Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
23. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=HKzOzOrD1iU

krasna pesnicka ,ale nedepkujem 😀

groka
23. okt 2009

inak ja pri vas aj zehlim 😀 zehliacu dosku mam pri pc stile vsetko som si prisunula tak robim oboje 😅

sisa2
23. okt 2009

miska - ked si mala vcera len slabucky tien, dnes este pozitivny nebude

sisa2
23. okt 2009

tea - podla mna je prave super na ovu testoch, ze ti ukazu ovu dopredu, cize vies, kedy snazilkovat. teplota ti prave ukaze pozadu, ze ovu bola.

petafr
23. okt 2009

hej, nefunguje to tu?

miskahryzka8
23. okt 2009

babyy kde ste 😲 , nic popisane...

sisa, no vcera ten tien bol az po limite, takze to bolo mozno len tak zaschnute, dnes nebolo nic, teda tiez sa mi zdal tien, ale to sa mi asi len zda 🙂 , jj aj ja si myslim, ze teplotka je oriantacna a ovu testy ukazu ovu dopredu 🙂 , tam pisu, ze ked je pozitivny, ovu ma prist do 48 hodin a vtedy sa treba najviasc snazit 🙂

tak som sa rozhodla, ze sa tento mesiac nebudeme snazilkovat aj ked je mi to luto ☹ , ale radsej, ale teplotu a ovu testy teraz budem pokracovat, chcem vediet co mi to ukaze a buduci mesiac pojdeme naostro 🙂

je mi z toho trosku smutno, viem, ze cas rychlo uteka, ale teraz sa mi to zda tak dlho cakat do dalsej ovu, ked ani tato este enbola ☹ , ale aspon si teraz na stretnuti klientka dokupila MK kozmetiku za 130 Eur, tak aspon nieco pozitivne 🙂

lucialen
23. okt 2009

Ahojte, tak bola som u toho zubara a v BB a len teraz som prisla 🙂 Chcela by som sa ucit, ale nechce sa mi 😀
Miska, takto k tym ovu testom... Aj ked ti ovu test ukaze //, neznamena to, ze ta ovulka prebehne... Kedze si sa rozhodla nesnazit tento mesiac (myslim ze to bude najlepsie, ja by som tiez neriskovala), zbytocne robis ovu testy, lebo ovulku zistis na 100% na teplote, aj ked jeden den pozadu, ale teraz to dopredu nepotrebujes 😉
Inak som zistila k tomu kociku abc 3tec, ze sportova cast sa vobec nedada vyrovnat, ze vlstne babo je v tej istej polohe 😒 To len tak od veci 🙂

lucialen
23. okt 2009

Baby, ale ste zase ukecane 😉

dzou
23. okt 2009

ahojte kocky zas nejak mali popisane... no ja vas trochu teraz zanedbavam aj vecer lebo tento cely tyzden som mala mm doma lebo jeho kolega siel do Holandska kuknut rodicov tak mm nekonoci tak neskoro ako obvykle tak som menej na konikovi 😉
joj zase som taka unavena 😝 keby som teraz lahla spim asi az do rana

dzou
23. okt 2009

je tu niektooooooooo 🙂

nadenkaaa
23. okt 2009

ahojte ja som dnes slamenna vdova som sama doma mm pride az zajtra vecer 😔

miskahryzka8
23. okt 2009

luci, ja si ich aj tak este poocikavam aj tento mesiac 😀 , som zvedava na tie dve ciarky, ci tam budu aspon takto 🙂

fiiiha pred tym som nestihala pisat a komentovat a dnes bol slaby kecaci dnik 🙂

nadi, tak si mozes spravit pletovu masku, peeeling, skraslujuce procedury 😉 , my sme boli vecer v kine na bielej smrti, sa mi to pacilo a sa mi po tom filme zdalo byt vonku uplne teplucko 😀

motylek17
24. okt 2009

dobre rano, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 .... vcera som mala dovolenku, tak som troska upratovala.. dnes neviem co budem robit, mala som tolko planov a to pocasie to vsetko prekazilo... 😠 vecer si vas pojdem precitat co sa tady vlastne za ten den udialo....

sisa2
24. okt 2009

ahojte,
my dnes ideme k svokrovcom 😖 takze zabity cely den. a potrebovala by som toho tolko porobit 🙄

dzou - pekny grafik 😵
veronika - ty dnes ako?

nadi - urob si dnes pekny den. jaj, co by som ja dala za to, byt jeden den uuuuplne sama, moct si vylozit nohy a nic, ale vobec nic nemusiet 😀
luci - pekna fokta 🙂

miska, maji, jarka, luci, nadi, petka ... este niekto caka na ovu? nech teda prijde v pravy cas! teda nech su poloviciaci hlavne s vami a vyjde to 😵

ja dnes takto - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2 🙂 uvidime dokedy 😔

groka
24. okt 2009

ja som vcera dostala taku chut na sladke ked som bola u babky ze som myslela ze sa zblaznim,a babka nic nemala,tak som si objednala nugatove palacinky a bolo dobre a moja babka stale ze som tehotna,lebo takuto ma este nevidela a ja stale jej ze nie nie som,no proste super,co vam poviem........

dzou
24. okt 2009

Ahojte sis a ty si kde videla grafik...sak len teraz som ho zmenila 😕 no tu je...http://www.fertilityfriend.com/home/dzou vyzera to dobre 😉 no uvidime ci nezacnem pomaly klesat... a inac straaaaaaaaaaaaasne ma bolia prsia... takto silno ma hadam este nikdy neboleli ani spat som na nich nemohla

sisa2
24. okt 2009

dzou - asi som ta akurat vymakla, ked si tam nahodila teplotu 😀 ja uz automaticky pozeram grafiky, ze kto na tom ako je 😉 ja som na bruchu nespala, odkedy som zistila, ze som tehu s danielkom. vtedy som nemohla kvoli prsiam, potom brusku, potom som zas kojila a tak si odvykla, ze uz na bruchu spat neviem 😀

groka - asi ti to na nalade nepridalo, co? ☹

lucialen
24. okt 2009

Ahojte 🙂
Dzou, krasny graf 🙂 Drzim palce nech neklesa 😉
Sisa, ty tiez stupas do vysin, super 🙂

dzou
24. okt 2009

luci dik 😉 uvidime... idem varit a upratovat sa mi moc chce 😀 ale nauknem sem sem tam i ked v polednej dobe tu nejak skapal pes 😒

lucialen
24. okt 2009

Ja sa tak nudim, ale co si mam pisat sama? 😒
Vidim, ze kriza dolahla aj na zaciname v juli ☹

dzou
24. okt 2009

Ja som uz tu ak je tu niekto... som varila a potom som bola na prechadzke s hafanom, doobeda prsalo ale teraz kraaasne vyslo slniecko a je nadherna jesenna sobota 🙂

nadenkaaa
24. okt 2009

ahojte tak som dnes bola doobeda v obchodoch pozerala som si cizmy 😵 a este som videla aj pekny prechodny kabat a potom som v kauflande kupila 3 kg papriky a zavarala som papriku v oleji 😅 😀

dzou
24. okt 2009

ahoj nadi a kupila si cizmy?

nadenkaaa
24. okt 2009

nekupila lebo este chcem ist do jedneho obchodu tam som videla nadherne hnede kozenne cizmy za 100eur tak ci ich este budu mat 🙂 lebo minuly rok som si kupila cierne cizmy Scholl za 150eur tak tento rok potrebujem hnede lebo osm si kupila aj hnedy kabat a stare hnede uz su otrasne 😉

nadenkaaa
24. okt 2009

ahoj dzou inak ty vyzeras uplne nadejne aj s tymi bolestami prs 😉 ja este stale nemeriam zacnem az zajtra po zmene casu 🙂

dzou
24. okt 2009

tak drzim palce aby ich este mali 🙂 ako sa inac mas? o chvilu uz kropackovenia co? 😀

nadenkaaa
24. okt 2009

no dnes uz sa tesim kedy pride mm dnes urcite bude tulenie 😉 ale ano uz sa to blizi 🙂 no a tebe sa zasa blizi testovanie dufajme 🙂 🙂

dzou
24. okt 2009

no dufajme 🙂 ja teraz odem hypnotizovat teplotku aby neklesla a aby skoncila na zeleno 😀 a viem ze si pisala ze budes slamena vdova a kam teda siel mangelik tvoj?

nadenkaaa
24. okt 2009

isiel do beladic do toho hotela co je v tom zamku ( Beladice su pri Nitre)kvoli biznisu bolo to tak zvlastne ked nebol doma sice sa uz stalo ze prisiel nadranom ked bola uzavierka casopisu ale takto byt bez neho doma chyba mi ..tak uz sa nanho tesim 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre