Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
18. jan 2010

Fazulka, no pred dvoma dnami to vyzeralo na ovu, lebo ti teplota pekne vyskocila, ale kedze zase padla a uz druhy den je nizka, tak ovu nebola 🙂

fazulka1512
18. jan 2010

hlien este nemam

brisilda
18. jan 2010

no ved to ! ja som si tiez myslela ze teplota jej vyskoci hore a ta diablica sa drzi pri zemi ☹
sisa mam len ten abc a loolu 😀 len k nej musim dokupit vanicku lebo moji muzi si zmysleli ze v lete pojdeme na dofcu do ciech 😀 😀 😀

motylek17
18. jan 2010

fazulka tak skus este chvilocku vydrzat....

brisilda
18. jan 2010

veru podla mna je ovu za dverami a mozno uz zajtra sa vysplha teplota hore takze fazulka poistujte to teraz kazdy den 😉

sisa2
18. jan 2010

fazulka - tak poistujte, pokial vladzete. podla mna je kazdu chvilu tu

sisa2
18. jan 2010

bris - co to je za kocik, ten loola??? vobec to nepoznam. kto to robi?

fazulka1512
18. jan 2010

mam pokoj na dusi lebo sme keksikovali vcera vecer, takze plavci su v tele, dnes asi bude pauza aby dozreli nove a silnejsie

brisilda
18. jan 2010

sisa idem hodit foto do alba 😉 len si domysli eset k fotke ciernu autosedacku ta by mi mala prist zajtra 😉 tak dufam ze pride lebo na poste ju nechceli poistit 😒

brisilda
18. jan 2010

sisa vypadava mi kon tak si vygugli kocik bebeconfort loola 😉

sisa2
18. jan 2010

bris - pekny kocik 🙂 tento som vobec nezachytila, ked bol ... hehe, stracam prehlad 😀 mas golfac?

miskahryzka8
18. jan 2010

juj ako pada konik 😠 , bola som u starostky konecne a povolili nam aj stvrtky zumbu, jupiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 uz od tohto tyzdna 🙂

luci, mne to vsetko vypocitalo, ze som v 4 tyzdni a 4 dni 🙂 , to je teda 4 ci 5 tyzdne na koniku 😕 ? Ani ja nepoznam osobne panny a vahy 😕

cheer, no skoda, tie bexy su pekne 😒

a mate linky na tie casualplya a ABC kociky?

tea333
18. jan 2010

ahoj baby, len na skok skontrolovat ci ste ok, pracovne pravo nepocka 😖

miska vaha je moja mama, nerozhodna a labilna, citovo zalozena, rodina je pre nu vsetko
panna to uz som spominala, panna je priatel 🙂

miskahryzka8
18. jan 2010

ahoj tei 🙂 , no ff vyopcital porod na 22.9 to je este panna a ostatne stranky po 22.9. - od 23.9. je uz vaha, tak som fakt zvedava 🙂

a ty ako, zatial brusk poslucha?

doplnila som aj nove foto testikov do albumu uz 😵

fazulka1512
18. jan 2010

miska mas krasne //, jujjjj
aj chcem take ☹ , musim si este na nich pockat

tea333
18. jan 2010

miska ja sa snazim na to nemysliet, nekrvacam,nespinim, mam tehu vytok, prsia su trochu citlive a bolestive, ale mne stale nic nie je, proste necitim sa tehotna..tak som z toho taka vselijaka, snad som len stastna a je vsetko ok, budem sa sustredit na skusky a ubehne mi cas do poradne toho 28-ho..rozhodla som sa neriesit kym nebudem vediet

lucialen
18. jan 2010

Miska, mne vypocitalo, ze som 4+6, teda som v 5tt aj ty 🙂 Budeme spolu rodit 😀 Testiky su jasne, ja si este urobim jeden taky zatvaraci na pamiatku 🙂

brisilda
18. jan 2010

sisa ano je to golfac no mam k nemu autosedacku tasku fusak a planujem kupit aj vanicku 😀 samozrejme z druhej ruky 😀

miskahryzka8
18. jan 2010

fazulka dakujem 🙂 , dnes sa ukazala ciarocka uz do par sekund 🙂 , ked dokina potvrdi, ze je vsetko OK, poslem virusiky, aby si aj ty mala ciarocku 😉 🙂

tei, tak super 🙂 , jasne neries, ved kazde telo reaguje inak 😉, si uzivaj ze negrckas 🙂

luci mne konik vypocital pri poslednej merche 13.12. 6tt ale to je haluz 😕 , to urcite nie..., jj budeme :D, ja si spravim, este buduci pondelok a ten dalsi a potom nabehnem dokine, ty chces ist kedy dokine?

lucialen
18. jan 2010

Ja chcem ist buduci piatok, 29.1.

miskahryzka8
18. jan 2010

no uz mam 5tt dala som mrchu miesto 13teho ako bola na 18teho...., skusim ale pomenit dlzku cyklu, mozno o bude sediet... luci, tak mi das potom vediet, ze co ti povedala, ci je nieco vidiet a ja pojdem po tebe 😉

lucialen
18. jan 2010

Jasne, dam vediet 😉 Ja myslim,ze uz by malo byt srdiecko

rhodosbb
18. jan 2010

ahojte 🙂
hlasim, ze prvu kontrolu mam uspesne za sebou 🙂
srdiecko krasne bilo, aj mi ho pustil na reproduktor, poculi sme take silne bum bum bum 😵
drobcek ma 1 cm, robili mi odber krvy aj vytery, kontrola o mesiac 🙂
podla sona som 7 tt + 1 🙂

groka
18. jan 2010

Ahojte

rhodos gratulujem k srdiecku 😉
miska pekne testiky,ale ja som este necitala nakolko uz malo chodim ako vzal mm ten darcek co si mu dala,teda reakciu

ja sa nemam cim chvalit,dnes mi je mimoriadne zle,bola som akurat s mm v nemocnici si vziat lieky na sittnu zlazu a vo februari az idem,dufam,ze to bude ok dovtedy s malickym

chlapi sa isli von sankovat,mne je ozaj zle,plakala by som,spat nemozem,spim ako spim na boku a medzi nohami vankus mam,vyskusajte to,je to pohodlnne ked to brusko taha k posteli,teda nemam velke,ale mne to pomaha pri zaspavani,v noci spim mozno 3 hodiny ale nie v kuse,budem sa stale,uz nemozem spat ani ciastocne na brusku,boli ma a malemu to ocividne vadi,jaaaaaaaaj,neviem co so sebou,som len v posteli

motylek17
18. jan 2010

groka ☹ to ma mrzi....
rhodo gratulujem ku srdiecku 🙂

lucialen
18. jan 2010

Veronika, gratulujem 😵
Groka, nech uz mas to tehu rychlo za sebou, aby ta presli vsetky tieto stavy 😒

miskahryzka8
18. jan 2010

luci tusim od siedmeho vidno srdiecko, ze 🙂 ?

rhodos, super sa to cita 😵 😵 😵, gratulujem 🙂

a inak tie sona vam robia tym vnutornym sonom, co sa ide dnu 😕 ?

groka, tesil sa , ale tak opatrne 🙂 , ale ako silnie ciarka, uz sa neboji tesit viac 🙂 , moje naj kamosky uz vedia a dnes povieme jeho mamine 🙂

groka a nie su na to nejake jemne cvicenia, yogove alebo tak, ze by ti nieco pomohlo 😕 ?

lucialen
18. jan 2010

Miska v siedmom by malo 😵 Inak vnutornym sonom robia, tam lepsie vidia, ked je este malinke

miskahryzka8
18. jan 2010

no som si aj myslela, tak fakt radsej pojdem aj ja v tom siedmom tt, nech moju fazulku chudatko nestuchaju zbitocne do hlavicky ci zadocka, teda teraz este chvostika 😅 , ficim zumbovat, papa zatial 🙂

sharmana
18. jan 2010

ahojte kočky, tak dnes sme boli pozrieť v babylande, otras, nikdy viac... budova jak pre bezdomovcov a vnútri nič moc a kočíky drahšie než inde. Tak nám to nedalo, vrátili sme sa dnes do Brendona, včera sme tam videli abc design rodeo za 360 eur, ale v čierno červenej kombinácii, no a dnes mali akciu dali ho na 319 eur... no tak sme ho kúpili a už máme kočík 😀 v tej farbe totiž ako som ja chcela už nie je, ale mm sa velmi páči práveže táto kombinácia, tak som neprotestovala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre