Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
23. sep 2009

jani & rhodosbb - dakujem 😵 vsak hadam raz aj na nas pride rad 🙂

rhodosbb - v nastaveniach to nemas zakliknute, aby ti to ukazovalo.

monikapd1
23. sep 2009

noo tak som neni sama noo mne totiz povedala, ze este nebude nic vidiet tak mam dojst az toho 20 - teho 😅

sisa2
23. sep 2009

rhodosbb - chod na home page setup a tam pod privacy zaskrtni "Publish Intercourse Data"

sharmana
23. sep 2009

monika. tak to je v pohode, ale krv ti len mohla zobrat, aby videla hcg.. to sono ma cas, po mojej skusenosti by som druhy krat už ani nesla pred koncom 6tt....

sisa2
23. sep 2009

moni - tak to je sila, ze az 20.10. 😖 nejako ten mesiac budes musiet este prezit.
inak ono fakt nema nejaky extra zmysel ist tam skor, pokial nie su problemy. lebo na utz este nie je nic vidiet, srdiecko je najskor v 6tt.

monikapd1
23. sep 2009

noo hej lenze toto bude dlhy mesiac cakania 😅

janulka04
23. sep 2009

nooo, monca budes potrebovat pevne nervy...

groka
23. sep 2009

baby mne sa vidi ze moj doki tie to robil tak,ze som prisla po meskani mrchy,a potom mi kazal o mesiac a teaz mi povedal ze mam prist na 10 den meskania mrchy a stopro mi povie ze mam prist o mesiac,ide o to,ze lekari nepocitaju s tym,ze sa moze nieco stat,takze hned povedia len najbliziu poradnu a ta je mesacne len,ti co su rizikovi tak tych volaju na zaciatku castejsie

inak mna uz toto serka ozaj,cely tyzden mam boleti cez mrchu a od 10DC tiez ako rasite folikul,poviem to lekarovi,ze nemam vobec klud a vsetko citim,co sa deje vo vnutry,tak mam boli vajco

sharmana
23. sep 2009

baby teraz som volala do nemocnice, v piatok som mala hcg hodnotu 2470 a vcera ked mi brali krv tak stuplo na 15471 🙂 a doktorka mi v telefone povedala, že je to v poriadku, že to stupa, co podla hodnot dokonca koresponduje zo 7tt, tak som jej povedala, že na sone nie je nič vidiet a ona že, to treba ešte pockat...

sisa2
23. sep 2009

sharmi supeeeer! 😵

janulka04
23. sep 2009

sharmiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jupi.....to bude v poriadku....si ma potesila.... 😉 😵 😉 😵 😅

sharmana
23. sep 2009

a volala som mojmu mm.. ten hned, to budu dvojicky... on mam tak pocit by strasne chcel dvojicky.. no a ja mu na to hovorim, že pockaj, este ani jednu bodku nie je vidiet... tak potom kde by sa schovavali tie dve 😀

janulka04
23. sep 2009

sharmi, to je ako mm...on stale teraz trepa, ze ved chuda jedno, ze bude same, ze musi tam byt parik 😀
ale, ked som mu povedala, ze na materskej si potom ale ty....tak zdrhol bez komentara na balkon.... 😀 😀

sharmana
23. sep 2009

no moj mm tiez nevie co je to starat sa o deti, on je dokonca jedinacik... inac ja mam stastie na jedinacikov, už som mala aj predtym... pritom ja mam 3 surodencov 🙂
no tak on si mysli, že deti su hracka, tak som zvedava ako si poradi s jednym, ked bude mat v noci koliku a bude plackat 3 hodiny v kuse 😉

janulka04
23. sep 2009

sharmi....zvladne....bude musiet.... 😀 😉

sharmana
23. sep 2009

no ja si tiez myslim, že ked bude mat raz v rukach nase mimco, tak bude cely namakko...
inac odfotila som si to sono, kde mam tu dutinku, ja neviem, ale ja tam vidim vedla ešte nieco, ale to doktor v nemocnici na utz nekomentoval ako dalsiu dutinku, ked pride poobede moj mm, tak to dam do albumu a mozte mi povedat svoj nazor.. sono je robene 4tt+6 dni... nemyslim si že cakam dvojky, ale fakt tam nieco je...

janulka04
23. sep 2009

noo, tak to som zvedava.... 😕
a ty teraz nepracujes, sharmi? si PN?

sharmana
23. sep 2009

ano, nechal ma na PN, už tak doktorka v nemocke, inac bola velmi mila na mna, povedala, ze ved ak mozem, nech a dam na pn a oddychujem... tak sa mi zda ze ten moj len urobil to co ona doporucila...
no mam starsieho dr. tak neviem, sa mi zda strasne opatrny... asi stara skola

janulka04
23. sep 2009

sharmi, ja mala pri malych takeho dedulu pred dochodkom a ako vravim, kazde pichnutie, kazda blbina, co sa jemu nezdala...sup ma na hospitalizaciu... 😀 😀 😀 som bola na nervy z neho...
ale zase vsetky sme v poriadku, tak verim, ze nerobil nic zbytocne...i ked par preslapov bolo a poriadnych....napriklad mi zabudol robit test na toxoplazmozu a ja pritom mala doma macku a pracovala v chovatelskych, ked mi ho robil, hodnoty boli brutal vysoke a bali sme sa vsetci, nastastie druhy test dokazal, ze som ju len kedysi prekonala, to uz ti bude vraj v krvi ukazovat stale 😒
alebo v 4.mesiaci len zistil, ze su tam dve.... 😨 to uz som mala vediet dva mesiace 😀 😀 😀

sharmana
23. sep 2009

nooo a to ti nevidel na sone že su tam dve babulky? to bol asi taky slepuch jak ten moj..

janulka04
23. sep 2009

on mi sono nerobil dovtedy...to je sranda, ze? akurat uplne na zaciatku a tam to vyzeralo na jedno....a potom mi povie v 3. mesiaci, ze uz za chvilku budem citit pohyby....a ja ze, vazne? On si myslel, ze som viac ako 4. mesiac...tak potom bolo az sono...na moje narodeniny....juuuj, najkrajsi darcek, az mi slzy tiekli, ked mi to oznamoval.... 😉

sharmana
23. sep 2009

a ty mas asi jednovajecne dvojky, že?

janulka04
23. sep 2009

nie, sharmi...dvojvacne su.... 😀

eva30
23. sep 2009

ahojte babulky
tak ja som uz dlho medzi vami nebola. teda citam vas pravidelne, ale potrebovala som pauzu
najnovsim tehulkam srdecne blahozelaaaaaam 🙂 🙂 🙂 , sa z toho moc tesim
rcha mi meska tento mesiac 2 dni, mavam uplne presne, co myslite mam testnut???????
uz sa neviem nad nicim sustredit, stale nad tym rozmyslam. ak ano aky najlepsi test si mam kupit????

janulka04
23. sep 2009

aky den po ovu si, evi?

rhodosbb
23. sep 2009

evi, ty mas vydrz 😀 dva dni meskania a este netestujes?
ja si kupujem mama test, ale v podstate sa mi zdaju tie najjednoduchšie papierove pasiky najlepsie a su aj najlacnejsie 😉

eva30
23. sep 2009

jani, po ovu 12, hmm????
a tebe srdečne blahoželám, mojej naj kamoške sa na silvestra narodikli tiež dvojvaječné dvojičky, ale chlapci 🙂🙂🙂

janulka04
23. sep 2009

ja ti neviem, ja by testla evi...a ked nic nebude a ani mrska nepride, skus o par dn testnuti znova...podla mna...
a dakujem.... 😉

sharmana
23. sep 2009

jani, tak dvojvajecne 🙂 a podobaju a kocky?
práve robim obedik, vysmažam encian, varila som zemiačky a ešte robim zeleninkovu polievku.. mnaam..

eva30
23. sep 2009

dakujem jani 🙂, tak ja dnes zakúpim a zajtra ráno testnem. potom napisem, bud tam nieco bude 😉 alebo pride mrcha a vynervacim sa tu 😠 😢
drzte palcoky 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre