Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
20. sep 2009

nie, idem do tej nemocnice, tam mi brali teraz krv a robili uzv, lebo môj dr. si nebol isty, ci este niečo nemám v maternici.. niečo sa mu nezdalo.. ale som rada, lebo to je vlastne klinicka ambulancia, a tam riešia aj tažsie pripady gynekologicke... ale je to tam take neosobne, lebo sa tam menia lekari.. no ale to mi je teraz jedno, hlavne, nech mi dalsi dr. potvrdia, že babo je ok, rastie atd...

dzou
20. sep 2009

ved hej to je najpodstatnejsie 😉 a to kde v ba je ta nemocnica?

sharmana
20. sep 2009

to je v ružinove... ale take ambulancie ma asi každa nemocnica.. určite je to aj na kramaroch... sestricka mi tam hovorila, že maju vela prace a ešte im posielaju na vysetrenie aj pacientky z lôžkovej časti.. ružinovska nemocnica je velka a ma aj polikliniku, a tam je tato ambulancia... inac je tam frmol, kolko ludi sa tam premelie...

dzou
20. sep 2009

ale ruzinovska je dobre aspon co som pocula... mne aj mm tam vyberali mandle a dalo sa 😉 no ja som vaaaaaaazne zvedava teda ako to dopadne tu s tymi dr. akurat predvcerom sme s mm kecali ze ak sa nam nepodai do vianoc tak po novom roku by som zasla k dr. a aj on na spermioale neviem ci nebudu chciet od nas aby sme pockali do toho roka tak uvidime povedal slepy 🙂

sharmana
20. sep 2009

vsak im povedzte, že sa už rok snažíte, ved nemusia vediet všetko...
clovek aby rok cakal, ved to je blbost, mozno je to len blbá náhoda, že žena neotehotnie, jasné, lebo podla mna nezáleží len od BT, možno jednej žene sa lahsie otehotnie par dni pred ovu, ina zas musí práve pocas ovu keksovat.. lebo kazda ma ine Ph v posve, to sa meni aj podla DC a mužske spermie su tiež rozne...
a okrem toho si myslim, že ani stres nemusí byt vždy na vine, ved koniec koncov stres prichádza dost casto až po dlhom snažení... a potom je to už viacmenej trápenie...

sharmana
20. sep 2009

ale vám sa to baby všetkým podarí, 100% 😀

dzou
20. sep 2009

no mas pravdu mozno im poviem ze sa snazime rok mna to nenapadlo 😀 ich trosku okabatit
ale tak by som si velmi zelala aby som uz na viamoce mala zubrienku v brusku 😉 ale to asi kazda z nas zatial netehuliek 🙂 no sak mna aj trochu hneva ze sme netutumutu akurat v den ovu...ale ked vtedy sa nam vazne nejak nechcelo sme boli unaveny tak som to aj brala podla toho ze uz som nechcela nejak nasilu, ved vsade to tak pisu ale bolo viac dni pred a aj po hned rano tak uvidim...

sharmana
20. sep 2009

to stačí dzou, dokonca so niekde citala, že je lepsie tesne pred ovu, lebo ovu by si mohla premeskat, ale ked už potapači su vnutri, tak ked je ovu, akurát stretnú vajko 🙂

lucialen
20. sep 2009

Dzou ja som citala, ze niektori doktori ani nedoporucuju kazdy den, lebo spermie potom niesu dost silne, ale snazit obden 😉
Inak skusky mam v piatok a sobotu ☹

lucialen
20. sep 2009

Inak pozeram ten hriesny tanec, tak s vami nestiham 🙂 Uz hodinu sa mi chce spat 🙄

sharmana
20. sep 2009

jaj babenky, aj ja sa už premáham... idem dat aspon sprchu..

dzou
20. sep 2009

ja viem luci 🙂 ale ked na to tak slo nejak samo od seba a potom v den ovu sa nam nejak nechcelo ale tak aj sharmi ma pravdu takze teraz len cakat...len sa mi zda tetno cyklus straaaaasne dlho neviem ci kvoli tomu ze meriam bt a sa mi zda ze ten graf ide pomaly 😀 ale skor to bude preto ze mam este stale tu dovcu a furt som doma tak nemam co na praci 🙂
a to aj v sobotu mas skusku?studujes na dialku? a ked sa mozem opytat tak co?

dzou
20. sep 2009

shrami tak sa nepremahaj a oddychuj vela 😉

lucialen
20. sep 2009

No na dialko soc.pracu 😉 Ved oni sa najdu, raz urcite 🙂

dzou
20. sep 2009

tak drzim palce na skuske 😉 no ja verim ze sa raz najdu 🙂 a ty preco si vlastne dnes cakala mrchu? ved este nemas cas na nu ci? hod sem este raz grafik sa mi uz nechce spatne hladat 😀

lucialen
20. sep 2009

Dzou, som myslela ze dostanem lebo ma tak bolelo brucho a aj vcera a klesla teplota http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6, ale myslim ze zajtra este vyskoci a mrcha pride v stredu alebo stvrtok 🙂 Idem ja uz spat, konecne, tak dobru 😉 🙂

dzou
20. sep 2009

dobru a este jedna vec...nadeh umiera az posledna 😉

lucialen
21. sep 2009

Dobre rano 🙂
Hlasim prichod mrchy a bolesti 😒 Ibalgin je uz v krvi, len cakat kedy zaberie 🙂 Som rada ze ma ta mrcha dlho nenatahovala 🙂

sisa2
21. sep 2009

luci - mrcha ma mrzi. ale aspon ta nenatahovala a o chvilu mozete zasa snazilkovat. ty si mala tusim aj ten cyklus predtym len okolo 26 dni, nie?

rhodosbb
21. sep 2009

dobre ranko 🙂

ako sa mavate? mame nieco nove?

luci - pokracujeme dalej spolu, nezufaj 😉

moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/29b10b neviete, co to znamena? kedy uz pride ovu? 😕

lucialen
21. sep 2009

Sisa, uz druhy mesiac 26dnovy, super 🙂 aspon to ide rychlejsie 😉
Rhodosbb, ovu uz moze byt aj dnes, teplota moze vyskocit hocikedy 😉 ale najlepsie budes vediet podla hlienu,

sisa2
21. sep 2009

rhodosbb - ovu moze prist fakt kazdym dnom, tak pekne snazilkujte 😉

luci - v dobrom zavidim. ked vidim tie svoje, je mi do placu.

rhodosbb
21. sep 2009

Sisa, ďakujem...ja som myslela, ze ovu je vtedy, ked teplota prudko klesne a na druhy den prudko stupne...kazdopadne sme sa pre istotu snazili aj doteraz 😉

a co sa dnes deje, kde su vsetci???? haloooo 😀

michelle
21. sep 2009

ahojte babule 🙂
veronika, ovu moze byt kazdymdnom, ako pisu dievcata. bohuzial podla BT sa to dozvies az po. odporucam ti testovat jednorazovymi ovu testami, mne to minuly cyklus krasne dopredu ukazalo 🙂

dzou
21. sep 2009

ahojte kocky....rhodosb tak iso ako baby pisali...ovu bude uz teraz dakedy...
no ja asi nic tento cyklus i ked je skoro robit nejake zavery, ale teploty sa nedrzia hore 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

rhodosbb
21. sep 2009

dakujem dievcata, idem si kupit tie ovu testy a otestujem teraz v robote 😉 sef chce mat poradu, tak bezim do lekarne uz teraz...

nadenkaaa
21. sep 2009

ahojte babulky ja dnes len 8DC zacala som merat ale este je to nuda 😉 36,6 tak vam graf ani ukazovat nemusim 😀 ako sa tu mavate? 😉
sisa zlatko a co tolky pesimizmus? 😕

dzou
21. sep 2009

ahoj nadi no co uz mate kuchynu dokoncenu?

nadenkaaa
21. sep 2009

ale kde dzou u nas je to ako vzdy na etapy 🤐 takze este si pockame na obklad a tak 😉 no ale to uz je nic len sa to tewraz bude vliect 😉 😝 skoro ako pred mrchou 😉

dzou
21. sep 2009

nadi 😀 to je dobre ... ze jak pred mrchou no mne sa to tak teraz vlecie, uz od rana cumim na ten graf akokeby sa tam malo nieco zmenit 😀 ale nemam z toho dobry pocit ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre