
1. sep 2009

ahojte babiky🙂 tak my sme už naranajkovany 😉 nejak mi zachutil syrokrémik 😀 😀 😀 rožteky a zeleninkaaaa 😝 😝 😝 😀 😀 😀 jujdo.. 🙂))

petafr
1. sep 2009

caute baby, konecne sa ozyvam aj ja... ani som necitala dozadu, tak neviem, co nove...
Bris, malalady, ako sa mate tehulky???
Ja som sa akurat vratila z odberu krvi, konecne som sa rozhodla ist za lekarom... no a nastrasili ma s rubeolou, vobec neviem, ci som ju mala alebo ci som zaockovana, ak nie, tak ma budu musiet ockovat, budem musiet zase brat HAK jeden mesiac, takze sa nam to oddiali... Ale niekde som vycitala, ze na Slovensku sa ockuje povinne v 12tich rokoch, tak to by som mala byt zaockovana, nie? Ak to netreba obnovovat, to neviem.
Viete mi k tomu nieco povedat???

malalady
1. sep 2009

patafr dobre sa mam 🙂 xi 😉 no ale k tomu ti ja neviem povedat nič.. ☹

petafr
1. sep 2009

a FF dnes rano nefunguje, co mu je?! 😠
uz by som mala zajtra ovulovat, mozno dnes, tak neviem, vysledky krvi mam az zajtra, vraveli mi, ze sa mame pre istotu chranit, ale mne sa nechce, no ved uvidime...

nadenkaaa
1. sep 2009

peta urcite sa na slovensku ockuje proti rubeole -je to povinne mama by si to mat aj v karte na prednej strane a pokial si taky rocnik tak ako my priblizne tak urcite si bola zaockovana a okrem tho jedine zeby si uz nemala protilatky ale to ti mozem zistit ako to je ci to treba preockovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre