Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
17. okt 2009

Dakujem, dufam, ze si to len cele nenahovaram...4Eura stoji u nas

xena323
17. okt 2009

to je dost....psychika robi divy ale verme ze tentokrat je to naozaj.....

miskahryzka8
17. okt 2009

Luci, ake super hned z rana 😵 🙂 , ze by to fungovalo vyplakat sa dopredu preventivne 😀 a fizicky citis nieco alebo tak 🙂 ?
inak baby, su zbitocne drahe tie tehu tesy, nie 😠 , urcite sa ich spotrebuje mnozstvo, mohli by ist cenou dole...
no ja idem upratovat a pri tom si napocuvam nove pesnicky na nove chorosky tak ziadne depkovanie z pocka nebude 🙂 🙂 , poloviciak je stale chory dokelu, berie antibiotika, tak som zvedava, ci ma prehne cez koleno 😀 😀 😀 , krasnu sobotu vsetkym, budem nakukat 🙂

xena323
17. okt 2009

ano miska su drahe ale lacaky su povacsinou nespolahlive....

lucialen
17. okt 2009

Miska, neviem ci plakanie pomoze, dam vediet v nasledujucich dnoch 😉 Ale vy to radsej neskusajte a setrite si nervy, lebo ja ich uz mam v r... 😀

xena323
17. okt 2009

luci tak to verim.....ja si v takychto chvilach hocikedy zo zufallstva poviem:keby som aj tu mrchu dostala len nech viem na com som...

groka
17. okt 2009

Ahojte kočulky moje zlatéééééééé 🙂 🙂 🙂 🙂

co mate dnes nove?ja nic,akurat ze mi teplota klesa velmi pomali na moj "vkus"

http://www.fertilityfriend.com/home/groka ale to pravdepodobne napravi 😒

my sme do obeda neboli doma,bola som u babky,tento vykend mam "sluzbu"jááááááá,tak som bola tam,varila som tam aj,potom domov,chlapi isli von a svokru kuknut,a ja som doteraz upratovala,perem,dlazky do pucungu,kupelka,a teraz mam fajront konecne

inak baby zacala som nejako rychlo chudnut a to jem uplne normane ba dokonca mozem povedat ze trosku viac ako obyvkle 😕 ale mne to nevadi teda vobec

idem kuknut co ste popisali a kuk na lucku a jej grafik

inak zo mna idu pekne kusy teda vam mozem povedat ☹

groka
17. okt 2009

janulka teraz som si precitala ako pekne si mi napisala,dakujem

ostatne tiez samozrejme vsetky.............nadenka.......a podobne,ale uz sa nehccem k tomu vraciat.......

lucka,si jasna,ale viem ze nevydrzis,ale asi by som testla pozajtra no ak je ten mamatest tiez 20 citlivost slaba ciarka tam bude stopercentne,som o tom presvedvcena,len neviem aku mas LF a aky mavas dlhy cyklus

groka
17. okt 2009

luci a ozaj,pichalo aj mna aj na pravo aj na lavo vedela som ze je to tehu,lebo vela bab pichava v tehu,to je vlastne roztahovanie maternice,

janulka04
17. okt 2009

ahoj, groka...
tak ty teda chudnes???
Len sa nam nezacni stracat pred ocami??? Kolko ids dat dole?

dzou
17. okt 2009

ahojte kocky tak ja som vcera bola na tej svadbe ale to bolo len take v krcme..ale aj hudbu mali celkom dobre bolo, ale kedze som soferovala tak len tak na 2 hodky... dnes si dokonca urobil aj mm volno tak som tu len n skok... dnesny grafik...http://www.fertilityfriend.com/home/dzou uz som aj skusala ze ak zajtra budem tu istu teplotu tak ff vyznaci ovu na 15dc... miska ty si sa tusim pytala ze preco tam este nemam tie cerv.ciary ..neviem ci ti dakto odpovedal tak pre istotu ff vyznaci ovu az po 3 zvysenych teplotach... cize azzajtra mi oznaci na 15dc 😉 tak zatial sa majte pekne este mozno nakuknem
luci moc drzim palce... 😉

lucialen
17. okt 2009

Groka, tak mne by tiez nevadilo trochu schudnut, aj ked takmer rok, odkedy sme zacali prvykrat snazit sa vobec neobmedzujem, ale pribrala som asi len 1kg 🙂
Ja mam LF len 10dni, v auguste len 9dni, takze mrcha tu uz mala byt (vzdy chodi rano, max doobeda), ale vobec sa na mrchu necitim, len ma dnes picha v tom podbrusku 🙂

groka
17. okt 2009

janulka ja som chudla teraz uz nechudnem a odkedy som zistila ze som tehu,tak som prestala uplne a zrala som jak diva,teraz chudnem nejako zazrakom neviem ako

groka
17. okt 2009

luci tak nie je o com,je to 20 citlivost na zajtra?

lucialen
17. okt 2009

Groka, chudnutie bude tym stresom, to co sa stalo + rodinne problemy, ved to priberies ked budes chciet, to nie je az take tazke 😉 🙂
Dzou, FF je len program, ked si myslis ze ovu bola 14DC, tak to tak aj ber, 1 den je ok 🙂

lucialen
17. okt 2009

Ano 20, ale tie byvaju lepsie ako 10, uvidim 🙂

dzou
17. okt 2009

heeeeej ja viem ze je to len program ale jasne ze vyznaci na 15dc ked teplota este bola dole, ale sak uvdim je to v podstate jedno, sak kropackovanie bolo aj aj tak sa uvidi....

groka
17. okt 2009

a vybrala som si penovu trotu z mrazaku mnam,ale ze by bola nejako zamrazena nemozem povedat 😕 da sa jest

dzou
17. okt 2009

inac groka ja viem ze sa mozno k tomu nechces vracat ale som este nenapisala ze ma to moc mrzi, este aj v robote som spehovala net ze ako to s tebou dopadne 😔 ... tak sa drz 😉

dzou
17. okt 2009

a inac teraz len tak docitavam... a groka ten test co si si robila bol po zaruke? 😕

lucialen
17. okt 2009

Ach, musim sa ist zase ucit, nejako sa nemozem sustredit a v pondelok mam skusku 😠 Inak som bola na prchadzke so psom, kupila som taku umelu palicu na hadzanie lopticky, dobra vecicka, konecne to prislo aj na SVK 😀 Badam strasny rozvoj v tejto krajine 😀

dzou
17. okt 2009

luci to ste ta take este nemali 😅 😕 ja to nepozivam lebo hracky ho zaujimaju iba doma vonku ani nenuchne po lopticke... tak ho zaujima vsetko ostatne 😀

lucialen
17. okt 2009

Dzou, ja som to videla pred par rokmi v UK a tu som to nemohla dostat, ale je to tu 😀 😀

dzou
17. okt 2009

a si bola na vystave?

lucialen
17. okt 2009

Nebola, ved ked by som aj zaparkovala 🙂 Do Ba idem, len ked musim 😉

groka
17. okt 2009

dzou po zaruke boli ti eposledne dva testy ktore mi ukazali duchov ,ze som si isla ocu vyocit,tne pred tym jasny nebol po zaruke a ani ten po nom kde uz bola slabsia ciarka,proste posledne 2 testy v baleni boli po zaruke

dzou
17. okt 2009

no to mas pravdu 😉 joj inac vam musim napisat jak som sa rehlila vo stvrtok... com som tu pisala ze teda este je nizka teplota a ze neviem ci mm bude este daci chciet...tak som na neho vymyslela taku fintu...ked sa siel sprchovat rychlo som sa vyzliekla a vliezla do postele a prikrila sa...on sa dosprchoval vosiel do izby (ja pod perinou) a on zrazu siel do druhej izby ja ze co si ma nevsimol 😕 o chvilu sa vratil a ja som vyskocila z pod periny baaaaaaah on sa normalne tak zlakol 😀 😀 😀 😀 😀 keby ste ho videli on si ma tam normalne nevsimol si myslel ze je len perina pohuzvana 😀 😀 😀 ale ten ksicht skoro som sa pocikala od smiechu 😀 😀 😀 normalne musel predychavat.....ale teda finta vysla 😉

dzou
17. okt 2009

groka no teda ale uz som tu citala aj o ovu testoch po zaruke ... neukazali absolutne nic takze fakt treb davat pozor

lucialen
17. okt 2009

Dzou 😀 😀 😀 Vy mate ine hry 😉 😀 😀

dzou
17. okt 2009

noo sak som ho musela akoze nejak ukecat aby to vyzerlo ze ho neukecavam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre