Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
28. okt 2009

Miska, nie som si ista, ze ovulka bola vcera, mozno je dnes, teplota sice skocila, ale stale si na tej istej teplote ako na zaciatku cyklu 😉
Jej Miska aj ja studujem soc. pracu a bavi ma to, ale nie som si ista ci to budem aj robit 🙂

nadenkaaa
28. okt 2009

co sa tyka tej pozvanky musis si ju poslat ja som si to poslala na druhy mail co mam na gmaili a bolo to v pohode 😉

motylek17
28. okt 2009

ahoj miska, ja mavam ovu tak 20-21 DC.... cyklus mam dlhsi, tak preto.... cize niekedy buduci tyzden...

nadenkaaa
28. okt 2009

no den ovu je pohyblivy 😉

miskahryzka8
28. okt 2009

aha nadi, dik za vysvetlenie 🙂, dnesny testik ukazal uplne slabulilinky tienik, takze najsilnejsi bol vcera 🙂

luci, tak asi dnes,tento mesiac sa naucim a buduci budem realizovat snazilkovanie v spravnom case 😀 , no ja som posledny rocnik mala management v SC a po vyske som bola na stazi v USA pol roka v oblasti human resources a potom som v tejto oblasti pracovala aj v zahranici, takze, v tom, co som vystudovala 🙂 , ale si myslim, ze SC da "lakte do zivota" aj do prace v inych oblastiach 😉

nadi a potom si pokracovala pod svojim nickom a bola si stale VIP?

motylek aha 🙂

nadi, takze buduci mesiac budem mat mozno ovu iny den, podla dlzky cyklu, ze 🙂 ?

nadenkaaa
28. okt 2009

miska ovu moze byt v iny den ale lutealna faza co je faza po ovu je nemenna teda ak mam ovu 15 dc a lf mam 14 dni tak viem kedypride dalsia mrcha a ak mi pride ovu trebars 16 dc tak viem ze musim cakat 14 dni co ma LF a teda mrcha pride o ten jeden den neskor ako predosly mesiac kedy ovu bola 15 dc 😉
u teba je miska ovu dnes lebo vcera si mala ovu test pozit. a dnes uz negat takze ovu prebieha zajtrajsia teplota by mala vyskocit nad 36,5 😉

nadenkaaa
28. okt 2009

a co sa tyka tej pozvanky ono mi to vygenerovalo novy nick aj nove heslo takze ono to uz nepokracovalo v tom predoslom .ale aj tak si myslim ze na to zakladne meranie teploty je dobre aj to bez toho vipka lebo ovu mi to oznaci a nepotrebujem sa stresovat s tymi early pregnancy signs a tymi percentami a takto ked pokracujem v starom nicku tak aspon mam prehlad o predoslych cykloch 😉 ale to uz je na kazdom ako si uvazi co mu vyhovuje 🙂

dzou
28. okt 2009

ahojte je tu niekto?

nadenkaaa
28. okt 2009

ahoj dzou 😉 asi vsetci snazilkuju 😉 my uz sme prave dosnazilkovali 😀 ako sa mavas? som zvedava na tvoju zajtrajsiu teplotku 😵

dzou
28. okt 2009

aj ja ... predchvilou som kotrolovala krcok a tusim sa mi otvara 😒

nadenkaaa
28. okt 2009

ale no snad to nebude tak ako hovoris dufam ze zajtra vystupi a potom testnes 😵

motylek17
28. okt 2009

ahojte babulky... ako sa mate???

dzou
28. okt 2009

joj nadi bodaj by si mala pravdu cely den som mala tau dobru naladu a teraz sa to pokazilo 😔
ahoj maji 😉

motylek17
28. okt 2009

dzou, nezufaj.. este je nejaka sanca... viem ako sa citis, toto cakanie je najhorsie...

lucialen
28. okt 2009

Ahojte, uz som tu aj ja 🙂 Bola som sa dat trosku ostrihat 🙂

nadenkaaa
28. okt 2009

dzou nie je mrcha je nadej a neviem co sa zatazujes nejakym krckom 😉 😉
maji ahoj 😉

motylek17
28. okt 2009

ahoj luci.... nadenka ma pravdu.... ved uz nejaka ta motyka vystrelit musi... a preco by si to nemala byt zrovna ty 😉

dzou
28. okt 2009

baby musim koncit mm potrebuje notas mozno sa este stavim 😉

nadenkaaa
28. okt 2009

ja som sa rozhodla ze nebudem merat po ovulke lebo ma to zbytocne stresuje
dzou ni ked uz ty neotehu tak potom kto????ved tolko co vy spolu snazilkujete to uz musi aj ten hore vam poslat nejakeho drobca 😉 😵

motylek17
28. okt 2009

aj ja si myslim, minuly mesiac nic, takze tento by mala byt vacsina a ostatne do vianoc... aj ja rozmyslam, ze po ovulke merat nebudem...

lucialen
28. okt 2009

Jasne Dzou, kasli na krk, ako som pisala, ja som mala vecer pred mrchou dole, tvrdy jak slak a na dalsi den mrcha 😲
Ja som dnes 10DC a nemeriam 🙂 Inak pisem, ako keby som na odvikacke od merania 😀

nadenkaaa
28. okt 2009

luci nebudes vobec merat? ja len do ovu potom uz nebudem 🙂 aby som si overila ze ci teda ovu je a kedy tento mesiac 🙂

motylek17
28. okt 2009

luci budeme spolu snazilkovat, co???? ovulku by sme mali mat asi narovnako... 😉

nadenkaaa
28. okt 2009

no baby vy ste priblizne rovnako ja som priblizne rovnako s miskouhryzkou 🙂dzou, rhodos,sisa je pred nami 😅 uvidime 😵

lucialen
28. okt 2009

Asi nebudem merat vobec, myslela som ze od 14DC, ale zase budem chodit na folikulometriu, takze merat nemusim 🙂
Jasne Motylek, snazilkujeme spolu 😉 🙂

motylek17
28. okt 2009

luci minule si mala ovu kolky den??? ja 20-21... bola by haluz, keby nam to vyslo.... 😀

lucialen
28. okt 2009

Ja som mala minuly mesiac uz 16DC, tak neviem, kedy sa vajku podari narast tento mesiac, teraz by mal ist z laveho vajecnika a naposledy bol z laveho anovulak, dufam, ze teraz nebude 😒 Ale uz dnes ma pichalo na lavo, a aj som mala nejaky wet pocit, no to je este skoro, teda dufam, ze dnes neprasklo 😒 Ale normalne ovulku vobec necitim, takze u mna pichanie nieje ovula 🙂

motylek17
28. okt 2009

to vazne??? bo mna vzdy pocas ovu bolia prsia a podbrusko.... a som strasne naladova... 😀

motylek17
28. okt 2009

dobre babulky, lucim sa... idem pozerat hausika... majte sa krasne a vam potencionalnym tehulkam drzim palecky...

miskahryzka8
28. okt 2009

Nadenka a lutealna faza je nemenna u kazdeho? Som zvedava, aka bude zajtrajsia teplota 🙂 , ja si inak necham aj stary graf bez VIP na pozeranie a asi vytvorim aj novy s VIP a mozno si tam aj vsetko poprepisujem a bude 🙂

dzou, som zvedava na zajtrajsiu teplotku, moooc drzim palceky 😵

jj myslim, ze dzououci snazilkuju maximalne nadpriemerne 😅 , tak to fakt musi motyka vzstrelit, aj hrable 😀

nadenka, jj sme skoro na rovnako 🙂 , len my teraz na skusku a vy naostro, tak sa musite snazilkovat aj za nas 😉

luci a ako prebieha ta folikulometria?

motylek, aj s ovu suvisi naladovost 😲 , tak mam dnes urcite ovu, som dnes bola najedovana a chudatka zumbacky moje dostali kvoli tomu do tela, ako mi fungoval adrenalin 😀 a inak aj prsia mam velmi citlive a co sa tyka pichania a nafuknuteho brucha, to mam tusim furt 😝 , len 2 dni dozadu ma pichal lavy vajecnik, co ani neviem ze ho mam, inak ma stale picha napravo, nonstop, az moc, neviem co to je az sa v noci niekedy na tu bolest budim ☹

tak ahojte zatial, ja to tu tusim kazdy vecer uzatvaram 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre