Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
6. aug 2009

no tak tuto stranku uz mam OK aj ja ale tamta bola akasi roztiahnuta a nezmestila sa mi na monitor 😀 😀 😀 hlupo sa to citalo kedze nemam mysku k notesuuu

cheerlady
6. aug 2009

nejak je tu mrtvo 😖 ach jaj,uz nech je sedem a idem domov - musime ist k nasim a este tomu fotografovi vynadat mu za tie fotky a video zo svadby 😠 inak uz mame hotovy posudok na domcek a buduci tyzden alebo na zacitaku toho dalsieho uz pojdeme podpisat zmluvu 😵 sa tesiiiiim,vzdy som chcela domcek - doteraz som s nasimi byvala v dome a teraz 2roky v tom podnajme v bytovke je to jak za trest 😠 tak uz sa tesiiim na stahovanie,aj ked predtym sa budu este menit okna,malovat a take veci,ale nevadi,hlavne,ze budeme mat svoje 😉

brisilda
6. aug 2009

tak to ano byvat v dome je uzasne ja byvam v panelaku a mne to nevadi tak ako malemu on je tu ako v klietke ☹ co uz pocuj uz viem co bolo na pricine , ze mi stranku hlupo otvorilo 😀 😀 😀 tie tvoje virusiky sa dostali mne do compu 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
6. aug 2009

idem sa na ne vrhnut 😉 takze zatial (ne)dakujem to az ked sa dostanu aj na testik 😎

cheerlady
6. aug 2009

jaaaaj,som si myslela,ze to zobrazi normalne pod sebou,ale som zistila,ze to by som musela davat enter - nabuduce budem vediet 😀
no ja som byvala na bytovke do 10rokov a mne to nevadilo vtedy,ale ked uz si raz v dome a ist zase do bytovky,to je jak za trest ☹

brisilda
6. aug 2009

tak tomu verim no co uz ja som cely zivot byvala v panelaku svokra ma velky dom a chceli sme si aj my kupit no akosi nemame na dom dost penazi ☹ je to dost draha zalezitost

cheerlady
6. aug 2009

to ano,my kupujeme starsi neprerobeny a postupne si ho poprerabame 😉 a berieme hypoteku,inak by sme na to tiez nemali 😒

brisilda
6. aug 2009

no tak moj manzel hypoteku akosi nechce 😒 a dobre robi , pretoze sa nechceme na 30 r. zadlzit takze nam zatial staci aj bytovka 😉

cheerlady
6. aug 2009

bris my sme mali taku situaciu,ze keby sme nebrali hypoteku,tak nebyvame nikde - nic sme nezdedili,nic nam nikto nedal 😒

brisilda
6. aug 2009

ved ani nam ☹ ale mam sikovneho manzela cize to uslo on setri a ja minam 😖

cheerlady
6. aug 2009

aj ja mam sikovneho manzela ale usetrit ale 3miliony sa len tak neda 😒 no ved uvidime,sme mladi,ktovie co sa pritrafi 😉

malalady
6. aug 2009

ahojte 😉 čo to tu rozoberate? bývanie? hm.. no my chceme tiež zobrat hypoteku na domček a budeme v domčeku bývat 😀

kkatkaa
6. aug 2009

stanka co so sefom aky problem asi mi to uslo
cheer nejdem do novej roboty ale mam praaaaaaaaazdniny - som ucka 😎 tak este chvilu budem doma apotom to zacne ☹
my byvame v bytovke ja odjakziva mm len co je so mnou a teraz ideme do bytu zasa ale konecne do nasho tak to bude o nieco lepsie i ked urcite nie idealne ako do domu ale co uz
inak mi blbol net tak som nemohla odpisovat 😠

brisilda
6. aug 2009

tak ked sme mi rozmyslali o byvani ceny boli o cosi lepsie ako teraz no rozmyslame o pozemku alebo chatke 😉 Inak v dnesnej dobe sa asi uz ani setrit velmi neda ☹

kkatkaa
6. aug 2009

bris ved prave tie brutalne ceny co su dnes snad netreba ani komentovat tak sem stastny aspon za take byvanie co sa nam teraz rysuje 🙂

brisilda
6. aug 2009

jaaaaaaaaaj my 😀

kkatkaa
6. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaj sme stastni 😀
ale sa nam daria preklepy co? 😉

brisilda
6. aug 2009

katka mas pravdu my mame 4 izbak neni to ktovie co ale da sa 😉 lepsie ako u svokrovcov 😀 😝

brisilda
6. aug 2009

katka tak teda kaslat na gramatiku !!!! 😀 😀 😀 juuj slovencinarka by ma asi poslala teraz kade lahsie 😒 ale hlavne, ze sa chapeme 😉

kkatkaa
6. aug 2009

bris suhlasim ved chceme si vsetko tak rychlo povedat ze nie je cas este aj gramatiku sledovat no nie?
inak my sme teraz s nasimi ako som spominala v 1 izbicke a ideme do 3izbaku takze sa budeme citit ako v palaci uz sa na to tesim 😀

kkatkaa
6. aug 2009

baby idem teraz do mesta na pizzu mm ma pozval tak sa tu vecer zastavim
nie ze toho zasa popisete co nebudem stihat citat 😉 tak zatial papa

tea333
6. aug 2009

ahoj baby🙂
ja sa pripravujem otehotniet dnes (ak sa uz nepodarilo doteraz 😝 ) 😀 😀 😀
tak musim sa postarat o seba a to hrooozne dlho trva, holenie, kupanie, vlasy, nechty si chcem urobit no jaaaaj 😅
tak teda ked sa dosnazime pridem docitam a popisem 🙂

cheerlady
6. aug 2009

katka a co ucis? 🙂 o mne hovorili v praci,ze som trpezliva a viem dobre vysvetlit,ale vo vnutri to vo mne tak vrelo,ked som nieco hovorila 20.krat a dotycna osoba to stale nevedela kvoli jej lahostajnosti 😠
tak si uzi pizzu,mnam 😀
tea fiiiha,take procedury pred tym 😀 😀 😀

fazulka1512
6. aug 2009

ahojte babule
tea najlepsie su vraj rychlovky, take spontanne 😉
pridam svoje byvanie, my byvame v rodinnom dome s mojou mamou, svokra k nam nechodi lebo sa s nou uz rok nerozpravam, tak mam pokoj
dnes som si urobila s mm poriadok, bol dost nervny tak boli vymeny nazorov, padli aj slzy a nielen moje, ale uz je dobre, niekedy treba veci uviest na pravu mieru

fazulka1512
6. aug 2009

zabudla som dopisat, mrcha sa pomalicky blizi, citim podbrusko, uz len zajtra a v sobotu ju ocakavam, polezim si s nou trosku v posteli,potom ju utisim ibalginom a na 5 dni bez nej ani na krok

monikapd1
6. aug 2009

cheer gratulujem k tehu 😀 😀 😀 tesim sa s tebou 😉

tea333
6. aug 2009

tak baby ja uz som vyumyvana oholena a vsetko co bolo treba, nechty sa mi nechceli riesit 🙂
cakam kym drahy vylezie z vyrivky, lebo keby som tam isla za nim tak sa rozvarim a nic sa mi nebude chcet 😎
ja by som sa uz testovala hehe ale jasne ze pockam do 19. a ked po 19 nepride testujem 😀

cheerlady
6. aug 2009

fazulka no darmo,svokra je svokra,ja mam tiez uz za sebou vselijake "zazitky" a potom povie - ty ma nemas rada.. 😠 a to mavas taku bolestivu mrchu? mna bolieva brucho tak 2dni pred ale len slabo a potom v 2.den mrchy - ale snazim sa nedopovat ibikom,dala som si mozno 2x za posledny rok 😉

cheerlady
6. aug 2009

moni dakujeeem 😀
tea,mate doma virivku? 😕

brisilda
6. aug 2009

tea fiiiha uz si ako ja 🙂)) az na tie nechty odkedy som dostala alergiu na akryl tak si ich nerobim 😀 😀 😀 takze si to poriadne uzite a mojkajte aby to babenko v aprili dorazilo 😉 mne kebyze sa zadari toho mesiaca tak mimco by prislo na svet tak ako moj Samuel 😀 waw to by bolo oslavovat spolu narodky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre