Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
8. mar 2010

jaaaj, lucka...dakujem....ja som vas este nejako nemala cas "skontrolovat" 😝 😀

si predstavte, ze nam dorucili o jeden matrac menej, lebo sme objednavali aj malym, tak sme to boli riesit a az teraz sme to vybavili...akoze platila som hotove a oni mi az pri dodavke oznamia, ze mame len 3? ze dalsi bude o 3tyzdne...ale sme sa nedali a uz ho mame doma....ja im dam, ze za nieco zaplatim a nik mi nepovie, ze to nemaju,..hajzlici

xeni...fuha...drzim palceky, nech ste v poriadku, vsetci, kolko vas je 😉

xena1
8. mar 2010

janulka dakujem...snad to tak bude...
luci,neviem podla mna je na sono zavcasu,ale nechcem byt mudrejsia ako on

dzou
8. mar 2010

Ahojte....
luci citala som si ten clanok.... zaujimave.... som zvedava ktory pripa je moj 😅
xeni nic neboj podla mna je to ok... ved co by tam chcel vidiet tak skoro 😉
ja som si kupila iny test tak som zvedava 😉
inac taka otazka.... aka je podla vas moznost posunutie ovulacie ked som doteraz mala ukazkove cykly niekolko rokov????

xena1
8. mar 2010

dzou neviem co ti to mohlo posunut...al evsetko je mozne,drzim palce an testik,ja som dnes mala este silnejsiu ciarku a to nebolo ani z ranneho moca..

dzou
8. mar 2010

dakujem xeni.... ja sa uz pripravujem k dr 😒 a este to musim aj oznamit mm 😀 on totiz nejak neprisiel este na to ze od 30.1. nemam este mrchu 😀

sharmana
8. mar 2010

ahojte kočky, tak ako sa máme? dnes je MDŽ, tak vám prajem krásny sviatok 😀 ja som veru v robote dostala kvetinku..
a práve som sa dozvedela, že bráško čaká synčeka 😀 úplne naopak, ja s mm sme chceli syna, budeme mať dcéru a bráško zas strašne túžil so švagrinou po dcére a budú mať syna 🙂 asi to tak proste malo byť a nemáme si vyberať, ale byť radi, ak sú deti zdravé 😉

lucialen
8. mar 2010

Dzou, ved som sa chcela opytat, ci uz tvojho mm nejako trklo, ze neprisla mrcha 😉 Tak este nie 😀
Xeni, ja tu uvadzam aj Sharmi ako dobry priklad, ked doki dlho nevidel mimi 😉 Urcite je vsetko ok

sisa2
8. mar 2010

xeni, verim, ze je vsetko ok. tiez si myslim, ze je este len skoro. nechapem, na co lekari zbytocne stresuju maminky 😠

sisa2
8. mar 2010

dzou - som zvedava na zajtra. moc moc dufam, ze sa tam uz konecne ukazu //. nechce sa mi verit, ze to je u teba len tak posunutou ovu

lucialen
8. mar 2010

Nehladal tu niekto sady do kosa? Ak ano, tu je nieco www.drobcekovia.sk

brisilda
8. mar 2010

lucka si zlata ja som zhanala a stale zhanam no to co si ukaZALA ty je do postielky nie do kosika ☹
dzou ty si akasi zahadna tento mesiac 😉

lucialen
8. mar 2010
sharmana
8. mar 2010

ahojte babule, potrebovala by som typ, na lacnú používanú prenosnú tašku=vaničku na dieťa.. aby som si mohla Sabinku odniesť z pôrodnice... autosedačka=vajičko sa mi zdá ešte skoro na práve narodené dieťa... 😒

janulka04
8. mar 2010

groka, kraaaaaasne brusko 😉

miskahryzka8
8. mar 2010

kukikuk 😀 , tak dnes som sa nabehala hore dole 😕 , v dell som mala na MK prezentacii 14 bab, tak to trvalo dlhsie ako som myslela ale aspon svanda a strasne ma bavi licit rozne typy 🙂 😵

luci a obdivujem mmho, ze ako vie trafit autom kam potrebuje, ja som v italy jazdila, len ako som poznala a ked som nepoznala tak tam pravidla aj tak neboli a furt nieco na cestach robili, takze napr raz z jednosmerky bola dvojsmerka, to som sa uz vobec nezmestila, vyhodilo ma to na rampu pre vozickarov, ale auta tade sli tak aj ja, ohla som len zrkadielko 😅 , vyhodilo ma to na pesiu zonu, kde som sa vybrala opacnym smerom, lebo som vedela, ze potrebujem ist dolava, ale musela som sa vratiti doprava, to potom jeden ital stopol bicyklistov a chodcov a aby som sa otocila, asi som vyzerala nebezpecne 😅 , to inak konkretne, ked som isla pre mmho na autobusovu stanicu, ako priletel do rima a po ceste z roboty bola este normalne cesta a po ceste naspat uz pomenena, tak som taka vystresovana zastavila mojho punta uprostred parkovacich miest pre autobusy, zapla vsetky styri blikacky, nalozila mmho a vyrazila a kusok od domu kde bol miesto semaforu policajt, mi zacal strasne zurivo skakat po kapote a trieskat po nej tercikom, to som este vobec nevedela po taliansky, ale potom sme pochopili ze som zabudla zapnut svetla 😀, juuu som si zaspominala 😀, inak som firemneho punta tukla 5 krat a ranaulta raz, ale nastastie som robila pre HR automotivovej spolocnosti, takze sme mali vozovy park 😀 😀 😀 😀

uz som ta luci confirmla na FB 🙂 a este zrejme fazulku a groku, ale nie som si ista teraz kto je kto 😕 , idem este citat, sa mozno dozviem 😀

janulka04
8. mar 2010

a bris, ved ty si pribrata len v brusku...mne strasne zhrubly stehna a rit mam jak kombajn...teraz som vydrazila v aukcii Esprit tehu rifle, uplne nove za 14€, 42, ale bojim sa, ze sa do nich nevtrepem, kedze vsade pisu, ze 42-ka je na obvod bokov do 102cm a ja mam uz skoro 110!!! sila, ze? To som zacinala na 98cm...bleee 😝
mam pocit, ze mi lenrit rastie... ☹ , ja som bezne tu nosila 38-ku a teraz ma tehu gate 42 a su mi fest a na zaciatku na mne visely....tak akoze fakt radost toto... 😝

aj ja uz som vas skukla kocky...

lucialen
8. mar 2010

Miska, pekne zazitky 😀 😀
Sharmi, ved vacsinou sa pouzivaju vajicka, Sabinka to urcite zvladne, ved je to na to urcene 😉

miskahryzka8
8. mar 2010

janulka, no male sa ako rychlo adaptovali 🙂

fiiha groka, ty uz mas brusko bruskate 😵 , mne teraz nejako nerastie 😕

xeni super, ze aj krvicka potvrdila 😵 , ved na sone tak skoro nemoze ani byt nic vidiet, ci 😕 ? Ja som tu mala stresy ked mi v 6tt a 4 dni videla dokina len dutinku 🙂

janulka, sa ta zlakli 😀

sharmi dakujem, napodobne 🙂, o inak fakt, ze vacsinou to s pohlavim babatka vychadza naopak 😕 🙂

dzou juj hned ked sa zobudim zajtra nabehnem kuki, ci su kolajnicky, juuuj drzim palceky 😵 😵 😵 😵

luci to vajicko s postielky?

sharmana
8. mar 2010

luci. no len tie uplne cerstvo narodene detičky sa mi zdá, že sú v tom vajicku stratené a predsa to nie je rovné, ale ohnuté a môže jej hlavička padať... ja so myslela, že ju do autosedačky dám tak po 4 týždnoch, ked pôjdeme autom za rodinou a vybavovat príplatky a krst.. 🙂

brisilda
8. mar 2010

sharmi autosedacky vajicko su speci uravovane pre novorodenca nemas sa coho obavat tak ci tak v prenosnej taske babo nemozes mat v aute jedine vo vanicke od kocika ktore sluzi ako autosedacka 😉
lucka dik no ja mam na kosiku striesku 😉 ale uz viem pod akym nazvom mam hladat dakujem 😉
janka nestresuj ja priberam vsade len nie do bruska OB radsej nepisem 😀 a 42 ti bude velka rifle sa totiz natiehnu 😉 ja nosim spodne pradlo velkost 16 😀 sila ale co uz ked nechcem aby ma tlacili a tehu gate sa mi neoplati kupoivat

sharmana
8. mar 2010

jani. ja som tiež pribrala hrozne v stehnách aj na zadku... a strie som si dnes všimla, že sa mi práve na zadku zvýraznili na bruchu nemám... to zas bude chudnutie 😒 no a mám samozrejme aj brucho dost velké..

sharmana
8. mar 2010

bris. tak dakujem, mne sa zdalo, či ju chúda v tej autosedačke nebudem len trápiť... ale ved my bývame naozaj kúsok od pôrodnice, tak to hádam zvládneme 🙂

brisilda
8. mar 2010

sharmi neviem ako tvoja autosedacka no moja je suprova 😀 a maly v nej bude musiet byt dost casto nakolko ja na vychod nebudem trepat cely kocik iba konstrukciu a vajicko 😉 v GB vraj vo vajicku mozu byt deti denne maximalne 6 hodin 😉 moj tam bude len pri cestovani 5 😉 a nemam strach lebo v brusku je tiez ohnute 😉

janulka04
8. mar 2010

bris, nestresujem, ja jedny 42 mam a su mi cez boky a ricinu fest 😠 😔

brisilda
8. mar 2010

ale je jasne ze autosedacka nesluzi ako postielka 😀 takze ubytocne by tam babo nemalo byt no isto mu neposkodi chrbticu inak by ju nepredavali 😉

brisilda
8. mar 2010

janka tak teda ti dohodim tie moje s MMA 😀 mne padaju 😠 😠 😠

sisa2
8. mar 2010

ach baby, aj ja chcem mat vase problemy 😀 😀 😀

janulka04
8. mar 2010

do kelu, bris, som vravela, ze ta predbehnem 😀 😀 😀

sharmi, ja mam aj brucho...na mna kukaju, ked im poviem, ze rodim v maji ako na debila...kazdy mysli, ze uz zajtra 😀
v stredu dam brusko, to bude 33tt...a som jak s dvojickami 😀

dzou
8. mar 2010

no som zahadna 😀 a teda sisi ani mne sa moc nechce verit ze az tak by sa mi posunula ovu 😕 preco? a az tak moc? ved nikdy predtym sa to nestalo.... tak neviem uz vazne ze co ☹
a teda luci hej no mm to este netrklo 😅 ak zajtra bude akykolvek vysledok na teste tak mu to uz musim povedat ved potrebujem zajst za dr a mozno aj cez prac domu neviem ako ma objednaju....

janulka04
8. mar 2010

siska, s radostou ti predam stafetu.. 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre