Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
9. okt 2009

nadiiiii 😀 😀 😀 ....tak netusim kolko mal mm, ked sa narodil, a ani moj brat, ale mm aj ja sme taki drobci 😕 , tak sa spolieham, ze maximalne tak 3,5kg...pekny sen, ze??? 😀 😀 😀

nadenkaaa
9. okt 2009

jani no ked by sa mne mal narodit syn tak mm mal pri narodeni cez 4 kg a moj brat tiez 4,4 kg a 54 cm a aj mu to ostalo ma 198 cm takze sa mam na co tesit ked to bude take slonie mlada aby to clovek vobec porodil 😖 😀 😀

janulka04
9. okt 2009

nooo, akoze potom ani nemysliet na porod....a navyse ja mam za mech veci 50,56...tak na ne asi mozem aj zabudnut..... 😀 😀 😀

nadenkaaa
9. okt 2009

jani tak 50 na to mozes hned zabudnut to ti teraz hovorim a tu 56 budes mat mozno na to aby si ho obliekla na cestu z porodnice a to je asi tak vsetko 😉 😀

nadenkaaa
9. okt 2009

jani ale u teba je to normalne pri dvojickach to clovek proste musi kupiot lebo oni su mensie ako ked mas len jedno dieta a zvycajne sa aj skor narodia takze tie 50 su na mieste lenze teraz si myslim ze tie 50 vobec nevyuzijes lebo to bude chlap 😀 😀 a ked rozmyslas alebo sa mu prihovaras ako ho oslovujes pouzivas stredny rod alebo uz ho oslovujes ako chlapceka? 😵

motylek17
9. okt 2009

jani nadenka ma pravdu... mam kamosku, co nakupila hrbu veciciek 56 a maly mal cez 4 kg, cize vsetko mohla odlozit a nakupit nove veci...

nadenkaaa
9. okt 2009

tie male veci sa vobec neoplatia ak teda clovek necaka dvojicky 😉 inak by som asi 56 kupila asi jeden komplet na cestu z porodnice a tpom uz vsetko len 62 to by nevadilo ze by mu to oblo aj trebars trochu vacsie radsej nech dorastie ako naopak 😉

motylek17
9. okt 2009

ked tie 56 su take krasne, ze im je problem odolat... 😠

janulka04
9. okt 2009

😀 😀 ja to mam po malych, baby...my sme nosili 50 do 3.mesiaca a 56 do pol roka 😀 😀 😀
nooo, nadi...ja hovorim krpcek a maly tyranik 😀 ...ale ked uz viac sa prihovaram, tak stredny rod 😀

nadenkaaa
9. okt 2009

ale das si zistit co to bude ,ked sa to uz bude dat vediet? 😉 alebo chces sa nechat prekvapit?

janulka04
9. okt 2009

neee, ja nevydrzim, asi rodinu budeme natahovat do finale, ale ja chcem vediet...aj meno treba poriadne vybrat
a este som si spomenula, ze najviac je to babatenko...ak teda nemam krce, alebo netyckujem 😀 😀

nadenkaaa
9. okt 2009

ked nemas krce alebo netyckujes tak si nanho mila???? 😀 😀 inak ked objimas zachodovku tak vtedy mu povesv ze je to maly tyranik 🙂 😉 😀

janulka04
9. okt 2009

tak tak....nadiii 😀 😀 😀
niekedy si uz aj tak predstavujem, ze ake asi bude.... 😉
a ty nadi....teba ta teplota dobre napina, vsak??? ak neklesne, v pondelok testujeme??? 🙂

michelle
9. okt 2009

ahojte babule, ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a1a7a
nic moc... na nadenku nemam 😔

motylek17
9. okt 2009

michell nezufaj, uvidis vsetko bude tak ako ma byt.... 😉

janulka04
9. okt 2009

ahoj, michelle, no zatial to vyzera velmi dobre....mne po ovu vyskocila teplota na maximalne 37,1...viac som tiez nemala a to tusim len dva dni...a som...hlavu hore a mysliet pozitivne 😉

motylek17
9. okt 2009

do kedy by nemala teplota klesnut?? a ked je clovek tehotni, musi len stupat????

michelle
9. okt 2009

majka, sak to... ze bude.... pre mna aj tentoraz negativne, uz to citim.... 🙄 ale no co, pojde sa dalej 🙂

janulka04
9. okt 2009

michelle..tomu vravis mysliet pozitivne...???? 😠

motylek17
9. okt 2009

ja viem, ze mas vsetkeho uz plne zuby ale skus to este vydrzat... uvidis, ze to tento mesiac vyjde... len musis mysliet pozitivne, to robi strasne vela...

nadenkaaa
9. okt 2009

michele radsej by som to mala take vyrovnane nie take ako zem i to stale len stupa a okrem toho my mas 66 pts 😵 a ja len 37 😅

nadenkaaa
9. okt 2009

michelel este je predcasne hadzat flintu do zita podla mna citim to v kostiach ze tebe to tento mesiac vyde a budes nasa prva junovka 😵

nadenkaaa
9. okt 2009

inak opaqkuje sa scenar mesiac co mesiac tieto nervy pred mrchou hrozne co by som za to dala keby som k dietatu prisla ani neviem ako 😀 😉

janulka04
9. okt 2009

ale zase nadi, pravdou je, ze vdaka meraniu nemusis vyhadzovat peniaze za tehu testy a pozerta na / 😔
to je take plus, vediet, kedy uz mozes testnut....drzim vam vsetky palceky, aby ste cim skor // nasli nielen na ovu testikoch, ale i na tych gravi 😉 🙂

michelle
9. okt 2009

no nadi to mi hovor, k tym nervom 😀 ....ja si myslim, ze mi to nevyjde, lebo uz mam PMS... aj som si to zapisala... a klesla so na 53pts 😕 😉 ....ale ak vam o babeny vyjde, ze mi to vyjde, tak vas pozyvam.... na kavu, cajik alebo co 😉
jani to nie je velmi pozitivne myslenie, co? ja viem... ale mam partiznaske pocity... co narobim...
len aby si ty nadi nebola ta prva junovka 😉 ...alebo teda skor bola. pekne stupas, do nebicka 🙂

motylek17
9. okt 2009

... prosim vas, co je to to pts???

janulka04
9. okt 2009

to neni, michelle...dufam, ze pocity zostanu pocitmi 😉 😅

michelle
9. okt 2009

ked t graf vyznaci ovu, potom (ked mas VIP) ti dole pocita Early pregnancy signs v bodoch... je max 100bodov, teda pts... berie do uvahy teplotu, pripadny ip, vytok, krcok a dalsie priznaky... neda sa na to spoliehat ale, je to porovnavane s ovu grafmi na ff, ktore skoncili tehu...

michelle
9. okt 2009

jani vacsinou babule, co cakaju na vysledok a najdu pozitivny test, hovoria o tom, ze sa im nic neni.. a mna teda dost boli brucho... 😒 tebe nieco bolo?

janulka04
9. okt 2009

som mala strasne krce v podbrusku michelle, ako na mrchu...ale inac neprisla moja zravost kazdomesacna, tak to sa mi nezdalo 😀
tak tazko povedat...ja som bola tiez v tom, ze si nahovaram a magabalik vloziek je stale este v kupelni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre