Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
9. jan 2010

miska tiez vyzeras nadejne.... 😉
xeni ty si na tom ako???

motylek17
9. jan 2010

groka uz sa stalo 😀 😀 rano som mm nepustila von skorej ako ...... 😀

majuska7979
9. jan 2010

dzou ty sa snazis tolko kolko ja, toto je 7cyklus, to sa zasmejem ak otehotnieme v ten isty den 😀 😀 😀 😀

groka
9. jan 2010

motylke budem ti drzat palce

tea333
9. jan 2010

Luci a Miska - este mate skoro na testovanie, tak Miska daj si po paprciach 😉 ja som mala 13DPO slabunku ciarocku,neviem co by ste tam chceli 😉

majuska7979
9. jan 2010

motylek, drzkam paluchy, 😵 😵 😵 😵 😵 😵

motylek17
9. jan 2010

groka dakujem, ale uz som pripravena do dalsieho cykla... toto je posledne meranie co robim, potom to uz necham na osud....

tea333
9. jan 2010

Dzou a majuska nam tusim ovuluju, tak vela stastia 😉
motylek to urcite poisti este 🙂

Siska ahooj 🙂 vidim ze sa vratila tvoja fotka 🙂 Ako sa mas?

motylek17
9. jan 2010

tea neboj, este nieco poriesime... 🙂

tea333
9. jan 2010

Xeni kedy chces testovat? alebo si uz tajne za nasim chrbtom? to sme tu uz tiez mali 😀
Shami super ze prerabate, mimi pride do kraasneho bytiku 😉 nech Vam to rychlo ide

majuska7979
9. jan 2010

BABY, ESTE MI NENAZNACILO OVULKU A SOM STALE DOLE ALE VCERA MA PICHLO VECER V PRAVOM VAJCI, MOZEM ESTE PIT ALCHEMILKOVY CAJIK, ALEBO RADSEJ UZ NIE???????

tea333
9. jan 2010

Ja hlasim ze po tolkom domasedeni a zakazu pohybu som tucnucka 😀 😀
Inak nic, nespinim, nic ma neboli len sem tam citim ako sa maternicka natahuje, vela spim, nemam chute ani nevolnosti, len velmi tazko prezivam hlad, z toho je mi zle...a vela cikam.. 🙂

majuska7979
9. jan 2010

TEA AJJ JA CHCEM PREZIVAT TO CO TY, JE MI JEDNO MOZEM AJ RYHAT ALE CHCEM BYT TEHULKA 😵 😵 MOZNO ESTE NEVIEM CO HOROVIM, VSAK BABY TEHULKY 😀 😀 😀

xena1
9. jan 2010

motylek,ja neviem ako na tom som,som 27DC a 12DPO...vcera som mala bolesti brucha a krizov,a jednorazovo bledohnedy vytok,dnes zatial nic ani bolesti...tak netusim....mali by sme ist buduci cyklus asi na IUI-podla vysledkov...

tea,netestovala som....ja sa testov bojim,skor znesiem mrchu ako biely test 😀

ja nemeriavam....ale vam merackam fandim....ja na to nie som,,,,ale clovek nikdy nevie...

motylek17
9. jan 2010

xeni moc drzkam palecky... vidim ze je tu viacej bab co je v 7-dmom cykle 😀 som rada ze v tom nie som sama 😀
majuska mne minuly mesiac graf vobec nevyznacil ovu, musela som sama... a neviem preco... 😠

groka
9. jan 2010

baby to testovanie je individualne
je dokazane ze niekomu ukaze na 9DPOako mne 😀 a niekomu na 13DPO neukaze a uz na 14DPO ukaze
majuska 😀 asi fakt nevies co pises,ono ja som si tiez povedala ze nech aj grcam a neviem co len nech som tehulka,ale ked nevolnosti trvaju 3a pol mesiaca v kuse ako pri mojom synovi potom to uz nen smiesne,ja som plakavala na posteli a plakala som aj pred par dnami,co som bola zufala
ale je mi lepsie,no kazde rano cakam po otvoreni oci,ze co sa bude diat
tea ja chodim cuat pocas noci tiez aj 3 krat,a citim tiez ze musim casto jest,uz som maal kolacik s kaakom,buchty,polievku a jednu palacinku,pocitam ze za 2 hodiny budem zasa hladna

groka
9. jan 2010

majuska radsje uz nepi nic
a nepis velkymi pismenami lebo ta admini daju dole 😅

dzou
9. jan 2010

groka hej od juna ale toto je uz 8.cyklus... takze majuska som jeden cyklus pred tebou 😉
motylek drzim palce kraaaaaaaaaaasna ovulka 😵 ja uz tiez nemeriam 😉
xeni ten vytok je podla mna dobre znamenie 😉 nakoniec to este dopadne tak ako som hovorila ze otehu ked si myslis ze uz ides na IUI 😀
u nas ZASE snezi 😠

groka
9. jan 2010

jaj xeni ten vytok to mohlo byt nieco ako ze mas dostat mrchu tak si len zaspinila,ale mozno si tehu,stava sa
idem sa vyvalit na pol hodku potom ideme na chvilku prec zaniest babke papat a potom idem spat riadne ako sa patri 😀 uz zivam

majuska7979
9. jan 2010

groka, v prvom rade diky za radu, ja som tie ich pravidla ani necitala tak diki
no ok uz nejdem pit ten cajik, radsej ho vylejem 😒 i ked mi je ho luto ☹ ☹
motylek, mne graf ovulku naznacil 2 krat aj to si nebol isty, raz na 10dc a potom na 17myslim kukni na moj stary grafik 😖 ale ja si aj tak myslim ze bola 14dc 😉
dzou na tak v tomto si ma predbehla 😉 ale to preto lebo ja mavam skoro mesacne cykly, dakedy aj dlhsie ak sa somnou mrcha hrala na skovavacku 😀

dzou
9. jan 2010

majuska podla mna ho kluden vypi este nemas iste ci bola ovu jedine ze mavas tak skoro... a ten jeden den tam uz nic nezmeni ak bola 😉
aj ja mam presne mesacne cykli maji... 30dc.... ja snazim od juna... nie od jula... 😉
siska no ziadna dieta len som obmedzila sladke a nezdrave a papam probiotika... a tak... a zacinam civvit uz som sa aj dohodla s kamoskou ze budeme spolu chodti na teabo 😉 a zatial uz konecne nemam take nafucane brucho a este som inak asi neschudla lebo sak to len od noveho roka 😀

majuska7979
9. jan 2010

no u mna sme zacali na svadbonej ceste co bol koniec juna, a 30juna dosla mrcha tak to neratam 😀

dzou
9. jan 2010

jaj no my podstivo od nejakeho 2.juna bola mrcha potom to uz bol prvy cyklus na ostro 😀

majuska7979
9. jan 2010

no ale zacali sme tom istom mesiaci 😀 a niesme same 😀
myslela som ze budem tehulka hned a tu nic 😠 teraz lutujem ze sme nezacali planovat uz 3mesiaci pred svadbou 🙄

dzou
9. jan 2010

sak hej no tak bude sranda ak otehu spolu 😀
no sak ja som aj kamoske pysala ze ak planuje v blizsej dobe tak nech uz zacne ... ja som si myslela ze uz na vianoce budem s bruskom a teraz dufam ze tento rok na vianoce budem s bruskom 😒

majuska7979
9. jan 2010

🙂 to presne hovori aj mm , ze dufa ze tieto vianoce stravime v nasom domceku uz s babatkom 😉 takze len pozitivne myslenie, a vies co je haluz ze jeho brat uz ma 2 deticky, prave to sa smyklo v 19tke a druhe urobili na prvy krat ☹ preco sa nam tak nedari vsak to by malo byt v rodine 😠

xena1
9. jan 2010

motylek dakujem.....uvidime...potesim ta my mame 13ste snazenie... ☹
no uvidime ako to dopadne s tym vytokom...ale je pravda,ze mne ked zacne mrcha tak zacne a nie taketo jednorazove a pootm nic....ale co si budem nahovarat,uvidime...ma dojst zajtra...max v pondelok...

luci....uz sa vrat....

dzou
9. jan 2010

no ja dufam, ze aspon tehulka budem na vianoce...
no keby slo o dedenie z rodiny ... tak ja som uz davno mala byt tehula 😀

majuska7979
9. jan 2010

dzou dufam ze nam to vsetkym vyjde 😵 😵 😵
januar bude dobry zaciatok, no ved to okolo mna sestra ma dieta brat ma dieta, mm brat ma deti, proste len ja cakam kym ma mm spermosky zaplodnia a nejako im to trva 😠 zacinam byt mesiac co mesiac netrpezlivejsia 😠

dzou
9. jan 2010

ja uz som praveze mesiac co mesiac kludnejsia 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre