Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

katy1979
17. aug 2009

aj mne je zle ale preto ze som od rana jedla piate cez deviate 😅 lebo ja mam ovulu teraz takze priznak tehu to nebude

rhodosbb
17. aug 2009

ahojte baby 🙂

mam vela robotky, potrebujem si vsetko podotahovat pred dovolenkou, tak nestiham chodit na konika 😀
mrcha pomaly konci, tak sa tesim na dalsie snazilkovanie...

nadenka, zase zaciname naraz 😉 mne vysiel podla Jonasa najblizsi plodny den 10.9., co je sakra daleko 😒

katy1979
17. aug 2009

akeho jonasa tu stale niekto spomina? co to je a ako to najdem?

rhodosbb
17. aug 2009

ahoj katy, mudr jonas, uznavany porodnik, ked si ho das do google, tak ti jeho metodou vypocita plodne dni, termin porodu,...

katy1979
17. aug 2009

aha zajtra kuknem a ak malý dovoli tak aj teraz.

andzi
17. aug 2009

rhodos: prosím ťa a aká je to stránka? Lebo mne cez google vyhodilo len takú, kde si to môžem objednať za 24 EUr.

katy1979
17. aug 2009

aj ja som nasla len taku kde si to mozem objednat.

monikapd1
17. aug 2009

tam je napisane na boku ze vam to aj vypocita

fazulka1512
17. aug 2009

ahojte babuly,neviem kde mam zacat, ale v strucnosti, vikend bol v celku dobry som spokojna 😉
vcera sme si dali prepripravu na moju ovu ktora zacina tento tyzden, drzte palce
nadenka- skoda ze prisla mrcha mrchovata, ona raz nedojde

fazulka1512
17. aug 2009

takze urobila som 5000 prispevok urobim aj 7000 a ten venujem sebe, kedze tu nikto nieje, aby to konecne vyslo a kedze niesom sebec tak prajem aj vam

ellit
17. aug 2009

ahojte babulky snazilky, dlho som tu nebola, boli sme na dovolenke v Tatrach a len vcera v noci sme sa vratili. Dneska som bola u toho lekara a mame to potvrdene 🙂 Som v 8tt + 2d. Tak sa moc moc tesime 😀 . Kolko je nas vlastne uz tehuliek? Musim vas docitat, len az vecer, lebo teraz musim behat za krbcekom 😀

kkatkaa
17. aug 2009

ellit tak to je hrozne super sprava tesim sa s tebou a drzim palce 🙂

cheerlady
17. aug 2009

ahojte,som spat,dokoncujem veceru 🙂 a bola som na tej krvi u endokrinologicky, v stredu poobede mam volat za vysledky,snad budu dobre 😉

ellit
17. aug 2009

kkatkaa dakujem ti moc krasne 🙂

cheerlady
17. aug 2009

ozaj a ellit gratulujem 😉

cheerlady
17. aug 2009

ellit, mas aj foto zo sona? 😵

lucialen
17. aug 2009

Uz som zase tu, po kavicke som uz ostala v zahradke a robila. Teraz robim detsku vyzivu, zasoby do buducnosti 🙂 Ovulka uz klope na dvere, leje sa zo mna ten vajciak, tak dobre znamenie 😀 Asi pockam na mileho, kym pride z roboty, aby sme to este poistili 😀
Fazulka, vidim, ze zase sme na tom rovnako aj s Bris 🙂

minka21
17. aug 2009

luci ty uz chystas zasoby ?🙂 ty budes len dobra mamulka🙂

cicimon
17. aug 2009

ja som dnes kupila kavu bez kofeinu 🙂

lucialen
17. aug 2009

No rastu mi v zahrade jablka a hrusky, vsetko to pada a tolko vela nezjeme, tak som sa rozhodla robit zasoby, ved je to dost drahe v obchodoch. A v zime si mozem dat aj ja 🙂 No ale este som neskoncila, len sa to vari, tak neviem, ako to dopadne po prvykrat 🙂

brisilda
17. aug 2009

luci no tak len tak dalej 😉 ja zasobi nemam ziadne jedine tie tukove 🙂))))

ellit
17. aug 2009

mam hodim hned rano, ked stiahnem s fotaku 🙂

rhodosbb
17. aug 2009

katy, andzi, tu je ten link - inac ho sme davala nadenka na strane 209 😉

http://astro.wendys.cz/plodne_dny.php

lucialen
17. aug 2009

No trosku mi to prihorelo 😀

lucialen
17. aug 2009

Boze baby, nam zase v Handlovej pre zmenu padlo lietadlo 😕 Minuly pondelok banici, tento lietadlo, idem zistovat 😒

monikapd1
17. aug 2009

lucka co to boo za lietadlo??? ved az v pd bolo citit zchvenie 😖

lucialen
17. aug 2009

Este neviem, nam sa cely dom otriasol, riadna pecka. Pocula som len sanitky a hasicov, asi z PD. Som ti chcela pisat, ci to nebolo niekde pri vas, Novaky alebo co, potom mi volali nasi, ze v Ha padlo lietadlo

monikapd1
17. aug 2009

noo ja som spala o som bola unavena a som sa prebudila na tie otrasy to byvam az na konci zapotociek pri rieke nitra a som to pocula ☹ a bolo to ake lietadlo???? muselo byt velke 😖

lucialen
17. aug 2009

Na ta3 ukazuju, ze prelet vojenskeho lietadla prekonal zvukovu barieru v oblasti HA, zaujimave 😒

monikapd1
17. aug 2009

co to znamena??? to bolo len zo zvuku??? ci ako to mam chapat???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre