Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
14. sep 2009

michelle, este ta nevitame v dalsom kole, este nie si ista 😀

lucy, tak to teda vie nasrat, je mi to luto ☹ , ale nevesaj hlavu, pokracujeme spolu dalej 😉

nikus, vitaj 🙂 aj ja chcem mat podozrenie, ze som tehotna 😀

sisa2
14. sep 2009

luci - dokelu! to mi je fakt luto ☹ snad ten gynex pomoze.

sisa2
14. sep 2009

nikuska - vitaj medzi nami a napis nieco viac 😉

sisa2
14. sep 2009

jani - dufam, ze budes rychlo ok! crevne chripky su des 😖

nikuska.m.
14. sep 2009

michelle som 26DC, mavam dost kratky cyklus. Mrchu som mala dostat uz vcera a keby ratam par dni nejaku odchylku,tak aspon spinit som uz mala,ale zatial nic. A mam asi 13DPO. Testy som si robila dva,jeden vecer(tam mi vysla /) a rano a tam mi vysla aj druha ,ale taka dost slabucka.Tak uz neviem,co si mam o tom myslet. Vo stvrtok idem ku gynekologovi a ten mi uz povie 😉 .Este sa bojim aby som nemala nejaky zapal vajecnikov,lebo ma pobolievaju uz dlhsie,jeden tak viac. ☹

nikuska.m.
14. sep 2009

A dakujem baby za privitanie,ste zlate 😀

sisa2
14. sep 2009

michelle - tak ja som si tam zaznacila kazde pichnutie a dostala som sa na 80 pts 😀 😀 😀 hehe, to zas bude pad 😔

sisa2
14. sep 2009

nikuska - tak ked bola na rannom teste aj druha //, je to jasne ve 😵 vecer sa neoplati testovat.

michelle
14. sep 2009

nikus, ranna ciarka, aj ked slaba, by mala znamenat pozitiv. mas fotecku testu? ak ano, daj do albumu, pozrieme sa tu na to nasimi odbornymi ocami 😀 ...ale vyzera to tak, ze si pozitv 🙂 ...teplotu si nemerias?
rhodos preco myslis, ze nie som ista? 😕 ..vsetko tomu nasvedcuje ze som 😔

michelle
14. sep 2009

sisa ja som si pichanie neznacila 😀 ...teda pichanie podobne uhniezdovaniu 😉

nikuska.m.
14. sep 2009

Ale som taka este neista,lebo uz tu bolo dost pisane aj o tom,ze test ukazal druhu ciarku slabu a nic,robila som si Rapiclear,mno najistejsi bude zrejme ten gynekolog 🙂

dzou
14. sep 2009

nikus vitaj 😉
no bre ranko baby este ze mi tu mame o hod menej ta sa necitim tak blbo ze som len predchvilou vstala ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 😉 takze je to uz asi jasneeee dnes ma rano aj podbrusko pobolievalo zase, tak uz sme to aj poistili 😉
no baby je mi to tak luto, hlavne gorka ☹ tak som si myslela ze nas tu ostane len par na junovcata ☹

groka
14. sep 2009

michell no upratovanie,ale uz mam teda jedno menej zase,prezliekal som periny,fu to bola makacka,akurat mi nabehla materska takze pojdem do mesta,nejake prkotiny kupit,a chystam sa robit pecienku na cibulke,no a dovrti sa mi prva prackja a davam hned aj druhu,zas bude plny vesiak a cakam ze mi zavolaju zo skolky ze maleho tam este nenehaju spinkat,neviem tusak a urcite sa pocura tam 😠

groka
14. sep 2009

nikuska vitaj u nas,o 2 dni mozes spravit dalsi test,doktor ale este nebude vidiet nic na sone,takze ti vela nepovie,idela je ist po 10 dnoch meskania 😉

nikuska.m.
14. sep 2009

Foto bohuzial nemam..A stou teplotou bazalnou,som si ju zacala merat len asi pred desiatimi dnami,tak neviem aku mavam pocas ovulacie.Som v tomto uplny novacik, vela veci,co som sa tu docitala,boli pre mna uplne novinky 🙂. Zatial sa mi pohybuje stale medzi 36,8-36,9..Ach jaj baby,keby ste tak mali pravdu a bolo by to pozitiv

dzou
14. sep 2009

jooj ja som sii vas nejak pomylila, jasne ze mi je luto aj groky, ale myslela som luci s tym folikulom ☹

dzou
14. sep 2009

a je tu vobec momentalne niekto ako ja tak cca 13DC cca ovulacne? to som tu sama kto naplno snazilkuje? 😕

dzou
14. sep 2009

inac nechapem jednu vec vcera som radsej zaznacila do ff ze mam creamy vytok lebo sa mi to nezdalo tak ze radsej tak.... a normalne mi tam napisal ze som most fertile teraz teda ze aj ten vytok tak nechapem 😕

janulka04
14. sep 2009

ahoj, nikus
takze sme klegialne a ide nas do dalsieho kola viac? ☹
ako si nadi spominala to obmedzenie konika, my sme sa s mm dohodli, ze ak tento mesiac nic, dame si cez zimu pauzu...uz nas to tiez ubija...ze mam ovu, tak sup na vec...a potom nic 😢 ...chcem uz klud a navyse male maju o mesiac narodeniny a v novembri sa do noveho stahujeme, potom Vianoce ....tak si nechceme robit dalsie stresy a k tomu zbytocne, ze zase to nevyslo.. 😒
ale chodit k vam budem....len tu pauzu chceme 😵

dzou
14. sep 2009

janul ale sak mozte si akoze nedavat iba pozor a mozno prave preto to vyjde 😉

cheerlady
14. sep 2009

sisa - v pezinku v Obchodnom centre PLUS na 1.poschodi 😉 striedam sa tam este s jednym kolegom,tak uvidis,ci natrafis na mna 🙂

nika ajoj,vitam ta tu 🙂 ja som si inak zrovna dnes pozerala zase moje testy 😀 ale poviem ti,ze ten rapiclear nic moc - test woman secret baby mi ukazal ovela jasnejsie ciarky ako rapiclear 😉

ja by som mala tiez upratat - prezliect periny, spratat veci zo susiaka,oprat dalsie,ozehlit (neznasam zehlenie,tak si to furt odkladam 😝 ),navarit...ach jaj,som zvedava,co z toho stihnem,lebo este musim ist do mesta a moj zaludok zase protestuje 😝

janulka04
14. sep 2009

jaj, dzou....ja ked si spomeniem, pred malymi som brala 2 roky HA a potom rok cakania.... 😖
neviem. ci to znova zvladnem, to cakanie....keby se vedeli, ako to prezivam teraz, ze niektore nadejne z nas zase nic ☹ ...akoby som tu mrchu dostala za vas
tak jasne, ze keksik bude...len neviem, ci to bude taky planovany a snazilkovsky...chcem skor spontannost 😝

dzou
14. sep 2009

no sak tak som to myslela jani a ani nevies a mozno budes tehu 😉 kopu babam sa to tak staloved uvidis... no ja dufam ze ovulka bude teda dnes maximalne este zajtra ak by teplota este viac klesla ale toto je prvykat co mam taku nizku teplotu a co som predtym merala i ked nie cely cyklus... tak drzte vsetky palce aby sa potapaci stretli s vajickom a poriadne sa zarilo 😉

janulka04
14. sep 2009

drzim vsetky palce co mam, dzou... 😉 🙂 😉

dzou
14. sep 2009

diki jani 😉 no ja dufam, ze to naozaj ovulka bude a ze to teploty nebudu skakat hore dole 😒 ale si myslim ze hej lebo aj citim tie vajecniky ... a akuart to tak aj nejak vychadza podla mojich cyklov...jedno co ma hneva ze rano po keksiku som chcela dlhsie lezat ale mm isiel do prace tak som mu sla robit ranajky kedze mam dovcu a tak daco aj vytieklo 😒 ale tak dufam, ze ta jedna sa tam nejak prepchala 😉

janulka04
14. sep 2009

jaaaaaaaaaj....no tak tfuj tfuj tfuj, aby tak bolo, dzou
a to ja mam zase inak...zo mna nevytecie skor ako za 3 hodiny...uz som si kolkokrat intimky detailne skumala a nic...a potom som chyila sok, napriklad poobede, ze co to je? Utekam na WC...no a bolo to TO.... 😀 😀 a to som bola aj medzitym na malej....sa na tom s mm bavime, ze sa im nechce von 😀 😀

dzou
14. sep 2009

no ja najprv nic ako som vstala, ale potom som si kychla no a ten tlak ich nejak vypustil 😅 tak som sa hnevala trosku ale tak este nic nie je stratene sak este mame aj vecer pred sebou 😉 a som fakt zvedava ze co ta tepltoa urobi zajtra... uz aby to bolo

dzou
14. sep 2009

no nic musim sa konecne rozhybat a ist daco robit... ale sa tu este urcite zastaviiiim tak pa pa

cheerlady
14. sep 2009

baby no ja som nikdy nejak extra dlho nelezala,mozno tak 5min.maximalne a isla som do sprchy...no a nejaky bojovnik sa tam predsa len dostal 😀

cheerlady
14. sep 2009

inak dnes sa mi snivalo,ze som sa stretla s grokou a este s niekym od vas,len si uz nepamatam s kym 😀 uz mi asi zacina hrabat z tohto konika 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre