Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
27. dec 2009

jaj pockajte ta naha mila to nie je na tej vyske? to je akoze volne pokracovanie ale inac to nema skoro nic spolocne s tym predtym prcickami

sharmana
27. dec 2009

no tiež tam jeden rieši panictvo a podobne... asi je to to volné pokračovanie, ja som ani netušila že nejaké volné pokračovanie je 😀

sharmana
27. dec 2009

no konečne mám aj popraté veci a ešte by som mala hodiť spršku a dat sa do poriadku..
mimi mi tancuje v brušku, už je silnejšie, ešte to nie sú kopance, ale pohyby cítim krásne 😀

dzou
27. dec 2009

sharmi super 😉 akurat som zase chcela napisat ze kde ste 😀
a kedy ides zase k dr?

sharmana
27. dec 2009

4. januára mám poradnu a potom 7. januára idem na sono 😵
a prepla som na Jak dostat tatínka do polepšovny.. to je omnoho lepšie 😀

dzou
27. dec 2009

to hej to rada pozeram 😉 ja milujem ''nase'' ceske filmy 😀

dzou
27. dec 2009

sharmi a ty este nevies pohlavie?

sharmana
27. dec 2009

aj ja milujem slovenské aj české, aspon majú nejaký príbeh 🙂
dzou ešte nevieeeeem, už sa nemôžem dočkat, ale predpokladám, že ani na tomto sone mi ešte nič nepovedia, respektíve velmi by som neverila úsudku lekára z takéhoto sona... asi sa spolahnem až na 3D 🙂

dzou
27. dec 2009

a na 3D kedy ides?

sharmana
27. dec 2009

to ešte neviem dzou, objednám sa až teraz 7.1., ale predpokladám že koncom januára, začiatkom februára..

dzou
27. dec 2009

no sak to skoro aj rodit budes 😅 😀 ale nie... noi tak drzim palce ja som zatial stale rozhodnuta pre prekvapko 😉

sharmana
27. dec 2009

no skôr to nejde asi 🙂 ale ved až teraz začnem nakupovat postupne, to úplne stačí... od maminy som dostala peniaze na kočík, prispela aj sestra a brat... ešte by sa mohla svokra pochlapiť, no uvidíme 🙂 ja som s tými peniazmi ani nerátala, o to väčšiu radosť mám, teraz mi to dost pomôže..

dzou
27. dec 2009

no tak to mas super aspon si kupis kocik presne aky chces 😉
no ja koncim na dnes tak zajtra dam vediet ako som dopadla 😉 pa

sharmana
27. dec 2009

dzou. držím ti palce 😉

tea333
27. dec 2009

Ahoj baby, my sme na vianoce nemali net a potom som isla na vychod 🙂
som spat.
pred 2 dnami som mala pokles teploty..ma to nieco znamenat?

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

tea333
27. dec 2009

No Nadenke dodatocne vsetko naj prajem, a hlavne nech to tohto roku vyjde 😉

Babz dakujem za gratulacie 🙂

majka ten testik ma mrzi ☹

dzou som zvedava na tvoj graf...

inak ja budem zatra testovat rano s modrou spravou, ta ma citlivost az 50

sharmana
27. dec 2009

ahoj tea. a na čo ešte meriaš a testuješ? ja som prestala hneď, ako som si urobila test ... a ved test si mala pozitívny... nestresuj sa zbytočne, chvílku počkaj a chod potom k lekárovi, nech ta vyšetrí... teda pokial nemáš nejaké problémy..

miskahryzka8
27. dec 2009

ahojte, juuj ako dobre mi dnes padla zumba, sme este predlzovali, aj baby chceli vyskakat kolaciky 😀 , inak moj grafik takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed 🙂 , minule cykly mi ale pri ovule stupla teplota az o 3 stupne a dnes mam sialene nafuknute brucho, bolest v krizoch a vacsie a citlivejsie prsia, takze bud otehotnievam 😅 , alebo mam zurivu ovulu 😕 😀 , idem citat 🙂

miskahryzka8
27. dec 2009

sharmi, to je super, ze aj brasko s polovickou cakaju mimi 🙂 😵
rhodos, super, ze ciarka silnie 😵 😵 😵 , dufam, ze zajtra uz dorazi balicek 😉
majuska a ake mavas dlhe cykly?
dzou, kam idete do akvarka, vraj v budapesti je tiez, tak sa tam chcem e ist na jar pozriet 🙂 , ja som bola v sea worlde v san diegu to bolo super 😵 😵
tea a my tu cakame netrpezlivo na reakciu poloviciaka 😉 !!!!

xena1
27. dec 2009

tea a co mm???ako dopadol darcek???BT sa neobavaj....ja som mala vysoku aj pocas MS,takze neber to ako smerodatne...ak ti vysiel test pozit.je to viac nez pravdepodobne ak to tak citis zajtra testni a potom chod k lekarovi...drzim palceky...

majuska7979
27. dec 2009

miska, no mavam 29,30,31max, ale minuly mesiac som mala 33,alebo 34dnovy, a teraz to uz myslim podla ovulky to bude aj viac ako 35??????????? uplne nechapem co sa somnou deje 😢

xena1
27. dec 2009

majus....stehotnieva sa pokial nemas ine problemy...

majuska7979
27. dec 2009

xena, ale to je divne, vsak ja som nikdy nemavala take cykly??? dlhanske??? minuly mesiac to som myslela ze to z toho lietania, domov, slovensko, polsko, anglicko,...ale tento mesiac to uz fakt netusim 😢 😢
vsak to niesom ja 😢 😢 neviem kedy mam cakat mrchu, neviem si nic vyratat 😢 😢 😢 😢

majuska7979
27. dec 2009

a ak som mala minuly mesiac, 16dni lf, to znamena ze mrcha by mala dojst 2 januara????????/ 🙄 proste mam z toho taky hokej ze az 😒

miskahryzka8
27. dec 2009

majuska uvidis, mozno mrcha nepride 😉 a ak hej, uvidis na kt. den a pojdes sa poradit dokimu 😉 , ale drzim palce, aby nebolo treba 🙂

dzou
27. dec 2009

tea ten pokles je nic sak potom si zase stupla a inac ako pise sharmi ze naco vobec este merias....
mna uz brutalne bolia prsia takze zajtra asi klesnem a uz cakam mrchu 😒
miska ideme tu v UK do toho akvarka ... vola sa to The Deep a je to v Kingston Upon Hull niekto hovori ze je to o nicom ale my sa tesime 😉

dzou
27. dec 2009

miska inac aj ty mas nove foto ze? len skoda ze vas tam nie je viac vidiet

xena1
27. dec 2009

majuska....LF tych 16dni je v poho...mozno si mala neskor ovulku...ale ja ti prajem nech su to //...
dzou ziadne zufanie...mna bolia aj teraz cez ovu(asi 1X v zivote)...takze necakaj este mrchu,oki???

dzou
27. dec 2009

majus ja mam lf 16dni... to asi ten anglicky vzduch 😀
xeni ja si nechcem nic nahovarat a takto ma vzdy bolia pred mrsinou

dzou
27. dec 2009

inac mna tusim tiez tuto ovu boleli aj prsia 😕 neviem co to...teda skor boli take citlive

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre