Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
13. jan 2010

Katka, posli mi adresu do IP, poslem ti to 😉 Samozrejme mi nic nemusis platit, dufam, ze ti pomozu hned prvy cyklus 😉 Ja som ich brala len tento posledny cyklus a mozno aj pomohli. Ja som tak u dokiho dostala putovny uspesny clostyl a nakoniec bol uspesny aj u mna 😵 Clostyl su tabletky na nakopnutie vajecnikov, aby zacali produkovaj vajka, ale niektorym babam ich davaju, aj ked ovu maju. Duphaston tiez, hormony, na upravenie cyklu, na udrzanie tehotenstva, na podporu tehotenstva a este vela veci 🙂

lucialen
13. jan 2010

Ozaj a doki na sone uz asi videl, ze maternica je nizsia, nezvacsena, znamena ze ziadne tehu

dzou
13. jan 2010

luci joj tak pekne sa kukan na to tt pri tvojom mene 😵

dzou
13. jan 2010

nikto tu nie je bueeeeeeeeee ☹ no mne za polhodku dojde mm.... tak ak sa este niekto ukaze tak napiste... ak nie tak zajtra sa vidime 😉

xena1
13. jan 2010

ja som tu

dzou
13. jan 2010

jeeeeeeee ahoj xena ako sa mas? ako bolo na sluzobke ci kde si to bola?

xena1
13. jan 2010

dzou,celkom dobre,len som unavena ako pes...kolegyna tak naj otehotnela na 1krat a to sa ani nesnazili...bude mi zanou smutno...dnes som bola na HP v Iscare,zacala som stimulku a predpokaldany termin IUI je 25.1...
a ty ako,uz snazilkujete???co tu mate nove,tusim Miska je tehu,vsak???

miska moooc gratulujem...

dzou
13. jan 2010

hej miska je tehu 😉 a motylek uz ma po ovulke a ja mam ovu dnes alebo vcera bola asi... neviem presne ale tak vcera aj dnes som mala ovulkovske bolesti...

kkatkaa
13. jan 2010

diky dzou ja sa nechcem robit nejaka moc mudra ale ja to jednoducho viem ze nic tentokrat fakt 😔

luci ja si to tiez myslim tak ako pises ty. poslem ip - diky

ahoj xeni ako?

kkatkaa
13. jan 2010

aj lucka neviem ci vies ze je tehu 🙂

xena1
13. jan 2010

dzou tak sup sup k mm pod perinu 🙂

kati,o lucke viem...
ja v pohode,len velmi pracovne..nestiham ani zit...a ty ako???bola si u lekara,co nove???

dzou
13. jan 2010

xeni sak sme pod perinou uz od piatku 😅 😀 no a neviem ci vies ze mm ma pracu 😉 tak este je v robote ale uz kazdu chvilu pride

kkatkaa
13. jan 2010

xeni som si nebola ista ci vies tak som to pre istotu napisala

bola som dnes, na predoslej strane je ako som dopadla (nie som tehu, caka ma folikometria)

kkatkaa
13. jan 2010

dzou som rozmyslala ze ci ste s m od piatku nevyliezli z postele ale uz som v obraze 😉

na dnes koncim dobru noc

dzou
13. jan 2010

hej sak chnapes 😀
tak dobru sak aj ja zachvilu pojdem jak pride mm 🙂

xena1
13. jan 2010

dzou a aku???
kati tak sme na tom rovnako...

dzou
13. jan 2010

noo v takej firme vyrabaju spojky do aut a trajtorov zevraj 75% spojiek na celom svete vyraba ta firma ale ako to je vselikde nielen v UK a robi tak vselco jak na pase... sa smeje ze je jak popoluska 😀 ale super v pondelok siel do agentury a hned poobede robil 😉 a dobre je ze je to velka spolosnost tak ze sa velmo dobre staraju aj o zamestnancov zevraj a ked uz bude ako kmenovy a nie cez agent. tak aj prachy budu super .... no dufam ze ho to neprestane bavit po mesiaci 😅 sice on taky nie je no ze je to veeeeeeeeeeeeeeeelmi nudne ale zase sa mu paci ze je tam cisto a teplo( v predch. robote bol presny opak) a ze sa nenarobi 😉 tak sa tesim ze uz konecne s kludnym srdcom mozem aj tehulkovat ak sa postasti

xena1
13. jan 2010

tak to je super,nech len vydrzi...a ty rychlo na matersku 🙂

dzou
13. jan 2010

no sak 😀 ale uz mal byt doma a nejak ho niet dufam ze je ok...

xena1
13. jan 2010

neboj prve dni su narocne na trafenie domov... 😀 alebo sa nejde odniest s prachami...

dzou
13. jan 2010

uz je tu 😉 tak bru bru

motylek17
14. jan 2010

kde ste vsetky???
dobre ranko... moj dnesny graf http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 .... skoro kopirujem minuly mesiac, v pondelok zacne klesat a v stredu mrcha... co uz... 😒

lucialen
14. jan 2010

Dobre ranko 🙂
Maji, teploty byvaju vacsinou podobne, pokial to nieco nenarusi 🙂
A kde ste? 😕

motylek17
14. jan 2010

ja som tu... 🙂

motylek17
14. jan 2010

no a mne sa zda to nic nenarusilo... uz ma to prestava bavit... hovorila som mm ze si nieco adoptujem...

lucialen
14. jan 2010

Myslis ze si adoptujes zvieratko? Mna to tiez prestavalo bavit z mesiaca na mesiac 😉 Ked ta to fakt prestane bavit, tak to pride 😉

motylek17
14. jan 2010

uvidime...

motylek17
14. jan 2010

a ty ako??? kedy ides k lekarke???

lucialen
14. jan 2010

Maji ja sa teraz potim pri diplomovke, musim to dokoncit tento tyzden a vzdy sa dozviem nieco nove a vsetko musim menit Ide ma porazit 😠 K dokimu pojdem az za 2 tyzdne, pokial nebude nejaky problem

motylek17
14. jan 2010

tak to ti prajem vela uspechov... 🙂 len pekne pracuj a nestresuj sa... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre