Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
10. okt 2009

diki jani dufam, ze posluzi.. o to viac ze je darovana 😉
no aspon sa konecne raz ja mozem pochvalit ze mi tu mame krasnu jesen dneska slniecko svieti a je pekne 😝 😀

andzi
10. okt 2009

dzou, načo je tá alchemilka? Podporuje plodnosť?

dzou
10. okt 2009

a neviem kto to tu pisal tusim ty andzi ... ze mu alchemilka nechutila... tak nastastie mne ano je to celkom dobre... uz som pila aj horsie caje 😉

lucialen
10. okt 2009

Mne je tiez nejaka zima, asi idem zehlit, nech sa trochu zohrejem pri zehlicke 🙂
Co budete dnes robit?

dzou
10. okt 2009

andzi...aha tak ty si to nebola 😅 .. no je na zenske organy ako neviem ci presne podporuje plodnost skor prekrvenie maternice tusim...a pije sa len do ovu...potom uz nie lebo v tehotenstve sa nema pit 😉 a zevraj nietkorym baba, pomohla aj k lepsiemu hlienu co dufam, ze mne takto pomoze ja mam velmi casto aj pocas ovu taky kremovejsi 😒

janulka04
10. okt 2009

luci 😀 😀 , dobry dovod na zehlenie

dzou
10. okt 2009

luci no ja uz mam monetalne pri sebe moje ohrievadlo... psa 😀
no ja zachvilu idem na nakup, potom robim kur.nozky vyprazane a zemiaky rozmyslam ze mozno aj nejaky kolac... a potm uz len oddych 😀

andzi
10. okt 2009

dzou, nie ja som ho nepila. Len som počula, že je veľmi horký. Ja užívam len Femi kvapky a myslím si, že má určite nejaké účinky. Nikdy som nemala také krátke cykly, väčšinou cca 32-34 dňové a teraz cca 28-29 dňové, dokonca minulý mesiac som mala len 21.dňový cyklus. Takže tie bylinky majú určite účinky, verím tomu.

andzi
10. okt 2009

Inak, teraz keď je také otrasné depresívne počasie, aj náš pes trpí depresiami. Posadil sa pred dverami a začal kvíliť. Chudák.

miskahryzka8
10. okt 2009

dobre ranko kocky 🙂 , to mame ale pocko 🙄 , musim upratovat, ale sa mi nic nechce a vecer asi pojdeme s poloviciakom na janosika, ked sa nam bude chciet, videli ste filmik 🙂 ? No tak ten moj pluvaci mikroskopik ja "kamos", mam ho treti den a uz mi ukazuje zacinajuce papradky 😀 , na 24 den cyklu 😕 , no a teplotu mam 36,9 kazdy den teraz, pod pazuchou 37 a vecer 37,3 to su nejake divne teploty, nie 😲 , choro sa uz necitim...
a huraaa do citania 😀 ...

dzou
10. okt 2009

dokelu som poslala prispevok a nie je tu 😠 no horky mozno trochu, ale mne to tak nejak nepride ja mam rada bylinkace a verim im... a tak toto je podla mna taka klasicka chut byl.caja 😀

andzi
10. okt 2009

dzou, asi záleží ako silný si ho robíš.

miskahryzka: ty si meriaš teplotu večer?

dzou
10. okt 2009

no ja mam sackovy take jeden sacok 😀

andzi
10. okt 2009

a kde sa ten čajík dá kúpiť?

janulka04
10. okt 2009

a mne sa dnes nic nechce 😀

miskahryzka8
10. okt 2009

kocky co je v tele 10 cm smerom doprava sikmo dole a potom smerom k pravemu vajecniku a dozadu k chcrbtu, slepak - ale ten uz nemam, pecen - ale testy mi vysli super a mna tam uz hrozne dlho pichava a 😠

groka skus si urobit ten cibulkac, ono to klame je to sladucke, mozno zvladnes, fakt pomaha 😉 , idem citat dalej 🙂

dzou
10. okt 2009

noo ja ho mam darovany od sisky kedze tu v anglicku sa kupit neda 😉 ale predpokladam ze normalne v lekarni sa da...

dzou
10. okt 2009

tak alchemilka uz vypita uz mi je aj teplejsie... tak idem na ten nakup ja sem pridem este dufam, ze tu niekto bude 😵

miskahryzka8
10. okt 2009

este som nedosla po cajikovu temu, ale rychlo pisete 😀 , ja som strasne cajikova, ja vypijem aj liter roznych cajov denne a inak tak 3 litre tekutin denne, vy ste na tom ako s pitim 🙂 ?

Andzi nie, kazde rano 8:20 dole 🙂, ake som bola nachcipana, tak som si aj pod pazuchou v priebehu dna 🙂, len ja som si zacala merat au 21 den cyklu, lebo som objavila tento prispevok a hned som sa zapojila aj s grafmi 😀

cheerlady
10. okt 2009

jani ani mne! 😀
baby,ked som napisala nieco vo worde ale vo viste a tomu druhemu to nejde otvorit,lebo nema vistu,ako to upravim,aby mu to otvorilo? 😕

andzi
10. okt 2009

miska, začni merať až po mrche, lebo začať merať až po ovulke nemá význam

dzou
10. okt 2009

cheer hore mas okienko a teraz neviem presne no asi v upravach a das ze poslat alebo kopirovat.. na word 98-02 alebo tak nejak ale je to tam urcite pohladaj hore v lystach...

dzou
10. okt 2009

cher idem kuk namoj word

dzou
10. okt 2009

takze ja mam word 07 ak mas iny aj tak to musi byt podobne... takze je to pod uloz ako(save as) word dokument 97-2003 a uz naozaj padam 😉

lucialen
10. okt 2009

Cheer, ja tam mam ze ulozit ako a potom si mozem vybrat a dam word 97 2003 document a ulozi to v tom citatelnom pre vsetkych 😉

miskahryzka8
10. okt 2009

andzi no ja som zacala merat hned, lebo som aspon mi to ukaze, ako moje telo reaguje a co ukazuje mikroskop, ked vsetci pisu, ze na neho sa nedal spolahnut 😉 , zatial sa aspon naucim co a ako v grafe a po najblizsej mrche mozem ist naostro 🙂

cheerlady
10. okt 2009

diky za rady-volala som brachovi,lebo je to ulozene na jeho pc u nasich a ja som doma,tak snad sa mu to podari - to musim poslat profakovi do skoly 🙄

cheerlady
10. okt 2009

diky moc babule,uz to mam 🙂

andzi
10. okt 2009

miska, to je OK, ale tento cyklus ti teplota o ničom nevypovedá, musíš merať celý cyklus, lebo každá žena ovuluje pri inej teplote a tiež je rozdiel, kedy meriaš, napr. ja vstávam o 6.00 a ty keď meriaš až o 8.20 tak je jasné, že tvoje teploty budú vyššie ako moje. Nie sú dôležité hodnoty, ale tvar krivky. Kedy máš dostať mrchu?

cheerlady
10. okt 2009

tak baby,ja mam obed uvareny-som sa neponahlala,ked som tu sama.a mm ide vecer kukat ku kamaratovi futbal do zahrady pod velky stan a pekne ma vytocil,lebo futbal zacina 20:45 a on tam bude uz od stvrtej 😠 neviem na aku onu 😠 takze dalsi den bez mm 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre