Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
5. mar 2010

siska, zatial sme sa nezhodli, ale to sme zatial uplne len tak zo srandy, ale uz zacnem pozerat aj kalendar, lebo vsak mien je tooolko 😕

jj veru dzou, aj ja som zvedava 😵

ahoj luci, mam sa veselo 😀 , no ja ma narodky az v stedu, dovtedy mozes niec vymysliet 😀 😀 😉 , ty ms oradnu tiez 15.3. ako ja, ze 🙂 ? Myslis, ze nam budu robit zase ult.? Dovtedy nejdes na nejaku krv alebo tak? Ja idem v pondelok, ale neviem na co je ten odber...

jeeeej ahoj motylek 😵 😵

lucialen
5. mar 2010

Majka, brucho sa vypucilo hlavne od 7 do 9tt a teraz uz dva tyzdne nepriberam a nerastiem, ale som uz +3kg
Miska, no 15.3., ja myslim, ze moj mi urcite bude robit sono, len rozmyslam ci este to vnutorne alebo vonkajsie 😒 Mne krv bral na poslednej poradni, neviem naco, a teraz by mal merat to nt a neviem, urcite nieco vymysli 😀

janulka04
5. mar 2010

jee, ahojte...male zvladli skolku na vybornu...ja ze tam budem s nimi a oni ma vysmarili, ze za dve hodky si mam po ne prist...tak som zase minala 😀
kupila som si tasticku na kozmetiku do porodnice a nejake nevyhnutne veci ako kozmetiku a hlavne labello, to som pri malych zabudla a malej nejaky speci cumlik, za 8€, musim si dat do translatoru, ze v com je speci 😀

majka....ahooj, rada ta tu vidim...a som rada, ze sa mas dobre 😵

siska, mm chcel dceru praveze 😀 😝 , to ja basnim o synovi 😵 , ale akoze nijake sklamanie sa nekona..mala bola prekrasna, ale nedalo sa ju vyfotit, taka bola akcna...ma krasne velke kukadla po tatinkovi a taky nostek gombicku..skoro som tam ten monitor vycmagala 😀 😵
a mame uz 33 cm a 1100g, ale neni to nijaka velka baba, lebo som bola tusim 28+1tt a podla UZV ze je 27+4tt..no snad to nevadi, len nech nieje nejaka maxi 😀 😀

groka
5. mar 2010

Ahojte

bris sms mi prisla,ale uz som nechcela pisat tak neskoro,ja som celu noc nespala vtedy

ano kocky,stale nieco,ked ma neboli zub,mam nevolnosti,aj dnes to tak je,zub neboli az tak strasne ale citim v nom tlaky,no nevolnosti su,mierne ale su...vcera vecer som tak plakala az ma prestal boliet,minulu noc sa to zacalo,zozrala som paraleny za noc,rano som stresovala ci to neublizilo dietatku,ale vraj nie,cez den som uz vydrzala bez lieku,vecer som sa teda riadne vyrevala,polutovala sa,ake tehotnestvo musim prezivat,dnes necitim zub ale kost,zubarovi idem 17.3 je prec,takze dovtedy nic nezmozem,pretoze potrebujem od neho doporucenie na chirurgiu a tam mi ho idu vytrhnut,informovala som sa aj ze ked pojdem na pohotovost,tam mi zial nepomozu,lebo som tehotna a zub je komplikovany,takze si to nevezmu na zodpovednost

jedina dobra sprava je...ze od kedy som prisla z nemocnice,tak nespinim,ani nekrvacam,babo citim stale intenzivnejsie,vcera vecer ked som do neho stuchala ci je ok po tych tbl.tak som mala pocit ze mi dava kopance,ktore som citila mierne pod rukou

xeni,drzim ti palce 😉 vyjde to uvidis

bris,pre mna je toto moje posledne tehu urcite...

luci,miska,katka,vy ste z tych poslednych tehu zatial...ako bruska rastiete?ja teda riadne,podbrusko uz mam vacsie ako zaludok 😀 hore mam k dnesnemu dnu 5 kilov

motylek ako sa mas?

janulka baby ti pred tym nechodili do skolky?

bris este ma zaujima co ti povedal doki na poradni po tej nemocnici co si bola jeden utorok?lebo ja som tu vtedy nebola

ja mam stale doma maleho,ale od pondelka ide do skolky,si neviete predstavit ako sa tesim 😅 po 2 tyzdnoch konecne zacnem uz nieco robit doma co mam v plane

miskahryzka8
5. mar 2010

luci, mne sa tiez teraz rozmery nemenia 🙂 a vaha mi beha medzi 68,5 - 68,9 asi podla toho kolko sa vecer najem 😀, takze sa drzim okolo toho kila a pol - dvoch kil plus, ale aj tak sa citim ako tucko, je to nezvyk 😠

luci on am to meranie NT priamo v ordinacii 😕 , tak to mas dobre, to NT je ultrazvuk takze ti ho ircite bude robit a uvidis aj ostrejsie obrisy drobceka 😵

jani male su silkulky 🙂 , jeeej no skoda ze nemate foto aj pre nas 😉

groka tak ty si to zle odkrutis teraz a babatko budes mat uplneho anjelika dobruckeho, uvidis 😉

no mne teraz brusko prestalo rast aj vaha sa drzi 🙂 , to je super, ze uz drobceka citis 🙂

janulka04
5. mar 2010

ahojte..
groka, chodili od necelych troch rokov do minuleho roka do juna, potom sa nam to stale nedarilo vybavit, nebolo volne miesto a potom sme sa este pred Vianocami stahovali, takze zacali nanovo teraz, ale zvladli to v pohode, chudatka moje...dokonca ze aj co to zjedli a aj sa napili, kedze ony su ako ja, ja u "cudzich" prve dni nemozem... 😀

miska, skoda, ze my nemame foto, ale ony su vsetky babulka krasne 😵

petafr
5. mar 2010

ahojte, tak ja som dnes odovzdavala byt, uplne bez problemov, majitel ten anglican super chlapik, zase sa mi ospravedlnoval a ide menit agenturu, nechapal, ked som mu vsetko vysvetlovala... ale vsak slovenski podnikatelia... povedal mi, ze mu platil 12% z najomneho, co je podla mna dost, a hlavne za to, ze ten chlapik ani prstom nepohol...
Baby, ja sa tesim, idem do FR asi uz v pondelok, ja to nevydrzim, navyse mm mama ide na tyzden prec, tak by sme mali byt pre seba a ani by o tom nemusela vediet... aspon budeme mat sukromie na snazilkovanie, jaaaj tak sa uz tesiiiiim...
Tak potom tiez neviem, ci budem stihat ten obed, ved dam vediet...

brisilda
5. mar 2010

ahoj motylek a zaroven aj groka takeze mne doki povedal na poradni ked som sa vratila z nemocnice ze on to nevidi na otvaranie sa 😉 cize ma potesil no marodku mi nechal vzal kultivaciu a vysledky su super lebo streptokok tam uz nebol 🙂 inak mam sa setrit no sex mi vyrazne nezakazal a ja som sa nepytala 😀
janka male si podla mna zvyknu rychlo moj uz dokonca s ucitelkami papuluje ☹ a v pondelok a utorok bude v skolke inspekcia tak nas ucitelka poprosila ci by maly nemohol ostat doma 😀 no asi vedia preco 😀 😀 😀 on je strasne neposlusny ked je v kolektíve 😀 no stale lepsie ako keby mal byt utiahnuty a nesmely 😀

brisilda
5. mar 2010

inak dnes som bola na predporodnej priprave a ja mam normalne strach s porodu 😖 juuj ako nas tam len strasili s tym ze sa babatko moze v porodnych cestat aj zaseknut 😢 😝 ale zase ma potesili ze tu v nemocnici nenechavaju zenu rodit ked je KP ( koncom panvovym) babatko 😉 ale automaticky robia sekciu cez spinal

cheerlady
5. mar 2010

caute baby,ja len,ze som si vsimla jankin album - tak predsa to bude tretia herecka??? 😀 gratulujem 😵

janulka04
5. mar 2010

ahojte...
a ja som si zase vsimla cheerly... 😀 😀 😝 ...
hej, budeme mat tri princezne.... 😵, tatinko sa nevie dockat, kedze on stale len tocil o troch dcerach...no ved len nech sa tesi, jeho to prejde, ked budemem mat vsetky styri "svoje dni" v jednom tyzdni 😀 😀 😀

cheerly, uz si zbalena? 😕 😀

cheerlady
5. mar 2010

jani no moj by povedal,ze je chudacik,lebo by musel robit cely zivot len na vlozky 😀 😀 😀
ehmmm....zbalena??? 😕 😅 😀 este nie,ale uz som pokupovala,co som potrebovala,chybaju mi uz len plienky a este jedna podprda na kojenie. takze aspon nejaky pokrok 😀
a inak prave som vyvesala plnu pracku plienok a idem zehlit vecicky 🙂

brisilda
5. mar 2010

janka ty si zbehnuta vo vyhladavani veci pre babatko po internete nevies mi povedat kde by sa dalo kupit iba samotne oblecenie do tych prutenych kosov??? 😀
cherlady ja uz mam komplet tasku pobalenu a ty nic??? no si dobra 😀

groka
5. mar 2010

cheer velmi by som chcela mat tvoje 36 tt pre moj pripadny zapal okostnice a ATB nemozem 😢
revem ako blazniva 😢 a do toho este aj esmeraldu kukam 😢 hrozna cast

brisilda
5. mar 2010

juuj groka do riti aj s takou robotou ☹ ale ved s tym zubom ta len tak nechat nemozu ci ano??? ved si surny pripad skus ist inde na pohotovost

brisilda
5. mar 2010

inak ja neviem preco ale to druhe tehotenstvo tiez tahsie znasam ☹ no verim ze vysledok bude stat zato 😉

janulka04
5. mar 2010

bris, to bude asi vekom 😝 😀 , ja to mam podobne 😀 😀
bris...na tie swarovski som sa pytala, este mi neodpisala kamoska, ale co sa tyka tych navleciek, to myslis komplet ? niekde som to tusim videla, ale presne netusim.. 😕

cheerlady
5. mar 2010

bris no ja som sa este len tento tyzden dokopala nakupit veci do nemocky,teraz sa zas musim dokopat a vybrat ktoru tasku si zoberiem.ale asi preto,ze ked som bola naposledy v poradni,tak mi povedal,ze porodne cesty su uzavrete,ze sak este mam cas.no uvidim,co povie v utorok,za take 2tyzdne by som uz aj rodila 😀

groka juuuuj,chudatko,na teba sa tusim vsetko zle lepi 😢 ale ved ked je to take hrozne,tak nieco ti na to musia dat! 😕 ja sa cele tehotenstvo trasem,nech sa len zuby drzia,lebo teraz nemam ani ziadneho normalneho zubara,neviem ku komu by som isla 😖

lucialen
5. mar 2010

Jaj baby, ved zachvilu tu rodime 😀 Cheer, uz to spusti, chcem vidiet tie vase zlaticka 😵
Sobiatko uz nemala nahodou porodit? 😕 Musim kuknut 😀
Groka, no ty mas fakt krasne tehotenstvo ☹ fakt si to velmi neuzijes 😒
Miska, ja chodim k dokimu priamo do nemocnice, takze on ma dobre sono, aj 3d 😉
Sharmi, k tvojim susedom, ja by som asi tiez hladala novy byt, lebo neviem si predstavit ked budes mat malicku a oni sa tak budu spravat, a vies, debilov nezmenis 😒
Petka, ale si vytesena, aj by som bola 😀 Ved chod uz aj v nedelu, len sa sustred na soferovanie, nie na mm 😉

groka
5. mar 2010

bris vykend este musim vydrzat ci sa mi to paci,alebo nie...no pre velke bolesti uz neskutocne urcite budem volat dokimu nech mi povie kde mam ist a nech mi to vysklbnu,ale pod injekciou a takou ze nebude citit ani dotknutie sa pristrojou,lebo mam panicky strach,to mi verte teda

cheerlady
5. mar 2010

no sabiatko som citala v jej albume,ze 10.3. jej budu vyvolavat porod,aj ked neviem preco,ked pise,ze vtedy bude v 38tt tusim.neviem,preco nepockaju,kym sa spusti prirodzene 😕

brisilda
5. mar 2010

cherlady inak ja sa tiez modlim aby sa zuby drzali lebo ta bolest je neznesitelna 😝 juuj normalne mi je luto groky no na druhej strane ona uz pred otehotnenim sa stazovala na zuby a asi vtedy ich trebalo riesit 😖 no poznam aj ten panicky strach cize ju chapem 😉 groka drz sa hadam ta bolest nebude neznesitelna 😖 a konecne ti da aj spat a mimochodom mne mozes aj o 1 rano pisat sms 😀 lebo ja skoro nechodim spavat len ked som doma tak mam mobil kade tade pohodeny a preto hned neodpovedam no kebyze mi zavolas tak odpoviem hned 😀 😀 😀

brisilda
5. mar 2010

jani neviem ci som ti uz blahozelala k malej sisulke no ak nie tak dodatocne gratulujem a zaroven lutujem muzicka 😀 mat doma 4 baby neni ktovie-co 😀 😀 😀 hlavne ak tie najmensie zacnu vymyslat a pridu do puberty 😀

dzou
5. mar 2010

ahojte....
xenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja sa tak tesiiiiiiiiiiim s tebou to je uplne super 😵 moc gratulujem 😉
aj janke gratulujem k cikulke 😉 😀
ja sem teraz zase moc casto chodit nebudem lebo zase sme mali rozpravu s mm a skoro to vyzeralo tak ze koncime so snazilkovanim lebo ze moc na to tlacim ale tak nastastie sme to nejak ustali 😉 ale tak nechcem ho drazdit...
no ja som uz 35dc rano teplota 37.2!!!!! i ked merana az na zachode no test biely ako sneh.... uz vazne nechapem.... no myslim si ze zajtra uz asi dojde mrcha lebo dnes mam dost ''sucho'' a to vzdy den pred mrchou tak vam dam vediet... a inac niekto sa tu pytal ze kolko dpo som.... tak to nemam ani len ponatia kedze nemeriam.....

sharmana
5. mar 2010

ahojte babulky, hlásim sa od maminy, je tu super, klud a pohoda...
dnes som si vybavila daňové priznanie, samozrejme som natrafila na nejakú ťavu, ale dalo sa to prežit...
a bola som aj u zubára, ja k nemu chodím teraz každý mesiac, mení mi blomby... no a dnes ma prekvapil tým, že "ide trhat zub múdrosti".. ja s vypleštenými očami, že kedy a on že hneď... ty kokso, mne nikdy netrhali zub, ja taký strach som prežívala, dal injekciu a nejak nešiel von, ale potom sa mu to podarilo a pekne, bez komplikácií... samozrejme že som sa pýtala na tú injekciu, či to neublíži, ale hned aj so sestričkou povedali, že určite nie, že to je absolútne v poriadku, inak by mi ju nedali... no tam som prežila den so strpnutou polovičkou tvare 😀 😝 ale v pohodke, naozej lepšie teraz ako keby sa pokazil.. mna vlastne ani nebolel..

chcem srdečne pogratulovat xene a držím palčeky, nech je všetko v poriadku... a pravda je, že nečítaj nič negatívne, ale si to užívaj 😉

lucialen
5. mar 2010

Dzou, co si zase vyviedla tomu mm, ked chcel ukoncit snazenie? 😕 🙂
Sharmi, pekne sa zregeneruj u maminky 🙂 Si musela mat iny sok u zubara 😀 Inak si ma posmelila, a rozhodla som sa, ze aj ja idem bojovat so susedmi, lebo su to zaostali sedlaci 😠

sharmana
5. mar 2010

luci. no veru riadne ma prekvapil ten zubár 😀 zub som si aj odniesla so sebou..
no s tými susedmi, niekedy sa dá niekedy proste nie... títo sú dementi a evidentne budeme to musiet bude strpiet, čo ja neviem či dokážem, alebo budeme aj my púšťat telku ja nahluchlý, ale tým pádom nás budú milovať ostatní susedia a tí nad nami sa budú ešte rozčulovat a hulákat nám nad hlavou... uvidíme...

janulka04
5. mar 2010

ahoj kocky....dzou, bris,....dakuujem...ja som ho uz olutovala, ale co chcel, to ma 😝 😀 kedze to bol jeho sen, mat tri dcery
inac, mm pisal svokre, ze mala bude Stella a ona mu hned volala a totalny vyplach mu dala, ze ake skarede meno 😠 ...ze jej sa paci Elizabeth...pocujte, to zase z akej telenovely je? 😝 😀
ja jej dam elizabetu...fuj...mm, ze my sme si ju tak vybrali, lebo je to nasa hviezdicka a priniesla nam stasticko...a ked bude mat este dceru, nech jej da aj Esmeralda 😀 ..tak som sa zasmiala...

brisilda
5. mar 2010

janka 😀 😀 😀 no nam nikto nic na meno nepovedal jedine to , ze ako ho budeme volat kedze sa bude volat Sebastianko 😀 a maly samko zahlasil no babka nijak bude to nas maly tigrik 😀 😀 😀 takze uz mame aj prezývku 😀

janulka04
5. mar 2010

bris...akoze co je na tom smiesne? Elizabeth..preboha....normalne som skoro odpadla...to nehrozi...
mm povedal, ze bud videla nieco v telke, alebo nejaka kamoska sa jej pochvalila, ze ma dceru, ci vnucku a ona teraz chce to iste...
mne uz to vycapila aj svagrina na FB, ze Elizabeth to bude, tak som jej pekne odpisala, nech si ju da ona... 😝 😠
nech ma nestvu vsetci, ja som s pribudajucimi tyzdnami viac a viac vytocitelna a neprijemnejsia 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre