Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
7. dec 2009

pozerala som aj na nete nic konkretne tam nie je...tak aj sa v tom nejdem vrtat,pockam si tyzden a uvidime..

lucialen
7. dec 2009

Ja som len nasla, ze Pregnyl obsahuje 500, 1500, 5000 jednotiek hcg 😒 A tu trochu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😒
Aspon budem vediet buduci mesiac 😉

xena1
7. dec 2009

vacsinou sa picha ten 5000j,ja ho uz urco v moci nemam..divne...

miskahryzka8
8. dec 2009

jj jani, kozofil, no on proste je 🙂 a ja som si chlapov zadelila na kozofilov a ritofilov 😉 , bris a ked teda tvoj nie je kozofil, tak musi byt ritofil 😉 😀

sharmi jeeej ruzinov, aj ja som od patnastich ruzinovcanka a kamoska tam rodila, aj ja tam chcem, som pocula, ze su dobri 🙂

a inak citam vas tak strasne z rychlika, lebo uz ani poriadne nevidim, tak len slabe komenty, ale urcite to "prezijete"

aha este studovanie, tak ja som studovana socialna pracovnicka 😅 - "magorka" zo socialnej prace UK, juuj uzasna vyska, strasne som rada, ze som si ju vybrala 🙂 🙂 🙂 , ja som bola prva na skole, co som riesila v diplomovke mediaciu v praci socialneho pracovnika a na SK bolo vtedy este malicko literatury o tom, tak to bola super vyzva, lit. som si zohnala v USA a moj dip.veduci bol priamo dekan 😅, no to bolo..., ale obhajila som na 1/1, ale aj tak krasne obdobie a prax sme mali vo vazani, v blazninci, atd.. 🙂 drzim palce vsetkym studujucim na skusky ci uz skolske alebo vodicakovske 😉

juuuj dnes mam cely den max debku, ja nemavam debky 😠 , tak pisem asi trosku odveci 😅 , ale nie depku z babatkovania a nic nejake zivotne, ale dnes spim u maminy a uplne si to uzivam, ani sa mi nechce ist spat, mamina uz u seba veselo odfukuje 🙂... , takze den v poho, bola som po zumbe na nechtikoch si dat robit, inak krasne ruzove, momantalne sa mi pacia uplne najviac a to ja vobec nie som na ruzovu, mam 95 percent satnika modru a tyrkysovu..., no ale pointa sme skoncili o jedenastej, takze preto dnes spim u maminy v meste a ja som si proste zvykla na spolocne byvanie s poloviciakom viac ako som si myslela, ale ja som asi nejaka divna, ja si neviem zvyknut, ze spime kazdu noc vedla seba 😕 , ja viem je to asi divne, mne nevadi kazdy den vedla seba, spoluzitie vedla seba, dokonca ani zaspavanie vedla seba a budenie sa vedla seba, ale ja proste vedla neho neviem spat, ja to neviem vysvetlit a strasne ma to stve... 😠, asi som sisi, mne to priapada divne, ze s nim mam spat 20 rokov, teda vedlka neho ak nam to bude klapat, co bude... On ani nechrape, ani nic, faza zaspavania je v pohode, vela krat este zaspime vedla seba aj pred telkou, potom sa odkotulame do postele, alebo on niekedy zaspi hned, ja si este citam, alebo vedla seba kecame a potom zaspime, no a pointa on hned a ja hrozne dlho neviem zaspat, furt sa budim, rano ked uz konezne zaspim, sa on prebera do roboty, je taky zlaty, tak krtkovsky sa na mna usmeje, sa chytime za ruku, alebo objimeme a tak... no a on potom ide do roboty alebo cez vikend vstane o cca pol deviatej a ja potom este do min. desiatej spim, lebo soom nedospata z noci, cez kt. som nevedela zaspat....

no neviem ci ma niekto pochopil 😀 , ale trapi ma to 😒 , najradsej by som spala v inej izbe a nech sa on rano ku mne prekotula 🙂 , no ale radsej uz nejdem nic pisat, dnes mi fakt harasi 😀 a citat uz nevladzem tiez 😅

dzou
8. dec 2009

ahojte kocky 🙂 no ja len na rychlo nic sa neboj miska ja ked som zacala byvat s mm bolo mi tazko vedla neo zaspat proste mi tam nejak ''zavadzal'' 😀 ani sme sa nespali nejak tak zeby sme sa dotykali ak spite tak ze sa ta dotyka tak skuste zatial zaspavat tak ze nie toto ti moze vadit a ani nevies.... ved ked si to tak vezmes tak odmalicka spis sama a zrazu sa tam niekto k tebe vtrepe 😀 ale to prejde mne to tusim trvalo aj skoro rok takze ziadne stresy 😉
no ja som inac vcrea mala normane uz skoro ovulkove bolesti 😕 a to som dnes len 9dc 😕 ale podla ff som zistila ze ja mam ovubolesti aj dlhsie pred ovu ale tak toto sa mi predsa zda nejak skoro no uvidime kedy pride 😉
tak sa zatial majte krasne neviem ci vecer kuknem ako som pisala .... ideme inac ten notas skusit reklamovat ako kupili sme ho min. rok 20.12 😅 tak mame na to 12dni 😅 tak neviem ci to uznaju ale tak proste ani zapnut sa nechce 😠
no nic ketim prajem vsetkym krasny den

dzou
8. dec 2009

jasne ze letim a nie ketim 😀

motylek17
8. dec 2009

ahojte... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... pridavam uz grafik, ovulka sa blizi.... 😉

tea333
8. dec 2009

Dobe ranko baby, podarilo sa nam pekne snazilkovat v posl. dnoch, ani som nezapisovala do grafu, lebo to fakt vyzera na anovulak 😖 Ako naschvaaal

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

co nove? ja sa dnes ucim a este si aj v praci posedim 😒 🙄 takze dnes zas nic nestihnem 🙄 😔

brisilda
8. dec 2009

ahojte kocky miska u nas je to podobne manzel chodi spavat o 21:00 a ja o druhej rano 😀 chrapanie mi nevadi pretoze ja musim zaspavat pri zapnutej telke 😉 a spim ako zarezana jedine co ma trapi je to, ze cely den som ospala neviem sa prebrat a ked moje "deti " spia vtedy ma chyti upratovanie 😀 😀 😀 aj moja mam sa uz s toho cudovala ako mozem o 21:00 upratovat no vtedy mam pokoj a klud 😀 a co je najlepsie poriadok vydrzi najdlhsie 😉 no inak zo saspavanim nemam problem ja aj cezden zaspim 😉 hlavne teraz ked som tehu 🙂

dzou len sa pekne snazilkujte a nespoliehaj sa len na ff 😉

rhodosbb
8. dec 2009

caute zienky 🙂

hlasim sa, dlhsie som tu nebola....momentalne cakam ovulku, ale vcera vecer sa nam po keksiku podarilo rozbit teplomer, takze rano som nemohla merat 😀 idem si kupit novy
http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

co nove? kto nam otehu? musim vas docitat...

tea, zrovna teraz mas anovulak? to je fakt zakon schvalnosti 😒

miska, tie tvoje ranne prispevky sa mi pacia 😀 ja sa o druhej rano otacam na druhy bok 😀

motylek, ovulujeme asi naraz 😉 drzim palceky 🙂

dzou, ty mas kde grafik? my sme byvali vzdy narovnako 🙂

motylek17
8. dec 2009

rhodo tiez drzim palecky, snad sa to podari do tych vianoc... 😉

lucialen
8. dec 2009

Dobre ranko 🙂 Ja som dnes 24DC 🙂 Uz nech je tu mrcha 😵 😵 😵
Veronika, ten teplomer asi aj tak nebol dobry 😀 A kde si sa skryvala?
Tea, daj tomu vajicku este sancu 😉 Mozno este stihne prasknut 😉
Motylek, ved sa mi aj zdalo, ze ty by si uz mala mat tu ovulku 🙂
Miska, my to mame so spanim naopak, ja chodim okolo 22. - 23h, mm si so mnou na chvilku lahne a potom idem do obyvacky s kocurom, ja ostavam spat so psom 🙂 On potom ide spat okolo 2-5h rano a ja 8.30 vstavam 🙂 Mne to celkom vyhovuje, on si v noci pozre filmy, oddychne si odomna a ja rano od neho 🙂

motylek17
8. dec 2009

... luci myslim, ze tento krat bude o nieco skorej.... 😒

janulka04
8. dec 2009

ahojte babulky...
ja som tu dnes neskor...mm isie len teraz do prace...a ja som taka nas... 😠
sme si objednavali postel pre male, tak najprv, ze nam ju poslu....tak sme cakali a nic a mm tam denne volal, potom tam siel pre nu jeho kamarat, no bohuzial, nejako nemal nakoniec cestu cez Hamburg, kde je ta firma, muse sa vratit bez nej ☹
a dnes tam mm poslal rano dvoch chlapikov, zaplati im cestu a benzin a od nas je Hamburg 7 hodin autom a mily panko chce od nich 150€ este...a ked mu muz volal, ze to co je...tak si vypol mobil a akoze ignoracia.... 😠 😠 😠
sila, ze????
inac, bris, ani ja nemam vysku...ja mam tiez iba maturitu, Odevne navrharstvo a pritom som po mature robila v Chovatelskych potrebach...lebo havet milujem 😀 , ale teraz som do maja robila v reklamke a to ma velmi bavilo...rozmyslam, ze po materskej sa tam vratim, pobocku maju aj tu v Nemecku, sice az v Mnichove, ale to neni take hrozne 😉
ako vravia baby, podla mna je dolezite robit hlavne, co ta bavi...

janulka04
8. dec 2009

a inac, zapchu mam aj ja..a dnes som opat blila.... ☹

miskahryzka8
8. dec 2009

dzou, no aj ked zaspavame tak, ze sa dotykame, ja sa potom odkotulam 🙂 , no jo asi si budem musiet zvyknut a dovtedy chodit nevyspana 😀

motylek drzim palce na ovulku 🙂

tei, podla mna to kazdu chvilu zacne stupat 😉

bris, si tiez nocna 😉 , no ja cez den spat neviem, ale si myslim, ze cez tehu sa mi bude chciet spat stale 😀

jeje rhodos, dalsi rozbity teplomer pre stastie 😉

luci, fiiha a potom sa tvoj poloviciak moze rano vyspat 😕 ?

no moj grafik dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, ale spala som v meste a v byte je teplejsie ako u nas v dome, plus stale to kopiruje ten minulomesacny graf, len o den posunute....

janulka04
8. dec 2009

a inac, bris, aj ja upratujem vecer, lebo ako vravis aj ty, mam na to klud...nikdo mi tu necapka....mm chodi bezne spavat najneskor o jedenastej a ja az po polnoci 😀
miska, mne mm vadi a zavadzia v posteli teraz v tehu, lebo on je taky mojkaci a tale sa na mna tlaci a ja to nemusim....aspon nie v spanku 😀

motylek17
8. dec 2009

miska uzasny graf 🙂
jani to je svinstvo ked chcu po vas dalsie prachy.... ☹
to bliti ma mrzi.... ☹

janulka04
8. dec 2009

majka, ja prezijem 😀 , bodaj by sme blily uz vsetky 🙂 😉 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sisa2
8. dec 2009

miska - grafik je podla mna super, ja verim, ze uz sa bude drzat len hore 😵

sisa2
8. dec 2009

jani - kokos, tak to cloveka nasere 😠 a ako to teraz dopadlo s tou postelou???

sisa2
8. dec 2009

apropo, aj ja som vcera vecer blila, 1x ... a taaaak som sa z toho tesila 😀

sisa2
8. dec 2009

maji - ako bolo v tatrach? ake tam je pocko?

janulka04
8. dec 2009

no, siska, mm bude musiet zbehnut tuna na pobocku a poriesit,...sama som zvedava, to je bezcharakterny magor, take jednanie....budeme ziadat vratenie penazi....a nahradu skody a pojdeme ju kupit inde

miskahryzka8
8. dec 2009

motylek, siska dakujem, no ja mam pocit, ze este tri dni bude hora a potom bac dolu 😒 , janulka a co sa vam stalo s postelou 😕 a dik za virusiky 🙂

ozi baby maternica je medzi vajecnikmi vyssie, alebo viac napravo, ci nalavo ci ako u koho? a este ked ste otehu a ste si umyvali zuby, nekrvacali vam nahodou dasna obcas 😅 ?

sisa2
8. dec 2009

jani - fakt ma to mrzi, tak snad zozeniete nejaku inu. ale je to neskutocne. myslela som, ze taki magori su len tu.

motylek17
8. dec 2009

sisus, my sme si lepsie pocko nemohli vybrat.... krasne svitilo slnicko, ked sme odchadzali bolo skaredo.... ako akcoska na jednotku.... hotel sa da, ale strava nieco priserne.... 😠 cize si zober ak mozes so sebou... inak, moja ty ides vsak?? bo ja som si tam zabudla fen, ze by si mi ho vzala a ja by som si uz v BA niekde vyzdvihla, mohla by si???

motylek17
8. dec 2009

miska na tvojom mieste by som si ziadne priznaky nepripustala, bo clovek je potom zbytocne sklamany... ☹ tento krat nic nebudem riesit.... aku dlhu mas LF???

sisa2
8. dec 2009

miska - ziadne take, ze dolu, pekne bude hore 😵 dufam, ze zajtra dobre dopadnem u lekara a potom vas budem aj ja zasobovat virusikmi ... teraz si netrufam ☹
dasna mi krvacaju a poriadne + vyzeram ako v puberte v najvacsom rozkvete, uplne des. ale neva, hlavne nech je vsetko v poriadku 😵

sisa2
8. dec 2009

maji - ideme teraz v piatok, kludne ti ho vezmem, nie je problem.
je tam sneh, ci bez snehu? a s tou stravou to ako fakt??? vsak to je 4* hotel! 😕 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre