Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
5. aug 2009

a stanka vitaj medzi nami a nech sa ti zadari 😉

michelle
5. aug 2009

tea aj tak sa da... nechat to na nahodu... no ja som skor typ cloveka, ktory si niektore veci rad "poisti", cize som si to radsej kupila v podstate hned na zaciatku... no keby som po pol roku neuspechu zistila, ze mam ovulku ovela skor ako hovoria klasicke vypocty, povedala by som si, ze skoda, ze som to nezacala zistovat skor... takze preto... ja som totiz strasne netrezliva 😎

inaaaaaac ak sa testerik ukaze ako spolahlivy, teda ze sa zadari, tak bude na predaj... aj ked... moj muz mi na to povedal, ze nic sa nebude predavat, ze sa este zisti "nabuduce" 😕 a ja ze akee nabuduuce? 😨 😀

ozaj a stanka vitaj 🙂

kkatkaa
5. aug 2009

tea tiez dufam 😀

michelle
5. aug 2009

tea nemam ten pocit... je mi sice jasne, ze keby nebolo natalie, moj zivot by vyzeral asi uuuplne inaaac, ale nelutujem... nemam co, lebo neviem, ci by som mala co 😀 ..proste bolo by to inac, ale nikde nie je napisane, ze lepsie. vysku som zacala studovat ked mala 10 rokov, minuly rok som ju uspesne ukoncila, takze aj toto som nakoniec dobehla... no a je cas na surodenca 😵
inak tea ked tak citam tvoje prispevky a beriem do uvahy tvoj pomerne nizky vek, musim usudit, ze mas spravne nazory a potrebnu davku odhodlania a odvahy a pritom to vobec nevyznieva ako nerozvaznost 🙂 drzim palceky 🙂

groka
5. aug 2009

ahojte baby 🙂

tak my noc otrasnu,maly bol hore od 3;00 do 7:00 potom zaspal a vstaval pred chvilou,tak sme isli rychlo do obchodu kupit udene koleno,bude fazulova polievka,u nas prsi zas,ja som nevyspata,cely clovek ma boli,muz tak isto nevyspaty,uz sme vysli z cviku 😀

michelle
5. aug 2009

...k tomu "zisti nabudce" - oprava - malo to byt "zide nabuduce" 😀

cheerlady
5. aug 2009

michelle, hlavne je,ze si si babatko nechala a si stastna 😉 lebo dnes,ked vidim tie dovody,preco zeny chodia na potraty,tak sa mi chce grcat 😠 jedna v mojom okoli sa dohodla s frajerom,ze idu na to a ked otehotnela,tak sa rozhodla ist na potrat,lebo ona zistila,ze si chce este uzivat a chodit na diskoteky,na zurky a pod. a to mala 25rokov,takze ziadna pubertiacka 😠 a ked vidim tolko nestastnych zien,co sa im nedari alebo babatko nedonosia...a niekto ide na potrat len z rozmaru...ach jaj ☹ ja som tiez v podstate mlada,ale nikdy by som nad niecim takym nerozmyslala a keby som aj otehotnela este mladsia ako 18rocna,tak nasi by mi to urcite nedovolili 😉 aj ked by som si najprv vypocula,ze naco som myslela a bla,bla,ale potom by sa z mimca strasne tesili 😀

groka
5. aug 2009

cheerlady,neboj,nabuduce uz bude vidiet aj srdiecko

ja este reagujem,co citam do zadu,ale mi blbne pc,takze som mimo

michelle
5. aug 2009

cheer nechala, velmi k tomu dopomohol aj jednoznacny pozitivny postoj buduce tatka 😎 ...s ktorym uz dnes (teda presnejsie od nataliinych 5tich rokov) daaavno nie som 😒 ...takze ja som nad potratom v podstate ani neuvazovala. nasi sa k tomu postavili kladne a pomohli nam, v com sa dalo... no a dnes... ked ideme s mladou po ulici, ludia si myslia, ze sme sestry. a ze teraz ktoraaa je starsia? 😉 😀 no sranda obcas... ked nas napr niekde v obchode oslovia ze "dievcata...", mlada sa uie urehotat 😀

groka
5. aug 2009

jej,pisem sama so sebou,tak caute,pridem,ked nas tu bude viac

cheerlady
5. aug 2009

michelle my to mame s mamou podobne 😀 ona ma mala vo svojich 21r. a musim povedat,ze vyzera stale dobre.no a ja som mala pred 2tyzdnami svadbu tiez v 21r. (aka matka,taka katka 😀 ), no a najlepsie bolo,ked mi na svadbe hovori kamaratova zena,ze: ja uz viem,ktora je tvoja sestra,ta v tych cervenych satach! a ja ze nieee,to je moja mamina! 😀 😀 😀 to je jedna z vyhod tehu v mladom veku 😀

groka,to dufam 😉

groka
5. aug 2009

cheerlady,aj som uz uvazovala,ze po 15 auguste keby som vydrzala doma este 2 tyzdne,tak potom by uz mohlo vidiet srdiecko,ale ja urcite tolko nevydrzim a asi ani tehula nebudem

v noci ma bolelo strasne brucho,mam dojem,ze ATB mi nezabrali ako mali

nadenkaaa
5. aug 2009

tea ja som neutiekla len som bola s nasim labradorom na prechadzke riadne ma vystavil 😉 😀 no ale nevadi 🙂chystame sa s manzom navecer do posilky, ideme teraz do mesta tak sa potom stavim
rodosbb-mrchu mam dostat okolo 16-17.8 😉 tak snad nedostanem,drzme si palce 😉
ja som sa snazila tiez si nahmatat krcok no ja neviem mam pocit ze je tvrdy no ale mozno to ani krcok nebol 😅 😀 necham to tak pockam ci pride mrcha a podla toho sa zariadim
cheerlady drzim palce 😉 a uvidis ze HCg bude nad 50 minimalne 😉

cheerlady
5. aug 2009

groka,prepac za otazku,ale este som v tom neni celkom zabehnuta, co je ATB? 😕

groka
5. aug 2009

cheer antibiotika

cheerlady
5. aug 2009

ahaaa,som myslela,ze nejake speci lieky,prepac 🙂
a kolko ma tvoj drobec? 🙂

fazulka1512
5. aug 2009

ahojte babulky, tak ja uz mam obed navareny-zapekane cestoviny
u nas uz od 6 rana prsi, to nie ze prsi ale v kuse leje
a mam otazocku, ja si ovu ani bp nemeriam ale mna v strede ovu boli vajecnik, dufam ze je to ovu a nie nejeky oblb, hlien je takze asi je to ovu

michelle
5. aug 2009

to som sa aj ja chcela spytat akurat, ze kolko ma vas podkladik groka?

cheerlady
5. aug 2009

fazulka mala by to byt ovu - ja som ju niekedy vobec nepocitovala,ale teraz uz hej,vtedy mam este horsie krce ako pri mrche ☹

groka
5. aug 2009

maly bude mat 3 roky

fazulka,mala by to byt ovu,mna napriklad kazdy mesiac boli vzdy striedavo,teraz ma bolelo na lavo a doki mi aj potvrdil,ze z laveho sa uvolnilo,minule zas pravy ma bolel

no idem postavit polievku,neskor nakuknem,maly je mimo,nezvyk takto spat,ledva pozera na tv-krtko,ale aspon mam klud,spat na obed nejde,takze bude hore az do vecera a ja si to mozem ist hodit 😀

tea333
5. aug 2009

groka si zmenila pas, myslim ze jej poklad ma cosi cez dva roky, ci?

fazulka1512
5. aug 2009

mna stale pravy, naposledy ma tak pobolieval ze som nemohla ani poriadne na stolicke sediet,prvy den slabsie, druhy tak fajne, a treti tiez slabo

michelle
5. aug 2009

groka to mas dobre, ze to vies rozonat. mna picha v podbrusku kedykolvek a takisto ho mam sem tam hociekdy nafuknute (neviem cim to je), takze netrufam si podla tychto pocitov urcit den ovulacie...
malicky ti po obede uz nespava?

kkatkaa
5. aug 2009

tea ten krcek viem ze sa tu uz o tom debatovalo ale neviem presne kde to bolo ale tiez neviem si ho moc nahmatat a ked som nieco nahmatala tak som nevedela ci to bolo ono alebo nieco ine tak ja neviem ☹ boze to su vselijake veci okolo toho tehu co? co vsetko my sledujeme a chlapom potom len staci info ze sme alebo nie sme tehu 🙂

tea333
5. aug 2009

hmm ja si tie ovu bolesti niekedy podla mna vymyslam a boli ma slepak 🙂 hahha

michelle dik za kompliment, a to je mile ze si myslia ze ste sestry ani sa necudujem, ved si kocka (sudim podla fotky), ja sa tesim na to ze budem mlada mamicka, aj preto, ze si budeme predsalen vekovo blizsie a snad budeme kamarati viac ako autoritativny rodicia (zle skusenosti z mojej vlastnej vychovy a vychovy mojimi znamymi ma utvrdili v tom ze na to pojdem inak)

tea333
5. aug 2009

kkatka moj krcok sa bud ukryva alebo ma iny tvar 😀
fazulka zavidim ze to mas tak jasne kedy je ovu

ja sa spolieham na to ze ovu jednoducho zastihnem, ved skusame od 8.DC a mala som teraz 24DC..takze sa musim trafit, ked budem skusat tak do 18DC 🙂

cheerlady
5. aug 2009

tak na ten krcok si ani ja netrufam a hlavne s mojimi nechtami,ale som si povedala,ze uz s nimi skoncim 😀
no katka to mas svatu pravdu,chlapi nic nemusia sledovat,ani tehu si neodtrpia,ani porod 😠 ale nemenila by som,byt zenou je uzasne 😀

michelle
5. aug 2009

tea nemas za co, len som vyjadrila moj nazor 🙂 a obdiv
ti poviem ze ked idem napriklad na rodicko, tak sa tam citim akosi nesvoja medzi tymi "vekovo zrelymi" rodicmi 😀 ...no ale teraz to zase spriemerujem... pri druhom dietati budem zrejme medzi starsimi rodicmi 😎 ..esteze vyzeram na svoj vek mladsie, juj, to si fandim 😅

michelle
5. aug 2009

cheer a to posledne - to si kde citala? 😅 ...ale suhlasim s tebou, ja som tiez hrda na to, ze som zena. sak.. ine mi ani neostava 😉

tea a dodatocne aj ja tebe dakujem za kompliment 🙂

tea333
5. aug 2009

kkatka uz si daj fotecku nech ta vidime,aj ked aj v ruzovej si pekna 🙂

inak TV krtko je strasne zlata tv, ziadne nasilie,maly spoluobcania stihaju sledovat ci sa deje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre