Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
18. aug 2009

nadenka tak tam nikoho nepoznam. a ty si byvala v trnave alebo si dochadzala z hc?
ty si inak hrozna sikulka ja som tu z bris tahala rozumy a otravovala som ju ako vlastne na to a ty si sa do toho uz pustila 😀 🙂 🙂

kkatkaa
18. aug 2009

sharmana dobru noc

nadenkaaa
18. aug 2009

no urobila som tabulku s menami s dobou snazenia nevim ci by bolo vhodne pisat o tom kto ma kedy ms lebo to by sa muselo stale aktualizovat

nadenkaaa
18. aug 2009

kati dochadzala som z hc a ono je to uz davnejsie vsak som tam chodila v rokoch 1993-97 😀 😉

kkatkaa
18. aug 2009

super nadi si fakt sikula 😉

kkatkaa
18. aug 2009

a ako sa ti tam pacilo? bola si odvtedy v tt?

kkatkaa
18. aug 2009

a co je v tej tabulke TP uz mi to asi nepali ale nemozem na to prist 🤐

nadenkaaa
18. aug 2009

uz som to aktualizovala lebo som zabudla stanku z ke tp je termin porodu

nadenkaaa
18. aug 2009

bola ved zasa hc nie je tak daleko aj ked som po skole isla do ba a tam som bola 11 rokov kym som sa nevydala a neodisla do ZA 😉

nadenkaaa
18. aug 2009

kati pojdem uz off lebo mam uz oci podoprete so sirkami 😀 😉 pridem zajtra a snad nieco zaktualizujeme 😉

kkatkaa
18. aug 2009

aha tak uz aby sme tam tento udaj vedeli doplnit vsetky 😉

kkatkaa
18. aug 2009

jasne nadi dobru nocku prajem a vidime sa zajtra 🙂

monikapd1
19. aug 2009

nadenka a fialovou su??? hm inak bre ranko babule 🙂 idem k doktorke mam zapal mechuru ☹ 😠 a ak ma vypise na PN tak pojdem domov do ZM a tam mame pokazeny PC tak sa ozvem asi az neskor ☹ drzkajte sa mi 😉

stanka1986ke
19. aug 2009

😀 ahojte baby...no testla som sa aj dnes ze vam to odfotim som myslela ze rano to uz bude silne...ved vcera na teste for you to bolo uz celkom v poho....no dnes som robila test GS Mamatest a nic....ziadna druha ciarka...
tak som z toho uplny jelen...a celu noc ma tak hrozne bolelo brusko som normalne myslela ze uz sa rano zobudim aj s mrchou...tak tomu fakt uz nerozumiem..
na jednej stranke som citala ze ked ma zena aj cystu tak vtedy tiez vyjde pozitivny test..tak som z toho jelen...uz....no to cakanie je katastrofa...

ak by sa to nahodou nepodarilo tak nabuduci mesiac sa urcite podari 😀

stanka1986ke
19. aug 2009

no a toto som nasla na jednej stranke

Hoci niektorí predajci tehotenských testov sľubujú preukázanie tehotenstva už niekoľko dní pred očakávanou menštruáciou, testy preukážu uspokojivo tehotenstvo spravidla až po dni očakávanej menštruácie, pretože po oplodnení vajíčka niekoľko dní (cca 3-5) trvá, než dôjde k jeho uchyteniu v maternici, tvorbe placenty a vylučovaniu hormónu HCG do krvi a následne do moču v potrebnom množstve.
Preto neodporúčame vykonávať tehotenské testy pred dátumom očakávanej menštruácie - predídete tak zbytočnému sklamaniu z prípadných falošne pozitívnych výsledkov testov.

stanka1986ke
19. aug 2009

častejšie močenie, bolesti v krížoch, nevoľnosť a zvýšená teplota môžu byť aj pri infekcii močových ciest, pričom tehotenské testy by mohli byť aj falošne pozitívne. Nevoľnosť na lačný žalúdok by mohla svedčiť najmä v jarnom období pre ochorenie tráviacej sústavy (vredy, Helicobacter pylori/...no tak potom toto by mali pisat aj do tehotenskych testov 😠

lucialen
19. aug 2009

Dobre ranko 🙂 Zobudili ma smetiari 😠

brisilda
19. aug 2009

cawtw babulky katka tak vcera si ma tym neotravovala ja som totiz bola tak unavena ze som sla spat ☹
nadenka si sikulka 😉 super hadam budem raz aj ja zelena 🙂))

stanka nic si s toho nerob hadam to neni nic zle a ciarky co si vcera mala su tehu ciarky 😉 mrchu dnu nepustaj nechaj ju zatvorenu 😒 drzim palce aby ani neprisla 😉
luci tak skoda ze ta hnusaci zobudili no vdaka nim budes mat dnes dlhsi den 😀

rhodosbb
19. aug 2009

Hello 😀 ,

stanka, tak to presne sa stalo aj mne s tými testami...fakt radšej testovať až po vynechaní menštruácie, predídeme tak zbytočnému sklamaniu, čo som zažila na vlastnej koži 😒

nadenka, tá tabulka je fakt super, tiez som na to myslela, ze by ju bolo treba urobit, ale ja robenie tabuliek neznasam 😖

nadenkaaa
19. aug 2009

Caute vcera som sa s tym morila ale nakoniec sa podarilo ak mate nejake napady ako to zlepsit co tam pridat napiste 😉

luludi
19. aug 2009

ahoj vsetky 🙂

par dni som bola mimo SR, tak idem precitat co je nove 🙂 Nadenka chvalim ta za tabulku, velmi pekna. 🙂

lucialen
19. aug 2009

Jeeej Nadenka, pekne 🙂

nadenkaaa
19. aug 2009

luludi prepac idem ta pridat 😉 inak ak by som niekoho zabudla kopnite ma do clenka nech to aktualizujem 😅 😉

michelle
19. aug 2009

dobre ranko dievcata 🙂 fuuha, za tych niekolko hodin, co som tu nebola, tu totho riadne vela pribudlo 😕 idem citat... 🙂

malalady
19. aug 2009

ahojte babenky,???

nadenkááá že ty si mala ducha??? čo je na tom pravdy?? skusila si ešte znova???? 😉 🙂 😉 😀

monikapd1
19. aug 2009

awote baby bola som u lekrky, dala mi tabletky ako pre tehotnu, som povedala, ze sa s manzelom snazim o babo a ona mi natom, ze uz raz liecila jednu babu co mala "zapal mechura" a nakoniec bola tehu, ale bola len na zaciatku tak o tom nevedeli, le moj pripad to nie je, noo nic idem ja na bus z manzelikom 😉

sabiatko
19. aug 2009

ahojte baby 🙂
nadenka, taka tabulka je uplne super, kedze je nas tu tolko... kym som inak tu tabulku nekukla, tak som si ani neuvedomila, ze nas je taka kopa... takze to bude prehladnejsie 🙂 nam sa to podarilo na druhy mesiac, tak to tam mozes najblizsie doplnit 😉
inak tieto posledne 2 dni sa citim taka nesvoja. uz 2 noci po sebe sa mi snivalo, ze som krvacala a potratila, hotova nocna mora 😢 a od vcera mi tie nevolnosti prechadzaju, hoci som len v 10tt, tak som z toho nervozna. na sono idem az za 12 dni... no neviem, jak to dovtedy zvladnem 😖

nadenkaaa
19. aug 2009

malalady ja som nemala ducha 😅 malalady kolko ste sa snazili-ako dlho nech to doplnim do tabulky 😉

michelle
19. aug 2009

konecne docitane 🙂
nadenka vdaka za tabulku 😎
moniiii a ty uz mas jasne, ze to nie je tvoj pripad? 😕 ...ci?
sabiatko, nestresuj sa, vsetko bude ok... len klud 🙂

nadenkaaa
19. aug 2009

sabiatko to je normalne to strieranie nalad neboj sa zvladnes to hlavne sa niecim zamestnaj aby si nemala cas tolko na to mysliet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre