Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
5. feb 2010

majus jasne, chce to len nevzdavat a cakat 🙂 ako si na tom ty majka?

majuska7979
5. feb 2010

tea no ja som 7dc, http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 nic vynimocne, len to ze keksik nebol a asi nebude do soboty, vtedy mam este popoludnovku, ale v nedelu uz asi dlhsie nevydrzim, az baby v praci si vsimli ze som nejaka divna 😀 vsetko mi pada z ruk 😀

nadenkaaa
5. feb 2010

no podla tej statistiky tusim do roka su tehotne skoro vsetky teda nejakych 97% 😀 tak uvidime kedy u nas motyka vystreli 😉
ahoj peti drzim palceky aby to vyslo s tou robotou 🙂
ahoj maji 🙂

majuska7979
5. feb 2010

nadenkaa, tak s tou tvojou statistikou sa mi to paci 😉 nadi nasa motyka vystreli tento mesiac 😉

nadenkaaa
5. feb 2010

majuska no pokial to pojde takto ze kazdy mesiac minimalne tri tehulky tak snad sa na nas dostane uz tento mesiac 😀 😵 bolo by uzasne dat mm takyto darcek 🤐 😵 ale nechcem to zakriknut 🤐

majuska7979
5. feb 2010

no to teda, u nas by bolo uzasne keby ovulka dosla na valentina 😀

tea333
5. feb 2010

majus a nadenka proste statistika je neuprosna a do leta ste snad vsetky tehu 😉

majuska7979
5. feb 2010

tea tento mesiac bude zazracny 😀

nadenkaaa
5. feb 2010

tea uz sa nam to krati 😉 prave pozeram naa mimibazare torty chcem urobit mm tortu - prsia 😉 a chcela by som ich potiahnut hmotou z marchmallows len neviem ci sa mi to podari 😅

majuska7979
5. feb 2010

hmmmm, prsia 😀

nadenkaaa
5. feb 2010

no vsak nech je sranda 😀 aj som nasla len neviem ci sa podari tak ako to chcem,baby neviete ci antikorove misky mozu ist do truby?lebo nemam nic take v com by sa mohli tie prsia piect -ten zaklad bude srdce a na to potrebujem dve pologule nalepit -a tie nemam v com spraviť okrem tych antikorovych misiek -to ma tak napadlo len neviem ci to moze ist do truby 😅

tea333
5. feb 2010

nadenka myslis marchmallow puff? ja som to kupovala drahemu..

majuska7979
5. feb 2010

nadenkaa, ja ti nepomozem ja neviem poriadne varit a nehovorim o peceni to uz asi neviem ako sa robi 😀

tea333
5. feb 2010

ja tiez netusim, ja piect absolutne neviem, viem urobit iba take mini muffiny-kolaciky z horkej cokolady..
u nas sa nepecie 😅 😕

nadenkaaa
5. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5760
no nieco taketo by som mu chcela urobit vyzera to pekne a ked je tam taky podrobny opis tak je to ja pre zaciatocnikov ako som ja 😅

majuska7979
5. feb 2010

nadenka, tak to je riadne, urcite sa mu to bude pacit 😀 moj by bol v siedmom neby 😀

tea333
5. feb 2010

nadenka je to super a vtipne 🙂

nadenkaaa
5. feb 2010

ano moj je kozofil 😀 tak urcite bude mat uspech 🙂

tea333
5. feb 2010

wuhaha tak to ja by som musela piect ritku 🙂

nadenkaaa
5. feb 2010

tea😀
a inak aj slane torty vyzeraju dobre napriklad tato
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=16701

miskahryzka8
5. feb 2010

ahojte, az teraz som sa k vam dnes dostala 😅 , som mala pekelnu noc, tusim ma este nikdy tak hrdlo nebolelo a uz mi zacal aj nadcha, som volala aj obvodnej, a tiez mi odporucila ten hedelix a salviu kloktat a v pondelok chcem ist k nej na EKG, tak nech ma pozrie a keby daco su vraj aj penicilinove antibiotika pre tehulky, ale to moc nechcem... 😠 , idem vas precitat 🙂

miskahryzka8
5. feb 2010

juj luci, moj ex chrapal, to je peklo 😒 , nastastie mm nechrape, to ma plus sto bodov 😀 a inak za chvilu budeme kupovat vacsie podprdy 😕 😎 😀

jeej nadenka ahoj 😵 a drzim palceky na ten najkrajsi darcek 😵

peti a co ekd ty dostanes robotku vo viedni a tm vo FR 😕?

jemine, strazim maleho mmho brata, a chce pocitacovu hru, tka ho tym aspon zamestnam 🙂, est pridem kuk 😅

tea333
5. feb 2010

mne viac chuti sladke :D aspon co sa tyka torty, mam presnu predstavu..Vela cokolady a medzitym nejaky smotanovy alebo orieskovy krem, co najtucnejsie a najcokoladovejsie 😀

fazulka1512
5. feb 2010

ahojte, hasim mrchu 😉
zacinam novy cyklus , ale to uz mozem zacat brat femi kvapky, je to tak
a vo ff, mi stale kazuje tabulky ze vip, ako sa ich mam zbavit

kkatkaa
5. feb 2010

ahojteeeeeee uz som doma som taka rada

co nove?

jej nadenka ahoj 🙂 kde sa tulas? co nechodis castejsie? ako sa mas?

idem precitat

nadenkaaa
5. feb 2010

bbay kuk do mojho albumu to som dnes vytvorila 😵 ahoj kati uz nemam tolko casu ako predtym 😅 ale myslim na vas

kkatkaa
5. feb 2010

no moc ste tomu nedali, vidna ze zacina vikend

nadenka drzim palce moc

peti chces odist zo slovenska aj s tm?

kkatkaa
5. feb 2010

peti tak drzim palce na pohovore

miska ja tiez bojujem s mojou nadchou uz od pondelka vecera a stale sa to nelepsi uz som zufala, poriadne som sa nevyspala uz 4 noci a nemozemm si nicim pomoct a ulavit ☹

a nestras s vacsimi podprdami to ja na seba potom uz ziadnu nezozeniem 🤐 😝 😲

fazul tak teraz uz budes lepsie poznat svoj cyklus a ktovie, mozno a snad dopadnes ako tea, ktora odmerala len jeden a na druhy otehu 😉

nadi no aspon ze tak ze na nas myslis 😉

kkatkaa
5. feb 2010

nadi to je chutne 🙂

kkatkaa
5. feb 2010

tusim pisem sama so sebou, tak idem na chvilu a urcite sa este vratim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre