Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
2. sep 2009

groka neboj sa o maleho... zachvilu si ta najde frajerku a bude po probleme 😀

groka
2. sep 2009

dzou je to ale tazke a zaktra si uz asi poplacem,ked vidim ako ma stale hladka a podobne,je mi luto ze zajtra zas to iste,ked si predstavim ako ho bude ucitelka odthat odo mna mi praskne srdce 😢

lucialen
2. sep 2009

😀 🙂 Caute baby, co je nove? 🙂
Burka mi odpalila nejaku cast v pocitaci, tak som doteraz nemala internet 😠 Utrpenie ☹
Ale uz som tu a cakam na novinky

dzou
2. sep 2009

joj no musi to byt tazke to ti verim, sice som to s dietatom este nezazila, ale ked sme davali psa cez dovolenku ku mm rodicom tak mi tiez nebolo vsetko jedno, o to horsie ze oni ho ani moc nemaju radi, tak som cely tyzden na nho myslela ze ako na nho kricia... ako sa neuraz nechcem porovnat psa s dietatom ale ked on je zatial take moje mimino a bolo mi smutno tak si viem predstavit ze s dietatom to musi byt milionkrat horsie, ale neboj sa prekonate to spolu 😉

brisilda
2. sep 2009

groka chce to chladnu hlavu musis vydrzat malemu je pri mamine najlepsie ale bude dobre aby si zvykal ja som bola citlivka maly plakal a tak vystriedal 3 skolky kym sme nasli tu pravu trvalo nam to 3 roky a za ten cas si zvykol ze je v skolke len 4 hodinky. 🙂 teraz ho uz nijako neviem presvadcit aby tam ostal aj spat kedze on uz naobed nespava je to prenho ako trest a da sa povedat ze dodnes mame slzy na krajicku 😀 treba si len zvyknut 😝 😀 😀 😀
dzou je mi to luto, ze ta mrcha prisla no aspon ty na to teplota upozornila 😉
lucka normalne nam tu uz bolo smutno 😉

groka
2. sep 2009

dzou dik,no uz aby aspon mesiac bol za nami

dzou
2. sep 2009

joj mesiac prejde ako voda aj v to dufam, aby som si o mesiac takto nasla // 😉 to sa ani nenazdame...
joj ale ja sa strasne tesim ze medi 10-19DC budem mat dovolenkuuuuuuuuuu tak dufam, ze ovulka bde vtedy dakedy, to asi bolo znamenie kedze mi tato mrcha meskala tak sa to cele posunulo a plodny tyzden bude vtedy, keby prisla skor mozno by bola este v pracovnom tyzdni, tak sa to duuuuuuuufam, podari ked budem mozt vylihovat s potapacmi 😀 😀

brisilda
2. sep 2009

groka neboj vsetko prejde 😉 inaj deti su riadne potvorky pred maminkou placu dobre ze im srdiecko nepukne a ked mamina odide tak sa ukludnia 😉 moj to robieval pavidelne skus tiez akoze odist a pritom za rohom ete pockaj a popocuvaj ci place 😉 ver tomu ze nebude plakat 😀 je to ich finta ako obmakcit maminkine srdiecko 😀 😀 😀

sharmana
2. sep 2009

ahojte, tak co to tu citam, tolko depiek.. ja neviem, ale mozno to meranie BT len zbytocne stresuje... u mna jedno velké nič, sucho jak na sahare, teploty sú uplne o nicom.. 😀 dnes 19 DC... ale tešim sa, lebo zase dávajú Housa na stvčke, novú sériu.. tak si dám nieco sladké, pozriem seriál a pr...ím na všetky meracie a pozorovacie metody ci snaženia 😉

brisilda
2. sep 2009

sharmi mas pravdu ja som sa na meranie tiez uz vykaslala 😉 a tiez mam rada Hausa 😀 😀 😀

andzi
2. sep 2009

sharmana: to je síce správny postoj, ale ja to nedokážem. Ja som sa napr. dnes v noci budila a nadránom som sa prehazdovala, že kedy už bude 6 hodín a budem merať.

sharmana
2. sep 2009

bris. ja ho milujem.. je tak hrozne arogantny xixi...
andzi. ved práve, mne uz z toho zacalo pomaly tiez cvokatiet a to meriam prvý mesiac.. vôbec nemám také krivky a ani teploty aké by asi mali byt a proste ma to vytocilo.. nehovorím že prestanem meriat, ale kaslem na to, ak sa nepodarilo, tak sa nepodarilo.. pôjdem do dalsieho mesiaca.. kurnik, aby sa jedna žena musela trapit, ked sa konečne rozhodne pre mimčo.. 😠

lucialen
2. sep 2009

No tak som to docitala, vsetky ste nejako bez nalady ☹ Ale videla som pekne grafiky, 😉
Nadenka, pekna ovulka 😉 🙂
Tea, ja mam tiez take nervy z tej lutealnej fazy, ja som mala minuly mesiac len 9 dni.☹
Ale zajtra zbehnem k doktorke, ci je vsetko ok

brisilda
2. sep 2009

shami mame to komplikovane ☹ ja mam teraz tak divne nalady ze raz depkujem a raz sa smejem 😀 to bude asi tymi hormonmi 😀 😀 😀 inak haus je super ale nechcela by som sa mu dostat pod ruky 😎
andzi to meranie je super vec 🙂 mne sa to zacalo pacit ale uz nemeriam BT lebo mi som sa len zbytocne depkovala ak by teplota kelsla 😒 ani krcok uz nesledujem nic len tie moje priznaky stale sledujem a nahovaram si a v skutocnosti mi nic neni 😀 😀 😀

sharmana
2. sep 2009

bris ty uz ani nemeraj, načo, testik si mala pozitiv, tak nemas co riesit.. teraz hlavne klído pído, nenervovat sa , všetko ignorovat... no uz davaju hauzoša 🙂
andzi. všetko bude určite ok, otehotnieme vtedy, ked to budeme asi najmenej ocakávat.. asi tak ako bris 😉

brisilda
2. sep 2009

no veru babenky asi to tak ma byt clovek sa vtedy uvolni ak prijme svoj osud 😉 lahko sa to pise hlavne mne ak uz jedno mam ale taka je realita vela parov otehotneli prave vtedy ak to uz vzdali 😒 napr. ja som to teraz tiez necakala prislo to nevhod no nechcela som mesiac zahodit za hlavu tak sme skusali 😀 😀 😀 luci vidis to tiez uz neodkladaj mesiac pre skusky 😉 jedna maminka otehotnela aj napriek tomu ze jej lekari povedali, ze uz nikdy nebude mat babo a predsa je tehotna 😀 a neni jedina co ma taky osud cize hlavu hore TTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lucialen
2. sep 2009

Bris, ja uz sa naplno odovzdavam utokom spermii 😀 Este v auguste som az tak velmi nechcela, ale tento mesiac uz chcem 🙂

nadenkaaa
2. sep 2009

luci 😉 😀
baby ja hausa nepozeravam 😕

michelle
2. sep 2009

ahojte 🙂 mame sa? 😕

lucialen
2. sep 2009

Michelle, a ty chodis aj vecer? Som myslela, ze len v robote chodis na kona 🙂

michelle
2. sep 2009

luci dnes som... prekladam lekcie z FF, potom ich tu niekde zverejnim alebo poslem do mailu, su tam velmi zaujimave informacie. aj tebe to chodi?

brisilda
2. sep 2009

lucka na kona sa chodi stale 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no zalezi na tom akeho kona ma ktora z nas na mysli 😀

michelle
2. sep 2009

bris vidiiis, to ma nenapadlo 😀

lucialen
2. sep 2009

Michelle, mne uz skoncilo VIP trial, takze uz mi ukazuje len kalendar a graf 😒

michelle
2. sep 2009

dokelu... kolko lekcii ti stihlo prist?

brisilda
2. sep 2009

😀 kocky ved tu nejde o lekcie ale o OCU !!! to je zaklad michel dufam ze bud. mesiac sa na BT vykasles tak ako ja 😀 a tak isto aj dalsie kocky 😀 musite ma nasledovat az nesom sama 😉

michelle
2. sep 2009

bris, aj ja dufam 😉 ..lekcie preto, ze to pomaha pochopit ako veci funguju.. ked sa nedari, moze to pomoct...

lucialen
2. sep 2009

Michelle, ja som ich vsetky vymazala 😲

michelle
2. sep 2009

a dosli ti vsetky? bolo ich 20... citala si ich?

michelle
2. sep 2009

kuk sem: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342 ...zajtra po zaznamenani vyssej teploty ocakavam oznacenie ovu 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre