Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
18. nov 2009

janulik uvidis, vsetko postihate... hlavne vsetko pomaly a s kludom.... 😉

tea333
18. nov 2009

Miska a ked sa nestane nic vazne tak na to otvorenie pridem 😉

petafr
18. nov 2009

Miska, dakujeeeem! ja sa velmi tesim, vsak som mala aj stresy, lebo som krvacala, ale bolo to pravdepodobne len uhniezdovanie... Jarka, sisa, som vravela priskoro, uz zase spinim, ale hadam bude fajn, fakt sa neviem dockat buduceho utorka na prvu kontrolu... 😵
miska a ty ako? Vylyzovana? Teraz sup na snazilkovanie, vidis nam to vlastne vyslo na 4. pokus, mali sme obrovske stastie, zacinam si to uvedomovat az teraz...
Rhodos mala teraz ovulku takze pomaly bude cakat vysledky...

groka
18. nov 2009

tak som si tu slahacku nakoniec spravila uz teraz a dala si ju do kavy tak este pri vas vypijem kafe

motylek17
18. nov 2009

groka ty si zlata 🙂

miskahryzka8
18. nov 2009

tea super, tesim sa 🙂 , oki skusim dat plagatiky tam 😉 ,
peti tak to fakt stasticko, tfuj, tfuj, tfuj, nech sa mrnus pekne zavrtava 🙂. Spini vela bab na zaciatku tehu, to bude v poriadku 🙂, Ja vylyzovana, vobec sa mi nechcelo ist domov 😅, teraz ideme snazilkovat, povedala som poloviciakovi, ze sa musi teraz nechat par dni znasilnovat 😀

cheerlady
18. nov 2009

dobre ranko babule,dnes som vstala s mm o pol osmej,spravila mu kavu a ranajky a ked odisiel sup do postele 😀 keby ma tak videl 😅 ale uz som hore a varim obed-zapekane cestoviny so zeleninou - urcite bude hundrat,ze tam nema maso 😀 a potom letim do banky a poobede by sme mali ist vybrat konecne kuchynu!vcera nam dal jeden graficky navrh,no ale mne sa za taku obycajnu kuchynu zda 2000eur vela 😨 a kde su este spotrebice.tak pojdeme kuknut do decodomu,lebo tam sa mi pacili a skusime si nejaku dat poskladat a uvidime kolko by nas vysla 🙂

co noveho? nestiham citat,lebo zas rozvarim cestoviny 😀

tea333
18. nov 2009

cheer tvoj drahy moze byt rad ze mu vyvaras 😉
miska aj moj sa nechava znasilnovat, no chudaaacik 😀
groka ja sa cudujem co ty vsetko cez den postihas, ja som oproti tebe hnila kopka slamy 😅 😕 🤐
sak ty si stale v pohybe, a co ja vstanem ty uz mas vsetko porobene! 😉

tea333
18. nov 2009

u nas je to inak tak ze priatel robi doma viac ako ja 😨 😅 😝
lebo on je skoro stale doma ked nie je v tn 🙂 vcera a predvcerom som varila ja, bola kapustnicka, sulance, aj gastany som piekla, a dnes som sa zobudila a uz som mala krupicnu kasu nachystanu a na sporaku uz vonalo kuracie sote s ryzou 🙂 ja obdivujem baby co maju babatka a deti a este aj skoro vsetko robia

michelle
18. nov 2009

dievcata, takze vsetky, co ste chceli, pozvanku na album mate poslanu 🙂

miskahryzka8
18. nov 2009

tea, no chudacikovia znasilnovani nasi 😀
ja idem varit fazulovu polievku, to zase budu v noci u nas vevericky smradosit 😀

motylek17
18. nov 2009

miska ty si dobra.... 😀
ja si idem o chvilu pre pizzu, taku chut som dostal, ze sa bojim, aby mi nebolo zle 😀

cheerlady
18. nov 2009

tak ja uz tlacim obed 😀

michelle aku pozvanku na album? 😕

motylek17
18. nov 2009

cherly ja som dotlacila pizzu 😀 fuj, je mi zle... 😠 pazrava som ☹
michel nam posielala fotky z dovci...

janulka04
18. nov 2009

baby...ja sa hlasim k majovym velrybam....dnes som sa po dvoch tyzdnoch odvazila a je tam 71,9kg 😀 😀 ...takze od zaciatku uz +4kilecka.... 😀 😀 😀 das ist hruuuza 😀 😀

nadenkaaa
18. nov 2009

caute rano osm bola po uradoch a teraz som prave dovarila robila som sampionovu omacku s knedlou a este som piekla aj kysnuty zavin jeden orechovy a jeden kakaovy .
Poumyvala som dlazky prezliekla postele hodila prat dve pracky a bude ma cakat zehlenie 😅
co mate noveho dievcatka? 😉 motylek ako sa drzi teplota? 😉

nadenkaaa
18. nov 2009

janul nestresuj hlavne ze sa mam mrnusik dobre a podla vsetkeho to bude riadny valibuk 😀 😀
inak svagrina co cakaju v marci babetko budu mat dievcatko uz je to na 100% takze Mia bude mat sestru asi Nelu 😉
som si robila z brata srandu ze on vie tusim robit len susky 😀 😀

janulka04
18. nov 2009

nadi, nestresujem....ma to pobavilo, aj uz tyzden vzdycham...ale to asi, ze sme aj stale doma...uz nech male zacnu do skolky, dame si aspon pohyb....a tento vikend to stahovanie, tak aj tam nieco spalim...
ja nemaskrtim, ale som stale hladna...aj v noci ma zobudil hlad, az mi bolo zle....tak som si supla len deci mlieka s medom a zalahla....
dufam, ze valibuk nebude....max 3,5kg...kto by to rodil? 😀

cheerlady
18. nov 2009

inak baby ja som vcera u nasich schytala ooooobrovsku kritiku za meno Linda!!! 😠 mama mi povedala,ze to je jak meno pre kona-v zivote som nepocula,ze by sa kon volal Linda 😠 😠 😠 a oco povedal,ze on nevie vyslovovat dobre L na zaciatku slova,tak ze aspon kvoli nemu nech nedavam take meno 😠 to som pocula prvy krat,ze nevie povedat L,aj som ho potom skusala,nech povie laco,leco,lavica...a pripadalo mi to uplne normalne 🙄 jani dufam,ze si sa neurazila,ked mas dcerku Lindu,ale mna tak strasne nastvali vcera 😠 😠 😠

motylek17
18. nov 2009

cherly to su ti starsi ludia aj moj tatino nemoze predychat tie nove mena... ale nech si nemysli, ze mojmu dietatu dam meno Jozko 😀
jani po porode to pojde dole, uvidis... 😉
nadenka ty si ale riadna superzienka... 🙂

janulka04
18. nov 2009

cheerly, neurazila...mm, ked sa dozvedel, ze som jednej dala meno Linda...Lauru chcel on, nadaval zase, ze to je meno pre psa.... 😀 😀 ...neriesim..mne sa pacilo od 16 rokov 😝

majka...pojde, ale tazsie...tak som si nasla jednu stranku, ze ako nepribrat privela v tehu a idem studovat...

cheerlady
18. nov 2009

motylek no tu je ten problem,ze oni vobec starsi nie su-moja mamina ma 43rokov a ocino 46,to nie je podla mna az tak vela na to,aby to nemohli pochopit 😠 akoze necakaju,ze dam nejaku mariu alebo jozka,ale aj tak ma to nahnevalo. a to este nepoculi meno pre chlapca,ale to by snad predychali,kedze bracho mal byt Marek a my mame vybrane Marko 🙂

cheerlady
18. nov 2009

jani mas pravdu,ja som im aj povedala,ze to bude nase dieta,tak dame take ake sa nam bude pacit. a paci sa mi,ze Linde sa ani neda skaredo povedat,to je pekne same o sebe,aj ked ked by bola mala,tak by som jej hovorila asi Linduska 😀

motylek17
18. nov 2009

tak ani moji rodicia nie su stari, ale tatino je taky zasadny... mamina v pohode... ako ked sa tatinovi nepaci, nech si porodi este tretie 😀

janulka04
18. nov 2009

Aj my malej hovorime Linduska...a ked ma hneva tak Lindaaaaaa...a ona vzdy, ze: Mami, ja som Linducka... 😀

http://www.predporodnapriprava.sk/index.php?loc...

tak podla tohto mi uz po porode zostanu zatial az 2kg navyse 😀 😀 😀

tea333
18. nov 2009

wuhaha no mna za mena kritizuju vstci :D ale kedze mena co sa mi pacia sa rozmohli, musim mysliet originalne a asi trosku popremyslat, co bude nezvycajne ked on alebo ona pojde do skoly 🙂

janulka04
18. nov 2009

no, tea...ja si s tym hlavu nelamem....proste rodina si musi zvyknut..mne sa tiez nepaci moje meno..a co uz? Aj moja mama, ked sa male narodili, ze co som i nedala mena Jana a Dana...? Chudatka...to tak....bleeee 😝
moja mama je Dana...ja neviem, co im napadlo take meno pre mna 😀 😀
a este, aby to moje deti nosili...to tak!!! 😀

nadenkaaa
18. nov 2009

cheer mas to tazke 😉 s tymi menami ono je to tak ze kazdy ma pravo dat take meno ake sa mu paci ved aj tvoji rodicia dali mena ake sa im pacili tak aj ty mas na to pravo dat meno take ake sa ti paci a hodi k priezvisku 😉
moja mama vie ze aj budeme mat chlapca bude Noel a ak dievca tak Zara takze uz to neriesi a otecino takisto😀 no u nas to bude asi horsie u svokrovcov oni su skor za take tradicne mena ale myslim ze mne nepovedia nic max. tak muzovi nieco ale aj to pochybujem
majka nadherne teploty drzim palceky 🙂 😵

motylek17
18. nov 2009

nadenka len drz, vsetko co mozes... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre