Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
28. okt 2009

ahojte, ja som dnes zasa zaspala s danielkom, teraz som sa zobudila 😅

dzou - velmi drzim na zajtra palce, je fakt, ze ked to nema vyjst vam, tak uz neviem komu. kasli na krk, nestresuj sa takymi vecami, nie si gynekolog 😉 verim tomu, ze rano teplota pojde hore a ty ich najdes na teste 😵

luci - xixi, som sa pobavila na "odvykacke od merania" 😀 mne to meranie pride ako adrenalin, ja som zacala v roku 2005 😀
drzim palce na zajtrajsiu skusku!

nadi & majka - musi sa to tu konecne prelomit. vsak nas tu uz v podstate ostalo len par 😉 do vianoc este stihame 😵

miska - dnes uzatvaram ja 😀

ja som dnes mala v praci mojho milovaneho sefa, zabity cas, nic som nespravila .. ale bola som s nim na dve hodky na obed. neviem, kedy si to vsetko stihnem dorobit. ja sa uz fakt tesim, ked zistim, ze som tehu a veeelmi vyrazne mi klesne pracovne tempo 😀
inak som dnes bola priserne protivna. rano som bola tak hnusna, ze sa divim, ze ma mm nepreplieskal. myslela som, ze explodujem, aka som bola nasrana na vsetko a kvoli vsetkemu 😔 posledne dni to je so mnou na nevydrzanie, PMS jak vysity 🙄

sisa2
28. okt 2009

kde sme dnes mali groku??? 😕

tea333
29. okt 2009

Dobre ranko baby, dnes pisem prva 🙂
Vstavam do skoly (nastastie iba vo stvrtok) tak som mierne znechutena predstavou ako budem teraz stat v zapche do ba asi tristvrte hodinku 😖
Dufam ze sa vyspinkate lepsie nez ja 🙂 dnes hrame u nas doma poker, tak sa urcite este stavim

sisa2
29. okt 2009

dobre rano,
ja som rozbita, danielko zasa so mnou rano cvicil. ja vlastne ani neviem, ci sa mozem na tie moje teploty spoliehat, kedze teplota moze byt ovplyvnena 😖

ale dzou, povazujem to uz u nas za vtip 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

sisa2
29. okt 2009

tea - drzim palce, tie zapchy su des. ja sa uz na to tiez velmi "tesim", ked budeme dochadzat z ciernej vody 😖 teraz chodime z petrzalky do mesta a prejst cez mosty je obcas tiez o hubu.
prezi to v skole, pre teba to musi byt teda zabijak, byt takto rano hore 😀

dzou
29. okt 2009

Dobre ranko kocky tak vas asi sklamem... http://www.fertilityfriend.com/home/dzou zajtra predpokladam ze klesne este viac a bude mrcha jak vysista... uz ma zacina aj viac boliet bruch na mrchu 😒 .. no co uz asi to tak malo byt 😉 jasne ze som v sklamana, ale inac som v poho takze m nemusite az tak moc lutovat 😀 😀
Tak vecer sa stvaim dnes mam posledny den v robote 😀 😀 😀

dzou
29. okt 2009

Sisi no bodaj by som mala taku teplotu ako ty... 😉

sisa2
29. okt 2009

dzou - ja stale verim, ze si to teplota u teba rozmysli a vyleze hore. bolest brucha ako pred mrchou je v tehu normalna. ja fakt neviem, komu to ma vyjst, ked nie vam 😖

dzou
29. okt 2009

nie nie sak klesa od 11dpo... a mne vzdu klesa postupne ak si kuknes graf predtym a este k tomu aj min. mesiac som presne na 14dpo mala 36.8... nie som pesimista ale realista a mrcha to isti 😒 ... tieto posledne dva cykly ked viem ze ovu mam ma uz zase napadlo ci ma mm potapacov v poriadku, dufam, ze hej...
no nic uz letim paaa

petafr
29. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 ahojte, tak som naspat, dzou, tak ja poviem len, ze uvidime zajtra, ak si dobre spominam Bris mala tiez den pred meranim 13 aleb 14 DPO jej to kleslo a den nato prudko vystupilo a bola v tom, ale ved uvidime...
sisa, teba teraz tiez ostro sledujeme... ja sa uz tesim na vlastnu ovulku, este mame par dni casu... ale konecne snazilkujeme 😀

sisa2
29. okt 2009

peti - pozeram, ze zvitanie vcera stalo za to 😀 😵 mm je uz v poriadku?

sisa2
29. okt 2009

dzou - na take veci nemysli. mozno je problem len v tom, ze nestihnu spravne dozriet, ked ich vypustate v takej frekvencii 😀 tazko povedat. ja stale verim, ze to este vyslo 😵

sisa2
29. okt 2009

rhodosbb - tak aspon tebe to dnes islo hore, super! ozi, ty mas teplomer na meranie BT?

petafr
29. okt 2009

sisa, hej uz je celkom v pohode, vcera aj normalne jedol, nebolo mu zle, ale vecer uz skuvinal, ze asi dostava chripku, dali sme paralen, a asi to preslo, potom mu bolo uz lepsie... 😉 ale to len asi chcel, aby som sa o neho starala, chlapi 😅
dzou, to je pravda, mne to tiez napadlo hned, ze mm spermijky nebudu dobre, lebo on aj fajci, aj si rad vypije (vsak Francuz, ti su odchovani na vine), ale to si nemozme tak hovorit, ja som sa prestala tym zaoberat, lebo ked clovek chce, tak si stale najde nejaky problem, navyse nemame ziadny riadny dovod si to mysliet, pokial neskusame aspon rok, nie? Ja by som povedala tiez ako sisa, niekde som citala, ze je najlepsie len kazdy druhy den, aby boli spermijky dost silne a dosli tam kam maju... ale tym by som sa tiez neriadila... ked vieme, ze sanca je len nejakych 25 % na otehotnenie v case ovulky, tak treba si len dopriat cas a skusat, ono to pride neboj... a mozno uz aj prislo v tvojom pripade. zajtra budeme mudrejsie, nie? tak hlavu hore!!!

sisa2
29. okt 2009

peti - umierajuci chlap doma, to je hotovoa pohroma 😀 este ze mu ten paralen tak rychlo zabral 😉

inak s tym dozrenim by ma zaujimalo, ako to je. lebo zas ked sa nevypustaju dost casto, tak odumieraju a potom co s takymi, s tym moze napustat nieco ine, nie? 😀
a uz som citala aj, ze v case ovu sa parom, co maju problem s otehu odporuca kropackovat aj 2x denne. tak si vyber.

miskahryzka8
29. okt 2009

Babyyy to co 😲: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, to som vam uz stalo, ze po ovu nesla teplota kolkmo hore 😲?

Sisaaaa 😀 , inak fiiha ty merias kazdy mesiac od toho roku 2005 😲 😲 ??? Sisa, teplotka stabilna 🙂

tea a co studujes 🙂 ?

dzou 😒 , ale kym neni mrcha je nadej vzdy 😵

peti, dva kriziky hned 😀 , super 😉 , poloviciakovi bolo zle 😲 ?

Inal baby, ked si fakt vezmeme, ze aka je vastne mala pravdepodobnost na tehu a ako lahko otehotneju tie co nechcu alebo necakaju to 😲 , kamoska s poloviciakom po dlhsom cas raz keksikovala na dovci a doma maju 4 mesacnu slecnu 😀 a to chceli mimco o dva roky neskor, aspon nemaju stres...

lucialen
29. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Dzou, stale to moze vyskocit, aj ked podla minuleho grafu to vyzera na klesanie, nevzdavaj sa pokial mrcha nepride 🙂
Moj drahy tiez fajci a rad pije(aj ked pitie som minuly mesiac obmedzila koli spermiam), ale neviem ci to nejako tie spermie ovplyvnuje, lebo ja som otehotnela, ked sa drahy vratil z dovolenky s totalne prepitimi spermiami 😀
Inak rano som pre istotu odmerala BT, kedze ma vcera pichalo podbrusko a mala som mokro, ale nastastie len 36,5 🙂
Miska, folikulometria sa robi tak, ze urobi sono, najde dominantny folikul, zmeria ho a potom zistime kedy a ci praskol 🙂

lucialen
29. okt 2009

Miska, som si nevsimla,ze si pisala 🙂 Vyzera to ze ovulka este nebola, kedze ti dnes klesla BT, tak bude asi az dnes, to je mozne podla tych ovu testov 🙂
Ja si nemyslim, ze to otehotnenie zavisi od mnozstva sexu pocas ovulky, ale skor od kvality spermii a od stastia 🙂

rhodosbb
29. okt 2009

tak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

aj v predchadzajucom grafe som mala v tento den takuto teplotu 😒

dzou....no co uz sakra, ale este uvidime, ako to nakoniec dopadne 🙂

miska, mne sa to este nestalo s tou teplotou, ty si extra pripad 😀 😉

miskahryzka8
29. okt 2009

luci aha a to ides po akom dlom case snazenia na tu foli...? A ty si v prispevkoch uz viac krat pisala, ze si otehotnela, takze uz mate doma miminko jedno, alebo...? Som z toho jelen 😕 , inak ovu musela byt, ked mi testy cikacie ukazali dve ciarky 😲 , ja si mylsim, ze otehotnenie zavisi od konstelacie hviezd 😀 😀 , inak to nevidim 🙂

rhodos pekne teplotky 😵 , no s tou teplotou je to fakt divne 😲 , ze by som mala ovulu viac dni,co som mimozemstanka 😀 ????

motylek17
29. okt 2009

dobre ranko babulky...ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 .... rhodo teplotka sa drzi hore, to je dobre... dzou na tvojom mieste by som bola tak isto smutna, ale nadej tu este stale je, takze drzim palecky zo vsetkych sil.... miska aj ja si myslim, ze ovu si uz mala... cize hor sa do dalsieho kola, v ktorom budete o sto sest snazilkovat.... luci kedy mas dnes skusku?? inak drzim palecky, ale ty si sikulka, ty to zvladnes... 😉

lucialen
29. okt 2009

Miska, ja idem teraz uz treti mesiac na folikulometriu, toto je 7mi mesiac snazenia po potrate v marci 😒 Miska, praveze ovulka nemusela byt, aj ked testy ukazovali pozitivne, viem ze sa to stalo aj inym babam, vajko este asi neprasklo 😒 Ja myslim ze ovulka je dnes 🙂 Skus hodit tvoj graf do temy grafy, tam su skusenejsie baby, alebo potom sisa ma 4 roky skusenosti s meranim 🙂

rubinka
29. okt 2009

Chcem sa opýtať na tu folikulometriu, ako to vlastné prebieha a robí sa to vrámci preventívky alebo ako?

nadenkaaa
29. okt 2009

ahojte dzou no este to zajtra moze vystupit drzim vsetko nielen palce 😉 😀
miska zvycajne je to u cloveka ta lf nemenna a podla mna mas ovu dnes tedarespektive este ti teplota nevystupila lebo este nie je taka hladina progesteronu 😉 no som zvedava na tvoju lf kolko bude trvat 😉
ja dnes:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
snazilkujeme vo velkom uz aj vcera ma zacaqlo boliet vajo a aj dnes ale podla mna bude ovu zajtra 🙂 dnes som 15 DC
luci drzim palceky dnes na skusku 😉
veronika ten tvoj graf je fakt pekny 🙂
sisa ty sa drzis tej teploty zubami nechtami 😀

motylek17
29. okt 2009

nadi cize tento mesiac si uz na 100% rozhodnuta, ze nemerias po ovu??? asi urobis len dobre, naco sa znervoznovat nejakou teplotou...

lucialen
29. okt 2009

Rubinka, folikulometria sa nerobi v ramci preventivky, mne to zacali robit, lebo sa dlhsie snazime, asi si len chceli overit, ci prebieha ovulacia a kedy, aby sme vedeli kedy sa mame aktivnejsie snazit 😉 Takze urobia ti sono, kde ti pozru, v ktorom vajecniku mas dominantny folikul, odmeraju a na zaklade toho vedia, kedy asi praskne, a chodis kazdy druhy den a pozoruju ako rastie a praskne 😉
Dakujem vsetkym, za palce, pomaly ideme do BA, pridem az vecer, tak nieco popiste 🙂
Nadi a ovu testy nerobis tento mesiac?

tea333
29. okt 2009

Nadi drzim palec skusajte ked bude ovulka 😉
luci a uz si z tej folikulometrie mudrejsia? mas prehlad o ovulke?

nadenkaaa
29. okt 2009

maji som rozhodnuta potm uz nemerat 😉 aspon sa vyspim a nebudem sa zatazovat teplotou lebo to uz potm aj tak neovplyvnim 🙂
tea dakujem uz dufam ze nas sem budes chodit pozerat castejsie 😉
navarila som hrniec kapustnice a teraz som bola v obchode zasa som mala problem zaparkovat obolo tam aut akokeby zadara davali 😀 😀

petafr
29. okt 2009

mnam kapustnica... nadi, ty pises "maji" a ja citam, ze v maji si rozhodnuta nemerat, 😀 😀 😀 asi zacinam skulit... 😵
Baby nevsimli ste si, ze vzdy ked pridete na stranku MK, tak je v albumoch na prvej stranke akosi stale vela tehotenskych testov pofotenych?
Rubinka, pridavas sa k nam? odkedy snazilkujes?

tea333
29. okt 2009

peta ja som si to v albumoch nevsimla, ale fotenie testov je tu stale hit 🙂
ja mozem zatial fotit tak biele ☹ alebo si dokreslim ciarky haha 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre