Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
19. aug 2009

michel tak ja periem kazdy den moze byt ze aj preto sa mi to pomotalo a dala som v sne do pracky dieta a nie saty ☹ inak mne sa malokedy sniva po vatcine to je ako pises ked sa niecoho strasne bojim ze sa stane tak isto ako s tym potratom este ani tehu nesom a uz sa mi snivaju hovadinky ☹

sabiatko
19. aug 2009

michelle moze byt, ale uz si davam pohov 🙂
inak baby, ked tam dame den MS, tak by sme mali dat aj den pocatia, lebo by mi to ukazovalo, ze som mala pozitivny test na 39. DC, co je ale skreslujuce, lebo som otehotnela o 10 dni neskor... vlastne na 25. DC.

brisilda
19. aug 2009

michelle ale DC treba stale menit kdezto datum kedy ste objavili // na teste ostava cize ja som za to aby tam bol DC ked ste nasli //

nadenkaaa
19. aug 2009

mne sa minuly mesiac snivalo ze ma vrazdia a som sa zobudila uplne mokra s tym ze som tak vykrikla hrozne 😒 🤐

nadenkaaa
19. aug 2009

sabiatko ale to nevies presne velakrat ze kedy si presne pocala 😉

nadenkaaa
19. aug 2009

skor by som u snaziliek dala datum mrchy a u tehuliek dala kedy si nasli pozitivny testik

sabiatko
19. aug 2009

jejda baby, co by na toto povedal psychiater? 😀 asi by sme mali ist na dovcu a zrelaxovat 😀

nadenkaaa
19. aug 2009

no veru 😀 😀

brisilda
19. aug 2009

nadenka tak men sa tiez snivalo ze ma nozom prepichli ☹ vraj to znamena dlhovekost 😉
sabiatko ide o to aby sme vedeli kedy mozme skusit testnut 😉 cize DC sme po prvy krat nasli // 😀 😀 😀 a snazilky budu veiet kedy sa oplati testovat 😉

sabiatko
19. aug 2009

nadi, da sa to podla datumu porodu. mne napr. doki povedal, ked som tam bola, ze som tehotna 7 tyzdnov a 5 dni... podla sona, tam zmeral babenko... no fakt je, ze sa mohol o daky ten den seknut... hlavne tu tabulku spravme tak, aby si pri nej nemusela sediet celu dobu a vyratavat a menit udaje 😀

michelle
19. aug 2009

nadenka nie, sak kazdej sa meni raz za mesiac 😉 ..napr u mna je to teraz 24.7. 🙂 chnapes?
bris... ja som nepisala o DC, ale datum 1. dna cykluuuuuu 😕

michelle
19. aug 2009

nadenka anoo, tak som to myslela 😵

sabiatko
19. aug 2009

ouki douki bris, sak daka statistika sa z toho bude dat vyvodit 😉

brisilda
19. aug 2009

michel neviem ako tebe no mne sa datum 1. DC meni ☹ kdezto kocky co sa testovali datum ostava stale rovnaky a nadenka by to nemusela menit iba by topisala DC dalsej snazilky ktorej ukazalo //

brisilda
19. aug 2009

dopisala 🙂)))
no je to jedno ako to bude zaklad, ze to bude 😉

michelle
19. aug 2009

birs, meni sa ti len raz za mesiac... nie? a to, co hovoris ty, tak predsa moze byt tiez, nie namiesto toho co navrhujem ja 🙂

petafr
19. aug 2009

toto je typicke pre baby, vsetko vieme skomplikovat 😀 😀 😀

nadenkaaa
19. aug 2009

takze ked som to pochopila spravne tak dalsiu ms mam ja mat 11.9 takze to tam napisat ako udaj a pri tehulkach napisat kedy nasli // kolky den cyklu?

brisilda
19. aug 2009

michel ale nie kazda s nas ma mrchu rovnako ale v pohode ak to nadenke nebude prekazat ze to bude zakazdym menit 😒 je nas tu 19 ktore este nesme tehu cize min. 19 krat to bude menit kazdy mesiac 😒

michelle
19. aug 2009

nadenka skor realny datum poslednej ms by som dala... lebo nie kazda mame pravidelny cyklus, moj posledny mal 31 dni a ten predtym len 26 😕 ..takze neviem presne ktory den mam teraz ockavat... a s tymi tehulkami presne tak ako pises 🙂

brisilda
19. aug 2009

ano nadenka tak to sprav a bude pokoj 🙂)))

sabiatko
19. aug 2009

nadenka, ako pozeram, tak tato tabulka bude na plny pracovny uvazok pre teba 😀 by sme ti za to mali platit 😀

fazulka1512
19. aug 2009

dobre ranko, citam vas tu uz asi pol hodinku
nadenka-fajnova tabulka 😉
ja dnes 12 dc manzel spi, po zobudeni ocakavam tutumutu

michelle
19. aug 2009

briiiis pokoj odo mna? 😕 😉 ..ja tu nechcem robit nejaky rozruch alebo co preboha 😕 ..myslela som to dobre, aby sme mali nejaky prehlad o sebe ako na tom sme... ale v podstate mi je to jedno... ak to chcem len ja, tak kvoli mne to robit netreba 🙂

lucialen
19. aug 2009

Baby, kvoli vam mi prihorela cibulka 😀 Mne z toho vyplyva, ze musime otehotniet co najskor, aby nadenka, nemala vela roboty 😀

sabiatko
19. aug 2009

ahoj fazulka... den D sa blizi, drzim palce 😉

rhodosbb
19. aug 2009

joooj baby, som sa zasmiala 😀

nadenka daj tam toto, hento, tamto 😀 😀 😀 no sranda 😀 , no moja, mas co robit 😉
ja by som tiez dala 1. den poslednej menstruacie a samozrejme cakame dievcatko/chlapcek a to je vsetko 😉

moj 1. DPM bol 14.8. - dnes mrcha odchádza, zajtra balime kufre a v piatok odchadzame, cely buduci tyzden na dovolenke musime keksovat, kazdy den aj niekolkokrat, bo mam ovu a tentoraz to vyjde, citim to v kostiach 😀

sabiatko
19. aug 2009

lucialen 😀

brisilda
19. aug 2009

michel ale nie myslela som to tak aby nadenka napisala do tabulky datum kedy sme dostali mrchu a tie ktore su tehu da DC ked si nasli // tak budeme mat prehlad ktora ma dostat mrchu a snazilky budu mat prehlad kedy sa im oplati testnut cize ktory DC by sa mali pokusit spravit test 😉

minka21
19. aug 2009

dobre ranko,jedna tabulka a aky rozruch🙂 len ja ked si tu tabulku otvorim tak aj na nu kliknem nech sa zvacsi ale nedokazem to precitat poriadne,mate to aj ostatne ci len ja? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre