Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
3. mar 2010

jani. no mne mm stále obsadzuje notebook, tak neviem pomaly ani nič prečítat ani odpísat...

janulka04
3. mar 2010

bris, to je prirovnanie 😀

a inac, aj je dobre ten baby bonus si zaregistrovat, dostanete v DM-ke taku knizku s kuponmi na zlavu a tusim aj losuju o ceny...aspon tu to tak je a viem, ze baby z

sharmana
3. mar 2010

miska. no ja som bola v gynfive v 13tt na nt skrining, potom v 21.tt na morfologicke sono a tušim v 25.tt na 3D..

sharmana
3. mar 2010

inak teraz už som objednaná v ružinovskej nemocnici na posledne sono v III. trimestri a prietoky...

janulka04
3. mar 2010

ja mam posledne sono u gynekologa zajtra....boze, ale to utieklo.... 😲

sharmana
3. mar 2010

inak to je zvláštne že teraz už máme posledné sono a do pôrodu vlastne nič, len prehliadky alebo ako to je?

janulka04
3. mar 2010

a inac mm mi povedal, ze jemu je jedno aky kociar, ale zacali sme pri 350€ a ze uz nech nieco objednam, ze za 1000€ kocik ale nekupuje 😀

brisilda
3. mar 2010

kocky ktora sa vyznate do Swarovskeho komponentov???lebo objednala som si retiazku s priveskom ale ako mam vediet ze to neni nejaka cina???ved to nema zidnu znacku nic ☹

janulka04
3. mar 2010

bris, ja neviem, moja naj kamoska robi v bizuterii...ale ja ti netusim....

sharmi, uz len prietoky a CTG.... 😕

brisilda
3. mar 2010

sharmi nerviem ako u vas ale mne robil sono doki teraz a pokial viem aj pred porodom sa robi 😉 hlavne ak su komplikacie ja idem na prietoky 15.3 🙂 a 16 mam znova poradnu 😉

sharmana
3. mar 2010

no veru toto ti neporadím... ja som tak raz kupovala náhrdelník kamoške na 30tku v poluse na poschodí, a tiež som rozmýšlala, či to nie je nejaká napodobenina.. ved dnes si obchodníci také veci dovolujú..

janulka04
3. mar 2010

baby a ozi...mate ciarku na brusku? 😕
minule to majovky rozoberali..ja som pri malych mala a teraz nic 😕

brisilda
3. mar 2010

janka no ja som myslela ze k tomu bude aj nejaky papierik ako sa o to mam starat a tak ale nic ine okrem privesku a retiazky tam nebolo co ma dost zarazilo lebo kamoska spominal aze jej prisiel aj paprierik na ktorom bolo vsetko rozpisane a najlepsie na tom je to ze sice privesok je ten isty ako na obrazku ale retiazka je ina + kristaliky su v nom vsadene ine 😒

brisilda
3. mar 2010

jani ja ziadnu ciaru na bruchu nemam 😀

janulka04
3. mar 2010

tak to je sila....fuuuha, netusim, kamoska predava, mozem sa jej spytat a ipnem ti zajtra 😉

nemas? Tu linea negra sa to vola...ja som ju mala pri malych...tak ze ci som neni divna 😀

sharmana
3. mar 2010

áno jani, ja mám čiaročku už dlhší čas.. mm najprv nechápal o čom hovorím, až potom ked som mu ju ukázala, tak vyvaloval oči 😀

bris. no ja idem na to sono a prietoky 16.3. to budem v 31tt, takže to máme asi podobné... inak v literatúre som čítala, že sa na prietoky chodí v 30 alebo po 30tt... každý to robí inak... ale asi ide o to, aby sa to v treťom trimestri absolvovalo.. ide v podstate o prevenciu a kontrolu, či je všetko ok...

janulka04
3. mar 2010

ja mam len chlpate brusko... 😀

brisilda
3. mar 2010

sharmi mne prietoky robili aj ked som bola v nemocnici ide o to ze sleduju ci je babatko spravne vyzivovane a ci mu nic nechyba teraz na sone doktor sledoval ako pracuje srdiecko, oblicky a meral ci je dostatocne velke + nejake tiie ich sledovania
janka nesi divna neboj ja som ju nemala ani pri samkovi 😀

miskahryzka8
3. mar 2010

sharmi to mozno stari rodicia na teba dohliadaju 🙂 , no vraj na 4D vidno aj pohyby, co som ja citala, ale ved to aj na 3D, nie 😕

bris, jj ja zvyknem premenovat veci podvedome, to mam nejaky divny postih, alebo co mm sa na tom dost zabava, napr. chata kamienka, je kremienka, jeho znami kaniči a som sa minule pytala ako sa ma kančiči, na herecku tluckovu ze kluckova a tak podobne, ostatne ma teraz nenapadaju 😀 a inak minule sme sa narehotali sme boli s jeho kamosmi semiarkou a jej muzom a sa bavili o sermiaroch a oni maju rozne prezivky, napr. alchy, zralok a tak podbne a potom ze koza to a to robil a ja ze preco ho nevolate capko, ale koza ked je to chlap 😕 a oni do smiechu, ze on sa vola koza naozaj, priezviskom 😀

jj baby love som myslela 🙂

babyyy pomoc, ja chcem mmu precitat ten pekac, ale mam hrozny zachvat smiechu az mi tecu slzy strasne sa mi chce smiat ako by som ficala na mariske a to som len pribinacika zjedla 😕 , to je uplny ulet to tie hormony alebo co 😀 😀 , mm si mysli, ze som psycho 😀 😀 , no uz som mu to precitala, ale stale si mysli, ze som psycho 😀 😀

bris jj dmka sa da aj ked je drahsia..., ja som tie tvoje 4D fotky obdivovala uz viac krat 🙂 , ale aky je v tom teda rozdiel 😕

janulka04
3. mar 2010

ale mi to nesedelo, ze raz ju mam a potom nie...oki, ide sa s tym zmierit.... 😀

oki, idem spat, zajtra rano ma caka spcha a v sprche holenie 😀 😝 , sa nesmierne tesim... 😀

petafr
3. mar 2010

jani, ja sa tu rehocem sama, no susedia sa musia pytat, co sa deje... mam uz prazdy bytik, uz len pobalene veci, co som este nestihla zaniest a dnes posledna noc v mojom krasnom bytiku, no bude mi to tu chybat...
najviac ma bavil ten co opral aj osusil 😀 a ten co zozral hrachovu vodu 😀 😀 😀
uz som to preposielala kamoskam, nech sa tiez pobavia...
Jani, drzim palciska! Maji a tebe gratulujem!!!

petafr
3. mar 2010

jani 😀 😀 😀 😀

sharmana
3. mar 2010

miska. jasné že na 4D vidiet pohyby, ved 4D je vlastne video, teda zaznamenaný pohyb, to je tá 4 dimenzia, teda čas... a 3D sú fotky stopnuté z toho videa.. 3D sa proste robí vždy z toho 4D na ktoré sa pozeráš vlastne ako ti chodí po bruchu sonom... a potom ti na CD natočí aj to video=teda 4D a aj fotky=3D.

miskahryzka8
3. mar 2010

juuuuuuuuuuuuuuuj ako ste sa rozpisali 🙂

janulka, tak sa podel o zoznam 😉 , ja si dam rada od vas poradit 😵

jani jj este kym sa babatko anrodi, je zvlast knizka pre tehulky a potom dalsia pre maminu 🙂 , tiez mi dala tip kamoska 🙂

sharmi a co je to to morfologicke sono 😕 a na nete ma gin-five ze ten 3D ult. medzi 12-16tt 😕

ja este ciarocku nemam 😀 😉

miskahryzka8
3. mar 2010

sharmi dakujem, tak konecne to chapem 😀

peti, tak mas dnes rozlucku s bytikom ?

petafr
3. mar 2010

no lucim sa akurat tak sama...
boze, uz aby bol buduci tyzden, mm sa ma nevie dockat, vyznava mi do telefonu lasku, ako velmi mu chybam, ako velmi si to uvedomuje a cim dalej, tym to horsie znasa, ked nie sme spolu, no nie je to laska? 😵 😵 😵
uz sa tesim! (alebo mu len chyba keks 😀 😀 😀 )
to som ani ja nevedela, co je to 4D, Sharmi pekne vysvetlene! 😉

brisilda
3. mar 2010

peti tak dufam ze sa vam v novom bude super byvat a manzel ti bude vyznavat lasku aj nadalej 😉
miska to ked si im spomenula toho capa sa museli tvoji kamosi inak smiat 😀 😀 😀 😀
janka aj mna najviac pobavili tie oprane veci v akoze susicke esteze mal tu gurza to povesat ten moj by to najskor rovno poskladal a odlozil do skrine 😀 a potom bolo dobre aj to utieranie prachu to ako keby som svojhgo syna videla 😀

miskahryzka8
3. mar 2010

peti, toto mi trosicku chyba, to tesenie sa na seba, ked som cestovala, som vzdy tyzden dopredu vymyslala, co si obleciem do lietadla, ked ma bude mm cakat na letisku a take tie drobne radosti 😀 , ale asi na viac dni by som to uz velmi tazko niesla, aj som sa straaasne bala, ake to bude pre nas vztah ked budeme spolu byvat a skoro stale spolu a som hroooozne milo prekvapena, hlavne ako sa mm takyto zivot paci, on bol pred tym uplne ze rebel a miloval svoju slobodu aje ked je pravda, ze stale mame svoj program, co ej super, proste sa to perfektne tak vyvinulo a minuel na prechadzke mi povedal, ze uz ked je na vikend prec mu chybam, ze telefonuje a pred tym sme sa nevidali aj niekolko tyzdnov obcas 🙂 , tak to ma uplne ta potesilo a strasne sa mi apci, ze aj po tych rokoch sa mame stale o com rozpravat napr. na takej prechadzke 🙂

peti podla mna sa na teba straaaaaaaaaasne tesi a kekdik bude bonus 😉 , juuj drzim palceky, aby to vyslo tentokrat na babatko a minimalne si vyrobu poriadne uzijete 😉

petafr
3. mar 2010

bris, do noveho este nie, zatial kazdy ideme do spolubyvania, on vo FR a ja zatial v Blave, ale najneskor v lete sa uz vratime do nasho bytiku, ktory je zatial v prenajme, no kazdy v nasom okoli ma z toho mis-mas...
Tie ponozky, to je klasika, to robil aj moj brat, mamu islo svihnut...
ale ta susicka nemala chybu, si ho viem zivo predstavit...

miskahryzka8
3. mar 2010

bris jj to mali showku z toho 😀 😀 , jj aj pri tej susicke som sa vyrehnila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre