Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
21. dec 2009

chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

malalady
21. dec 2009

dzou 🙂 nehaj aj pre ostatne xixi 😀 😎

dzou
21. dec 2009

tak dobre 😅

tea333
21. dec 2009

dosiel mi chlap 😀 nicnetusiaci 😀 ja som vzdy dufala ze mu to budem moct nejak okazalo povedat 😅
nemate nejake napady ako mu to dat pod stromcek?

ste hrozne zlate ze sa tesite so mnou 🙂 dzou didi a sak pockaj ako sa budes tesit zo svojho 😝 😀
a to predstieranie musi byt 🤐 🤐
ja mam hrozitansku chut mu to povedat,ale pokam si aj na krajsi testik aby som aj ja bola istejsia, a potom to na neho splechnem jak studenu vodu 😎 pod stromcekom

malalady jeee ty si sa nam ukazala po dlhom case :D ako sa tehulkuje?
dakujem inak 😉

janulka04
21. dec 2009

jeee, dzou, ty hamtoska... 😀

dzou
21. dec 2009

tea neni zac 😉
idem ja paaaaaaaa

groka
21. dec 2009

teaaaaaaaaaaaaaaaaa

ja som to vedela,zatial mi vysiel tip jeden,este maaaaaaam 😀 😀 😀

robim kosicky a som sa natrapila s cestom a uz ma aj boli brucho,ja to kaslem,to zas nebudem moct robit nic take mierne ani namahave?

kukam babule fotky ultrazvokov,

bris ty mas v albume 6+6 tusim fotku,no ty tam mas nieco ako cervika ale takeho tucnuckeho cervika,ale ja mam dnes len taku kocku,alebo gulocku malu ako spendlikova hlavicka,moc male nie?

groka
21. dec 2009

a ozaj tea ja ju kraaaaaaaaasne vidim

groka
21. dec 2009

tea urob to co som chcela ja ale uz to neurobim,zabal papucky mrnave tie z latky+testik a nejaky dopis krasny 😵

janulka04
21. dec 2009

inac, baby...mne je do placu...mm prave volal z prace sef, nieco surne a na dva dni ma ist zase prec...ja mam take nervy....to spolu budeme len 24., 25. v noci ma odveze na Svk a 26. ide spat....a potom az 4., ci 5. dojde pre mna...akoze pre mna tymto uz totalne dodr....sviatky...fakt.... 😢

janulka04
21. dec 2009

idem spat....

tea333
21. dec 2009

groka dik za tip 😉 rozmyslam ci nieco kupim,mmm
ale vysiel ti tip, to je bod pre teba 😉

a inak baby ako sa rataju tie tt a kedy sa mam objednat k lekarovi? a to pojdem na sono? alebo co mam povedat ked tam budem volat?

groka
21. dec 2009

tea vitam ta v augustovkach tusim este nie? 😅

a teraz pre moju dzou

dzou toto je len pre teba , zlatko a si prva ktorej posielam,si to vaz,lebo mi este lepi 😅

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cmukyyyyyyyyyyyyyyyyyy

tea333
21. dec 2009

groka az rano chcem uvidiet 🙂 potom snad uvitas 😉

groka
21. dec 2009

tea pokial sa budes citit dobre k lekarovi chod na 10 den po meskani mrchy,tak sa chodieva k lekarovi,no ak vydrzis aj dlhsie,tak kludne za 2 tyzdne a budete vidiet toho viac,uvidis

najdi si stranku www.tehotenstvo-akacemy.sk tak nejako je ta stranka a tam mas vypocet terminu porodu zadas poslednu ms a vypocita ti to ako si na tom

groka
21. dec 2009

tea rano bude este silnejsia ak ti ukazalo teraz takuto ciarku rano bude tmavsia,ale si tehulaaaaaa

tea333
21. dec 2009

groka termin mam 30.-31.8 podla toho ci podla mrchy alebo ovu, ale co tam maju byt tie plus cisla, to je co? 😨
akoze som teraz 2 tt tehu? od ovulky?

tea333
21. dec 2009

to vychadza na silvestra..mam sa tam objednat a povedat im? mozem aj o den skor?

tea333
21. dec 2009

janulka to ma mrzi ☹ ale aj tak su to sviatky, na vianoce ste spolu vsetci, tak si to vaz, su taki co pracuju a nemozu byt s rodinou na stedry vecer

sharmana
21. dec 2009

ahojteeeeeeee babulky, tak tie Vianoce sú naozaj časom zázrakov, tolko sa toho dnes udialo ako čítam...

taaaaakže oficiálne gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem groka a teším sa s tebou 😉

bris. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem ku chlapčekovi, ty si to asi podvedome vedela 🙂

tea. jasneeeeeeeee že je tam druhá čiarka, pekne ju vidieť moja, a ak si si robila ten rapi clear, tak to si určite tehu, lebo mne ukázal úplne najslabšiu čiarku, pričom mamatest mi v tom istom čase ukázal dialnicu... potichučku gratulujem a držím palčeky 🙂

jani. pekné bruško a vôbec nie je malé,je také akurát 🙂 a je mi lúto že ti mm ide preč, aspon nech prežijete spolu krásne Vianoce 😉

tea333
21. dec 2009

shami dik 🙂 🙂

tea333
21. dec 2009

prosim napiste mi niekto ako je to s tymi tt + nieco a ako to mam brat ze odkedy, a co mam teda s tou lakarkou, u nas sa iba objednava..

sharmana
21. dec 2009

tea. tt sa rátajú od začiatku poslednej ms... aj keď reálne človek samozrejme otehotnie až na ovuláciu, ale ráta sa to od ms..

sharmana
21. dec 2009

napíš, kedy si mala poslednú ms

janulka04
21. dec 2009

dik, babulky, ste zlate...horsie je , ze nemam nic pre male, sme chceli vybehnut v tyzdni a vybehnem asi viete kam...do riti...s prepacenim... ☹
tea...ved si otvor svoj profil, zadaj datum poslednej mrchy a tyzdne ti nabehnu same... 😉
a ja som isla k lekarovi az v 6tt, skor tam uvidi aj tak len dutinku....a aj u mna to tak bolo a som sla pekne sklamana od neho...ved hod si sem na MK tie tt do vizitky a zavolaj dokine, popr., dohodni sa s nou 😉

dzou
21. dec 2009

groka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
moc si to vazim 😵 😵 😵 😵

groka
21. dec 2009

tea ano,si 2tt tehotna od ovulky a inak si tehotna si hod do kalendara prvy den poslednej mrchy a rataj tyzdne+potom prirataj dni,takze spocitas 3 alebo 4 cele tyzdne ukoncene a potom dni,boze neviem to vysvetlit inak

tea333
21. dec 2009

baby ja neviem ako mam brat tu dlzku cyklu..predtym bol 23 dnovy, tento by bol ale 28, podla dlzky lf, a minule to boli cca 26 dnove cykly ☹ co mam zadat? lebo teraz mi ukazuje 28.augusta, ked som zadala 26 ako priemer, ale 28 by bol datum 30. augusta

inak 28.augusta mame vyrocie 😵 😵 😵

groka
21. dec 2009

tea kedy si mala ovulku?ja 3,alebo4 vtedy som aj otehotnela ak si ty mala neskor ovulku,tak si daj 28 lebo si o par dni kratsie tehotna ako ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre