Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
25. nov 2009

Ahojte 🙂 , takto skoro rano som tu tusim este nestrasila 😀, juuuj vcera to bola uplna haluzka, o stvrt na osem nikde nikoho a ja stiahnuty chvostik ze si budem v miestnosti pre sto ludi hopkat sama a za desat minut sa vyjorilo 50-60 ludi 😕 😀, tei ja ani neviem, ci si bola, bola 🙂? A sranda, mi pisala vecer aj jedna baba, ze ju zumba velmi chytila, ale ze prave zistila, ze caka babo 😵 😵, tak ci moze chodit zumbovat 🙂.

Dzou krasny grafik 😵 😵

Groka prosim ta, chod si dat urobit cetecko hlavy co najskor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tocaky nemas?

Bris, tebe mam poslat info k robotke 🙂? Vcer som zachytila nieco, len uz som spatne necitala 😅

A moj grafik takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, presne to sedi ako minule, ze 3 rovnake teplotky za sebou a zajtra by mal byt pokles, resp. ovu 🙂

groka
25. nov 2009

miska ahojky,mam a ake

groka
25. nov 2009

mna na CT neposle len tak...to by mi musela nieco zistit a to ma bude posielat na vsetky mozne vysetrenia

miskahryzka8
25. nov 2009

jeeeeeeeeeeej rhodos testniiiii 😵 😵 😵 , drzim palce 😵 😵

inak ja som mala na ovu testoch jemny tienik druhu ciarku a vcera a predvcerom nic 😕 , minuly mesiac uz bol tienik, tak som zvedava co dnes 🙂

groka
25. nov 2009

rhodos prave som pisala jede baby v BT aby testovala je 13DPO a vystup jak hrom,ty mas jadicu,baby ved testujte,budeme mat tehulky,aj rhodos aj dzou

groka
25. nov 2009

idem na bus,idem podpisat zmluvu ,potom pridem domov,papa zatial,ja som rychlo spat

miskahryzka8
25. nov 2009

ahij groka 🙂 ja ta nechcem strasit, ale totizto cerstva skusenost, znama mala presne toto iste, robili jej krvne testy, nic jej nezistili, bolo jej zle, tocaky mala, na odpadnutie, ked boli na pohotovosti, lekarka na nich nakricala, puca jedna, ze co otravuju s bolestou hlavy... teraz ju zaluju, lebo potom jej kooonecne niekto spravil cetecko a zistili jej zhubny nador na mozgu, kocka ma 28 rokov a 5 rocne dvojicky baby, uz ju operovali, teraz chodi na chemo, vraj sa jej ten nador tvoril 6-7 rokov, tak urcite nic nezanedbaj!!!!

brisilda
25. nov 2009

kocky nestraste s MMT 😒 ja som na zaciatku tehu bola s toho totalne v strese 😠 no je pravda ze taek pripady sa stavaju 🙄
miska ano mozes mi ipnut 😉 a tie tiene su hrozne napinaky co? 😉 radsej netestujte 😖

brisilda
25. nov 2009

rhodos drzim palce rovnako ako dzou aby teplota bola stale tak krasna ako doteraz a ja vam slubujem, ze to potom s mm oslavim za vas 😀 😀 😀

brisilda
25. nov 2009

Ok idem sa pustit do sitia toho povlecenia na kosik 😀 vcera som si to vystrihla tak som zvedava ako to zvladnem a ci vysleedny efekt bude taky ako v mojej hlave 😀 😀 😀

motylek17
25. nov 2009

bris potom odfot a hod do albumu...drzim palecky 🙂

brisilda
25. nov 2009

motylek tak to je jasne, ze ak sa to podari tak hodim do alba 😀 inak latky mam nakupenej dost pre istotu ze sa nieco dokafre 😀 no dufam, ze nebudem musiet nic parat lebo to neznasam 😀

rhodosbb
25. nov 2009

baby vy ma neprovokujte, ja nechcem testovat 😀
bris 😀 ten sampus si potom buchnem urcite aj ja 😀 ale nechcem nic prebiehat prave preto, ze tento mesiac som mala ovu skor o tri dni, takze to, ze bola, som zistila az ked uz bolo neskoro, preto tento cyklus ani neberiem vazne 😀
bris, som zvedava na tvoj vytvor 😉
miska, ti riadny sok vcera sposobili na zumbe 😀 myslis, ze tea by sa k tebe nepriznala? 😀 ja by som sa ti prisla predstavit 😀
inac to je brutus s tym nadorom ☹

lucialen
25. nov 2009

Ahojte 🙂
Rhodos 😵 😵 😵 Neklesla 😵 A uz by mala klesat na 13DPO 😵 Testni 😵 😵 😵
Uz sa chystam k tomu dokimu, normalne sa bojim 😒

motylek17
25. nov 2009

rhodo prosiiiiiiiiiiiiiiiim 😀
luci nebojkaj... dobre to dopadne, drzim palecky strasne moc.... 🙂

miskahryzka8
25. nov 2009

bris ipnute 🙂 , jj potom daj fotecku povlecenia 🙂

rhodos, ked my sme take zvedave 😀 , tak nas netrap a testni 😅 😀 , veru to bol teda sok 😀 , bola mi pomahat s tombolou aj kanska, profi fotografka, takze budu aj fotecky 🙂 , no inak tam bol potom trosku chaos okolo tomboly a tak, vsak ved nam tea napise, ci bola 😀 , jj brutus ☹

luci ides na foli...meranie?

rhodosbb
25. nov 2009

lucy, drzim vsetko co sa da, neboj sa 😉
esteze som sama v robote, nemozem si odbehnut do lekarne po test, ale uz mam aj vlozku pre istotu 😀
miska, potom sme zvedave na fotecky, ako hopsate 🙂
a kde ste vsetky? 😕

groka
25. nov 2009

som doma a tlacim parene buchty nic som nepodpisala lebo tam nebola,idem zas pobede 😠
prislo mi tam velmi zle na vracanie,utekala som radsej domov

groka
25. nov 2009

miska to je hrozne a co dalej s nou bude?

groka
25. nov 2009

u mna to skor vyzera na migrenove stavy toho mierne horsieho typu,ked uz mi je aj na vracanie a prehanky,ma to moja nevlas.mama a to ona vracia,hlacky ma, zastrete zaluzie,nemoze oci otvorit

groka
25. nov 2009

nikto niekde,tak ja di idem vziat par veci zo susicu a idem to rychlo ozehlit a potom si umyjem aspon hlavu a budem si zase citat autoskolu,pobede mam jazdu,som zvedava, koho mi daju

motylek17
25. nov 2009

... groka moja mamina ma tieto stavy tiez... migrena... ☹ cize si viem predstavi ako ti asi je....
rhodo kedy nemas dosta mrchu???

nadenkaaa
25. nov 2009

Ahojte babule 🙂
jarka to mam aj ja tieto migrenozne stavy respektive vestibularny syndrom a veru som si s tym vytrpela hlavne minuly rok a tie behania po doktoroch bola som aj na MR(magneticka rezonancia hlavy)potom ked mi vysetrovali vestibularny aparat a pustali mi take rozne lietadielka v rychlom slede za sebou a tocili ma na kresle som myslela ze sa im tam vyzvraciam z podoby ☹ ☹ potm som dostala lieky potom som pre istotu ani nesnazilkovali
strasne som schudla bola som uplne hotova lebo mna kešd to chytilo vsetko sa so mnou tocilo mala som pri posteli kybel a vracala som a stale sa mi tocila hlava boli to hrozne stavy teraz ked niekedy citim ze mi je zle a zatoci sa mi hlava nosim pri sebe Torecan cipky

motylek17
25. nov 2009

nadi ☹

nadenkaaa
25. nov 2009

Najhorsie bolo ze som nebola schopna normalneo zivota lebo osm sa bala ze sa niekede zlozimk edze som nebola schopna udrzat rovnovahu lebo ci som mala otvorene alebo zatvorene oci vsetko sa so mnou tocilo a to hned provokovalo vracanie 😔 😔 a prvy krat som to mala minuly rok v maji a potm tesne pred svadbou a to osm este pred svadbou bola na gastrofibroskopii-lebo osm si myslela ze to vracanie mam z helicobactera -co samozrejme som mala aj to takze na svadbe trojkombinacia antibiotik 😔 😅 avsak nevolnosti a zavraty a vracanie nepreslo takze potm v septembri som absolvovala neurologa a audiometriu a to MR hlavy 😔 a v podstate mi neprisli na to ze co mi je ☹

groka
25. nov 2009

motylke je mi asi tak,ze ked cumim na monitor,mam vypukle oci,aby som vedela precitat,lebo sa mi strasne toci,toci sa mi v kuse cely den,ale mierne,ale niekedy je to take,ze strasny tlak do hlavy,strpnutie celej hlavy,usi ,zubov a cierne pred ocami,potom sa mi rozbucha srdce,ostane mi teplo a po chvilke to prejde,volakedy som to mavala ale malo,ale posledne dni je to velmi casto az,no nechcem pred doktorom hrat histerku a a tu co si to namysla choroby,nevie mi prist na rozum,ale chcem sa citit dobre,predsa nastuujem do prace,teda by som mala,a idu vianoce a ja nepotrebujem na vianoce ostat lezat v nemocnici alebo nieco,pre zhorsenie sa stavu nahodou a mam doma 2 chlapov,takze mojou povinnostou je aby mali maminu fit a vedela sa o nich postarat

nadenkaaa
25. nov 2009

no vyzerala som a chodila som ako opita ☹ a inak bojim sa tehu lebo vraj niekom u sa pocas tehu zvyknu zvyraznit migrenozne zachvaty ☹ ☹ ze co ked ja budem prave ta ktorej sa to zvyrazni?
Ale clovek by obetoval vsetko preto byt tehu 😵

tea333
25. nov 2009

miska nemysli si ze by som za tebou nedosla sa ukazat 😀
pisala som, poobede som prisla domov, bolela ma hlava, bola mi zima, nachvilu som si lahla, a zrazu som mala teplotu a klepala som sa...
takze som od vcera pila cajiky a potila sa, asi nejaky virus, dnes mi je o cosi lepsie, ale nic moc, a musim ist do skoly este k tomu, dufam ze vyzdraviem lebo som sa dlho tesila na piatok na zurku 😠

nadenkaaa
25. nov 2009

to mna najskor vtedy chceli nechat v nemocnici ze to vyzera na zapal nervu co je vo vnutri v uchu a ze to sposobuje tie problemy a vtedy som uz dala vypoved v robote a mala osm sa stahovat do ZA bolo to hrozne ale nakoniec mi dali lieky a poslali ma domov .
a odvtedy si davam na seba pozor snazim sa vyvarovat sa nadmernemu stresu dlhemu pozeraniu do monitora rozculovaniu lebo to vsetko mi akoby vyvolavalo nieškedy tieto zachvaty

nadenkaaa
25. nov 2009

tea chytro sa vyzdrav nech mozte pekne snazilkovat 😉
inak baby uz za mesiac budu vianoce v podstate uz po stedrom veceri 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre