Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
31. okt 2009

dobré ránko babule, zase som sa vytratila, ale nejak mi nefungoval internet a včera sme docestovali do TO k mojim rodičom.. bola som u zubára, u lekára ktorý robí diagnostiku všetkých chorob prostredníctvom merania teploty a prietoku krvi (vraj som zdravá ako repa a budú ma musie ako 100 ročnú odstrelit 😀) , so synovcom na skúsku ortopedických vložiek, na cintorínoch, za babkou v domove dochodcov, potom prišiel na návstevu brat s priatelkou a jeho syn s frajerkou (prvý krát si moj synovec doviedol frajerku, bude mat 17) a vecer sme isli ešte s kamoškou na kávu a potom ešte a na pizzu... padla som o jedenástej do postele uplne zničená... a dnes druhé kolo, návštevy atd. .
a ja ani nechápem a už mi začal 12tt,

a vidím na mojom ocinovi, aký je štastný že bude zase dedko, aj mamina sa už teší... a ocino sa tak nenápadne vyjadril, že dievčatká sú také prítulnejsie, tak neviem či netúži po vnučke 🙂

sharmana
31. okt 2009

sisa. ale teplotku máš super 😉

rhodosbb
31. okt 2009

dobre ranko, tak ja dnes tak ako som predpokladala, teplota zisla ako v minulom cykle na 36,9 a zajtra by mala dorazit mrcha...

http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

test mi vysiel negativny

rhodosbb
31. okt 2009

sharmi, ze odstrelit 😀

ja som rano vstala, ze idem testovat, zobrala som plastovy poharik, co mam na moc, isla som na wc a zacala som rozmyslat, co si vecer obleciem na tu discoteku a tak si sedim, curam a rozmyslam a zrazu mi padol zrak na ten poharik na zemi, ze jeziiiis ved ja musim moc odobrat 😀 tak som este par kvapiek zachytila, no tapsa 😀
a inac som pouzila test, ktory sa ma pouzit az po vynechani mrchy...

take otvaram dalsie kolo ale nepozyvam vas do neho, pekne vy ostante v tomto julovom dzou, sisa, nadi,...tea ty ako? my sme mali minule mrchu narovnako...

lucialen
31. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Rhodos, tak to je na ..., ale radsej sa treba zacat vyrovnavat s mrchou, aj ked este je nadej ze teplota pojde hore, no to asi nie je dostatocne utesenie 😒 Nie si jedina, ktorej sa nedari, sme tu s tebou 😉
Sharmi, tak nabity den, hm 😉 🙂
Sisa, teploty su pekne a tehu priznaky nemusis mat 🙂 LF 17 je dost 😒

groka
31. okt 2009

Ahojte,my sme pred pol hodinou len vstavali,konecne som si pospala

vcera na obed som mala vyjazd baby,hladala som babku po meste 🙄 peso 😝 potom sme isli do povaszskej ale na co ja neviem,vyse hodiny sme stali v zapche uz pred povazskou,domov sme prisli o 22:00,dnes sme vpozvany na dve oslavy,potom by sme mali ist pit so sestrou a tetou,ale asi z toho nic nebude

ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/groka no namerala som aj 36,65 po dlhsom merani,zabzudla som na teplomer a potom sa znovu premerala a bola 36,6,tak som zaznaCILA tu druhu teplotu,aleja by som mala zajtra klesnut ked ovu na 17DC,fakt neviem co ta uz bola alebo nie.no ked nebola,ak sa mi to uz nepaci,sice namam skoky,ale je to cuidne a mna brucho boli ovela menej ako minuly mesiac

http://www.fertilityfriend.com/home/groka

rhodos ja by som sa neriadila teplotou 36,9 na spad pre mrchou,ze taka teplota bola v minuly mesiac,no ale..........uvidis zajtra

sisa pekne,takze to sa este nacakame ked az na 18DPO?

groka
31. okt 2009

dnes tu bude asi mrtvo,mm este spi,maly pozerat rozpravky a ja idem nieco poupratovat,prach v obavke a dat opat prat,pobede sme nabity programom,budem vas kukat

dzou
31. okt 2009

Dobre ranko babulky tak ja nic prevratne teplota klesla ale mrcha este furt nic ale tak asi uz dnes pride uz v noci ma dost zabolelo brucho... no nic dalsie kolo... ale ani ja vas do neho nepozyvam 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
veronika tak mrzi ma to... no asi budeme mrchovat spolu 😉 konecne budem mat nejaku kamosku 😀 😀 so mnou v cykle...
tak j idem teraz na nakup, varit, upratovat... ale poobede sem nakuknem tak zatial prajem peknu sobotu 🙂

cheerlady
31. okt 2009

ahojte babule,ako sa mavate? ja mam strasne nervy,zase som sa pohadala s mm a zas a opat je pricinou jeho mamka 😠 neviem,mozno si niektore pamatate,ked som tu davnejsie pisala o nej a o nasich vecnych hadkach kvoli nej ☹

dzou
31. okt 2009

ahoj cheer hej ja si pametam... no chudatko nase 😒 tak dufam, ze sa to cimskor da doporiadku

tea333
31. okt 2009

Dobre ranko baby, mrcha dorazila presne ako mala...dnes 😠

cheerlady
31. okt 2009

dzou to dufam aj ja,lebo tieto nervy mi teda vobec nerobia dobre a hlavne nie babatku 😔
a vy sa ako mate,vidim,ze ziadna nova tehulka 😒

groka
31. okt 2009

tea takze buduci mesiac zacinas meriat?verim ze prve tvoje meranie bude uspesne a zakoncene zelenou

cheer ja som ako vzdy zabudla...

maly mi rano oblial klavesnicu kavou takze sa doteraz susila na radiatore a skusam ci mi idu vsetky pismenka,ale asi ano,to je ale zazrak,za chvilu pojdem vysmazat,chlapi su moji vonku a potom ma prist sestra,potom tie oslavy a tak

miskahryzka8
31. okt 2009

Ahojte kocky, vcera som vas poriadne nestihla, co mi uslo 🙂 ? Dzou akooooo 😵 ????????

Niekedy pozeram na zaciatku stranky fotecky a tomuto sa povie vybavicka pre babatko:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... 😀

a inak ja mam nejaky pojaseny rozzumbovany graf, aha 😲 :

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235

tea333
31. okt 2009

otazka na vas baby>
mam zacat merat ked skonci ms? predtym je to asi zbytocne ze?musim si chytro kupit digi teplomer 😉
od 3. dna ms ideme s chlapom mojim skusat, a to poriadne, snad kazdy druhy den 😎 uz je nacase aby sme sa poriadne posnazili 😉
aj vcera mi volal od rodicov a hovori ze je tu mala Sofi (to je dcerka nasich znamych,asi najkrajsie dieta na svete) a hovori ze pome si urobit malu Sofu aj my 😀 😀 😀 Taku Sofinku by som brala, ona vyzera uplne nadherne, az clovek nechape, teraz ma 5 a kazdy je z nej namako 🙂

janulka04
31. okt 2009

ahojte koculky moooje...ako?
Dzou, veronika---- 😠
cheerly...ty uz mas skoro polku za sebou....paaaaanecku...svokra, vecna tema aj u nas byvala, ale odkedy je 700km odo mna vzdialena, je to moja milovana svokricka 😀 😀
a baby, ja nezabudam...chytajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cheerlady
31. okt 2009

jani no este nie,teraz koncim 17tt,ale aj tak to leti 😀 no mne nehrozi,ze by bola tak daleko,ale ona by mi aj na dialku dokazala strpcovat zivot,na to je uz profik 😠 ako sa inak citis,uz ti byva lepsie? 🙂

tea333
31. okt 2009

jani diki snad pomoze takto na zaciatku cyklu 😉

janulka04
31. okt 2009

heej, cheerly, nevolnosti ma opustili, tak si tehu konecne uzivam....a ty ako?
tea, musia pomoct... 😉

groka
31. okt 2009

tea zacni meriat po skonceni ms,pred tym je to ozaj zbytocne a nemusis digi,ja mam ortutovy a som vysoko spokojna

tea333
31. okt 2009

groka aj tak radsej si kupim digi nech mam zabavku 🙂 tak budem merat hned ked skonci mrcha, uz sa aj celkom tesim, aj ked viem ze to bude mat medzery, tak snad nemam ovu o tyzden, lebo piatok aj sobotu sa nemozem poriadne vyspat 😖
janka tak ja budem verit tvojim virusom tento mesiac 😉 snad nie som imunna 😀

tea333
31. okt 2009

idem do trencina k svokrovcom za mojim drahym, ozvem sa asi az v pondelok ked sa nedostanem ku compu, tak krasny zbytok vikendu baby 😉

dzou
31. okt 2009

hlasim sa tu stale bez mrchy 😒 ... uz som navarila halusky 😵 a tak straaaaaaaaaasne som sa prezrala 😅 😀 ako sa inac mate? ... kazdy asi vikenduje , dusickuje... ja som zvedava ci ku nam pridu nejake deticky v maskach 😀

lucialen
31. okt 2009

Caute 🙂
Ja som dnes tolko robila, ze som ani nemala cas na konika 😒

dzou
31. okt 2009

ahoj luci... a ako sa mas? 🙂

janulka04
31. okt 2009

caute babule,
ja som sa tiez prezrala, dzou, som stofala tri taniere gulasu....mnaaam, mm uz mi dvakrat volal, cely vystraseny, ze ci mu zostane... 😀 😀 , chudak, dnes je este v praci..do vecera.. 😖

dzou
31. okt 2009

ahoj jani... no aspon ze ti uz konecne je dobre a mozes aj papat 😉

janulka04
31. okt 2009

dzou, ja nepapam, ja sa vykrmujem.... 😀 😀
som zvedava, kolko mam, ked sme boli pred tyzdnom na SVK, mala som uz 68kg 😨 😀

dzou
31. okt 2009

hej tak kolko si uz pribrala?... a kedy ides k dr v nemecku?

motylek17
31. okt 2009

ahojte babulky, dnes takto.... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... uz som 14DC, asi zacnem robit ovu testy, minuly mesiac sa ovu dohnala na 21DC, tak uvidime kedy to bude tento krat...
vsetci oslavuju sviatky a u nas to vyzera ako keby vybuchla bomba, menili nam okna... ako taky bordel som uz dlho nemala... navyse ma prist navsteva z ciech tak ma ide rozhodit, bo oni vzdy vedia kedy prist... ale tak co uz, musia ten bordel pochopit...
dzou, rhodo, sisa drzim palecky, este stale mate nejaku tu nadej... takze hlavu hore...
jani som som rada, ze tehu priznaky uz zmizli a ty si mozes na plnymi duskami uzivat tehotenstvo...

oki, idem skusit nieco poupratovat, snad sa uz bude dat... pekny vecer prajem, pa....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre