Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
18. sep 2009

nadi na to by som mu odpovedala, ze nieco na tom bude, ked sa pri nom viacere "oduvaju"... hm? 😨

nadenkaaa
18. sep 2009

cheer ale necakaj ze dieta bude receptom na vase problemy 😔 ,aj ked myslim ze toto su take zabomysie vojny -dufam ze sa nehnevas 😉 -skor ide o to ze kto z koho ,
ono po svadbe je vela veci inych lebo uz zacina bezny zivot uz to nie je len take tutumutu - aj u nas je to tak lebo sice sme len rok spolu ale uz si proste vsimam ine veci ako predtym

nadenkaaa
18. sep 2009

michelle ale s jeho prvou zenou to bolo o inom nechcem to tu verejne rozoberat
michelle na mojej streche mam album z nasho bytu -nasa kuchyna je oranzova 😉 tak myslim ze to bude pekne

nadenkaaa
18. sep 2009

ale zasa aj ked obcas zajde slnko aj tak by som ho nevymenila podla mna s chlapom zle ale bez chlapa este horsie 😉 😉

cheerlady
18. sep 2009

nadi my nezijeme vztahom tutumutu uz dlho 😉 a zijeme spolu 2roky z nasho 4,5rocneho vztahu...ale ked on aj napriek tomu,ze je uz zenaty dotuje svoju matku,lebo mu hra na city a stale len bedaka ako nema peniaze a potom ich prepije a prefajci,tak to by asi vadilo kazdej 😔 nechcela som to sem pisat,ale toto je len spicka ladovca a potom sa rozculim uz aj na zdanlivych "malickostiach"... ☹

michelle
18. sep 2009

nadi jasne, chapem.. a aj to nastve, porovnanie s byvalou.. to sem nepatri.. idem pozriet ten vas bytik 😎

dzou
18. sep 2009

teeeeeeeda babulky moje ale mate problemy ☹ ja to mam dobre nastastie, ten moj nikdy nejak zvlast nebehal za kamosmi...nie ze by ich nemal, ale ked sa stretaval vacsinou tak ze sme sli obaja... a s jehou rodinou mame problemy stale to som uz raz tusim pisala....ale nastastie pre nho som prvorada ja...a nie sme ani zobraty....ten chlap to proste musi pochopit...on by sa radsej nestretaval s rodinou keby slo o mna 😉 ja uz som jeho rodina....ale zase si nemyslite tiez ma svoje muchy a nie je to ze by bol anjelik 😀 alebo pod papucou 😀
len mi ta je luto cheer konecne si tehu a on sa takto sprava...to by som mojemu teda pekne vytmavila...aj sa hadate?alebo to len tak nechate....ak sa nehadate tak skus, velmi sa ti ulavi 😀 a precisti to vzduch....poviete si co vas trapi a potom to mozte riesit....inak neviem, my sa hadame dost casto 😀 😀 to take talianske manzelstvo...a klape nam to celkom dobre uz 7 rokov aj bez papiera 🙂

nadenkaaa
18. sep 2009

cheer no ona proste vie ako mu ma zahrat na city 😒 🙄 a verim ti ze to by nastvalo aj mna teda

lucialen
18. sep 2009

No vidim, ze mame nejake problemy 😒

dzou
18. sep 2009

cheer a pred svadbou ste spolu byvali?

nadenkaaa
18. sep 2009

michelle my nastastie minulost nerozoberame vobec snazim sa k tom usa nevracat a on teda vobec nie ..lebo kazdy mame nejaku tu minulost a kazdy robime chyby 😉

lucialen
18. sep 2009

Nadi a ako ta mam najst na tej modrej streche? 🙂

michelle
18. sep 2009

nadi pravdu mas... minulost nevymazeme. dolezita je pritomnost.. a teda aj buducnost...
bytik mate pekny, ty si teda riadne sikovna aranzerka a maliarka 🙂 chces vidiet nas bytik?

nadenkaaa
18. sep 2009

cheeer ale brali ste sa preto ze ste to obaja chceli 😉 akurat minule som tak sedela so svojou mamou a tiez sme sa rozpravali a som sa jej stazovala ao na mi na to povedala ze co si muslis ze my s otcom sme zili vzdy tak idealne?ze tiez som sa nehnevala ked ste boli mali a on mal kamaratov a tak ?podotykam ze mne sa manzelstvo nasich vzdy zdalo ako vrchol idealov -nikdy sa nehadali -pred nami a tak su spolu uz 35 rokov takze proste vsade je nieco len je na tych dvoch aby sa naucili respektovat sa a vychadzat si v ustrety

nadenkaaa
18. sep 2009

v albumoch pod mojim nickom nadenkaaa,michelle dakujem ale ani zdaleka to nie je take ako by so m to chcela 😅 ale bojujeme 😉

nadenkaaa
18. sep 2009

michele rada by som videla ak nieco ukazes zo svojho bytiku potesilo by ma to 😉

cheerlady
18. sep 2009

dzou ano,byvali sme spolu aj pred svadbou.ako co sa tyka cisto nasho vztahu,tak sme nikdy nemali problem,kazda hadka ma v pozadi jeho matku 😠 a hadat sa hadame,ja nedokazem nieco dusit v sebe,len sa to potom vo mne kopi a aj tak vybuchnem.nasi susedia si teda pri nas uzivaju...sa potesia,ked sa odstahujeme 😀 dobre babule,idem off,dakujem,potrebovala som sa aspon trosku niekomu vyrozpravat 😔 uvidim ako to dnes dopadne,vecer sa ozvem...pa pa a pekny dnik zatial 🙂

nadenkaaa
18. sep 2009

cheer drzim lace dufam ze budes mat dobre spravy drz sa myslim na teba 😉

michelle
18. sep 2009

nadi, kuk sem: http://galerie.albumfotek.cz/flat/ heslo je bytik

dzou
18. sep 2009

aj ja drzim palce cheer no rodina je tazka vec vo vztahoch...poznam.....
nadi pekny bytik 😉

michelle
18. sep 2009

btw tie fotky su par rokov stare, teraz uz mame vo vsetkych izbach zaclony (na konci albumu su fotky so zaclonou v obyvke)...

lucialen
18. sep 2009

Nadi, tak som ta vypatrala, si sikulka 🙂 Tie vianocne ozdoby sa mi velmi pacia 🙂 A ta kamenna stena v obyvke ti preco nebude chybat? Mne sa paci 🙂

nadenkaaa
18. sep 2009

krasne michele tusim si na cervenu 😉 😀

nadenkaaa
18. sep 2009

nebude chybat samozrejme 😉 ale najskor teda kuchyna potm obyvacka lebo tam cheme vymenit aj parkety ale samozrejme vsetko stoji a pada na peniazoch neda sa to vsetko naraz 😒 aj ked by clovek chcel 😀 😅
inak asi to mam po mame kedze mam na streche aj byt mojich rodicov tak asi taky zmysel pre aranzovanie mam po mame 😉

michelle
18. sep 2009

nadenka odhalila si ma 😀 ..ja som taka zmomrivka, cerbena mi dodava pocit tepla..

nadenkaaa
18. sep 2009

som si vsimla michelle 😉 no aj u nas na zaciatku albumu boli fotky este nevymalovanej kuchyne aj inak som to mala v obyvke no ale clovek to meni casom ked uz je to okukane 🙂

nadenkaaa
18. sep 2009

ja som zasa na oranzov u povodne som mala aj v obyvke oranzovu v kombinacii aj kozennu sedacku som chela tehlovu ale potom mi povedali ze nech nwblbnem ze cely byt do oranzova 😀 😀 tak som to zmenila 😀 a tento rok chystam vianocny stromcek do zelenohneda kedze minuly rok bol do oranzovohneda tento rok bude zmena 😅 😀 😀

michelle
18. sep 2009

nadi ja by som chcela zelenozlaty stromcek... 🙂

lucialen
18. sep 2009

Michelle, aj tvoj bytik je velmi pekny 🙂 Aj ked ja nemam rada vyrazne farby, ale ked je uz vsetko pekne zladene, tak sa mi to paci 😉

nadenkaaa
18. sep 2009

taky zelenozlaty som videla minuly rok v avione v ba bol uzasny 🙂 len skoda ze tie ozdoby v tom obchode mali take predrazene 😠 😖 ale nevadi u nas v za je taky velkoobchod flora a tam chodim nakupovat take serepeticky na aranzovanie tak myslim ze aj tento rok tam zasa vselico nakupim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre