Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
1. feb 2010

dokeluuu mi padol net a vymazalo komentar 😠

no ale v skratke uz, mne sa paci ta ista farba bexi co vam 😵 ,a le mozno za pol roka budu aj nove 🙂 a vy mi aspon poviete, ci ma nejake moc velke chybicky 😉 , ale nemyslim 🙂

majuska, to bola doslovna ocista 😀

peti, pariz bol urcite krasny 😵

fazul a preco ten smailik 😕, ved to je super, ze teplotka vyskocila 😵

fazulka1512
1. feb 2010

ked ja mojmu grafu nerozumiem, ja sa len na vas spolieham

groka
1. feb 2010

Ahojte

fazulka ono to vyzera velmi slubne u teba

ja som sa pred chvilkou fotila,teda brusko a som zirala jak puk na tu fotku,ved vyzeram nie ako v 3 mesiaci... 😅 ale je to chutne,no fotku neviem kedy hodim,lebo musim sem hodit muzov telefon a do pc to naistalovat jeho novy a nechce sa mi do toho 🙄

inak mi neni dobre,pobolieva hlavka,boli zaludok,rano som si prezliekala 4 teplakov,co ma vsetky tlacili na brusku,takze uz moc tych teplakov nemam,ale kupovat este nejdem

brisilda
1. feb 2010

ahojte kocky tak fazulka mas krasny grafik 😉 cize chcelo by to usmev 😀
peti som rada ze ti to vyslo s tym Parizom a dali ste si aj damsku jazdu uz len aby muzicek stohol prist do ovulky a potom krasne // na testiku 😉 a zaroven aby dostal tu pracu 😉
misi super teraz cakame co nam napise katka 😉
groka tesim sa na fotku neboj aj mne bolo zle treba to brat sportovo 😀 inak ak ta to ukludni ja som aj dnes rano grcala ☹ tie tlaky ked ma napina su hrozne niekedy mam pocit ze aj porodim 😠 mna tazko budu moct dat asi pod narkozu ked trpim nevolnostami 😝 a inak stale po navsteve WC mi tak popraskaju zilky v nose ze namiesto soplov fukam krv 😖 cize dufam ze malemu tie tlaky nerobia nic

lucialen
1. feb 2010

Ahojte, ja som bola v meste, zaniest pn na UP, ale mali poradu, cakalo tam milion ludi, taky smrad, ze by som urcite hodila tycku, tak som odisla 😝 Idem dopozerat toho janosika a chcem sa zacat ucit, ale neviem 😒
Peti, mne sa ten pokoj v dusi tiez nezdal nejaky uzasny, skor o nicom 😒
Miska, tak to si este pockas 😒Ja idem vtedy tiez na poradnu 😉
Fazulka, zatial ok graf 😉

groka
1. feb 2010

bris ked vracias zapchaj si nos,no a ja nevraciam uz,len ma natahuje a boli zaludok,teraz som jedla parky a este som hladna,mm si kraja teraz tlacenku urcite si dam este z nej
inak vy ste neni ospale?ja stale,z postele som sa vytrepala po 10:00 a keby som si teraz isla lahnut zaspim zasa,len nejdem lebo mm frfle a vcera som nezehlila nakoniec dnes tioez nebude jasne

brisilda
1. feb 2010

groka ja zanesiem maleho do skolky naranajkujem sa a sup do postele 😀 no a zapchat nos nemozem lebo ja lapam po dychu ked grcam 😀 😀 😀 proste hotova pohroma no ako vravim uz je to len sila zvyku 😉

fazulka1512
1. feb 2010

dorobila som mm tortu, taku nepecenu pudingovu, zajtra ma meniny a vravi sa ze laska ide cez zaludok tak dufam ze mu bude chutit
som rada ze grafik je v poho, aspon pre vas 😉

sharmana
1. feb 2010

ahojte kočky, len som vás prišla pozdraviť, lebo letím na poradňu, ale potom som tu... tak dobrú chuť všetkým k obedu... papa

groka
1. feb 2010

fazulka chod receptik ja by som urobila

sisa2
1. feb 2010

miska - uvidis, vsetko bude ok. verim tomu. krv ti brali na HCG? kedy budes mat vysledky?
fazulka - grafik je pekny, nemusis mat vysoke teploty na to, aby si bola tehu. kde sa ti stratila fotka??
groka - pekne brusko 🙂 a veru nevyzera na 11tt 😉
sharmi - drzim palce do poradne
katka - ako si dopadla????

groka
1. feb 2010

siska ahoj,no nevyzera,ale tak co uz,ono sa urcite zastavi,babo je malinke,takze toto je skor nafuknute

sisa2
1. feb 2010

groka - no jasne. ja som mala tiez take nafuknute. ako prst?

brisilda
1. feb 2010

groka ja mam uz brusisko ako keby som mala ist rodit 😀 a to musim ist zajtra po peciatku pre urad prace ze si hladam zamestnanie 😀 narokom to brucho im tam budem otrcat 😀 😀 😀 inak ma pekne brusko takze ani tvoje mimi v zime nezamrzne rovnako ako moje 😀

brisilda
1. feb 2010

aj ja chcem recptik tak fazulka pri posielani IP mysli prosim aj na mna 😀 😉

monikapd1
1. feb 2010

baby mozete za nas este zahlasovat??? dakujem velmi pekne 🙂

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=4c...

groka
1. feb 2010

bris ani ja si o neviem predstavit chodit zhanat s bruchom pred letom peciatky,ved ma vysmeju

lenka2112
1. feb 2010

ahojte babule,

malý pozerá McQueen,tak som si odbehla k PC. 😅

groka,bris-pozerala som vaše brušká.máte ich krásne. 😵 aj ja chceeem takéé. 😉

bris-inak máš super tie tehu rifle. 🙂

fazulka1512
1. feb 2010

si predstavte, ze mi ju zmazali, ze musi tam byt moja aktualna osoba, a nie zvieratka
dala som si novu, co sme boli s mm v chicagu

brisilda
1. feb 2010

😀 no nevysmeju len sa ta opytaju ci im tam chces porodit 😀 😀 😀 a ty len odpovies "ja nie ale nas stat asi ano 😀 😀 😀

brisilda
1. feb 2010

fazulka no trvalo im to riadne dlho cize aj to je uspech 😀
lenka tak ty si tu uz riadne dlho nebola 😉

lenka2112
1. feb 2010

bris-minule som na chvíľku behla zaželať tehuľkám všetko dobré. 😉 malý mi prestal cez deň spávať,tak mám o zábavu postarné. 😝 vždy takto na pár minút mu pustím rozprávku a závislačím 😀

sisa2
1. feb 2010

leni ahooooj, rada ta tu zasa vidim 🙂 aj nas fici na mcqueenovi, uz rok a pol ... o autickach sa mu podla mna musi aj snivat 😀
vy ako?

fazulka1512
1. feb 2010

treba vam na nu puding cokoladovy, aj vanilkovy, ovocie rozneho druhu a piskoty
na spodok formy date piskoty, na to ovocie a zalievate pudingom, a striedate vrstvy
je to nieco podobne ako ta smotanova co sa dava do chladnicky ale namiesto smotany zalievate puding, je to na fantazii, ja som narezala jahody, kiwi a ananas a jedna vrstva bola zaliata vanilkovym pudingom a dalsia cokoladovym a na vrchu mam vanilkovy, poskladala som na to este piskoty dala do chladnicky, po schladeni vyslaham slahacku a co sa mi zvysilo ovocie tak dam na vrch
robila som ju prvy krat, uurcite bude chutit ved tam nich zle nieje 😉

lenka2112
1. feb 2010

sisuš-no zatiaľ nič.ale tento cyklus bol nejaký divný.mrcha prišla o 2 dni skôr,potom sa zastavila a prišla normálne na 28 deň.a ovulku neviem ani kedy som mala a od včera ma bolia prsia a mám zase hlien ako na ovulku,takže som z toho jeleň a mrchu čakám 8.2..inak nič nové. 😅

sisa2
1. feb 2010

leni, ten hlien by mohol byt dobre znamenie 😉 toto je posledny cyklus, co snazilkujete?

brisilda
1. feb 2010

fazulka a to sa po schladeni ta torta potom vyklopy ? alebo ako sa to bude rezat? u mna by to bola inak mlazganica 😀 ale ta chut mnaaaaaam skoda ze som piskoty prave dojedla 😖 inak mam doma vsetko 😀

sisa2
1. feb 2010

jaj baby, ste mi spravili chut na sladke 😀 puding sice nemusim, ale dala by som si tu smotanovu tortu 😀 😀 😀

fazulka1512
1. feb 2010

ja som ju dala do torovej formy, co obruc uvolnis a vytiahnes a torta ostane na podnose normalne okruhlla 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre