Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
23. feb 2010

jeeeeeeeee ja som trdlo, ze kto mi ipol, uz soms a tesila a to je to co ja sama sebe 😀 😀 😀 😀

veru, tento mesiac by mali byt dalsi traja charlieho anjeli, nech sa drzi tradicia poslednych dvoch mesiacov 😵

a kde je teaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😕 , mala pisat najneskor v pondelok, asi to bola poriadna zurka cez vikend 🙂 😵

podla mna hladkanie bruska nema vplyv na kontrakcie 😕 , teda ak to robis jemnucko 🙂

bris, no je to dost shakejuce 😀 , ale tak choreografii je milion, len ja osobne mam 63 😉 a ja uz viem kalamt telom, takze je to trosku jemneisie, ale tak zase fazuliatko ma trosku kolotoc cez hodinu 😀 , bude zvyknute na latino hudbu a bude pri nej zaspavat 😀 😀 😀 😀

miskahryzka8
23. feb 2010

juuu o snoch mi ani nehovorte, ja mam uplne divociny, dnes v noci sa mi snivalo, ze sme boli finalistkz miss 😀 a niekde nas drzali ansilim, tak sme skusili zdrhnut tak, ze sme sa skotulali 4 v nejakom clne do rieky, bola brutal tma a na brehu nam mal niekto svietil baterkou aj svietil, ale zistili, ze sme zdrhli, tak tam uz boli ti zli, ale nastastie sme ich skoro zbadali, tak sme ostali na rieke az do rana a potom sme v nejakom campe chceli slohnut auto, tak este veci okolo toho, aj sme slohli, ja som soferovala 😀 a dalej uz neviem ako to dopadlo 😅, no haluz nad haluz 😀

dzou to si bola aka sikula, porodit stvorcata za 20 minut 😀

inak nepicha vas niekedy tak poriadne v podbrusku 😕, to sa asi roztahuje maternica, ze 🙂?

dzou ci je to sprskat 😀, akoze dat si vinco 😀?

bris a ta kocka mala tie tomeerky odkial, nevies? Inak kamoska ma tie aventy a sofinka ich vraj enchce, radsej pije z takych obicajnych 😕

brisilda
23. feb 2010

miska ona ich predava ma obchodik 😉 inak avent a tomer su naj flase ktore pripominaju damsky prsnik cize mozes aj kojit aj prikrmovat popripade ak budes mat odstriekane mliecko tak tvoj partner moze maleho nakrmit a ty mozes zumpovat 😀 inak kocky mne uz na veha svieti skoro 90 kg 😔 😢 😢 😢 a to jem cele dni iba ovocie ale samozreme ze si doprajem aj ranajky aj obed a vecer to zabalim chlebikom a zeleninkou 😖 a tu asi robim chybu 😠

miskahryzka8
23. feb 2010

bris to je sranda, tu je ze pises 23:42 ja mam 23:40 to ako robis 😀 😀 😀 ?

bris a ona tam ma aj nejake vyhodne ceny? A ma tam aj ien veci, ci len tie flasticky? No ja by som chcela tak, aby vedela aj z flase fazulka 🙂 , ked budem zumbovat, zumpovat dufam nie 😀 😝 😀

a kolko teda merias a si mala vychodziu vahu?

brisilda
23. feb 2010

boze moj mne sa to p a b tak pletie 😀 😀 😀 inak daj si stranku mimibazar zadaj novy tovar vyber si lokalitu najlpesie v tvojom okrese a napis oco mas zaujem staci ak das iba znacku avent alebo tommeer tippeer ono ti tam vyhodi kto co predava 😉 ale zaklad je aby si tam dala ze od vsetkych inzerentov 😉

brisilda
23. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=114923 ja nakupujem od tejto kocky 😉

miskahryzka8
23. feb 2010

dakujem, hodila som rychly kuk 😀 , chutne su tie tt, zajtra pokukam viac, idem uz haji, lebo zajtra nevstanem na zumbu 😠 a slovenskoooo, slovenskooo heja, heja heja slovensko, zajtra vo sne od siestej povzbudzujem 😀 , dobru noc 🙂

miskahryzka8
24. feb 2010

hehehe takto skoro tu asi este nikto nebol, ze 😎 😀 , mmho kolega nas o sest desat zobudil, ze barteckovi rozbili hlavu 😠 😅 , tak sme uz nevedeli zaspat a vstalia vyhravame 3:1 poprvej tretine 😵 😵 😵 😵

miskahryzka8
24. feb 2010

Dostali sme gol, vrrrrrrrrrrrrr 😠 , ale nohouuuuuuuuuu ou, ou, este to posudzuju 😕 , dokelu, uznali to 😠

miskahryzka8
24. feb 2010

idem hrat presilovku .... 🙂

miskahryzka8
24. feb 2010

nic 😠 , po tom gole norov na 2:3 sme nejaki zaspati 😠 😠 😠

miskahryzka8
24. feb 2010

sekundu pred koncom sme dostali goll, do ...., jemine toto fakt posrali, uplne zaspali, co sekundu, desatinu sekundy...

janulka04
24. feb 2010

dobre ranko, kocky, ale ste sa rozpisali...vcera a aj dnes 😕
mne male spravili budicek o siedmej, to asi aby som si zvykla, ze buduci tyzden budemem uz skolkovat 😀

a inac, drzte mi vsetky palce, lebo vyzera, ze sa s dodavatelom tych Jane Nurse dohodnem a dovezie mi ich zo Spanielska do Anglicka, vcera sme si pisali a je velmi ochotny 😵 a odtial dam len 40libier za dovoz, tak tfuj tfuj tfuj, kocky, myslite na mna, please 😖

janulka04
24. feb 2010

bris a ta kocka nema predajnu v Povazskej? Lebo z nejakej predajne v PB mi tie Tommee Tippee dovliekla malych krstna 😉

miskahryzka8
24. feb 2010

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool, trubkovia, stresy takto z rana :D

miskahryzka8
24. feb 2010

ahoj jani 😅 , a chces ten zeleny 🙂 ?

janulka04
24. feb 2010

ahoj, miska...on mi napisal, ze mam dat radsej dve farby, tak som dala zeleny a modry, ja neviem sama, spolieham sa, ze 4.3 sa nam ukaze pipik alebo susula na 100% a potom sa rozhodnem, ale chlapik je uzasny, fakt...

ty by si ktory vybrala...ja sa bojim, ze ten modry budem stale prat, ale zase mi pride pre divcatko krajsi

miskahryzka8
24. feb 2010

jani ja uz vidim 4.3., ze 4:3 ano, ano tolko sme vyhrali 😀 😀 😀 😀 , huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

mne sa paci ten modry, je taky do tyrkyskova trosku 🙂 a to ten plkruh co trci, to je na nejakom priesvitnom kryte 😕 , no ja sa zatial podvedome este nevzdavam bexy, aj ekd som ju videla taku poskladanu u cheer 🙂 , ale asi stvorkolkovu budem chciet, aby bola aj do terenu 🙂 , ozi a to sedatko chicco lolipop si zohnala 🙂 ?

Tak drzim palce na 4.3. 😵 a inak aj ta zelena aj modra mozubyt aj pre dievcatko, keby daco 😉

ja ten modry, jednoznacne 🙂

janulka04
24. feb 2010

hej, zohnala na e-bayi ho maju.... 😵 a aj cena bola fajn

http://cgi.ebay.de/Chicco-SCHAUKEL-SCHAUKELWIPP...

janulka04
24. feb 2010

hej, hej...viem, mne sa aj ta ruzova paci, ale ak by teraz povedali, ze cakame babu a bol by to chlapec, tak by bol chudak 😀

majuska7979
24. feb 2010

dobre ranko babulky, tak ja dnes takto zase som sa zasekla 😀 mozno budu schodiky, a baby vcera som mala taku pichavu bolest v brusku v praci, az som musela par krat zastat, alebo kracat velmi velmi pomaly??? myslite ze to bude tim ip poklesom?????????? 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

tea333
24. feb 2010

ahoj baby,
tak sa hlasim, ze zijem,..
Svadba bola super, pekna, vsetko bolo ok, ale bol to aj velmi smutny vikend, zomrela mi maltezacka, ktora pre
nas bola ako dieta ☹ Prezivame to velmi tazko, ale koly druhej malej maltezacke aj koly nam sme sa rozodli zobrat si
fenku ktoru som uz davno chcela ako 3. psa, tak nas aspon zamestnava, aj ked zial este chvilu potrva 😔

brisilda
24. feb 2010

jeeej miska mi tu mame zapas v priamom prenose 😀 😀 😀 dakujeme 😀
janka je neviem kde maju predajnu lebo mne to jej manzel nosi az domov 😉 o viac sa nestaram 😀
tea maltezacky mi je luto ale k svadbe blahozelam a cakame na fotecky 😉
janka drzim vsetke prsty aby sa ti to podarilo 😉 tfuj tfuj tfuj kiez by ti to poslali lebo tie kociky su vazne krasne a ja som tiez za ten modrucky 😉 inak som nachladena ako pes v noci som ani dychat nemohla a ked mi klesol tlak pod 120 tak som sa musela poprechadzat 😝 neviete co okrem morskej vody si mozem davat do nosa ? v lekarni mi nic ine neporadili 😔 a snivalo sa mi, ze mi vypadli naraz 2 zuby 😢 😢 😢 viete si predstavit ako tazko som to v tom sne znasala 😀 juuuj lebo to boli predne spodne 🙄 musim mrknut v snari co to znamena

lucialen
24. feb 2010

Dobre ranko 🙂 Tak konecne som vstala, musela som dospat ten hokej 😝 🙂
Tea, gratulujem 🙂 Chudiatko, to si nevybrala prave najlepsi vikend ☹ Ja si neviem ani predstavit, keby zomrie nasa. 😔 A bola uz stara, alebo chora? A akeho psika ste si zobrali? Tiez maltezaka?
Majus, tvoj graf je ok, mne sa tak skriabala teplota, potom mi na 9dpo padla na 36,9 a tak sa drzala a mrcha neprisla 😉

majuska7979
24. feb 2010

ahojte babule,
tea to mi je luto 😒
lucia no grafik je zatial ok, a viete co zas som zjedla zavinace, moj manzel mi ich siel kupit vcera specialne pre mna o pol 11 vecer, a dnes rano som zjedla dalsi????????
baby je skoro na tehu priznaky ale ja som skor sladka ritka 😖 😅

brisilda
24. feb 2010

maji dufam ze teplota uz viac neklesne 😉 inak zainace som jedavala na zaciatku tehu aj ja 😀

majuska7979
24. feb 2010

brisilda, ale ja jem tie zavinace uz asi tyzden, a proste mam na ne chut
ale podla mna je skoro na nejake tehu chute?????/ 😕

janulka04
24. feb 2010

no, tei....to ma mrzi... 😔
bris, tak ja ti neporadim, ja som pri malych len ten roztok morskej soli..a panko sa mi ozval, ze oni ju nevedia doviezt, teda ta nova kolekcia bude len v Spanielsku, tak cakam, co mi este napise tetuska z Concordu... 😒

janulka04
24. feb 2010

inac, sharmi a bris, som si vsimla, ze my tri z tejto temy, co cakame majovciatko sme vybrali vsetky meno na "S" 😀

brisilda
24. feb 2010

jani dik za obsah IP 😀 si zlata 😉 inak vidis to kebyze tie kociky maju v lete tak som ti ho mohla doviest 😀 ale co som tam pozerala detske veci tak tam bolo vsetko prehnane drahe ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre