Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
11. nov 2009

jeee zeby moja prva ovulaaacia? 🙂 o ktorej viem teda..mala by som sa ucit ale co tam po pisomke ked mozem robit zaujimavejsie veci 🙂

malalady
11. nov 2009

tea len sa snažte pekne🙂 už sa patrí xixi 😀

lucialen
11. nov 2009

Malaladyyyyyyyyyyy 🙂 Takze vsetko ok?, to je super, nech malicke rastie ako z vody 😉 Uz viete co to bude?
Tea, len pekne snazilkujte, skola pocka 😉
Motylek, ako bolesti este pretrvavaju?

malalady
11. nov 2009

lucia len ee nevieme ešte čo to bude.. to budem vediet dúfam,ked pojdem v 20tt na sono 🙂 ak bude dobre otočené.. 🙂 ale cem dievča he :D a ked mi povie chlapček tak mu poviem,že ja som si objednala dievčatko,že sa určite mýli 😀

groka
11. nov 2009

jaj baby varim udenu polievku z kolena fazulovu,mm isiel svokre,lebo sa nemoze postavit na nohy,tak ju chodi kukat a tak,mna caka drhnutie umyvadla,vane,wc,zehlenie vecer,dlazky dnes nakoniec, a ucit sa,mojim tempom sa uci iste budem zas vecer neskoro

tea,ovu este len bude,a mozno este neni na ceste,mozno este pride jeden vystup,a potom pad kde bude ovu,takze meraj a snazilkujte

lucka pekne,vies teda presne ked si mala ovu?

malalady aj 18 je krasne

groka
11. nov 2009

nadenka ty kde mas graf?

malalady
11. nov 2009

groka 🙂 a tak ja nehovorím,že nie🙂 toto tehu si užívam je také uplne iné kludné.. ale aj strach mám o drobca aby všetko bolo oki.. 🙂 už cítim aj také slabunké kopančeky.. 🙂 🙂 je to zlaté.. 🙂 skor som nevedela,či je to ono,ale ked to cítim už každy den tak určite je to drobec🙂 to ako keby niekto klopkal z vnútra také bohovské je to 😀 😀 😀 😀

lucialen
11. nov 2009

Groka, no podla dokiho som nemala, ale ja myslim ze som mala, tak ako som si to vyznacila a na anovulak to fakt nevyzera 🙂
Malalady, tak to mu urcite reklamuj 😀

malalady
11. nov 2009

lucialen.. tak to budem🙂

motylek17
11. nov 2009

groka nadenka nemaria....
luci bolesti su uz miernejsie, ale v noci som sa zobudila a myslela som, ze zomrem... ☹ takto dlho, nechapem... rozmyslam, ci neist k lekarke, aby som tam daco nemala... a stale chodim na wc aj v noci... je to katasrofalne... a pritom tolko ani nepijem

motylek17
11. nov 2009

malady tisko ti zavidim, ale tak snad sa aj ja coskoro dockam... 🙂

malalady
11. nov 2009

motýlek ale nezávid🙂 neboj všetky tu otehotniete a na toto budete len spomínat jak ste tu čakali kým ten malý zazrak sa usídlil v domčeku na pár mesiacov 🙂 a ty ak budeš prvý krat tehu tak to budeš cítit až od 20tt 🙂 ale to nebudú takéto jemnučké kopančeky jak ja teraz cítim🙂 ale poriadne kopance 😀

groka
11. nov 2009

baby kto ma dostat so mnou mrchu?ja asi 14 do 16

malalady
11. nov 2009

groka ouuuu.. a máš ju na stopro dostat??

motylek17
11. nov 2009

uz aby to bolo... 🙂

motylek17
11. nov 2009

groka ja tak isto cakam myslim... nieco okolo16-17...

groka
11. nov 2009

malalady,dufam ze nedostanem,ak mam zdrave vajka a muzik silnych bojivnickou tak nedostanem 😀

malalady
11. nov 2009

motýlek dočkáš sa neboj🙂

groka som si teraz kukala tvoj graf tak to vyzera nádejne dost🙂 tak pfuj pfuj nech už len stúpa teplotka 🙂 a vírusiky posielam všetkým

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

motylek17
11. nov 2009

malady dakujeme... 🙂

motylek17
11. nov 2009

groka mozes pozret na moj graf??? dokazes tam daco precitat??? vyvyja sa dobre, alebo uz teraz mozem byt smutna???

malalady
11. nov 2009

motýlek však aj tebe stúpa teplotka 🙂 to máš tiež dobré... 🙂 a kedy máš ty dostat ms??

motylek17
11. nov 2009

ako hovorim toho 16-17, uvidime....

malalady
11. nov 2009

hihi.. malý je zlatý.. 🙂 už používa skratky ako pubertak, nepovie že dakujem ale d 🙂 😀 😀 😀

malalady
11. nov 2009

tak to máte obydve s grokou dobré.. len nech teplotka stupa a neklesa moc dole 🙂)) 😀 😀 😀

motylek17
11. nov 2009

malady musite mat doma veselo.... 😀

malalady
11. nov 2009

no tak to mám 🙂 no je hyperaktívny ako ja 🙂 tak sa neni čomu čudovat 🙂 ale ja som rada,že je po mne aspon viem čo ma čaka 🙂 a ako na neho 🙂

motylek17
11. nov 2009

radsej hyperaktivneho ako dieta, co len sedi a nic ho nebavi.... mozes byt rada... 🙂

groka
11. nov 2009

malaldy dakujem

motylek hod mi grafik

groka
11. nov 2009

motylek mas len 5 dno od ovulky este sa neda nic vycitat,mozno ak zajtra este klesnes viac moze ist o uhniezdenie popripade ak budes spinit aj

motylek17
11. nov 2009

... nestalo sa to aj vam, ja mam stale pocit ako keby som tam dole bola mokra (vlhka) divne... toto som nemala... ☹
.. nechcem si nic nahovarat, radsej pocitam s tou horsou variaciou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre