Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
5. nov 2009

Motylek poistite ti vecer, spermie preziju 2 az 2,5 dna a vajicko 6-8hod, to mi povedal doki 😒 Takze ak sa vajko uvolni zajtra, spermie tam uz budu nastupene a cakat na oplodnenie 😉 🙂

motylek17
5. nov 2009

to z nie ako z bojoveho filmu.... 😀

groka
5. nov 2009

peti a to je zle ze bol spln?

sisa,no citim sa tak vselijak,tie tlaky mam stale,niekedy je to bolestive,ale zaujimave je ze su to neni bolesti na mrchu

jaj boli sme u babky upratovat,teraz varim rajcinovu polievku,namalujem,vykotim sa a pojdem potom na teoriu,dnes sa mi nehce,len by som spala,zas som skoro hore

moji chlapi su od rana prec,na chalupe si kuria

sisa2
5. nov 2009

maji - lucka spravne pise ... poistite to vecer a kamosi vydrzia 😉 my sme tiez nemali ziadne tutu mutu v den ovu, len den pred a vidis 😵
drzim vsetko co sa da!!!

groka
5. nov 2009

sisa preco si zmenila foto?ja som si uz zvykla na tu predoslu,ved vcera som kukala ze kto to tu je aky novy a az dnes mi to zaplo 😅

motylek17
5. nov 2009

oki doki, takze to dnes poistime..... 😀 len mi je od vcera spatne, tak dufam, ze vecer to uz bude ok.... ☹
groka jak tym tvojim chlapom zavidim..... 🙂

brisilda
5. nov 2009

ahojte tak kocky nemajte dilemu s toho, ze ste nieco zameskali ja ked si spominam tak sme to skusali cez mrchu a cely tyzden po v kuse dennodene aj 2 krat a ked bola ovu tak sa nam uz nechcelo 😀 a vdite to po ovulke prislla bolest bruch ako kopanec 😀 a neskor // takze drzim vam place aby sa aspon jedna potvorka konecne uchytila a poriadne zahniezdila 😉
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
groka takze ty mas dnes veget od muzskeho pohlavia co? 😀

groka
5. nov 2009

bris hej mam pokoj,ale oni v byte nevdrzia,radsej sa zbalia a idu prec,ale maly vie ze mamu,sme spolu casto,aj ked sa to nezda a mm nema teraz pracu,takze my teraz nemozeme byt spolu,lebo sme na seba ako psy

inak babulky pravdepodobne 25.12 do 30.12 ideme na dovolenku do Vyskokych Tatier

brisilda
5. nov 2009

groka tak to ma mrzi ja som tiez obcas na manzela ako bes 😀 inak aj ja asi poletim na vianoce do GB vsetko zalezi od cien leteniek 😀

motylek17
5. nov 2009

groka tak to sa tesim s tebou... my ideme 3-4 do tatier na vianocny vecierok a je sila ze tyzden po mne tam ide aj sisa (isty hotel) to je co????
bris presne nas pripad cely mesiac snazilkujeme a potom pride ovu a nam sa nechce 😀

motylek17
5. nov 2009

bris tak to aby si cim skorej vybavila letenky.... 😉

petafr
5. nov 2009

jaj vy uz o dovolenkach... to vam zavidim (ale vzdy len v dobrom)...
Bris, ma napadlo, nehodila by si znovu graf co si mala ked si oteho? mala si IP?
Groka, spln nevadi, ale ja mam ovulku uz treti raz za sebou v den splnu, tak zato sa smejem...

groka
5. nov 2009

motylek mala som ist povodne od 3 do 10 ale to mi nevyslo

motylek17
5. nov 2009

babulky co to je IP????

groka
5. nov 2009

motylek teraz neviem co myslis,ip je sukromna sprava tu na konikovi a IP je implantacny pokles,uhniezdenie

groka
5. nov 2009

viete ake tlaky ma vo vajecnikoch?ako keby sa mi nafukovali vajecniky a potom zfucali=neprijemne,mozem byt aj prechladnuta?

motylek17
5. nov 2009

ten implantacny pokles.... 😀 ... groka v tomto ti neviem poradit, bo som take nic nemala ☹ alebo si nepamatam.. inak ty mas po ovu, vsak???

groka
5. nov 2009

motylek hej,bude 3 dni ,alebo 4

miskahryzka8
5. nov 2009

ahojte, ficim okolo 😀 , bola som akurat v soc. poist., tak ma napadlo, ci si si to motylek nakoniec vybavila 🙂 - platenie na matersku 🙂 .

Inak ako vas citam, ze nieco vas picha vo vajecnikoch, tak mna uz stale picha, doteraz len vpravo a uz aj vlavo 😀

Ozaj a kto ste z BA a okolia, uz sme to tu tusim rozoberali, ale som si to asi presne nezapamatala - tusim motylek, peta, luci a groak 🙂 ? Ze s kym budem potom chodit kocikovat 😉 a potom budem cvicit aj cvicenia maminiek s detickami, uz aj viem, kde sa ich naucim precvicovat 🙂 🙂

motylek17
5. nov 2009

miska to by bolo super... 😀 .... hej miska, asi pred 2-mi tyzdnami som tam bola, zaplatene.... 🙂 aj ty si si to bola vybavit????

tea333
5. nov 2009

miska ja som v ba, momentalne byvame v Moste pri Ba 😉

tea333
5. nov 2009

A ako sa nam citi nova tehulka Sisa? 😉

rhodosbb
5. nov 2009

miska, ty mas tento vikend zumbu v martine, ze? nezabudla som, v sobotu mame mm oslavu narodenin s rodinou, minulu sobotu sme mali s kamosmi, takze preto sa mi nedalo prihlasit.

tea, este mrchujes? ja uz stvrty den, uz nech odide, nech sa mozeme vrhnut do dalsieho kola, uz tusim do siesteho 😕

motylek a do ktoreho hotela idete do tatier, joooj minule tam bolo fajne, boli sme v permone 😉

nadenkaaa
5. nov 2009

ahoooojteeeeeeeeeeeeee babulleeeeeeeeeeeeeeeeeee strasne ste mi chybaliii 😵 boli sme s mmm prec a teraz tieto tri dni sme mali pokazeny net bolo to hrozneee bez vas 😝 😔 😅 😵
co to citam sisaaaaaaaa gratulujem strasne sa tesim 😀 😀 😀 😵 😵 😵 budem musiet aktualizovat tabulku 😵
inak fakt sa mi nechce citat cely tyzden co ste napisali kto mi to povie tak v skratke? 😉 😉
dzou ,veronika nic ziadna nova tehu? 🙂
ja vam posielam moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
uz nemeriam 🙂 presne ako som povedala 😉

tea333
5. nov 2009

rhodos ja uz som skoncila s mrchovanim, snazili sme sa aj predvcerom aj dnes 😎
u mna tiez uz asi 6. cyklus,..ani to uz neratam
nadi nemeraj nemeraj ale ktory den si?

nadenkaaa
5. nov 2009

vsak kuk graf 22dc ,5 dpo 😉

tea333
5. nov 2009

tak drzim palce 😉 nech ta teplota uz len hore ide 🙂

rhodosbb
5. nov 2009

no nadi vitaj 😀 nevedeli sme preco si zmizla 😕 aj ty si nam chybala 😵

najvacsou novinkou je nasa tehulka sisa 🙂 ale to si uz zistila 😀

nadi, pozeram tvoj graf, snazilkovali ste sa statocne, tfuj tfuj tfuj, nech nasledujes rychlo sisu 😉 🙂

just teraz, ked nemerias, tak bude tehu, uvidis 😀

nadenkaaa
5. nov 2009

to je super veronika ale som na vas myslela poctivo cele tie dni co som nebola tu na mk 😉 😉
snazili sme sa ostosest tak uvidime 🙂 a nemeriam som si povedala ze po ovu uz merat nebudem aspon ma nebude mat co znervoznovat 🙂 ale uz mame konecne kuchynu v akom takom stave uz mame konecne aj obklad 😉 😉 takze sa vytesujem dnes som aj s mm rozoberala staru postel lebo zajtra ideme pre novu postielku takze aj to sa tesim 🙂

rhodosbb
5. nov 2009

nadi, tak to je super, ze sa mas cim rozptylit, a ze nemusis mysliet nonstop na to jedno 😉
idem po sofiu na vytvarnu, zatial papa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre