Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
9. nov 2009

to je pravda, v hoteli su vsetci ok, ale mimo nich katastrofa... 😠

nadenkaaa
9. nov 2009

maji ja osm ukludnena od salute ze uz to velmi skoro vyde a bude to chlapcek takze uz ma to tolko nestresuje a fakt je ze psychika robi svoje 😉 a ak by to nevyslo tak to vyde nabuduce a bude darcek pod vianocny stromcek 😵

motylek17
9. nov 2009

u mna je to podobne.... ako ked to nevyjde teraz, tak skusame od januara.... 😀

nadenkaaa
9. nov 2009

😉 maji no len dufam ze mi to vydrzi do buduceho pondelka minimalne tento optimizmus 😀

motylek17
9. nov 2009

budeme ta podporovat, takze vydrzis.... 😉

miskahryzka8
9. nov 2009

ahojte slniecka 🙂, co mi uslo 🙂 ?
Vcera som vas prvy krak nestihla kuk 😕 , sme boli s poloviciakom a hafanom v lese za dedinou, potom sme mali rodinny obed, potom sme boli este s jeho brachom a malym na pajstune, vyzeralo, ze bude pekne a potom sa to pokazilo - prsalo, rovno odtial som isla na zumbu, som dosla zablatena az po nos, vcera bola uplne plna telocvicna - max kapacita vyse 30 bab a dost bab prvy krat, tak sa museli v satni cudovat, kto im to taky zablateny prisiel precvicovat 😀 😀 😀 , ale bola uzasna atmoska 😵 😵 😵 a potom som do druhej v noci pripravovala veci na uvodnu zumbu v malinove - plagatik a promo, tu sa nemoze robit reklama na koniku, ale rada by som vas pozvala na otvorenie, info je na www.zumba-miska.wbl.sk v sekcii oznamy 😉 .

A inak zacinam sa bat, aha moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 😕 , to je na slak trafenie, za normalnych okolnosti by som sa tesila, teraz sa bojim ☹ a inak ten sporanox som zacala brat 22.10. a dobrala 28.10., ak by som bola tehu, tak podla grafu to vyzera na IP 2.11., takze vtedy sa babatko napojuje na krvny obeh, uz by nemal byt ten liek v krvy az tak koncentrovany, ael nema sa otehotniet v tom cykle, kt. sa bral....

A este dnes som volala doktorke kvoli krvnym vysledkom, co mam chudokrvnost, mi aj pichali tie B12tky a vobec sa to nezlepsilo, dokonca zhorsilo, pred tym som mala neviem coho 19 nieco teraz len 16
😖

michelle
9. nov 2009

aj ja vas budem podporovat... dobre? mam toltko energie na podporu, navyse pre seba ju nepotrebujem, tak vam ju mozem celu venovat 🙂
nadiiiiii vydrrrrrz! 🙂
a motylek ty tiez... tych par dni ubehne ako voda a bude cas na pravdu 🙂

motylek17
9. nov 2009

miska fuuuuuuuha 😕 , ale neboj, keby daco, tak urcite vsetko dopadne dobre.... 🙂

motylek17
9. nov 2009

michell pekne dakujeme..... 🙂

petafr
9. nov 2009

Miska, ty to mas ako ja, teplota sa drzi hore, aj v prvy den mrchy, resp. je len o trosku nizsia, ved to mas aj v grafe 1DC, mne klesa den pred mrchou. ved uvidis a ak si nahodou otehulila, tak sa budeme tesit s tebou a ziadne negativne myslienky si pripustat nebudeme...
michelle, super, ze si tak dobre naladena, my sme tu mali taky jeden krasny pozitivny den, ked nam vsetkym Salute popisala, ze budeme coskoro tehu, to bolo energie na rozdavanie. No teraz je treba, aby sa nam to zacalo plnit, lebo do vianoc ostava mesiac a maxi jedna dve ovulky, tak aby sme jej stale verili... 🙂

petafr
9. nov 2009

groka sa neukazala, asi je uz prvy den v praci, vsak?

nadenkaaa
9. nov 2009

miska ip pokles byva pokles ktory klesne az pod cervenu ciaru toho 2.11 si nemalan nejak ine podmienky pri merani pripadne menej oblecenia alebo si merala v tom istom case?
miska este to moze klesnut kludne casto byva pokles rapidny az v den mrchy 😉
jarka je asi prvy raz v robote 🙂

brisilda
9. nov 2009

ahojte lucka a motylek nechcem vam davat nadeje ale ja som mala take bolesti 2 dni po ovulke 😀 a kedze sa liekov bojim tak som si to odtrpela 😉 velmi vam drzim palce aby ste mali rovnake prekvapko ako vtedy ja 😀
petaf drzim ti palce mna v tom case napinalo aj od zubnej pasty ale nepripisovala som to tehu lebo krasne nevolnosti prisli v 6 tt 😀 a keby len ranne to boli a su celodenne 😀 no po pravde ja som akosi na tie dni plne nevolnosti , unavy a vycerpanosti akosi zabudla tfuj tfuj drzim vam palce

motylek17
9. nov 2009

bris dakujeme krasne.... 🙂 a ty sa ako mavas???

petafr
9. nov 2009

no ale si nas oplula, pekne... no zmenme temu baby, nechce sa mi uz mysliet na to moje pomyselne tehotenstvo 😠
inac chystate sa kojit a ako dlho ste kojili pri prvom?

brisilda
9. nov 2009

no uz je to lepsie v stredu idem na mikrobiologiu aby mi spravili vysetrenie na listeriozu 😖 na vlasnu ziadost to stoji necelych 10 € co neni az tak vela nato aby som v noci mohla kludne spavat 😉 ale aj tak to len pre istotu 😨 potom ma caka poradna v decembri som uz objednana na 4 D sono 😉 a ak sono dopadne dobre tak zacinam kupovat vybavicku vo velkom aj ked teraz ju uz v podstate mam 😉 ale stale sa nieco pekne v obchode najde 😉

motylek17
9. nov 2009

ja by som urcite chcela kojit, odomna to vsak nezalezi... ak by sa podarilo aspon do konca 6 mesiaca, bolo by to super....

brisilda
9. nov 2009

petaf cize kociky a tehotenstvo sme prebrali tak teraz je na rade kojenie? 😀 no ja som kojila do 10 mesiaca a aj to by trvalo dlhsie keby moja svokra potajomky nedavala malemu sunar ☹ ale uz to je jedno druhe si ustrazim a budem kojit do 3 rokov 😀 😀 😀

brisilda
9. nov 2009

moj nazor je taky , ze ak zena chce kojit tak kojit bude aj keby neviem co bolo.existuju uz lieky na tvorbu mlieka resp. caje proste treba si najst na to system a potom to ide ako na vode 😀 mna kojenie bavilo lebo v noci ked maly zaplakal ho stacilo len prilozit a mohli sme spat dalej 😀 ziaden sunar ziadne ohrievanie ziadne sterilizovanie proste mliecko stale po ruke v idealnej teplote

rhodosbb
9. nov 2009

baby, dostala som dve vakciny vaxigrip na zaockovanie proti chripke, myslite, ze to nie je nebezpecne ked chcem otehotniet? Dajme tomu, ze sa zaockujem tuto stredu a v sobotu mam ovu, tak hadam to nema ziadny vplyv, ci? 😅
nadi, ty si odbornik, porad mi pls 😉

lucialen
9. nov 2009

Bris tak dufam, ale to by bol normalne sok 🙂 A hlien si mala aky? Lebo zo mna tecie odkedy mam tie bolesti, taky biely ale teda dost, normalne mam pocit ze krvacam, ale je to len hlien 😉
Co sa tyka kojenia, ja buem kojit, kolko budem moct a kolko bude babo chciet 🙂

brisilda
9. nov 2009

rhodos v pohode sa daj zaockovat nemalo by to vadit moj maly je taktiez ockovany prave touto vakcinou.inak ked to odporucaju tehotnym tak nevidim problem poreco by si sa nemohla dat zaockovat aj ty 😉 no pokial si minuleho roka nebola ockovana a chripku si nemala tak nevidim dovod ockovat sa prava teraz , nazory na vakcinu su rozne ale mne doktorka ockovanie neodporucala dokonca mi povedala , ze nepozna doktora ktory by tehotnu zenu proti chripke zaockoval pokial ma dobru imunitu

brisilda
9. nov 2009

lucka v dobe ovulky som nemalvala ziaden hlien co mi bolo dovne no ked sa blizil den mrchy hlien sa spustil ako lava bol mazlavy 😖 natahovaci priesvitno biely

motylek17
9. nov 2009

bris to mas fakt taku svokru??? neviem co by som robila, keby toto urobila aj mne....
rhodo, niekde som citala ze ockovat by sa nemali rizikove skupiny.... (medzi ne patria aj tehotne)

brisilda
9. nov 2009

motylek ja som si to vtedy neuvedomila no ked maly 8 hodin nechcel mliecko tak mi to zacinalo byt podozrive 😀 a ja som mala prsia tak naliate ze som musela odsavat a nasledne vylievat 😠 ale to je uz jedno 😀 inak mam uzasnu svokricku 🙂
inak praveze rizikove skupiny sa maju ockovat 😀 ale to ze tehotenstvo znizuje imunitu neznamena ze sa hned kazda tehulka ma dat zaockovat je to len podla odbornikov mensie zlo ako prekonat samotnu chripku ktorej ako uz vieme sa nemusite vyhnut ani ked budete zaockovane

motylek17
9. nov 2009

tak potom neviem co davali v radiu 😒....

motylek17
9. nov 2009

inak to tu riadne uteka, rhodo len nedavno mala ovu a uz je tu zasa.... 🙂

rhodosbb
9. nov 2009

bris, motylek, dakujem pekne 🙂
sofiin otec robi paniku a nakupil celej rodine vakciny na rady kamaratov lekarov, vraj uz ked to na ukrajine vyzera tak zle, tak ze to aj k nam pride 😖 takze zajtra zbehnem k sofiinej doktorke a ta pichne aj mna...naozaj radsej tomu predidem, akoby som mala riesit chripku ked budem tehu.
chripku som minuly rok nemala ani som nebola proti nej nikdy zaockovana, ale ked vidim, co sa deje okolo, vsetci chori, o chvilu budem zhanat rusky na usta 😒

rhodosbb
9. nov 2009

bris, ze kojit do troch rokov 😕 😀 jeden rok mi uplne stacil aj sofii to bolo tak akurat, tym nechcem povedat ze to bolo zle, prave naopak, ako pisala bris, ze mliecko stale po ruke, v noci ziadne vstavanie a tie krasne ocka ked sa ti tak vdacne a odovzdane pozeraju do tvojich oci ked papka, no nadhera 🙂

motylek17
9. nov 2009

rhodo ja som bola ockovana proti chripke asi raz v zivote pred 4 rokmi a celu zimu som bola chora.... stale na mna daco liezlo... minuly aj tento rok uplna pohodka... takze neviem co by som robila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre