Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
13. aug 2009

chapem groka 😉 andzi nebudeme to uz rozmazavat 😉My sme sa s babulkami dohodli na pozitivnom mysleni 😉 co mas noveho?ako pokracuje snazilkovanie? 🙂

tea333
13. aug 2009

andzi ja nemam problem aby si bola s nami v teme, mna to vtedy nastvalo ale uz davno ma to preslo, takze podla mna premlcacia doba uplynula pre mna

tea333
13. aug 2009

tak napis co mas nove, my mame tehulky nejake nove 🙂

andzi
13. aug 2009

Nadenka - So snažilkovaním som na tom podobne ako ty a tea, ms má prísť niekedy okolo 19-20 bud. týždeň (ak príde) , ale dúfam, že nepríde

tea333
13. aug 2009

nadenka pozitivne pozitivne, inak som zabudla v akom stadia OCU si ty?

andzi
13. aug 2009

kto je tehu okrem cicimon?

ozaj cicimon, gratulujem

groka
13. aug 2009

inak baby som sibnuta ak este stale v nieco dufam?aj ked brucho neboli ale kriiiiiiiiize

groka
13. aug 2009

ale ta BT hovori za vsetko

andzi
13. aug 2009

Neviem prečo, ale myslím si, že tento mesiac asi nič, asi len prehodím v kalendári ďalší list...podľa mňa keď je žena tehotná, tak jej to vnútorný hlas povie a ja nič nepočujem. BT má vysokú, ale neverím.

minka21
13. aug 2009

andzi ja som tehu🙂ak si na mna este pamatas,som ta tu dlho nevidela,ani neviem co ste sa tu poskriepili 😅 .ale to je jedno,a ty si na tom ako???

cicimon kraaaaaaaaaaaasne ciarocky 😵

andzi
13. aug 2009

groka: máš graf na FF?

cicimon
13. aug 2009

groka - nooo, to ja vstavam skor ako on 🙂)

ten druhy je pepino a ten posledby rapidclear (ale ten mi rano neukazal skoro nic) - a to som dnes kupila este 2 pepina - mam dojem ze tie su asi naj

groka
13. aug 2009

andzi teraz nemam to som si len tak ja nemerala som stale len po ovu

groka
13. aug 2009

teda od ovu

nadenkaaa
13. aug 2009

tea zajtra pride hnusoba mrchovska dnes 28DC ☹ 😔 😖 😢

tea333
13. aug 2009

cicimon je to jedno uz testiky nepotrebujes 🙂
ktory si DC?

groka
13. aug 2009

cicimom tak budes este v posteli

chcela som sa ist okupat ale od vas sa nedaaaaaaaaa

nadenkaaa
13. aug 2009

akonahle pride mrcha idem nato merat BT

nadenkaaa
13. aug 2009

groka ja som natom rovnako bolia ma vajenciky prsia a stale clovek dufa ach jaj 😔

cicimon
13. aug 2009

tea - dnes som 32DC

a este to zhrniem - od 15DC prakticky az doteraz bolest podbruska, asi od 29DC biely vytok a citlive bradavky (mne sa doteraz nestalo, zeby mi meskala mrcha, predtym som mala 27DC)

andzi
13. aug 2009

minka: pamätám, jasné. Gratulujem! Kedy si sa to dozvedela?

andzi
13. aug 2009

nadenka - ty si to už vzdala?

tea333
13. aug 2009

jezis mi volal snubenec je s kamaratmi v tn a sa ma znova pytal ze kedy uz budeme mat babo ze on chce kocikovat 😀
nejak sa mu ta myslienka asi zapacila, doteraz len hovoril ze on sa potesi ale on ma cas a nikam to nezenie, a zrazu aha otec s kocikom NO1 haha

andzi
13. aug 2009

groka: máš stále takú teplotu alebo ti prudko klesla?

monikapd1
13. aug 2009

tea tak to je pekne 🙂

groka
13. aug 2009

andzi mala som 37 potom klesla na 36,8 potom stupla 37 a potom 36,5 a dnes 36,4 takze nic,ale neviem ake teploty som mala pred ovu

tea333
13. aug 2009

nadenka aj ked pride neva, ideme na junovcata pomalicky 😉
cicimon super mas to iste, chod kludne na krv buduci tyzden nech ti potvrdia, ale na sono by som este nesla, budes plait a nic neuvidis..pockala by som chvilu

andzi
13. aug 2009

baby, utekám od vás, máme chorého psíka, tak ho idem omrknúť , to je teraz také moje "bábo"

nadenkaaa
13. aug 2009

andzi zatial vsetko nasvedcuje mrche uvidime zajtra pokial nie je mrcha tak je nadej 😅

kkatkaa
13. aug 2009

cicimon krasne ciarky gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre