Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
28. feb 2010

sharmi, ono vela ani na zaciatok netreba...uvidis...
ja napriklad vobec nekupujem komplety, lebo neviem, ci sa to tu spominalo, ale bezne sa stavalo, ze vrch dlhy a nohavice kratke, ci opacne...to je akurat na nervy potom... 😠

sharmana
28. feb 2010

no ja mam komplety ale čísla 68 a 74... inak tie císla nie vždy sedia, to je pravda 😒
inak škoda že leto je také krátke, mne by sa páčilo tak pol roka keby bolo teplo, nech môžem pekne vyobliekat bábo.. na jesen a cez zimu sa musí zababušiť a nie je nič vidiet len bundu alebo overal..
ozaj, kedy ti idú malé do tej škôlky? už som sa určite pýtala, ale som hlava deravá 😀
a kde ste ostatné kočky?

majka1981
28. feb 2010

Ahoj Sharmana tu som.
Ahoj Janulka.
Sharmana pekne cervene vecicky si kupila, mala bude vyparadena! Aj mne sa pacia cervene vecicky, aj ked na tie prve tyzdne si predstavujem babo len v bledom obleceni.
Ako ste sa dnes mali? Ja dobre, akurat pred hodinou sme mojim rodicom povedali ze cakame babo. Velmi sa tesia 🙂 🙂 🙂 . Oco srandickoval, ze mozno kupi kocik pre tri deti 😀 😀 😀 (lebo sestra je tiez tehulka a caka dvojicky).

sharmana
28. feb 2010

majka. tak to máte teda veselo. aj môj braško čaká mimi, bude mat 2 mesiace po mne, takže aj naši sa majú na čo tešit 😀
no mám samozrejme aj biele vecičky pre mimi, ale ja mám termín v máji a tento červený kompletík oblečiek tak o 2 mesiace, cez leto... ja by som najradšej teraz kupovala len pre malú, všetko možné... 😀

miskahryzka8
28. feb 2010

kuki kuk, chybal vam ranny hokejovy komentar 😀 , no my sme mali tu babsku jazdu a pansku jazdu, tak sa nam nechcelo rano vstavat, asi aj dobre, lebo by ma slak triafal, keby som videla ako z 1:3 nakoniec prehraju 5:3, no to nastve dvojnasobne 😠 , ale aj tak je stvrte miesto super, len krumplova madaila je skodaaaaaaaaaaaaaaaaa 😒 a inak tento vikendik bol velmi faj, mm bol strasne zlaty, dnes sme boli aj na supis prechadzke a tak 🙂 a vcera som si v poluse kupila supis saticky, mi po sto rokoch nieco fakt padlo do oka aj sadlo, taks a vytesujem 😵 jeeej a su aj na nete, tieto 🙂 http://store.orsay.com/cgi-bin/shop/viewCatalog... , len tej modelke chybaju do nich vnady, na mne vyzeraju lepsie 😕 😀

idem citat 🙂

miskahryzka8
28. feb 2010

majuska, tak ste si tie palacinky poriadne uzili 😀

bris, bolo mi samej pri telke trosku smutno, tak som aspon komentovala 😀 , mm sa inak snivalo ze vysledok SŠ 3:2, len nevdel kt. ma byt slovensko ci S alebo Š a ci sme teda vyhrali alebo prehrali 😀 , ale tak dost haluz, ze sa mu snival presny vysledok 😕 , tak som mu potom porozpraval priebeh zapasu 😀

sharmi mmho havinko..., ale takto to bolo lepsie, aby sa netrapila a uz mala aj vela rockou a sa inak hovori, ked zomrie clen rodiny, pride babatko do rodiny, aj mm hovoril, ze ho to hned napadlo a tei, aj u vas to je vlastne tak 🙂

fazulka super grafik, som zvedava a drzim palce 😵

majuska, pol na pol je stale lepsie ako vodka so spritom 😀 😝 , ked uz nie je sprite s vodkou..., jeeej to mate knedlu ako vynimocnu pochutinu, to je sranda 😀

miskahryzka8
28. feb 2010

mna este nic nedonutilo uplne varit zatial 😕 😀 a zase tu nie je ten hambiaci sa smailo 😠 😀 , ale ina ked pisete o tom segedine, by som si hned dala, mnaaam, dik ze ste mi vymysleli, co navarim 😀 , a ku knedle je super aj hlivova omacka, mnam 🙂

sharmi take porodnice vidis preto vo filmoch, lebo je to film 😀, ale nie vazne, fakt je velmi vela lekarov uplne enochotnych a neludskych a nech sa laskavo nevyhovaraju na zle platy, lekar moze mat ten pristup aj za 5 korun, ved je lekar aby pomahal, aspon by mal!!!!!

majka, ale ved ked sa zeleninka tak dlho vari, strati vsetky vitaminy, ci 😕? To by bola ak sranda, keby si mala aj ty dvojicky 😕 😀 No mmovia mozu byt aj na SK pri porode, ale ja chcem mmho pri sebe pred porodom a kamosku uz priamo pri porode, dufam, ze to pojde 🙂, ja som mala dva tyzdne take dost grckacie, tusim osmi a deviaty, presne neviem ci to spatne dobre pocitam, ked to tak leti 😕 a potom uz pohodicka 😀, len obcas si grcknem, ked sa drobcovi nieco nepaci 😀 a ked mi byvalo zle, pomohla mi zumba 😵

sharmi, inak ja sa chystam mat zakladnu v meste u maminy na travnikoch, ked budem chciet ist s dobcekom mimo malinova a budem chodit kocikovat ku strkovcu, lebo tam je to super, tak sa tam mozno aj stretneme 🙂

miskahryzka8
28. feb 2010

jeeej fazulka, ja som kukala este vcerajsok a link vlastne ukazal uz aj tvoj dnesny grafik 🙂

bris, tak ja som verila, ze ziskame ten bronz 😒 , hlavne po tom co usa tak rozbilo finov...

janulka, ty davas tomu tvojmu zlcniku liecbu sokom 😀 , no mas doma skvelu pomocnicku v linde 😵

majuska fiiha tvoj grafik je napinka 😅 😕

sharmi, ja kupujem aj tie malicke aj trosku vacsie tam, teda kupujem, par som kupila 😀 a kamoska vraj mala vsetko velke pre malu a mala bola dost velka, tak prave tie new bornove veci musel jej poloviciak utekat kupit do tesca ked prisli z porodnice 😕 , juuj zase je nejaky pomaly konik 😠 , chcem kuki, kt. si vybrala 🙂 jeeeeeeej krasnucke to je 😵 , taky som tam nevidela 😕 , to sa uz leosie kupuje, ked vies, ze pre dievcatko 🙂 , to ked budem vediet pohlavie aj ja sa viac rozsupnem 😀 , ozaaaj sharmi stale sa chcem opytat, odkial mas taky krasny obal na tehu knizku 😵, ja som pozerala aj shefte, ale nemaju ziadne 😕

inak akurat hraju usa canada finale, to preco o takom super case a my sme takto nehrali 😕, to aky maju cas v canade teraz? A inak drzim usa, aj ked kanada vyhrava, kvoli tomu, ze boli tazki frajeri v nasom zapase a ku koncu uz im enbolo vsetko jedno 😀, ale tak zase teda nie ze drzim usa, ale skor nedrzim kanade 😀

juuuj ten kono ma jeduje zase 😠

miskahryzka8
28. feb 2010

janulka, tie krmitka to je dizajn ako zo scififilmu, krmitka buducnosti 😕 , ale peknucke, hlavne to bodkovane 🙂

sharmi s tou ruzovou veru, veru, ja ju budem kupovat tiez len s mierou 😀 , ja milujem tyrkyskovu aj na dievcatku je pekna, ked je skombinovana s inymi dievcatkovskymi farbami 🙂

miskahryzka8
28. feb 2010

sharmi, jeej tak aj vy to mate v rodine naraz, to je super 😵 , tak ja pockam este ako dopadne finale a idem dohajan, pozeram, ze som zapisala polku stranky 😀 😅 , dobru nocku 🙂

sharmana
28. feb 2010

miska aj ja ešte cumím na hokej a objednávam vecičky... no už by som s tým mala prestat, ale ked vidím nové veci,, dupky a sú po 2 eura, tak nekúp to 😀 ja sa priznám, že ani netuším, kolko dupaciek mi už takto prišlo 🙂

janulka04
1. mar 2010

dobre ranko, kocky, tak hlasim, ze zlcnik vcera sokovu terapiu zvladol na jednotku a este som si dala potom od tatinka zmzlinku, na mna nezabudol, dosiel sice az okolo pol osmej, ale doniesol mi jogurtovu amarenu a styri kopceky, kocky, ja som ich zjedla vsetky 😀
ale mala som chut aj na kebab... tu jak som vam vravela, ze ten Turek robi vynikajuci, tam kde sme predtym byvali...
....tak som navrhla mm, ze ci aj on nema nejaku otvaracku a ochutnavacku...zeby doniesol... 😀 😀 😀

baby, tu je tak nadherne jarne rano, sice este vidim na vrcholkoch hor sneh a aj na poliach sa sem tam drzi...ale to slniecko, to je vam nieco tak uzasne, normalöne sa tesim, ze vybehnem v lete s manducou ci s kocikom a pojdeme sa poprechadzat a to nase male si bude mrnkat...juuuuuj..... 😵

fazulka1512
1. mar 2010

dobre ranko, moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
moje pocity su ze mrcha dorazi aj ked teploty su zatial fajnove
prajem pekny den

janulka04
1. mar 2010

fazulka, este nestracaj hlavu...zatial to vyzera nadejne..ved vyckaj 😉

dzou
1. mar 2010

Dobre ranko zienky tak ja len tak na rychlo.. s kamoskami je super dnes ideme nakupovat, boli sme v takom hmmm vola sa to ze Butterfly House... mali tam vselijake zviertka aj domace a potom tam bol taky jak sklenik a v tom bolo kopu motylov pekne to bolo 😵
no a len vam teda zatial oznamujem ze som 31dc mrcha zatial nikde 😕 tak uvidime co z toho bude prsia ma nebolia co je tiez divne 😕 ale tak uvidime vcera som ale uz trochu citila podbrusko tak neviem co si mam mysliet ale tak vam dam cim skor vediet ako som dopadla 😉
prajem vam pekny dnik 🙂

janulka04
1. mar 2010

ahoj, dzou, som myslela na teba...uzivaj si kamosky teda a dufam, ze mrcha nedojde... 😉

petafr
1. mar 2010

ahojte, ako kocky co nove? idem docitavat...
Jani, male su nadherne, akurat som kukala fotky, ja by som fakt brala dvojicky...
Fazulka, teplota priam idealna, mrcha nebude!
Dzou drzim palce, nech nepride...
Si pamatate baby, ja som vzdy ovulovala na spln mesiaca a teraz sa mi to s tym kratkym tehu vsetko posunulo o dva tyzdne, takze teraz dostanem vzdy MS na spln, aj vcera bol spln a prisla (na 34 DC - taky dlhy cyklus som este nemala, ja vacsinou 28 - raz som mala 31), keby bol keks, tak si uz namyslam...

petafr
1. mar 2010

inac tento tyzden sa stahujem, nasla som si spolubyvanie, to bude zmena 🙄 vsak uvidime, snad to nebude nadlho... ale aspon nemusim ist daleko, tento byt je 200m odo mna...
tiez mm mi ma dnes vecer dat vediet, ci to s tym podnajmom vo FR vyjde, ak ano, tak by som sla na otocku aj s vecami na nejaky tyzden a potom by som sa este vratila dorobit zmluvu sem a potom hajde naspat tam... no mohlo by mi to vyjst akurat na ovulku, ked tam teraz pojdem, baby drzte palce...

janulka04
1. mar 2010

juj, Peti, ty to mas rozlietane vsetko, mrchu, byvanie...dufam, ze uz sa to nejako urovna 😉
kedy budes s mm?

a dakujem 😅

petafr
1. mar 2010

no prave cakam co povie dnes vecer kvoli tomu bytu tam, ci tam moze ist on sam hned a ja by som sla na buduci tyzden na par dni na otocku... takze dufam, ze sa uz uvidime coskoro, uz nam zacina byt dlho...

petafr
1. mar 2010

po ceste sa u teba stavim na kavu 😀 😀 😀

janulka04
1. mar 2010

oki.. 😉 😵
inac, ti to nezavidim, takto daleko a dlho od seba, my sme si to tiez uzili, ono ked to ale inac nejde...poznam to dobre
ale niet nad to, ked sa zvitate a len tak medzi nami, mm uz by tiez mohol niekam ist na tyzden... 😝 😀

miskahryzka8
1. mar 2010

sharmi, ja som este tiez dopozerala hokej, lebo napinka to bola 🙂 , ale uz som nevladala kukat do kompu 😀 , inak hovorili ze v kanade je 34 mil obyvatelov a z toho pol miliona registrovanyh hokejistov, takze kazdy 68 clovek je registrovanz hokejista 😕 a ze pre nas je hokej narodny sport, tak pre nich pomali naobozenstvo 🙂 , ale tak teda fajn ze vyhrali, nech sa tesia 🙂

sharmi a na akych linkoch pozeras tie vecicky, na bazaroch?

janulka, tvoj zlcnik je hrdina 😀

fazulka, zatial super 😵

dzou uzivaj si babinec a tesime sa na dobre spravicky 😉

peti, ty si fakt prepojena s tym splnom 😕 🙂 , ozi vybrala si si nejake latky 🙂 ? Dnes sa mam akurat stretnut s jankou kvoli tehu nohaviciam 🙂 Tak som zvedava, kde sa nakoniec zabyvate a ako to vsetko dopadne, drzim palce, nech co najlepsie podla vasich predstav 🙂 😵

fazulka1512
1. mar 2010

babule ja viem ze zatial graf super ale vsetko sa moze v priebehu 2 dnoch zmenit, a aj sa zmeni som o tom presvedcena

majuska7979
1. mar 2010

ahojte babulky tak mne dnes uz konecne dorazila mrcha 😉 som rada nech uz je po nej a mozme snazilkovat 😵
prajem vam krasny dnik 😉

sharmana
1. mar 2010

ahojte, ako sa máte?
fazulka. ved zatial je to v pohodke s grafikom 😉
majuska. vela štastia do dalsieho kola 🙂
miska. nakupujem tu na bazare a na Mimibazare..

fazulka1512
1. mar 2010

sharmi ja viem ze je to v pohode ale nejak to somnou nic nerobi, neviem bude to asi tym ze cakam mrchu

majuska7979
1. mar 2010

sharmana dakujem, teraz ho budem asi uz potrebovat 😀

sharmana
1. mar 2010

ale nebojte babule, ved raz to už musí vyjst... a hlavne treba mysliet na niečo iné.. možno skúste zmenit všetko čo robievate zvyčajne, aj pri keksíku 😉 možno to zaberie 🙂

janulka04
1. mar 2010

baby...a my sme te kociarik nasli....a pani bola velmi mila, autosedacku nam da zadarmo a este aj gratis dovoz z Polska, hrozne sa tesalkujem, neviete si ani predstavit...jedina chyba, ze autosedacku uz nemaju z tej kolekcie, ale vybrali sme skoro podobnu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre