Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
20. aug 2009

Michelle vsak si daj tabletku od bolesti a chodte na to 🙂 Ked uz flustko ukazuje 🙂 A Jonas ti co hovoril? Kedy si plodna? Mne sa tiez ovulka posunula o 2dni, tento mesiac som mala 16DC, minuly 18DC a predminuly 20DC. Sa mi konecne predlzuje druha faza, tak som rada.
Ci ocu, to neviem, este aspon tyzden musim vydrzat 😉

brisilda
20. aug 2009

michelle tak to teda nechapem no ja som bola snazilka aj pocas mrsky 😀 takze som zvedava a podla jonasa som vtedy bola najplodnejsia 😀 tak isto som aj celu noc poctivo spala s kamosmi dnu 😀 😀 😀 tak ak teraz nebudem tehu tak uz hadam nikdy tajne dufam, ze vajko aspon jednu priserku pustilo dnu a nenechalo ju cakat na pospas osudu 😀 😀 😀 no ja sa dosmejem ked pride mrska potichucky a necakane bud. tyzden ☹

michelle
20. aug 2009

fazulka co uz 🙄 dufam, ze je posledna na 9 najblizsich mesiacov, ako pise bris 🙂
luci tabletku som si uz dala, je to s nou lepsie, ale prve dva dni je to des... co do pocitov aj... ako by som to... "mnozstva"... nechcem, aby to u nas vyzeralo ako s prepacenim na jatkach 😲 😖 😒 😀
jonas neviem co mi hovori... prosim ta hod mi sem nejaky link, nech si to ceknem 😎
vam sa po akom case prvy krat podarilo?

janulka04
20. aug 2009

Dobre rano, tu uz aky frmol
No aj ja sice dostala menzes vcera, ale celu noc sa mi nevedel spustit...ani teraz...taka "zastuplovana" si pripadam....ach jaaaaaaj....

lucialen
20. aug 2009

Baby, a moze to byt aj tak, ze sa vam uvolni jedno vajko a napriklad o tyzden sa uvolni este jedno z druheho vajecniku? Lebo mna uz picha zase nalavo a tento mesiac uz odislo prave vajko 😀

sabiatko
20. aug 2009

ahojte 🙂
tak vsade uz pocut o tom jonasovi... ja osobne tomu vobec neverim, to je ako s horoskopmi... chcela som si kuknut, ci by mi to ukazalo na ten den, co som otehotnela, ale ukazuje to asi len dopredu, skoda 😒

brisilda
20. aug 2009

luci tak to ja neviem ale hadam ano 😒 hm... 😀 ale ako som si vsimla tebe vzdy odchadza prave vajko alebo sa mylim????

brisilda
20. aug 2009

no kocky idem upratovat maly uz zaspinkal 😀 😀 😀

groka
20. aug 2009

Ahojte

ja som baby zaspala hned ako som vam dopisala ,potom som sa zobudila o 23"15 a zas sa to opakovalo,tak som sa isla napit vody,bolo mi do toho este velmi teplo,tak som spala pri ventilatore,mojho muza som ocividne nezaujimala vcera,potom som este rozmyslala ci si vziat taxik a ist na pohotovost lebo som nevedela ako mi bude dnes

ako mi je dnes?o 30 percent lepsie ako vcera,dnes ma ale boli hlava,slichy to z toho tlaku ako mi vcera stupal alebo klesal,a dnes mam tiez tocaky ale nie az take

no a keby som nemala mrchu,tak viem co mi je,presne toto iste som mala pri malom,len este o nieco horsie

strasne sa bojim,ze sa to dnes este zhorsi,idem si dat preto kavu a aspon na lavicku si s malym sandut von,nech je na vzduchu

michelle
20. aug 2009

luci vdaka 🙂 no tak podla neho mam lodne dni az 14.9., je to mozne? a akoze medzitym nic? to sa mi nejako nechce veri... 😒 ...a ci to moze byt tak, ze sa ti uvolni je dno vajco a nejaky kratky cas nato druhe, to neviem.. podla mna aj ano, vo vynimocnych pripadoch. moje flusatkove plodne dni v podstate take daco prezentuju... ak sa tomu da verit....
bris no dufajme, ze sa vam podarilo, sak uz coskoro budes vediet...
janulka je dobre, ze sa citis zastuplovana, to je celkom dobre znamenie 😎

sabiatko
20. aug 2009

som citala, ze ked ma zena dlhsi cyklus, sa moze pocas jedneho cyklu neskor uvolnit aj druhe vajko...

janulka04
20. aug 2009

groka, ja doobeda ani nejdem teraz je tu 28 stupnov v tieni amne zacina byt uz pekne zle...ale zajtar maju prist burky, taaak sa tesim....a s tym menzesom....mozes byt tehotna a mat menzes....ako ja pri dvojickach 🙂
Mne sa nejako nechcu spustit, iba krce mam....pritom vcera som ich mala....nechapem sa niekedy ☹ ☹ ☹

minka21
20. aug 2009

dobre ranko, groka a nemas malo zeleza??? ja ked som mavala mrchu tak som bola tiez vseliaka, a hlavne ked mi skoncila,u mna bol normalny tlak 80/50, a hned ako sa ti zhorsi stav,radsej bez,aspon budes vediet co ti je!

luci ja som otehotnela z praveho vajka🙂lebo som bola vtedy co som tu pisala ze mam stale krce v podbruskui a som po mrche som ich mala 2tyzdne,tak som sla na gyn a tam ze nic,vsetko v poriadku a prave vajko ovulovalo,tak
vraj sa mohlo zadarit🙂a sa aj zadarilo,

sabiatko
20. aug 2009

chuda moje groka ☹ skus radsej vela pit. kava ti tlak zvysi, ale potom ti ho znizi, to ti takto bude furt haprovat... a este k tomu odvodnuje...

fazulka1512
20. aug 2009

ach tie nase vajka, ale oni maju zivotnost len niekolko hodin co o tom viete

michelle
20. aug 2009

groka lepsi zeleny caj ako kava... ako pise sabiatko, kava najprv prudko zvysi, potom rychlo znizi tlak a cajik ho drzi v norme 🙂
minka no mozme ti len tich ozavidiet 😉

groka
20. aug 2009

janulka no ale aj BT som merala sice len od ovulacie takze neviem ake boli teploty pred ovu,ale kelsa mi BT takze tehu to nebude

bude to z vcicenia urcite

fazulka1512
20. aug 2009

michelle, ja mam vraj plodne 14.9 ale to ze mam ovu teraz tak to nic, ja tomu neverim

lucialen
20. aug 2009

Bris, minuly mesiac islo lave, strieda sa mi, nastastie 😀

groka
20. aug 2009

ja som vcera kavu nemala a uz mi chyba,potom si dam aj cajik,ale ja by som si tak lahla,ale nemozem

fazulka1512
20. aug 2009

babule idem do obchodu na nakup, ja sa vratim

lucialen
20. aug 2009

Ja som podla Jonasa plodna za dva dni, ale tiez tomu neverim

katy1979
20. aug 2009

baby vcera som sa dozvedela aspon pre mna novu info.
bola som konecne na preventivke a robil mi aj sono a hovori ze folikul uz nevidi ze uz ovulka prebehla a ked som mu spomenula ze uz sa teda tento mesiac nemusime snazit a on ze preco nie. aj po ovulke sa da otehotniet ze kludne aj na 5 den. takze snazilkovat tri dni pred a pat dni po. samozrejme obden.

katy1979
20. aug 2009

ja osobne na jonasa tiez neverim. ovulku neoklamem a otehotniet len podla hviezd no to by musel byt zazrak.

michelle
20. aug 2009

fazulka mne sa to tiez voebc nezda... vo vseobecnosti skor uznavam metodu individualneho pozorovania a testovania ako tieto metody medzi nebom a zemou... kupim si ja pekne jednorazove ovu testy a budem to porovnavat s flusatkom, ze ako to vychadza... a je to 🙂

katy1979
20. aug 2009

a podla neho mi vychadza ze by sme to mali skusat vzdy ked budem mat mrchu a to je keksovat vtedy nebudem

janulka04
20. aug 2009

Fazulka: niekomu ten Jonas vysiel, ale ako vravim, tisic ludi, tisic ludi, tisic chuti...my sme to tento mesiac skusili... ☹ ☹ no a aj tak som dostala, ale este sa trosku udrzujem v nadeji..ze mozno...

janulka04
20. aug 2009

xixi...ja na tieto vecimedzi nebom a zemou dam....napriklad vestica....doteraz mi vzdy vyslo vsetko...aj ked som sa branila, ze toto sa mi nikdy nestane....no ved uvidime, aka stastna nahoda nam dopraje babatenko

cicimon
20. aug 2009

tak ja dnes tak zo srandy som este skusila posledny test co som nasla doma 🙂) druha ciarka hned pocas namacania tycinky, silna ako ta prva 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre