Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
17. aug 2009

momi... bola som na procedure, islo o raselinovy kupel... voda bola strasne horuca, postupne mi zacalo byt zle.. a ked ma sestricka vyzvala, ze mam ist von a pod sprchu, tak sa mi zatocila hlava, ze som odpadla... cca 2-3 minuty som bola v bezvedomi ☹ manzel po mne krical, fackal ma, nevedela som sa prebrat... takze tak... dost neprijemny zazitok... tak dufam, ze ak mam v sebe babo, tak prezilo... 😖

nadenkaaa
17. aug 2009

v eve

nadenkaaa
17. aug 2009

baby podla jonasa mam dnes super plodny den sice je mrcha ale ideme na to 😉 a potm v klasickom tempe pokracujeme aj tento mesiac a uvidime 😉 lenze do 11.9 este dalekoooooooo ach jaj 😅

brisilda
17. aug 2009

michelle ja neviem mne papradie ukazovalo aj po mrche ☹ hm...a akuze prihodu si mala???
nedanka tentoraz uz mrchu treba pochovat 😉

nadenkaaa
17. aug 2009

michelle to mi je luto 😔 ale treba pozitivne mysliet vsetko bude v poriadku 🙂

nadenkaaa
17. aug 2009

vsetky co su kozorozce ako ja tak mame takyto dobry horoskop v Eve 😉

katy1979
17. aug 2009

ja mam muza kozorozca v tom pripade to neplati 😅
a co pisu pri vahach?

michelle neboj to ze si odpadla by nemalo drobcovi ublizit. ja som tiez absolvovala horuce kupele a nevedela som o tom ze som tehu a dopadlo to nakoniec dobre. treba verit ze je vsetko ok.

michelle
17. aug 2009

bris aj mne napriklad vcera ukazalo papradie, ale predtym 4 dni nic... mozno je to ovplyvnene tym jedlom alebo pitim... a tej prihode pisem vyssie...

nadenka myslim pozitivne, zatial nic neriesim... test si urobim najskor za tyzden, ked mi bude meskat... ianc aj ja som kozorozec 😎 ...ale bez plodnych dni, takze asi moc neporiesime 😕 🙂

brisilda
17. aug 2009

katy aj ja som znamenie vahy 😀 😀 😀
michella ano uz som si to vsimla a tiez si myslim, ze to uskodit nemalo su zeny ktore v tehotenstve odpadavaju casto ☹
nadenka tak teda drzim palce aby ti horoskop vysiel na 1 tku 😉

michelle
17. aug 2009

katy nestrachovala by som sa, keby som neodpadla... a potom som mala taky ruzovy vytok v ten vecer... ta neviem...

kkatkaa
17. aug 2009

nadenka nevadi ideme dalej aspon sa tu budeme aj nadalej stretavat ako nadejne tehulky 😉
my sme boli zasa v muzeu liptovsekj dediny v pribyline 🙂
bris tak ti drzim palce aby to bolo ocu 😉

michelle
17. aug 2009

bris prave preto, ze viem ako som to mala v prvom tehotenstve (byvalo mi zle, zato nikdy som nevracala, ale na odpoadnutie zo zmeny teplot (z chladu do tepla) mi byvalo casto na odpadnutie), si myslim, ze to aj mohlo byt tym... nechcem o tom spekulovat, tak si pockam este tyzden a uvidim na com som 😉
a baby dakujem za povzbudenie 🙂

lucialen
17. aug 2009

Ach baby, tak ste my chybali 🙂 Vcera tu bola nuda 🙄
Uz som prisla od kozmeticky, krasne dobotkovana, takze dnes sa zdrziavam len doma 🙂

kkatkaa
17. aug 2009

michelle diky uzijem si ale myslela som posledny tyzden 😉 nie den
dufam ze vsetko bude ok ze sa nic nestalo 🙂
katy a bris aj ja som znamenie vahy 😅 😅 😅
nadenka tak nech sa ti horoskop splni 😉

kkatkaa
17. aug 2009

ahoj luci tak sa pridaj
ja sa chystam zajtra ku kadernicke tak sa uz tesim ako ma skulturni 😀 keby ma teraz videla moja kozmeticka o aku krasnu plet sa mi postarala moja mrska tak by ju asi rozhodilo 😀

katy1979
17. aug 2009

tak by sme mali presvedcit hviezdy ze vahy budu tento mesiac velmi plodne. joj to budu zasa nekonecne dva týždne cakania na rozsudok,

michelle
17. aug 2009

kkatkaa co som zle videla, ked si pamatam ze posledny den? 😕 ...ty si na tom ako s cyklom? mas m.?

lucia ale ked sa to vstrebe, akaa budes kraasna, vycistena 😉 ...aj ja by som mala ist na taku ocistu... zjatra idem ku kadernicke na fabrenie, tak aspon vlasky mi oziju 🙂

nadenkaaa
17. aug 2009

no vidim ze tu sa vo vlekom navstevuju skraslovacie lsuzby priznam sa ze ja som u kozmeticky v zivote nebola 😕

monikapd1
17. aug 2009

baby ja uz len tyzden a viem na com som, ale ja tehu asi nie som i ked manzel mi vravi ze som, v sobotu som mala straaasne chute ( Ranajky: slaninka s chlebom, horcicou a rajcinkami, hned za tym jogurt s rajcinkami; Obed: grilovane kuracie masko, slaninka, chlebik a zeleninovy salat a hned zatym cely platok jablkovo cernicoveho kolaca a k tomu pohar mlieka 😉 ; Vecera: gulas a gril party u sesterky- gulas s chlebikom a k tomu detska vyziva - malinova, potom grilovane kur. kridelko s pecenou cibulkou a bananovo - tvarohovy zakusok so zele 😉 ) neviem ako sa to do mna vpratalo

lucialen
17. aug 2009

Ja chodim asi pol roka kazdy mesiac, ale uz dva mesiace vydim napravu. Som vyzerala horsie ako pubertiacka, ale postupne sa menim na damu 😀

brisilda
17. aug 2009

monika tak len tak dalej a coskoro sa nam tu zacnes kotulat 😀 daj vediet ak sa testnes na com si radi by sme uvitali dalsiu tehulku 😉

michelle
17. aug 2009

nadenka zrejme patris k tym stastnejsim, ktore to nepotrebuju 😉
monika to je riadny apetit 😀
luci alebo na maminu 😉

monikapd1
17. aug 2009

noo ved to mi aj manzel povedal, ale ono toho vela znie, ale az tak vela som toho nepojedla, z kazdeho potroske akurat ze som si ku vsetkemu musela dat aj sladke a s gulasom som mala este aj kyslu uhorku 😅

kkatkaa
17. aug 2009

michelle nie to ja som zle napisala ty si videla dobre 😉 presne tak mam tesne po m vcera mi skoncila chcela som zacat snazit uz pred dvoma dnami ale nam to nevyslo tak dnes zaciname a potom chceme ist kazdy druhy den tak snad ... 😉
monika teda ani nie ze ako sa to zmestilo ale ake to boli extra kombinacie ty brdo 🙂 ale ked si toto vsetko podstupila tak to si zasluzi aby si bola tehu 😉 😀

sabiatko
17. aug 2009

ahojte baby 🙂
nechcem strasit, ale na horucu vodu si davajte pozor. mna doktor zakazal sa kupat v teplej vode, lebo prekrvuje maternicu a moze dojst k potratu... ani dvihat tazke veci, ani nerobit nic na kyslikovy dlh, ze potom ani babo nema dost kysliku... tak budte opatrne...

kkatkaa
17. aug 2009

vdaka sabiatko 🙂 pekne ze na nas davas pozor ako nastavajuca mamina na vsetky snazilky 😉 budeme ta posluchat neboj 😉
aj vy si na seba davajte pozor 🙂

monikapd1
17. aug 2009

svokra so svokrom na mna cumeli ako puk 😀 no ale ja som za to nemohla, ked som mala na to chut, to bol asi moj PMS i ked takyto som ho este nemala 😅

michelle
17. aug 2009

kkatkaa tak dobre, skulky zatial nepotrebujem 😀
sabiatko ja viem, ze tepla voda nie je dobra... a tamta bola priam horuca 😒 ...ale tak dufam, ze sa nic nestalo... tebe sa ako dari? uz si v stvrtine, badas na sebe nejake telesne zmeny? 🙂

sabiatko
17. aug 2009

katka, ked viem, poviem 😉 splodit babetko je zazrak, tak aby sme si ho pekne opatrovali 🙂

sabiatko
17. aug 2009

ahojki michelle, hadam to bude ok, niekedy troska krvi moze ist, lebo je to cele prekrvene, ale ked je to len trocha, tak to je zrejme oki 😉 telesne zmeny trosku badam - malinke brusko a kilo a pol dole. zrovna vcera si hovorim, ze 25% za mnou, dufam, ze to uz rychlo prebehne, uz chcem vidiet nase babenko 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre