Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
11. jan 2010

hmmm tak uvidis kati ale je pravda ze aj ja mavam sucho pred mrchou 😒 to som ta asi nepotesila... no aj tak drzkam palce..
a kde su ostatne baby 😕

sisi8881
11. jan 2010

dzou tu sme.....uz som prestala dufat ze by som mohla byt tehotna, brucho boli a boli a nohy ma strasne bolia...ta hnusna mrcha nakonec urcite dojde v patok ked nie aj skor, uz mam aj taky hlienovy vytok, hnedkasty......pokracujeme 5 kolom ☹

kkatkaa
11. jan 2010

to nevadi dzou ved ja opat viem na com som, ako som to dopisala tak ma zacalo priserne boliet brucho a krize tak predmrchovsky a je mi aj trochu zle a krcok sa mi uz skracuje a putuje hore. ale tak snad mi doktor nieco da a povzbudi ma do dalsieho snazenia

dzou
11. jan 2010

sisi vazne nezufaj.... treba byt len trpezliva kuk na nase tehulky nove ako dlho cakali 😉

brisilda
11. jan 2010

katka nezufaj treba mat hlavu stale hore ved bol by v tom cert kebyze v roku 2010 to nevyjde podla mna budete vsetke tehule a basta !!!

sisi8881
11. jan 2010

dzou ja viem, len som sklamana ☹

sharmana
11. jan 2010

katka ahoj, nebuď smutná, príde ten správny čas a určite budeš aj ty čakať bábo 😉
dzou. na 3D som objednaná 2.2., už sa velmi teším... a v sobotu 6.2. má svadbu môj brat, tak prinesiem aj video miminka, aspon si moja maminka a segra pozrú a zhodnotíme, na koho sa zatial mimi podobá... mne sa zdalo, že celý môj mm, aj ked to bolo "asi" dievčatko 😀

kkatkaa
11. jan 2010

no bris to by som sa uz totalne zblaznila.kiezby si mala pravdu aj v mojom pripade kiezby

kkatkaa
11. jan 2010

diky baby ja som len uz totalne stratila trpezlivost

ale ste vsetky hrozne zlate diky este raz

idem uz radsej naozaj spinkat dobru nocku

sharmana
11. jan 2010

sisi. nevešaj hlavu, ak to nevyjde tento cyklus, tak ten dalsí... nesmieš si to tak brat... ale ak ta to poteší, tak hnedastý výtok som mala aj ja, a to 2 týždne čo som bola tehu, babeny by ti tu vedeli napísat, si to pamätajú ešte ako som stresovala, aby sa mimi nič nestalo 🙂

miskahryzka8
11. jan 2010

baby to co je s konom 😕, fuuu mi to nepreslo, nastastie som to dala cez copy 🙂:

ahojte 🙂 , rychlo som kuk co xena, no mrcha jedna skareda 😠 😠 , ale tak xeni drzim palce na vsetky vysetrenia 😵 😵 😵 !!!!!!

tak ja som nakoniec kupila v tescu ten tehotensky kalendar, hrozne chutna knizka s roznymi radami 🙂 , tento: http://www.eplanet.sk/ShowImage.asp?IMG=http://...

a aj tie detske boticky, mi to nedalo - v tescu mali take chutne cherokee za dve pade v akcii 😀 , od 0-3 mesiacov, modre s roznofarebnymi slonikmi, kt. maju chobot hore pre stastie, no a poloviciak bol s mamou robit velky nakup a prisli spolu pre mna autom na zumbu, tak sme nastastie o tom nemali pocas cesty sancu hovorit, no a ked sme dosli, tak som ficala do izby hore vylozit zumba veci a som chcela prilepit do toho kalendara na prvu stranu test, este tam dolepim zo zajtra a stredy 🙂 , lenze mm furt behal nieco hore, tak som to konecne schovala pod vankus, na kalendar dala tie boticky (zajtra vam to nafotim 😀 ) a zavolala poloviciaka hore, ze potrebujem pomoc, ze nieco vliezlo pod vankus, ze nieco sede velke blee asi mys 😀 😀 😀 😀 , a on tomu uveril 😅 , tak rychlo nadvyhol ten vankus a kukal ze co to 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 , tak sa potesil, ale tak opatrne 🙂 , ze super a ze co a ako tak hovorim, ze ta ciarka teraz musi silniet a tak... No som cakala nejaku viac hura reakciu, ale on ze to este nechce zakriknut, tak ja ze hej a on ze ci mal cez strop vyletiet od radosti a ja ze ano 😠 😅 , vrrr

A teda, potom mam ist k doktorke na krv, ked pridem z lyzovacky? Mozem normalne dojst, ci sa mam objednat, ci ako? A potom sa ide v 7tt na srdiecko 🙂?

Idem este pracitat, co ste popisali 🙂

dzou
11. jan 2010

presne ako pise sharmi hnedasty vytok moze byt 😉

sharmana
11. jan 2010

miska, peknééé 😵

sharmana
11. jan 2010

miska. najskôr ti musí vziat lekár krv, aby zistil, či si tehu, respektíve, či ti stúpa hcg a urobí ti sono... ak nebude ešte mimi vidieť, tak ti asi povie, aby si prišla zas o nejaké 2 týždne a skontroluje zmeny... no a okolo toho 7, 8 tt už býva srdiečko, je to individuálne, takže sa nestresuj, aj keby ho hned nevidel..

dzou
11. jan 2010

miska joj pekneeee a nechcela si mu to dat az v stredu? 😀

dzou
11. jan 2010

sharmi tak super ze kuknete aj s rodinkou 😵 ... no podla mna by to mm nemal tak prezivat... ako aj mm chce chlapca a ked rozprava o dietatu vzdy ako o chlapcovi a ja mu vzdy poviem a co ked bude dievca??? tak povie tak bude dievca... nastastie to az tak nepreziva no uvidim co bude robit ked budem tehulka 😉

janulka04
11. jan 2010

miska, no chlapi, co si cakala za reakciu...oni si to podla mna uvedomia ze budu otcami, az ked sa to narodi...a to myslim vazne... 😀 😀

brisilda
11. jan 2010

misi jeeej to muselo byt roztomile 😉 moj manzel je vazny cize mna by nieco take nenapadlo a povedzem si na rovinu chlap je chlap a ked vidi tehu test tak ani nevie co to je 😀 😀 😀 a co znamenaju // 😉 ja ked som mala na teste // tak som hned volala polovicke a samka zobudila s usmevom , ze samko vstavaj budes mat surodenca 😀 normalne vyskocil s postele a v skolke to kazdemu roztrubit 😀 😀 😀 co uz asi je pomne 😀

dzou
11. jan 2010

no sak ja jani ja som uz velakrat pisala ze som fakt zvedava ako zareagyje mm ked mu poviem ze som tehu a ako bude prezivat tehulkovanie ale podla mna ked uz to male vykukne na svet tak bude super otec 😵

brisilda
11. jan 2010

inak dnes uz konecne aj manzel citil maleho kopance 😀 len akosi pomenej kope 😖 asi ma teraz kludne obdobie co ja viem 😕

janulka04
11. jan 2010

bris, mm nevidel ani male na UZV a doktor mu tam vsetko ukazoval, co je kde, ktora je ktora...a on stale prikyvoval a vonku, ze: Som tam videl ho..., iba same cisla a plus-ka 😀 😀

brisilda
11. jan 2010

janka tak ja ked som bola na 4 d tak doki nic vysvetlovat nemusel aj nas Samko vedel co je kde 😀 no vnutornosti nam uz povysvetlovat musel 😉 to by som ja inak nepochopila a co je divne ja som malemu na jednej nozke napocitala 6 prstekov 😕 😕 😕 no vazne !

dzou
11. jan 2010

jani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 boze tem moj bude taky isty ja totvoje tehulkovanie tak prezivam aj s tvojim mm ako keby s mojim 😀 😀 😀 😀

janulka04
11. jan 2010

dzou, presna kopia mojho 😠
bris, gratulujem...nech si to uzije aj tatko, my ho nakopavame uz skoro mesiac...sama som sa cudovala ako skoro..ale citili to aj male... 😕 a co poraba po veceroch a nociach...neviem, ci o mam akoze z lasky ci od nudy, ale sila...male boli dve a boli kludnejsie...nech uz je maaaaaaaaj 😲 ☹ 😀

janulka04
11. jan 2010

dzou, to mas predpripravku a potom ta uz nic neprekvapi, len spomenies na mna 😀 😀 😀
vazne, bris...nemohol to byt tienik? 😕 tak len nech su vsetky nase deti zdrave a nic im nechyba 😉

brisilda
11. jan 2010

jani kuk foto mozno saa mi to len zda a je to len tienik ked sa pohlo pri foteni ☹

janulka04
11. jan 2010

bris, pozerala som fotku...mozno je to len tienik....nemas este nejaku fotku kvasakov? 😅

janulka04
11. jan 2010

aka som rychla... 😀 , neboj.. bris...urcite len nejaky skriatok zauradoval... 😉

brisilda
11. jan 2010

no teraz som to kukla detailnejsie a mam este jednu foto kde vazne male hybalo nozkou ma tam viditelne 6 prstekov no na inych fotkach ma presne 5 😀 ale tu pravu nozicku nam ukazal iba na tejto

janulka04
11. jan 2010

no, mamina, nasadil ti chrobaka do hlavy...ja verim, ze nozky ma v poriadku, aj pocet prstekov na nich...
kelu, bris, to je takto s nami zenami,ze nemas 3D, stresujes, ci je vsetko ok...mas 3D a stresujes zase... 🙄 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre