Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
13. aug 2009

gajana noo tak to vyzera veeelmi dobre 😉 skus testnut aj dnes a uvidis a nezabudni sa pochvalit 🙂
baby vy inak pisete, pokial vas clovek precita je to vecnost 😀

sisa2
13. aug 2009

gajana - verim tomu, ze zajtra bude ciarka silnejsia. drzim palceky! 😵

sisa2
13. aug 2009

monika - ze? aj ja to tvrdim. cez den sem nestiham chodit a vecer ked pridem domov, nestiham citat 😀

ja budem mat teraz dva dni rusno v praci, kolegyna ma dovolenku, cize budem musiet robit aj za nu, netusim, ako to mam stihat 😒 este stastie, ze v sobotu ideme na dovolenku, aspon sa zotavim 😀

stanka1986ke
13. aug 2009

dobre ranko vam vsetkym prajem...no monika ty si dnes dost skoro vstavala...
sisa no tak to ti nezavidim....ale ved potom sa zotavis ako pises 😀
monika este paru dni a sa mozeme uz testnut nie? 🙂 ja som uz taka nedockava....jooojjjj....som zvedava ci sa to tento mesiac podarilo alebo nie...uz by som chcela vediet aspon vysledok aby som nebola taka nervozne 😖
no a ked ste sa tu bavili o tej vahe tak ja mam 165 a vahu 62kg...no a este v decembri som mala vahu 79.5 kg.
som pri malej velmi pribrala..som si vobec nedavala pozor na stravu vsetko som jedla co mi prislo pod ruku a som teda strasnemoc pribrala..a este som aj dostlaa preklemsiu..takze hruza a des...ale uz je to o.k. este tych pat kil dole a budem spokojna uplne 😀

fazulka1512
13. aug 2009

dobre ranko kamosky moje 🙂
preberame vahy, moja chulostiva tema, ja som 2 roky vydata a priblala som 12 kg, som taky maly hrosik 😢
ale co narobim ked chuti

sabiatko
13. aug 2009

dobre ranko baby 🙂 som tu dllllho nebola 😅 ale poctivo citam 😉 jake ste sikovne, tolko novych tehuliek... paraaaaada, gratulujem 😵 davam tomu este tak 2 mesiace a uz sa spolu pekne presupneme do temy tehulky 😎

rhodosbb
13. aug 2009

Dobré ránko 🙂

Gajana, to vyzerá super, aj ja som mala zatiaľ na teste slabulinkú čiarku, mrchu čakám v sobotu 😉

Baby, mne sa túto noc snívalo, že som si robila tehotenský test, úplnú novinku, kde v prípade, že si tehotná sa ti zjaví 10 čiarok 😀 a mne sa v tom sne na teste objavilo 9 z 10 ... vidíte, ako mi to lezie na mozog, keď už aj vo sne testujem 😀 😀 😀

sisa2
13. aug 2009

stanka - uz vydrz, nech nie si zbytocne sklamana 😉 tie dni po ovu su asi najtazsie z celeho cyklu. aj mas nejake priznaky? ci zatial nic?
teda, to sa ti podarilo pekne schudnut. co si robila???

rhodosbb
13. aug 2009

Sabiatko ahoj 🙂 , teba som tuším videla včera v nejakej inej téme, tuším to bola téma o darcovi??

sisa2
13. aug 2009

fazulka - to ja som velky hroch ☹ 😀

sisa2
13. aug 2009

sabiatko - jej, rada ta vidim. ako sa dari? ty si uz 9tt? strasne to uteka. dufam, ze mas pravdu a o chvilu budeme vsetky v tehu teme.

sabiatko
13. aug 2009

no a na tu vahu nemozem nereagovat, ja vzdy vazim podla stresu... jak je vela stresu, tak je aj vela kil 😀 este pred tristvrte rokom som bola pribrata na 68 kilo, ale ako som sa vratila z anglicka, vydala sa a som stastna jak blcha, tak som schudla na 60 kilo pri 171 cm. ale zato posledne tyzdne... 😖 cely den mi je zle, ledva daco zjem, vraciam, ledva sa hybem... som este kilo schudla, ale to je vraj v prvom trimestri ok. uz len cakam kym to prejde a budem zas normalne fungovat 🙂

sisa2
13. aug 2009

rhodosbb - tak to je dobra haluz ten sen 😀 psychika dava tusim zabrat. dufam, ze v sobotu uz budes mat pekne // 😵

sabiatko
13. aug 2009

ahojki rhodos, tak, tak, som sa tam znenazdajky zjavila 😀 to bol taky rozbeh na nasu temu, sak mi to uz chybalo 🙂

sisa2
13. aug 2009

sabiatko - ach, to mi je luto. vydrz este a potom uz bude fajn. to brusko a hlavne ten vysledok na konci za to stoji 😵

cicimon
13. aug 2009

no ja som testla dnes este raz a ciarka slabsia ako vcera,,

fazulka1512
13. aug 2009

sisa uz len mi bazen postavit nech sa cely den kupem
sabiatko ahoj, som rada ze sa to podarilo a si tehu, a tie nevolnosti musis vydrzat potom ta radost bude stat za to

sabiatko
13. aug 2009

rhodos, mne sa inak tiez snivalo o teste so 4 ciarkami a potom som aj mala pozitivny test 🙂
sisa ahooooj 🙂 mame sa s babom dobre, len mi je cely den zle, este aj v domacnosti som zlenivela a vcera to na mna cele tak dolahlo a som revela na manzelovom pleci 😀 mu hovorim, ze som neni uzitocna, furt mi je zle, nic nerobim a on maka v robote a stara sa o nas oboch... no co narobis, uz aj prehnane emocie sa pridavaju 😀 sme boli uz parkrat v kosiciach u dokiho, videli sme babo, aj srdiecko mu krasne bilo, taky malinky ufoncek 😵 fotku nemam, lebo pyta vyse 5 eur za nu, ale nabuduce tam zas ideme 31. augusta, tak si aj fotku vypytam, tam by to uz malo vyzerat ako malinky cloviecik, tak sa na nu budeme divat cely den 🙂

minka21
13. aug 2009

Dobre ranko🙂 tak ja zatial ziadne ranne nevolnosti ani nic,dufam ze mi to tak ostane🙂

cicimon nehodis do albumu?

rhodosbb
13. aug 2009

Sabiatko vydrž 😉 tieto nepríjemné stavy prejdú....

Sisa, ďakujem

😉 No moja váha pri výške 170 cm je 52 kg. Pri Sofii som pribrala 12 kg, ktoré po pôrode hneď zmizli. Takže ja mám asi dobrý metabolizmus, alebo som po mame, ktorá bola v mladosti chudá ako trt ale teraz je uz taká fajná macatá 😀

stanka1986ke
13. aug 2009

no tie dni po ovu su najhorsie...priznaky nemam ziadne....len niecomu nechapem...mi sme sa zacali snazit hned po mrcha cca kazdy druhy den...no a 9DC ma bolelo brusko, potom 14DC a odvtedy ma kazdy den pobolieva...take krce...vcera som ani sadnut si nevedela...tak neviem ci mam niejaky zapal...alebo co...
sisa nie priznaky nemam ziadne aspon myslim...neviem...nesledujem sa...praveze sa skor citim ako keby z toho nic nebolo....takze asi az nabuduci mesiac potom...fakt...
mohli by nieco take vymysliet co ti hned po snazilkovani ukaze ci ano alebo nie...joooj to cakanie..
no tento mesiac by som mala mat kratky cyklus tak uvidim..minuly mesiac som mala 32DC takze tento mesiac by mal byt 26-28DC.tak som zvedava

sisa2
13. aug 2009

cicimon - ktory si si robila? to moze byt rozdielnou citlivostou. ak chces porovnavat testy, najlepsie je robit tie iste. ale neboj, ak tam je, tak tam nie je len tak pre nic za nic. skus testnut o dva dni a urcite bude silnejsia.

sabiatko
13. aug 2009

diki baby za podporu, si hovorim, ze uz len 3 tyzdne a prejde to...

cicimon... a robila si si tou istou znackou? lebo ja som si robila druhy test inu znacku po 3 dnoch a este k tomu poobede a bola slabsia.

sisa2
13. aug 2009

fazulka - tak budeme chrochnit obe 😀

sisa2
13. aug 2009

sabiatko - vydzr mojko. tak si mi pripomenula moje tehu stavy 😀 bude to lepsie, uvidis. ak ti je ale velmi zle, vypytaj si u lekvosa tabletky, viem, ze na to su. a oddychuj. teraz naozaj nemusis doma makat. a predpokladam, ze poloviciak je na tvojej strane a pekne vas oboch ofukuje 😵

lucialen
13. aug 2009

Dobre rano, som myslela, ze budem prva, ale asi nie 🙄

minka21
13. aug 2009

stanka ja som tiez mala bolesti,a to som nemala pred mrchou,tak som sa bala ci to nieco vazne nebude aj som u dr bola,a ten ze vsetko je v poriadku🙂 a to sa tam to nase male hniezdilo🙂

sisa2
13. aug 2009

stanka - neviem, co to moze byt, ta bolest. mozno sa len roztahuje maternica, co sa drobcek zavrtava. to mas super, ze sa nesledujes. to by som aj ja chcela. lenze mne je uz tyzden zle, zo vsetkeho ma natahuje, dnes dokonca z kavy 😕 myslim, ze mi dovolenka prospeje.
v dobrom zavidim tie kratke cykly.

rhodosbb
13. aug 2009

Cicimon ahoj,

mne sa stalo to isté, ja som si v nedeľu ráno robila test (na potvrdenie tých predchádzajúcich, kde som mala slabú čiarku)a čiarka nikde!, tak mi to nedalo a urobila som si na obed druhý test a tá čiarka sa zjavila... Ale už som o tom písala pár strán dozadu, že u mňa môže ísť o tzv. chemické tehu ☹

stanka1986ke
13. aug 2009

sisa no a este som dostala akysi biely vytok...ale nezapacha ani nic...takneviem...asi fakt mi zacana niejaka infekcia abo ja neviem z coho mam taky biely vytok...nic ma ani nesvrbi ani nestipe...len sem tam mam krce v podbrusku...
tak ja sa ku tym tehu pridam asi az nabuduci mesiac...lebo teraz sa fakt necitim na tehu...joojjj a to bude potom zasa junove...mala sa mi narodila v juni a to bola katastrofa.,..horucavy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre