Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
5. okt 2009

uz som spat.... citam, ze mate problemy s novym zaregistrovanim???? ja som citala na tej ceskej stranke, ze 2x sa neda zaregistrovat na tom istom pocitaci...

michelle
5. okt 2009

motylek, na ff ze sa neda zaregistrovat 2x?

lucialen
5. okt 2009

Vypadol mi internet na 3 hodiny 😲 😲 😠
Michell ten tvoj pokles sa mne paci 😉 A tlaky v podbrusku 😉 To je tiez dobre 🙂 Inak ja ovu testy nerobim, skoda penazi a teraz chodim na tu folikulometriu, tak ma ani nenapadlo. My poistujeme od 14DC a potom doki povie ako sa to vyvija 😉
Aj ja som sa skusala zaregistrovat 2krat a tiez to neslo 😉

michelle
5. okt 2009

no mne to slo... zahada 😕

michelle
5. okt 2009

luci myslis,. ze te npokles a tie tlaky.......? 😵

lucialen
5. okt 2009

Ja som pri prvom mala take 2dnove tlaky a bolesti 😵 Samozrejme, vtedy som este nevedela, ze existuje zahniezdovanie a veci, ktore viem teraz 😀
Ozaj Michell, treba dat mackiatko zaockovat? 🙂

motylek17
5. okt 2009

na tom istom pocitaci nie je mozna urobit registracia 2x

lucialen
5. okt 2009

Cheer uplne chapem s tymi pracami, ty ucitelia ako keby neboli ludia, co? 😀 Ja tiez akurat vyberam z trapnej velkej knihy, co je dolezite na skusku, pre mna samozrejme, nic dolezite 😀

lucialen
5. okt 2009

Motylek ma napadlo, mne doki odporucila minuly mesiac, ked vajko neprasklo brat vit B, ze pomaha pri dozrievani a praskani folikulu

sisa2
5. okt 2009

na FF sa neda 2x registrovat. ale ked si poslete pozvanku, tak to ide 😉 predpokladam, ze tak sa k tomu dostala aj michelle, nie novou registraciou.

michelle
5. okt 2009

luci, zeby? 😵 ...no, uvidime.... este 8-9 dni.... musim cakat 🙄 inac tie moje bolesti su take zvlastne... ine ako vsetky ostatne... neviem ako ich opisat... asi najskor tie tlaky, nutia ma stahovat brucho...
my sme nase maciatko dali ockovat tusim (bolo to pred 6timi rokmi, tak sa presne nepamatam)... a davali sme ju aj kastrovat... vy mate kocurika, ze? ..pre istotu s nim chod k zverolekarovi a on ti povie, co treba...
babeny, to je cudne, mna to pustilo 2x registrovat sa... z toho isteho pc...

michelle
5. okt 2009

aha, tak potom asi len tak, lebo ja som si sama sebe poslala pozvanku 😅

motylek17
5. okt 2009

to fakt??? skusim teda nieco poriesit v lekarni.... ja som si kupila femibion, tak dufam, ze mi aj to pomoze.....

michelle
5. okt 2009

ze sama sebe som si poslala pozvanku.. to znie ako pociatky schiiizy 😀

lucialen
5. okt 2009

Aj ja som tento mesiac kupila femibion 🙂 A beriem aj Bkomplex 🙂
Michell, to dufam, ze je to kocurik, aj ked este nevidno nic take co maju kocurikovia 😀 Radsej zbehnem k zverolekarovi 🙂

michelle
5. okt 2009

luci to kazdopadne. da mu aj tabletky na odcervenie, to sa chodi na ne potom pravidelne tusim raz za pol roka..

sisa2
5. okt 2009

michelle 😀 😀 😀

ja som dostala od mojej mamy nejake tabletky na podporu rastoveho faktoru, tusim sa volaju mystery 😕 tak nejak. tak som zvedava, ci to pomoze 😀 nejaka haluz s ceskou chlorellou ... no som sa pobavila, ale vsak za vyskusanie nic nedam 😉

dzou
5. okt 2009

ahojte baby uz som sp5t ..... jaj som rada bola som s autom na takom dacom jak stk... a vsetko k, kaurat nove stierace mi treba a tie uz mam objednane z ebay 😵 takze som platila len £45 😀 mooooc tesim lebo mm mi chcel predat auto ked som zacala robit len 3 dni lebo sa bal ze budeme vela platit a ja som tvrdila ze nebudeme 😀 😀 tak som vyhrala huraaaaaaaaaaaaaa

motylek17
5. okt 2009

dzou vitaj spat.... 🙂

dzou
5. okt 2009

ahoj muty..uz poobede?...no ja som akutrat dala masko do pacu...a ked mm pridem tak ho len osmahnem a bude 😵
cheer joj chudatko prajem rychle uzdrvanie 😉

motylek17
5. okt 2009

... dzou v praci si dnes nebola???

dzou
5. okt 2009

zase som ti skomolila meno..sorry 😅
niee tento tyzdem robim od stredy do piatku...my robime teraz len 3 dni lebo u nas je este kriza...to nie ako na svk kde sa tvaria ze uz nie je 😀

motylek17
5. okt 2009

... tak komu je lepsie... 🙂 ... ale nie, je fakt, ze s tou pracou je vselijake...

dzou
5. okt 2009

hej ako je to super lebo min tyzden som robila do stredy takze teraz mam 6 dni volna ale peniaze mi utekaju lebo tie 2 dni nemam nijak zaplatene...zatial stihame tak uvidim ako to bude dalej 😒
a ty co robis motylek?

motylek17
5. okt 2009

ja pracujem v BA (vyrabe vodicku pre deticky) 🙂)))) ....

dzou
5. okt 2009

hej asi viem kde 😉 ja som byvala v BA 21rokov 🙂

motylek17
5. okt 2009

... a kde v BA??? ..

dzou
5. okt 2009

v karlovke na dlhych dieloch... teda este stale tam mam trvale bydlisko 😀

motylek17
5. okt 2009

ja tu len pracujem a mm mam z BA... ja som zo zahoria a tam aj byvame...

dzou
5. okt 2009

hej to vela ludi tak...moja segra sa prestahovala do stupavy ale tiez robi v BA...no ja som mala 3 roku ked sme sa z vychodu stahovali do BA ale tusim uz som ti to pisala 😕 takze ja som povodne z vychodneho slovenska a aj mm ma odtial sme sa spoznali ked som bola na prazdninach u rodiny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre