Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
2. feb 2010

co vsetky papate? 😕

petafr
2. feb 2010

Miska, velmi rada, akurat cez vikend idem domov k nasim, takze nie, ale mam cas bud vo stvrtok vecer, alebo niekedy na ten dalsi vikend, ako chces, vsak sa dohodneme... kludne mi potom ipni...

sisa2
2. feb 2010

jani - ja som tu, ale robim, kedze ma za to (vraj) platia 😀

peti - no to mate este tyzden, tak snad mm stiah 😉 drzim palce!

babyyy, poslite mi uz konecne niektora tu svoju mrchu 🙂

janulka04
2. feb 2010

sisuj, ja by som ti kludne aj vsetky...ale momentalne nemam... a velmi dufam, ze do mojej prvej uz ty budes s bruskom minimalne, kedze pri malych som prvu mrchu mala az po 19 mesiacoch 😀

fazulka1512
2. feb 2010

sisa ja by som ti poslala ale, ona ma asi tak lubi ze ma coskoro navstivi lebo jej smutno 😉

petafr
2. feb 2010

jani, tak to si teda sise dala, kym porodis tak to spolu vychadza do dvoch rokov 🤐 😵
ale nie, sisus, idem teraz domov, vypytam od maminy nech namiesa nejaky zensky cajik z byliniek, vraj taketo veci pomahaju...
Janka ja som papala cevabcici po dlhej dobe, ale chodim do restiky do centra ked som v kancli... vo stvrtok budu mat ryzovy nakyp, mnam, uz teraz sa tesim... to zboznujem.

janulka04
2. feb 2010

mnaaam, ryzovy nakyp...vidis, spravim, cez tyzden...
ved prave preto som pisala, ze dufam, ze bude minimalne s bruskom...a 19 mesiacov to bolo aj s tehu....mne prisla nejako, ked male mali 8 ci 9 mesiacov, uz teraz neviem, ale mam taky kalendarik a tam to mam presne... 😀

petafr
2. feb 2010

tea, ja mam tiez vyrastene zuby mudrosti, a priebezne ma raz za polroka rozbolia, ale vzdy sa to dalo vydrzat... ale este asi stale rastu obcas...
tea, nestudujes ty pravo? mozno by si mi vedela poradit... alebo niekto iny...
asi som vam pisala, ze som mala problemy s prenajmom, no mala som rocnu zmluvu, ktora mi skoncila vlani v auguste a nova sa nespisala... a teraz chcem odist, otazka znie, mozem im dat vypoved do konca tohto mesiaca (co som aj dnes poslala), alebo mi povedia, ze musim mat 2mesacnu vypovednu lehotu, ako bolo predtym v zmluve a tym padom by to znamenalo, ze zmluva sa vlastne predlzila sama, aj ked sme novu nespisali? no neviem, ci som zrozumitelna...v kazdom pripade chcem odist, lebo ma oklamali na energiach a teraz odo mna ziadaju nedoplatok, chcem si najst nieco lacnejsie... a mam moznost zobrat jeden byt po kamaratovi, ktory odchadza ku koncu mesiaca... tak mi poradte ak viete...

miskahryzka8
2. feb 2010

fuuu, mne je dnes pekne hnusne ☹ , dala som si len pyre a cistu brokolicu a do toho hlavneho som pridala este kukuricu....

aha, tak fazulkinmu mm 🙂

tea je taky gelik pre babatka, ked rastu zubky, aj ja ho mam, ked ma obcas strasi zub mudrosti 🙂 , inak som sa preobjednala zubarovi na desiateho, len dva dni po co som bola, co je super, snad ho neogrckam 😕

dnes si dam asi kavu, lebo sa mi vsetko toci 😒

brisilda
2. feb 2010

peti dik za radu cez IP 😉 inak podla mna pokial ti zmluvu nepredlzili mozes odyst aj hned ine je kebyze mas predlzenu zmluvu na dobu neurcitu co v tvojom pripade neni a tie energie sa daju dokazat ze ta okradli nakolko pri prebereni bytu do podnajmu ste si isto spravili odpocet ci nie?
tea zub mudrosti obcas boli aj mna na zaciatku to bola taka bolest ze ma bolela cela polka tvare ☹ az kym sa mi nejako nechtiac podarilo z neho vytlacit hnis 😀 odvtedy mam s tym pokoj obcas boli ked rastie ale neni to nic hrozne 😉
inak vela ste toho popisali a mne skvrka v bruchu a nemam cas vas citat 😖 nakolko musim upratat byt a neviem preco dne smam krce v bruchu taka neprijemna bolet 😔

petafr
2. feb 2010

jani, aha! ale ved siska bude aj tak tehotna na prvy sup, tak kym dostanes mrchu, uz bude pomaly rodit... 😉

janulka04
2. feb 2010

tak v to dufam, peti aj ja 😉
tak bris, ja som sa doslova nazrala a teraz este rozmyslam, cim sladkym to zavrsit 😀

sisa2
2. feb 2010

dakujem babule .. tak hadam nejaka dorazi. uz ma z toho poraza. najskor clovek nechce, aby prisla, potom zas chce, aby prisla ... asi sa vo mne nevyzna 😀

peti - moc moc dik, si zlaticko. len mam alergiu na kamilky 😀
s tou zmluvou ti bohuzial neporadim, netusim. snad sa tu tea ukaze.
kam v centre chodis na obedy?

ryzovy nakyp ja nemusim, teda celkovo nemam rada sladke jedla. ja ked som hladna, tak sa musim najest = pre mna ryba alebo maso alebo cestoviny .. skratka slane jedlo 😅

miska - k zubarovi drzim palce. asi by som sa aj ja mala konecne odhodlat a zavolat tam. uz rok (od marca) mam provizornu plombu na jednom zube, minimalne dalsi jeden by mi mala robit. ale ja som taka, ze pokial neboli, tak tam nejdem 😔
dufam, ze ti bude lepsie, to je asi tlakom. vsak doobeda snezilo, teraz zas svieti slnko. kto sa v tom ma vyznat 😠

sisa2
2. feb 2010

jaj baby, ste zlate 😵 taaaaakto moc vas mam rada 😵

miskahryzka8
2. feb 2010

dnes rychlo pisete, nestiham 😠 😀 , uz popijam kavicku 😅

sisa no pekne, nastastie moja svokra sa zatial takto nevyfarbila, uvidime ako bude, ked sa narodi drobcek, ale my si byvanie postupne uplne oddelime 🙂

Tak uz som ten moj vytvor posypala struhanym syrom, tak som zvedava 🙂

groka 😒 a po prvom ti nepichli tu injekciu co sa dava 😕

fazulka, taky je aj tehu hlien, ja ho mam stale, tehulky aj vy ho este mate 😕 ?

janulka04
2. feb 2010

bris, krasne brusko uz mas 😉

miskahryzka8
2. feb 2010

janulka, to je krasne brusko 😵 a to kto kreslil ten obrazok 🙂 a inak aj som zamilovana do tej bexi, ja uz ine ani nepozeram 😀 , ked je vela na vyber, tak potom si neviem vybrat 🙂 , snad nebude mat vyrazne chyby a date mi s cheer len same dobre info o jej pouzivani 🙂

a inak staaasne dobre mi padla ta kava klop,klop,klop, dufam, ze ju nevygrckam, hned mam energiu a dobru naladu, normalne mi slapla 😀 , inak ja som taka rada ze som v tejto teme, tu je taka fajn atmoska a vy ste vsetky zlate 😵 , len dnes moc upisane, tak nestiiiham 😝 😀

brisilda
2. feb 2010

jani dik no poviem ti ze ja priberam hlavne do sadla na chrbte 😀 riky nohy 😝 juuuj ani neviem co mam robit ab ysom sa neprezierala sladkym 😔 ale co narobim ja ked som hladna tak ma napina na grcanie cize stale coto musim do seba pchat
miska super vytvor 😀 ja na experimenty nesom 😒
peti my sme tak boli v podnajme u jedneho pravnika a nikdy viec s nim sa nedalo nijako dohodnut cize manzel povedal ze ked on je taky pedant aj my budeme a vsetko sme si popuisali dokonca aj nedostatky pri preberani bytu sme spisali aby nebolo na nas ze sme to sposobili my ved ten debil dal do zmluvy aj znacku rury plynovej hroza a rozpanutelny nabytok horsie ako keby sme mu to chceli pokradnut 😀 takze akykolvek skrabancek na parketach sme aj my spisali do zmluvy 😀

miskahryzka8
2. feb 2010

a inak to masko nevyzera zle, ale neviem preco, mne ta fotka pripomenula skolsku jedalen, ako je to tam na taniery 😕 😅

majka je asi smutna, aj ja som na nu minule myslela...

inak baby co si mam dat na hrdlo 😕, zo slanej vody sa asi pogrckam 😕, asi spravim ten cibulovy sirup... , tantum verde sa moze kloktat v tehu?

A zajtra pojdem mojej dokine, aj kvoli tomu ekg a zelezu a sa objednam, nech necakam, kaslem na desat ojro, teraz tam bude vela ludi chripkovych 😠

peti iplnem 🙂 , to ja len tak so smailom, ze hned by som vsetko chcela 😀 a drzim palce, aby mm stihal ovulku 😵

janulka04
2. feb 2010

miska, to som ja rano tvorila, ma muza nakopla 😀 ...a siska, dobra dusa mi potom zmenila format, aby som to sem mohla supnut 😀
bris, ja som stale hladna, tak vela pijem cistej vody, aby som tolko nezrala...
a ja priberam do stehiena a do riti...brucho mam uz po malych oslabene to neriesim.... 😀

brisilda
2. feb 2010

misi tamtum v ziadnom pripade kloktaj salviou alebo si kup septisan 😉 u mna to zabera hned po prvej tabletke 😉 klop klop klop inak ziadne cmulacie tabletky sa nesmu naprikad ani septolete ani strepsil takze bacha 😖 septisan odporucaju
inak vazne ako stojime s chripkov? akosi to uz utichlo alebo sa to iba mne zda???zatial mi na ockovanie neprislo predvolanie takze sa vytesujem lebo ockovat sa nemam v plade dat

brisilda
2. feb 2010

janka super brusko dobiehas ma 😉

janulka04
2. feb 2010

aby som ta, bris, aj nepredbehla...

brisilda
2. feb 2010

😀 janka vsetko je mozne 😀 ale rodit chcem ist skor ja 😉

miskahryzka8
2. feb 2010

siska a uz si skusila ten teply kupel a cervene vinko? Skus si napustit vanu, dat sviecky, dobru hudbu, nacapovat vinko a privolavat mrchu 😀 , maleho nech postrazi zatial mm 😉

ako riobite ryzovy nakyp 🙂 , to znie dobre, ale este som ho nerobila 😅

aj mne rasru tie zuby mudrosti priebezne a doki ich chce stale trhat a ja ze nieeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

peti podla mna zalezi na tej prvej zmluve, ci je tam klauzula, ze sa obnovuje automaticky co je v nej spisane, ak prenajom pokracuje aj po roku... Ja som mala stastie, ked som mala na SK firemny byt, ale od sukromneho prenajimatela, tak mi dokonca zaplatil za energie preplatok a to som to nemala ako odsledovat ani 🙂 , ale ja som bola vtedy na SK cca kazde dva tyzdne v mediaci len a boli zlati, ze takeho dobreho najomnika asi uz nenajdu 😀

jeeej siska citam, ze aj ty si sa z nas tesila este predo mnou 😀 , to bude mozno aj tym slnieckom 😀 , no ja mam problemy s krckami na zuboch 😒 a uz teraz viem, ze mam kazy na prednych zuboch, tak som zvedava 😠

janulka04
2. feb 2010

a inac mm prave dosiel z prace, tak som mu vybnadala, ze co zase robil, ked mi tie fotky rano nesly...a on, ze nema nainstalovany jpg prehravac....ale nedalo mu, aby najprv neskusal 200 sposobov, jedoval sa a potom ze....hmmm, mala si pravdu 😀 😀 😀 😀

petafr
2. feb 2010

jani, pekny obrazok, to si cim malovala? sisa, kamilka tam nie je, to mama nezbiera, ale take, ze alchemilka, rebricek a este nejake tam do toho miesa, vsak jej poviem, nech mi to aj napise, co tam je...
do mesta chodim na korzo, casto Pulitzer, gatto-matto, jazzcafe, prasna basta, vinaren pod bastou, podla toho co kde maju... ty si tiez niekde v centre? mozeme niekedy zajst na obed spolu, to by bolo fajn, uz tolkokrat sme sa chceli stretnut...
Miska na hrdlo mi zabera kloktanie salviou, a minule mi doktorka poradila podrzat medzi zubami strucik cesnaku, tie vypary z neho posobia na hrdlo a nemusis ho jest, aby ta nepalila zaha... neskusala som, ale vraj to dobre zabera a uz mi to hovorila druhy raz...

miskahryzka8
2. feb 2010

bris, mne sa najviac pacia tie super tehu rifle na peknom brusku 😅

jani a to si ako, so zrkadlom 😕, ci to si ako videla 😕

dik bris, skusim tu salviu 🙂

a inak, neviem ci som vam spominala, v lete bude workshop na zumbu gold - ta je vhodna pre tehulky, maminy po porode, seniorov a tak, nie je taka narocna, tak s nou chcem potom zacat, tak tie co ste z okolia, pomozem vam dostat sa do formy 😀 a chcem si spravit aj certifikat na zumbu pre deticky 😅 , bude chodit aj to moje a bude mat dalsich kamosov 🙂 , inak moje mimi bude prve zumba mimi na SK 😵 , ted z nas zumbakov tych prvych 🙂 , dlasie sa planuju najskor o rok 😀

janulka04
2. feb 2010

ja si poprazim oplachnutu ryzu na masle, podlejem vodou a potom podlivam mliekom....
ked sa uvari, dam to vychladnut....a nachystam si zapekaciu formu, do ryze pridam 3 zltka, cukor, vanilku a pol az jeden cely kypriaci prasok, nakoniec tam pridam sneh z 3 bielkov
niekto ho dava az hore na cely nakyp, ale ja nenavidim sneh samotny, tak ho primiesam do ryze...a je potom ten nakyp taky vlacny, lahky
....zamiesam, supnem do vymastenej formy a davam na striedacku ryzu, potom naskladam zavarane marhule....tie su podla mna najlepsie do nakypu....trosku ich posypem skoricou, alebo skoricovym cukrom a znova ryzu a peciem pokym nezozlatne

petafr
2. feb 2010

ja v tej zmluve mam napisane, ze ak ju chcem predlzit, ze treba pisomne dat vediet dva mesiace dopredu, co som nikdy neurobila, automaticky by sa predlzit nemala teda... len neviem, ci na SK sa to, ze pokracujem platit nepovazuje za predlzenie, ide mi o to, aby som si mohla hladat nieco ine teraz, a aby mi nepovedali, ze musim pokracovat platit, ked uz budem mat najdene nieco ine, chapeme sa? no proste galimatias... navyse mam s nimi zle skusenosti, tak sa trosku bojim, ze mi nedaju pokoj... nechcu mi dat ani papiere z odpoctu energii, vraj sa mam na ne prist pozriet k nim do kancelarie, to je uz co za logiku, ked niekto od teba ziada peniaze, tak si to ma aj vydokladovat, no nie??? ale na slovensku je vsetko mozne, fakt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre