Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
15. dec 2009

ahoj dzou tak teda krasne nakupovanie 😉 ja to uz doslova neznasam moje obchodne centrum je teraz iba tesco 😀 na ine sa nezmozem a kedze je chripkove obdobie tak sa ani neodporuca chodit medzi ludi 😒
groka super grafik hlavne teplota 😀
cherlady no ja mam uz poriadne brusisko 😀 dnes som hlavne zvedava aky datum porodu mi vyjde podla sona 😀 ktoho vie ci sa uz nepresuniem do aprila 😀

tea333
15. dec 2009

Groka super, drz tie teploty hore 😉

Fomarik strasne sa tesim ze si sa vratila, to musi byt perfektny pocit, vediet co ti bolo a vediet ze je to za tebou.Teraz ked mas tolko dier a cesticiek pre vajicka, drzim palce aby sa to co si podstupila rychlo zurocilo 😉
My sa ako vcielky usilovne snazime uz vela cyklov ( sice 6 mesiacov ale moje kratke cykly 😀 ) a dala by som teda vela za to, keby mi konecne niekto povedal preco to zatial nejde..ale som trpezliva

kamoska sa na mna pytala u vestice, u takej ktorej som kazde slovo hltala ako mala pravdu, a povedala ze najlepsie by bolo keby som otehotnela v juni alebo juli, takze v lete..ale ze nemam ziadne zdravotne problemy..
tak to by som bola zvedava

rhodosbb
15. dec 2009

dobre ranko 🙂

cheer, gratulujem ku chlapcekovi 😵 😵 😵

dzou, ja meriam tiez novym teplomerom, presne ako pises ty, este ani poriadne vnutri nie je a uz pipa ako besny 😀

formarik, vitaj spät 🙂 to som ani nevedela, ze na spermie je dobre pit vela mlieka a mliecnych vyrobkov 😕 moj mm pije kazdy den plny pohar mlieka a jogurty miluje, tak hadam ma kamosov ok 😉

groka, pekne 😵

rhodosbb
15. dec 2009

zabudla som graf, mam riadne schodisko http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

malalady
15. dec 2009

ahojte krásne babiky..

rhodosbb no tfuj tfuj nech sa pekne udržiava teplotka 🙂)) 😀 😀 juj baby to bude krásne ked teraz tento mesiac otehotniete 🙂 krásny darček by ste si dali joj 😀 😀 😀

janulka04
15. dec 2009

ahojte, babule...
cheer, drzim palce na skusku 😉
bris, tebe drzim palce, aby sa drobcek pekne vystavil 😉 😵
no, dzou, divila by si sa, ale chybas nam tu...
veronika, zatial super grafik...
groka, ty sa drzkaj, mas toho teraz vela, no verim, ze potom, ked spravis vodicak, zvolnis tempo
a kde mame majku a lucku?
a misku? a nadenku....? ☹

lucialen
15. dec 2009

Dobre ranko 🙂 Teda, rano uz asi nieje.
Uz som tu. Skraslovala som sa uz od rana 😀 Farbila som si obocie 😉
Cheer aj ja drzim palce na skusku 😉
Bris, ty sa uz rychlo ozvi 🙂
Dzou, ovulka na 15DC a bala si sa anovulaku 😉

nadenkaaa
15. dec 2009

ahojte kocky 😉 bola fuska vas zasa precitat 😀 sice oneskorene ale predsa gratulujem k meninkam lucke a fomarikovi -tiez lucke 😵 a nech sa vam splnia tie najtajnejsie sny najma v podobe vonavych balickov v naruci 😵
ja hlasim odvcera mrchu 😉 a tento krat som mala cyklus ze mrcha mi prisla na 29dc co minuly mesiac dosla az 32 takze tento mesiac som mala asi ovu skor 😉 vcera som tu nebola lebo som cele doobedie do 15.00 bola v nemocnici vybavovat si papiere aby som mohla nastupit 🙂 uz sa tesim snad to pomoze -uvidime 😉
Siske drzim moc palce a verim ze vsetko dobre dopadne a hlavne ze bude uz skoro medzi nami snazilkami 😵
blahozelam aj jarke 😉 a veronike drzim palceky krasny graf 😉
cheer krasna sprava ze cakate chlapcekaa 😵 😵 jaanul aj tebe drzim palceky nech sa vam dro ec iuz neskyva ale ukaze toho vrabciaka medzi nozickami 😀 😀 ja viem ze to bude chalan 😀 😉
zuzi veru ale vam tie tyzdbne ubiehaju ze 24 v pase a vy este neviete co to bude?

malalady
15. dec 2009

baby 12teho idem na 3D 🙂 juj 😀 😀 😀 už sa teškám

nadenkaaa
15. dec 2009

tak budem drzat palceky k tomu vysnivanemu dievcatku 🙂 😵

malalady
15. dec 2009

no 🙂 tak to by bolo super 😀

brisilda
15. dec 2009

kocky som spat 😀 tlak mam vysoky ☹ 130 na 80 😒 no zatila sa s tym nic nerobi no mam prestat solit hadam to pomoze ak nie tak ma sestricka upokojila, ze su lieky pre tehule na znizenie tlaku tak aspon ze to no aj tak ma to netesi 😠 na sone som videla malinke krasne s predu 🙂 no medzi nozickami nam nic nevyselo 😀 a to ich malo dost nasiroko 😀 doktor sa zatial nevyjdril vraj je to este male a je skoro urcit pohlavie tak verim, ze nam nic ani nedorastie tam dole 😀 ved hadam by to tam uz bolo nie? 😀 no a inak vsetzko v norme male si veselo cmulalo placek a po tomto ultrazvuku som presvadcena, ze to je dievcatko 😀 este aj ked sa kuknem na foto zo sona tak ma zenske crty 😀 😀 😀

fomarik
15. dec 2009

Nadenka, dakujem eľmi pekne.
Rhodos..no, to som nevedela ani ja, že mlieko a biielkoviny sú na spermie také dobré.... normálne sa mu zvýšil počet a už nemá ani tie patologické-nepohyblivé.
Tea- takže predsa spadáš do témy "júl" 😉 ...to možno budeme spolu.
Inak aj ja som nedávno volala veštcovi a ten mi povedal, že ako dobre, že sa mi prvé tehu nepodarilo, pretože by na svet prišiel malý satan auronil by ľudom v živote skazu! 😕 😕 .... no, po týchto slovách ma kvalitne nasr...... al 😠 😠 .... a ešte dodal, že som porieknutá od 17 ľudí..... pre Boha...čo som ja v živote nikomu neublížila!!!!!

...inak prajem krááásny den.... 😉

brisilda
15. dec 2009

fiha fomarik tak to je zaujimave co ti povedal mala by si skusit vesticu ktora sa zaobera aj numerologiou 😉

fomarik
15. dec 2009

bris....ja radšej verím lekárom a medicíne...neviem, som voči tomuto skeptická, teda skôr mám strach,čo mi povie 😒

lucialen
15. dec 2009

No tu to dnes zije 😕
Fomarik, to naco si isla k takemu vestcovi? 😕 Si vyber radsej nejakeho s pozitivnymi vestbami 😀
Bris 😵 Tak dufam, ze malinkemu uz nic navyse nenarastie 😉 😀 A fotku nam nehodis? 😕

brisilda
15. dec 2009

no podla mna kedze lekari prisli na to v com bol hacik vasho neuspechu tak sa to uz konecne pohne dopredu 😉 verim , ze tentokrat to bude mat stastny koniec 🙂 uz by totiz bolo na case aby ste sa aj vy s mm dockali velkeho stastia v podobe dietata 😉

fomarik
15. dec 2009

Snád nás už nič zlé nečaká, len to snažilkovanie 😉 😉 😉 😉 . Ale nebudem do toho nejak tlačiť, ked to bude mať prísť tak to príde.... musím si prevetrať trošku aj psychiku, lebo touž somnou nevyzeralo veľmi dobre 😒 😒 😒
bris...takže bambulka si veselo cmúľala prštek?...aké milé 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petafr
15. dec 2009

ahojte, Bris, skvele, takze to citis na dievcatko! Nadhera, tesim sa s tebou.
Siska mi pisala, ze je uz po, ze to dobre dopadlo, ale ju boli moc srdiecko... no len cas pomoze... uz aby ubehol aspon tyzden, potom uz bude lepsie...
No a vy co nove? Ja som v robote, nechce sa mi, ako vzdy, ale aspon nemam vela roboty, tak si nemusim vycitat, ze meskam s tym alebo s onym...

majuska7979
15. dec 2009

ahojte baby http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 ja dnes takto ale vtom sa nik nevysomari 😅 😅

lucialen
15. dec 2009

Ahoj Majka, no, myslis, ze ovu bola? 😕 Lebo zatial to tak nevyzera 😒 Aj tvoj graf z minuleho mesiaca je taky, bez vacsieho narastu alebo poklesu, hmm. No urcite by som nepovedala ze ovu bola, ale kto vie 😉 😀

majuska7979
15. dec 2009

ja si myslim ze bola presne 12.12, som si na 99.9 percent ista,
moja najvacsia teplota bola 37 minuly mesiac, takze nejaky extra narast necakam, to 12 som mala bolesti bruska aj chrbta ako pred mrchou, a este aj hlien bol so spinenim, takze myslim ze ovulka prebehla 😀
vtedy som overovala aj krcok, nemohla som ho skoro vobec nahmatat, bol velmi daleko a teraz je u nizucko, tak na pol prsta a velmi tvrdy 😉
a tiez tie najdolezitejsie dni som nemerala, 😒 no merala, ale prvy sa pilo, a druhy to som zaspala a merala 2 hodky neskor 😠 to som cela ja 😉
ale ked mam pravdu povedat, citim sa hrozne divne, nie ze by mi bolo zle, ale mam taky divny pocit nemozem to ani opisat, uz 3 den, nechcem si nic nahovarat 😕

majuska7979
15. dec 2009

lucialen si tu este??? 😕

lucialen
15. dec 2009

Majka, sused mi prisliel vymenit baterku do auta, tak som musela ist, ale uz som tu 😉

majuska7979
15. dec 2009

neuveris, ale dnes mam creamy hlien, a vcera uplne nic??? som normalne v soku o co ide/?? 😕

lucialen
15. dec 2009

Tak tie veci naznacuju, ovu bola, ale divne, ze teplota nevyskocila 😒 A kedy si mala minuly mesiac 37? Mozno ze ti len velmi pomalicky rastie progesteron 😒 A kolko uz snazite?

majuska7979
15. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 pozri graf nizsie, tam bola iba raz, a tiez mi sli teploty velmi pomalinky??? zvysovali sa postupne

majuska7979
15. dec 2009

ale nanestasie som nemerala cely cyklus lebo sme boli na dovolenke 😖 😖
toto je asi 5 cyklus?? tak nejako 😢 😢

lucialen
15. dec 2009

Jaj, nesiel mi kon 😠
Po ovulke byva niekolko dni sucho a potom je vacsinou creamy, takze to je normalne 😉
Ja tam nikde nevidim 37 😕 Ale teplota stupala pomaly, ziadne velke skoky a 36,5 je uz poovulacna teplota, tak to by mohlo byt ten 14DC. A vlastne si mala minuly mesiac LF az 16 dni, co je dost. Ovulka mohla byt aj neskor, ked si prestala merat 😒 Skoda, ze si si minuly mesiac nedoplnala vsetky teploty, boli by sme mudrejsie. Tak co uz, mudrejsie budeme buduci mesiac 😉

majuska7979
15. dec 2009

teraz som kukala do kalendara, toto je 6 cyklus, cize uz pol roka 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre