Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
18. aug 2009

Aky to ma byt ten krcok a hlien po ovulke? 🙂 Ja mam nejaku zlu pamat na svoj vek 🙂 Idem hladat, kde mi to Tea pisala 🙂

michelle
18. aug 2009

katka, do IP 😉

petafr
18. aug 2009

Jej Katka, to by som velmi rada, len vsetky najprv otehotnite!!! (so mnou na cele, hihihi), potom budem mat na kom skusat. Pravdepodobne budem mat chlapceka (z draheho strany su vo velkej prevahe), ale na dievcatko sa lahsie tvori, viac veci a farieb na vyber. Inac to mozme spojit, ty to vysijes a ja z toho urobim podbradnik 😀
A tu dohodu berme vazne, ja som zacala tym, ze hucim sama do seba, tzv autohucanie, uz praktizujem asi hodinu, zatial to funguje. 😅

lucialen
18. aug 2009

Aha, tvrdy a zatvoreny, super ako si so sebou popisem 😀

michelle
18. aug 2009

luci s tebou je sranda 😀

kkatkaa
18. aug 2009

luci ja som to nestihla najst 😵
peta neboj my by sme velmi radi keby to zaviselo od nas 😉
baby zatial sa lucim navecer tu budem znovu zatial ahojky

lucialen
18. aug 2009

Peta, daj do albumu nejake tvoje vytvory, ja na taketo veci nie som preto vsetkych nadanych na hocico obdivujem 🙂

michelle
18. aug 2009

kati, tak nech si krasna 😵

michelle
18. aug 2009

ta to tu nikto? 😕

petafr
18. aug 2009

teraz som sa vratila, mam tu par nevybavenym mailov, musim utekat do banky, vybavujem pozicku, dufam, ze to vyjde... ak sa mi podari pripojim sa podvecer. Majte sa pekne a trpezlivost a pevnu volu!!!

stanka1986ke
18. aug 2009

baby bola som v lekarni...a je to tak ako som pisala...citlivejsi test je ten ktory ma vyssie MIU...cize 20 je lepsia a citlivejsia ako 10MIU,,,,vysvetili mi to v lekarni...neslo mi to do hlavy..lebo 20 mi vysla a 10 nie...tak mi to vysvetlili..... 🙂

brisilda
18. aug 2009

cawte kocky cim viac sa tu preberaju testy tym viac mam chut sa testnut aj ja 😖 no musim tyzden este vydrzat ☹

brisilda
18. aug 2009

stanka ja neviem akosi sa mi tomu nechce verit kedze aj na nete sa docitas, ze 10 je citlivejsia 😉 no tak ci tak to je jedno lebo niektore su aj falosne ☹ ja verim iba mrske a svojmu gynekologovi 😀 😀 😀 a krcok ma akosi nepocuva 😖 stale otvoreny to mi je uz normalne zahada 😅 🙄

michelle
18. aug 2009

stanka dobre vediet 😎
briiiiis vydrrrrz! 🤐

michelle
18. aug 2009

bris, keby sa to dalo zistit tak skoro pohmatom, tak by ti to povedali na vysetreni, ale na krcok sa neda spoliehat... lekar ti to v prvch tyzdnoch tiez inac nezisti ako len krvnym testom...

flamenga
18. aug 2009

stanka :-O tak to som netušila.... tak potom čo znamená to 10 a 20? Lebo mne test 20 tiež ukazoval // a test 10 nič... biely ako sneh.... 😲

brisilda
18. aug 2009

kocky to vazne????no najblizsie skusim test 20 a ktory den cyklu ste ho robili???

michelle
18. aug 2009

no babenky ako googlim tak googlim, vsade nachadzam, cim nizsie cisielko tykajuce sa citlivosti testu, tym skor "rozpozna" tehotenstvo... a je to celkom logicke... tak asi to potom bude skor o kvalite testu ako o tej citlivosti, zda sa.... 😝

brisilda
18. aug 2009

michel mas pravdu ja som tiez googlila a tiez som nasla, ze 10 je nacitlivejsia ale ked sa zamyslim aj pri 10 aj pri 20 vraj na 5 den po oplodneni vajicka test ukaze na com si 😒 to jedine mi je zahada 😀

michelle
18. aug 2009

bris tak tak... asi je rozhodujuca ta kvalita testu... a teda znacka... flamenga a stanka, ktore znacky testov vam vysli pozitivne?

brisilda
18. aug 2009

michelle stanka mala for you ja som sa nanho dnes pytala ale nasa lekaren taky nema no pepino doma mam aj ja

petafr
18. aug 2009

ahojte, tak uz som naspat, tiez ma zaujimaju tie znacky testov a ktory den ste ich robili (ze vam tie 20 ukazali ano a 10 nie).

brisilda
18. aug 2009

no kocky vraj rapiclear neukazoval a for you ano 😉 ja neviem ja uz neverim nicomu 😉 podla mna je najlepsi ten test na ktorom si najdem ja // 😀 😀 😀

michelle
18. aug 2009

bris to si pis, ze ten je najlepsi 😉 ...len kde ho predavaju? 😕 😅

brisilda
18. aug 2009

😀 no kebyze som to vedela uz si ho kupim 😀 😀 😀 a ktoho vie mozno ho mam aj doma ale bojim sa ho pouzit 😠 😉

michelle
18. aug 2009

tak este par dni vydrz... nech mas istotu 😉

fazulka1512
18. aug 2009

babenky pozrela som osobneho strazcu, mm som odprevadila na trening, idem si trosku s vami popismenkovat

malalady
18. aug 2009

fazulka avoj🙂 😉

fazulka1512
18. aug 2009

malalady ahoj
ako sa dnes citis, ako prebieha tehulkovanie

malalady
18. aug 2009

fazulka no už trochu lepšie🙂 len musím trochu dietkovat xi 😉 ale čo už no.. heh.. tehulkovanie inak oki. 😉 a ty ako? snaženie je v plnej parádičke, či ani nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre