Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
5. aug 2009

cheer jasne mozme dat stretko 😉 dufam ze skoro..
idem KONECNE do toho senca, zatiaaaal 🙂

kkatkaa
5. aug 2009

ahojte bola som sa napapat
tea aj ty konecne ides tak dobru chut a zabavu
tiez dufam ze stretko dame coskoro ked coskoro budeme vsetky tehu
malalady diiik uz som ta spominala ze kde si a ze nam musis poslat tehu virusik aby nam to islo lahsie xixi a znova gratulujem ze uz si jasna tehulka 😀

malalady
5. aug 2009

cheer to v nastaveniach tukneš den poslednej ms 😉

kkatkaaaaaa 😀 dááááááááákujem

cheerlady
5. aug 2009

ahaaa,uz som to nasla 🙂 ale este si tam radsej nic nebudem nastavovat 😉

monikapd1
5. aug 2009

cheer gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ano snazime sa o 106, ale zas ked sa nezadari hned neberieme to tragicky, ved sme mlady a mozme skusat 😉

monikapd1
5. aug 2009

baby inak tu je toho tolko ze sa mi nece to vsetko citat ste sa riadne cinili za den 10 stranok to je uz co povedat 😀 😀

cheerlady
5. aug 2009

monika to ano,baby sa snazia aj v pisani,ja som tu vcera nebola pol dna a tolko toho popisali,ze az 😀
jo jo,ved ste mladi 😀 ozaj,a vy sa odkedy snazite?ci teraz prvy mesiac? 🙂

kkatkaa
5. aug 2009

cheer ma teraz napadlo ze asi by sme mali menej pisat a viac sa snazit otehu ze? 😉 ale ked nemam toho mm doma tak som potom radsej s vami

cheerlady
5. aug 2009

katka,veru,veru 😀 ale co,ked mm ked neni v robote,tak je aj tak dost prec,sa citim niekedy jak slamena vdova 😅 ale neva,asi to tak ma byt,aby sme nemali ponorkovu chorobu 😀

brisilda
5. aug 2009

cavte kocky to akoze teraz tu nik neni??? 😠 hrozne nieco 🙂)) ja som si dnes kupila uz aj caj ktory podporuje moznost otehotnenia a napomaha udrziavat plod. som zvedava ci zaberie 😉

tea333
5. aug 2009

bris so spat 😉

a snazila som sa objavit svoj krcok 🙂

tea333
5. aug 2009

a neviem co presne som nasla
citim brusko tak divne, aj krize akoby to mala byt ovulka
noa ked tam sahnem, je tam akoby na stene makke tkanivo,ale potom narazim na nieco tvrde ☹ neviem co to je..

kkatkaa
5. aug 2009

ahojte som tu ale mala som navstevu tak som bola mimo
bris ako sa prosim ta vola taky caj by som si ho hned utekala kupit aj ja
a mam doma aj manzelika tak tu mozno zasa chvilu nebudem 😎
tea ako tvrde je to nieco?

tea333
5. aug 2009

nasla som ze kam sa zmesti penis..tento obrazok objasnuje 🙂
http://www.lea-contraceptivum.de/verkehr.jpg

tea333
5. aug 2009

to tvrde je asi ono:( no je to nakonci tunela a je to tvrde- a ked som poriadne ohmatkala myslim ze to ma taky tvar ze v srede je akoby dierka..sedi to..ale je to tvrde..ako fakt tvrde ☹ vobec nie ako vsetko okolo

tea333
5. aug 2009

ale akoto moze byt tvrde 12DC nechaaapem ked mam kratky cyklus

tea333
5. aug 2009

kde ste vsetci ked ma moj krcok krizu ☹ 🙄 😨 😔 😒

tea333
5. aug 2009

teda tvrde je to ked pichnem do stredu toho utvaru,na bokoch je to o cosi maksie ale nie je to nejake ze makke ako pera, skor pevne

kkatkaa
5. aug 2009

tea neboj nema krcok krizu si prave myslim ze si ho objavila ja som si dnes nahmatala nieco podobne (ale ja nemam ovu, ani ocu) tak to bude asi ono
teraz by nam mohli poradit baby co s tym maju skusenost napr brisilda alebo malalady
ozaj a dlho tu nebola lucialen

tea333
5. aug 2009

noo nebola..potrebovala by som radu, lebo hlien vyzera nadejne,..
dnes uz aj tak sexik asi nestihnem, fraja sa vrati domov az v noci neskoro, tak mam cas sa prehmatkavat 😅
a uvidim 🙂

cicimon
5. aug 2009

inak...mna by tiez zaujimalo, kedy ma byt ten "tehotensky hlien" , ja mam dnes taky ten zltobiely, po asi cca 4 dnoch "sucha", kedy ocakavam mrchu...a pred mrchou by taky hlien asi nemal byt...resp asi ziaden

tea333
5. aug 2009

zltobiely hlien je tehotensky, a moze byt pred ocakavanou nemrchou 🙂 cicimon, vyzera to nadejne 😀

cicimon
5. aug 2009

no som zvedava, testnut mozem najskor v pondelok, kedze u svokry nechcem.....tak aj dovtedy mrcha nedojde..... kebyze som doma,tak asi tolko nevydrzim 🙂)

tea333
5. aug 2009

no tak ja som sa dokonale prehliadla..bolia ma krize a clovek by povedal ze mam ovu kedze som zhruba v strede cyklu,alee...moj krcok je uplne vystupeny a totalne tam zavadzia, ked sedim a cekujem ho je uplne tvrdy.. 🙄

cicimon
5. aug 2009

no podla jedneho prispevku "Krcok maternice - ked je tvrdy, uzavrety a dole - znaci neplodne dni na zaciatku cyklu. Cez ovulku stupne hore a zmakkne, tazko ho nahmatas. Po ovulke je zase dolu a tvrdy az do prichodu menstruacie - vtedy zas zmakne. Ale ak nezmakol a je dobre nahmatatelny a ak ti meska MS, mozes byt tehu."

zeby to u teba nebola prave ovulka?

mne okrem vyse tyzdnoveho bolenia brucha nebolo nic, dnes som 24DC

tea333
5. aug 2009

no nemeska praaaveze som v strede cyklu 😒 som asi jelen z toho

tea333
5. aug 2009

takze moze byt ze som na zaciatku cyklu, ale to si nie som 12.DC ked som predtym mala 24-25D cyklus 😒
takze mozem mat iba posunutu pvulku na neskor
pripadne uz u mna ovu bola a to zistim podla toho ze ostane zatvoreny predpokladam a otvori sa a zmakne az pred MS co spoznam kedze pride MS 🙂

je mi to o cosi jasnejsie..takze ked ho budem sledovat (a ja si ho teda odsledujem, krcok jeden nepodareny! 😠 )
tak dospejem k nazoru ci mam ovulku neskor ako v strede cyklu,alebo uz som ju mala pred 12. dnom 🙂

groka
5. aug 2009

ahojte baby,takze mam poslednu tabletku liekov dnes a uz nech ich doberiem,lebo pridem o rozum z bolesti podbruska a prrrrrrrs,boli sme prec a ked sme prisli domov a dala som dole podprdu,ja som myslela,ze zblaznim,tazke mi pripadali,a jak naliate,co nie su,ale uz som to zazila a mala som taky dojem,zjavne mi lieky nerobia dobre,kurnik tam,a aj podbrusko,no ale doberiem lieky a bude dobre

idem vas precitat trosku

tea333
5. aug 2009

cicimon aspon ked pockas do pondelka tak uvidis ci pride alebo nepride,aspon nebudes minat testy zbytocne, ja drzim palce aby neprisla 😉

tea333
5. aug 2009

groka ja som zmatena, to mas z liekov take pocity?? lebo to znie ako priznaky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre